• PALCU Gheorghe Marius
  • Data nasterii: 1992-01-19
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 170 (cm)
  • Arbitru din anul: 2008
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Student
  • Ocupatia actuala: Student
  • Limbi straine cunoscute: Engleză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
13 CS VIITORUL SATU NOU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-11-18 PALCU Gheorghe Marius RUS Dionisie Constantin DEHELEAN Patrick Alin RUSAN Dumitru
12 AS ALUNIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-11-12 PALCU Gheorghe Marius MADA Mădălin RANCEA Alexandru GORNIC Mircea
11 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2017-11-05 PALCU Gheorghe Marius BURCA Sergiu Lucian PANTEA Patricia Alexandra VĂTRAN Dorin
10 AS DOROBANŢI - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2017-10-29 PALCU Gheorghe Marius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CALNACOV Denis Claudiu OLOGEANU Dan
8 C.S. VOINȚA ZĂRAND - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ZĂRAND 2017-10-22 PALCU Gheorghe Marius TAKATS Cristian Flavius SUCIU Andreea BIRO Gabor
7 CS OLIMPIA BUJAC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2017-10-14 PALCU Gheorghe Marius MADA Mădălin NICA Liana PEȘTE Bogdan Dumitru
7 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - F.C. SPICUL OLARI Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2017-10-15 PALCU Gheorghe Marius MADA Mădălin MOLDOVEANU Ionel Alexandru BONDAR Mircea Constantin
11 A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD - C.S. ATLETICO 2005 ARAD Juniori D - Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-10-19 TURGYAN Cătălin PALCU Gheorghe Marius
7 AS STEAUA GRĂNICERI - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2017-10-08 PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCĂ Andreea CALNACOV Denis Claudiu BIRO Gabor
6 C.S. ATHLETICO VINGA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2017-10-07 PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta JIVAN Mihai
6 CS VICTORIA NĂDLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2017-10-11 PALCU Gheorghe Marius BURCA Sergiu Lucian IORDACHE Maximilian JIVAN Mihai
6 CS UNIREA GURAHONŢ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2017-10-01 PALCU Gheorghe Marius PANTEA Patricia Alexandra DEHELEAN Patrick Alin COMAN Ovidiu
6 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori C - Seria B StadionCURTICI 2017-10-02 PALCU Gheorghe Marius CALNACOV Denis Claudiu SÂRBUȚ Alexandru Călin
7 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. ATLETICO 2005 ARAD Juniori D - Seria A Stadion NEUDORF 2017-10-03 PALCU Gheorghe Marius DEHELEAN Patrick Alin
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDAB 2017-09-24 PALCU Gheorghe Marius PÂSLARU Andrei TURGYAN Cătălin PETRIŞOR Gheorghe
5 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori D - Seria A Stadion C.P.L. ARAD 2017-09-28 PALCU Gheorghe Marius BABUȚIA Bogdan Onisim
4 AS ALUNIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-09-17 PALCU Gheorghe Marius MADA Mădălin MONA Sergiu Laurențiu JIVAN Mihai Adrian
3 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2017-09-16 NEAGU Flavius PALCU Gheorghe Marius GROȘAN Tudor Ștefan PETRIŞOR Gheorghe
5 AS PROGRESUL PECICA - C.S. ATLETICO 2005 ARAD Juniori D - Seria A Stadion PECICA 2017-09-21 ȘUȘCĂ Andreea PALCU Gheorghe Marius
3 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-09-09 PALCU Gheorghe Marius RANCEA Alexandru MONA Sergiu Laurențiu BABĂU Romulus
3 A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Juniori C - Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-09-11 PALCU Gheorghe Marius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CALNACOV Denis Claudiu
3 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori C - Seria B Stadion SÂNLEANI 2017-09-11 CALNACOV Denis Claudiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PALCU Gheorghe Marius
2 A.C.S. SOCODOR - VIITORUL 1 ARAD Juniori E - Seria B Stadion SOCODOR 2017-09-12 PALCU Gheorghe Marius MIHUȚ Răzvan Traian JOC AMANAT
1 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - C.S.S. GLORIA ARAD Juniori C - Seria A Stadion PĂULIŞ 2017-09-04 PALCU Gheorghe Marius DREGHICI Flavius Cristian CĂLINDRUŢ Emanuel Roland
1 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS ATLETICO ARAD Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-09-04 DREGHICI Flavius Cristian PALCU Gheorghe Marius CĂLINDRUŢ Emanuel Roland
1 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - CS VOINŢA MAILAT Juniori D - Seria A Stadion C.P.L. ARAD 2017-09-05 MIHUȚ Răzvan Traian PALCU Gheorghe Marius
1 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Cupa Romaniei Stadion SP.GERMAN 2017-08-20 BOLCAȘ Alin Călin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PALCU Gheorghe Marius SFÃT Gheorghe
18 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2017-06-03 PALCU Gheorghe Marius GROȘAN Tudor Ștefan DOBÂNDĂ Dinu CIURESCU Victor
18 CS ŞOIMII LIVADA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-06-04 PALCU Gheorghe Marius ANDEA Alexandru MADA Mădălin TIULEA Cornel
22 AS SEMLECANA SEMLAC - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-05-27 IOVA Cătălin Ionuț PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCÃ Nicoleta MIHUŢA Petre
21 CS SPERANŢA TURNU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-05-21 PALCU Gheorghe Marius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu LOVAS Alexandru ENOIU Traian
15 F.C. SÂNTANA 2016 - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-05-14 PALCU Gheorghe Marius LOVAS Alexandru BERARIU Lucian Mihai JIVAN Mihai
14 AS VOINŢA MACEA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2017-05-07 PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCÃ Nicoleta CĂLINDRUŢ Emanuel Roland TĂNĂSESCU Romulus Cristian
21 CS ATLETICO ARAD - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-08 PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
29 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SÂMBĂTENI 2017-05-04 PALCU Gheorghe Marius RANCEA Alexandru
13 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2017-04-29 PALCU Gheorghe Marius TĂMAȘ Eugen CĂLINDRUŢ Emanuel Roland PÃCURAR Augustin
19 AS CETATE SĂVÎRŞIN - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2017-05-03 PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCĂ Andreea CĂPRICEANĂ Gabriel Florin ROȘU Eugen
12 CS REAL HORIA - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2017-04-23 PALCU Gheorghe Marius CĂPRICEANĂ Gabriel Florin JOANDREA Sergiu Cătălin BIRO Gabor Oliver
17 CS VICTORIA NĂDLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2017-04-24 PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCÃ Nicoleta IORDACHE Maximilian BABĂU Romulus
17 CS GLOGOVĂŢ 2013 - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2017-04-19 PALCU Gheorghe Marius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MANUȘOV Iosif
16 AS UNIREA ŞEITIN - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞEITIN 2017-04-09 OLARIU Laurențiu PALCU Gheorghe Marius STANCIU Mihai Vlăduț PEȘTE Bogdan Dumitru
16 UTA B.D. 2007 - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2017-04-07 RIȚA Flavius Ionel PALCU Gheorghe Marius
22 CS REGAL HORIA - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2014-06-15 PALCU GHEORGHE MARIUS SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN DRAIA DARIUS Rosu Eugen
27 V. SOCODOR - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-06-08 PALCU GHEORGHE MARIUS HANYECZ DAN PĂTROI CIPRIAN Manusov Iosif BERAR DANIEL
26 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-06-01 PALCU GHEORGHE MARIUS HANYECZ DAN ANDEA ALEXANDRU Braniscan Ioan SFĂT GHEORGHE
24 AS VOINŢA MUNAR - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-05-18 PALCU GHEORGHE MARIUS PUICEA CLAUDIU GHE. RADU PAUL Manusov Iosif Mako Andras
18 AS MĂNĂȘTUR - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 2014-05-18 PALCU GHEORGHE MARIUS DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU MAKO ANDREI SEBASTIAN Dehelean Nicolae
17 AS GLORIA SECUSIGIU - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2014-05-11 PALCU GHEORGHE MARIUS RAD ADRIAN SORIN POPAN BOGDAN ALEX. BORA GLIGORE
22 AS ALUNIŞ - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-05-04 PALCU GHEORGHE MARIUS DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU RADU PAUL Tripa Claudiu Pirvulescu Dan
21 O. BOCSIG - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-04-27 PALCU GHEORGHE MARIUS NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru Gaie Cornel
20 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-04-19 PALCU GHEORGHE MARIUS HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU COROBAN CRISTIAN IONEL Petrisor Gheorghe MÂNDRU ŞTEFAN
19 CS FRONTIERA PILU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-04-13 PALCU GHEORGHE MARIUS HANYECZ DAN NEAGU ALEXANDRU Ciurescu Victor Miron Marian
18 AS CETATE DEZNA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2014-04-06 PALCU GHEORGHE MARIUS BERARIU LUCIAN MIHAI BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Jivan Mihai II BERAR DANIEL
20 CS INEU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2014-04-08 PALCU GHEORGHE MARIUS BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA SERAN IOANA LOREDANA
12 AS MĂNĂȘTUR - GLOGOVAT 2013 Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 2014-03-30 PALCU GHEORGHE MARIUS JUNGER ANDREAS THOMAS PAL EDUARD DAVID BORA GLIGORE
11 L. TEUZ II - REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2013-11-17 PALCU GHEORGHE MARIUS POPAN BOGDAN ALEX. PAL EDUARD DAVID Mihuța Petru
10 V. SELEUS - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2013-11-10 PALCU GHEORGHE MARIUS PĂCURAR COSMIN FLAVIUS BETEA SORINA GEORGIANA Bondar Mircea
9 UNIREA SILINDIA - S.PANCOTA II Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2013-11-03 PALCU GHEORGHE MARIUS ARSA EMIL RAŢA RAUL MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 32 V. ALMAŞ - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion SEBIS 2012-06-16 Tănăsescu Romulus Cristian Vesa Pavel Florin Palcu Gheorghe Marius Buica Dumitru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 31 AS STEAUA GRĂNICERI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2012-06-09 Palcu Gheorghe Marius Gudiu Ionel Florin Drimbe Denis Dehelean Nicolae BOGDAN IOAN
ETAPA 29 AC ŞAGU - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2012-05-27 Palcu Gheorghe Marius Casut Cristian Tomuta Sebastian Enoiu Traian PINTEA MIHAI
ETAPA 28 V. SOCODOR - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-05-20 Palcu Gheorghe Marius Protase Alexa Marian Daşcău Ovidiu Claudiu Bîndea Petru BERAR DANIEL
ETAPA 27 AS VOINŢA MACEA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2012-05-13 Palcu Gheorghe Marius Hanyecz Dan Pantea Andrei Braniscan Ioan ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 26 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-05-06 Mako Andras Palcu Gheorghe Marius Mako Andrei Sebastian Enoiu Traian HAMZA IOAN
ETAPA 25 CS FRONTIERA PILU - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-04-29 Palcu Gheorghe Marius Toderici Mircea Tomuta Sebastian Dumitru Florin LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 24 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-04-22 Palcu Gheorghe Marius Ilea Alexandru Turgyan Ovidiu Braniscan Ioan MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 23 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2012-04-14 Palcu Gheorghe Marius Dreghici Flavius Cristian Lauko Claudiu Dehelean Nicolae PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 22 AS PRO GURBA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GURBA 2012-04-08 Palcu Gheorghe Marius Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai Negrilă Raul ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 11 P. GHIOROC - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2012-04-06 Palcu Gheorghe Marius Ardelean Paul Giorgian Mocan Ciprian Dumitru Herteg Doru
ETAPA 10 V.CAPORAL ALEXA - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2012-04-01 Palcu Gheorghe Marius Maghiar Petre Dobre Cristian Herteg Doru
ETAPA 19 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-03-17 Palcu Gheorghe Marius Ciumedean Alexandru Vlad Demeter Claudiu Ioan Mihuța Petru GHERGHEL EMANOIL
18 G. CERMEI - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion CERMEI 2012-03-11 Palcu Gheorghe Marius Toderici Mircea Junger Andreeas Thomas Rusan Dumitru Marginean Valer
ETAPA 19 CS INEU - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion INEU 2011-12-03 Fodoruţ Laurenţiu Vasile Ioan Adrian Palcu Gheorghe Marius Forton Nicusor LUCACI ADRIAN
ETAPA 19 CS INEU - CS UNIREA SÎNTANA Juniori Stadion INEU 2011-12-03 Palcu Gheorghe Marius
ETAPA 17 AS CETATE SĂVÎRŞIN - M. USUSĂU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2011-12-04 Palcu Gheorghe Marius Bolcaş Alin Călin Dreghici Flavius Cristian Buica Dumitru SFĂT GHEORGHE
ETAPA 16 CS MONEASA - G. CERMEI Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2011-11-27 Palcu Gheorghe Marius Nicoraș I. Berariu Lucian Mihai Negru Marin Gaie Cornel
ETAPA 15 V. NADLAC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2011-11-19 Palcu Gheorghe Marius Rad Adrian Sorin Nicoraș Violeta Manusov Iosif RACHINOIU VIOREL
ETAPA 14 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2011-11-13 Palcu Gheorghe Marius Hărduţ Gabriel Dumitru Nagy Zoltan Tiulea Cornel ŞANDOR IOAN
ETAPA 15 CS ŞIRIANA ŞIRIA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2011-11-05 Deac Ionel Alin Alexa Marius Andrei Palcu Gheorghe Marius Dehelean Nicolae ŞANDOR IOAN
ETAPA 15 CS ŞIRIANA ŞIRIA - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion ŞIRIA 2011-11-05 Palcu Gheorghe Marius
ETAPA 13 AS CRIŞUL ALB BUTENI - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2011-11-06 Hidiş Sferdian Ioan Palcu Gheorghe Marius Berariu Lucian Mihai Gornic Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 12 V. SOCODOR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2011-10-30 Palcu Gheorghe Marius Aniculăesei Mihai Cornel Junger Andreeas Thomas Gornic Mircea LEAC IOAN
RESTANTA CRISUL CH CRIS II - V. ALMAS II Liga a 6 a Seria B Stadion PILU 2011-10-30 Palcu Gheorghe Marius Aniculăesei Mihai Cornel Rad Adrian Sorin Belle Nicolae
ETAPA 11 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GALȘA 2011-10-23 Palcu Gheorghe Marius Pantea Sebastian Cojocariu Sebastian Enoiu Traian MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 11 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2011-10-08 Palcu Gheorghe Marius Dumitru Flavia Daniela Hromei Alexandru Manusov Iosif LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 9 CS SPERANŢA TURNU - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2011-10-09 Palcu Gheorghe Marius Arsa Emil Pantea Sebastian Bondar Mircea VACZI GHEORGHE
ETAPA 8 Av. TARNOVA - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2011-10-02 Palcu Gheorghe Marius Nagy Zoltan Aniculăesei Mihai Cornel Rusan Dumitru SCRIDON DANIEL
INTERLIGA Turneu Interliga - Turneu Interliga Categoria COPII Stadion SEGA 2011-10-01 Palcu Gheorghe Marius Junger Andreeas Thomas Dreghici Flavius Cristian Riţa Flavius
ETAPA 9 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-09-24 Deac Ionel Alin Toderici Mircea Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
ETAPA 9 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori Stadion SÂNTANA 2011-09-24 Palcu Gheorghe Marius
ETAPA 7 CS DACIA BELIU - V. SOCODOR Liga Onoare B Stadion BELIU 2011-09-25 Palcu Gheorghe Marius Gudiu Ionel Florin Burca Daniel Gornic Mircea RACHINOIU VIOREL
ETAPA 6 FC ZIMANDU NOU - M. USUSĂU Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-09-18 Palcu Gheorghe Marius Sechereş Sergiu Paul Cirmaci Filip Ologeanu Dan ŞANDOR IOAN
ETAPA 1 Turneu Interliga - Turneu Interliga Juniori Stadion SEGA 2011-09-17 Ciumedean Alex. Palcu Gheorghe Marius Daşcău Ovidiu Claudiu Riţa Flavius
ETAPA 5 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2011-09-11 Palcu Gheorghe Marius Gudiu Ionel Florin Hanyecz Dan Bondar Mircea BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 3 O. BUJAC - V. PEREGU MARE Liga Promotie A Stadion BUJAC 2011-09-10 Palcu Gheorghe Marius Drimbe Denis Cirmaci Filip Ologeanu Dan
ETAPA 4 AS ALUNIŞ - AS VOINŢA MACEA Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-09-04 Palcu Gheorghe Marius Cristea Silviu Florin Nicoraș Violeta Toderici Mircea Rosu Eugen
CUPA ROM. CS FRONTIERA PILU - SC FC UTA II ARAD SA Cupa Romaniei Stadion PILU 2011-09-07 Coroban Cristian Ionel Cristea Silviu Florin Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan Marginean Valer
ETAPA 1 V. SELEUS - V.CAPORAL ALEXA Liga Promotie B Stadion Seleus 2011-08-28 Palcu Gheorghe Marius Ardelean Paul Giorgian Drimbe Denis Belle Nicolae
ETAPA 26 V. PEREGU MARE - P. COVĂSÂNȚ Liga Promotie A Stadion PEREGU MARE 2011-06-26 Palcu Gheorghe Marius Ilyes Stelian Ilea Alexandru ŞANDOR IOAN
ETAPA 34 AS PROGRESUL NĂDAB - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2011-06-29 Palcu Gheorghe Marius Cristea Emil Ioan Tomuta Sebastian Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 32 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-06-19 Palcu Gheorghe Marius Gudiu Ionel Florin Dreghici Flavius Cristian Dehelean Nicolae JIVAN MIHAI
ETAPA 31 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-06-12 Palcu Gheorghe Marius Demeter Claudiu Ioan Dreghici Flavius Cristian Ciurescu Victor LUCACI ADRIAN
ETAPA 30 AS GLORIA SECUSIGIU - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2011-06-05 Palcu Gheorghe Marius Protase Alexa Marian Stanciu Mihai Vlăduţ Petrisor Gheorghe NEDELEA MARIAN
ETAPA 23 AC ŞAGU - P. GHIOROC Liga Promotie A Stadion ŞAGU 2011-06-04 Coroban Cristian Ionel Palcu Gheorghe Marius Riţa Flavius Forton Nicusor
ETAPA 29 AS CETATE DEZNA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion DEZNA 2011-05-29 Palcu Gheorghe Marius Rad Adrian Sorin Berariu Lucian Mihai Petrisor Gheorghe Marginean Valer
ETAPA 33 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-06-01 Ardelean Mircea Florin Palcu Gheorghe Marius Dumitru Flavia Daniela Dumitru Florin Rad Vasile
ETAPA 33 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Juniori StadionCURTICI 2011-06-01 Palcu Gheorghe Marius
ETAPA 28 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion MÂNDRULOC 2011-05-22 Palcu Gheorghe Marius Condea Paula Geanina Kocsis Eduard Vlad Remus JIVAN MIHAI
ETAPA 1 CUPA HAGI DANONE - CUPA HAGI DANONE Categoria Juniori C UTA 2011-05-21 Vasi Alexandru Iulian Herţeg Dorinel Palcu Gheorghe Marius Coroban Cristian
ETAPA 1 CUPA HAGI DANONE - CUPA HAGI DANONE Categoria Juniori C UTA 2011-05-22 Vasi Alexandru Iulian Herţeg Dorinel Palcu Gheorghe Marius Coroban Cristian
ETAPA 27 CS RECOLTA APATEU - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-05-15 Palcu Gheorghe Marius Daşcău Ovidiu Claudiu Junger Andreeas Thomas Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 29 CS VIITORUL SATU NOU - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-05-18 Bogdan Loredan Pantea Sebastian Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan Cristian Marginean Valer
ETAPA 21 S. LIPOVA - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2011-05-16 Palcu Gheorghe Marius Badica Flavius Stelea Dan
ETAPA 26 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-05-08 Palcu Gheorghe Marius Arsa Emil Condea Paula Geanina Dumitru Florin ŞANDOR IOAN
ETAPA 20 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori C Stadion ZĂDĂRENI 2011-05-09 Palcu Gheorghe Marius Matica Adrian Cirmaci Filip
ETAPA 25 FC ZIMANDU NOU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-05-01 Palcu Gheorghe Marius Dumitru Flavia Daniela Dreghici Flavius Cristian Petrisor Gheorghe BERAR DANIEL
ETAPA 19 FC UTA 96 - FC UTA 97 Categoria Juniori C ICRTI 2011-05-02 Palcu Gheorghe Marius Drimbe Denis Burca Daniel
ETAPA 24 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion NĂDLAC 2011-04-23 Trif Cristian Alin Hromei Alexandru Palcu Gheorghe Marius Dehelean Nicolae SFĂT GHEORGHE
ETAPA 24 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2011-04-23 Palcu Gheorghe Marius Mocan Ciprian Dumitru Mihalache Mircea Vlad Remus BERAR DANIEL
ETAPA 18 P. PECICA - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori C Stadion PECICA 2011-04-26 Palcu Gheorghe Marius Iova Catalin Mutiu Andrei
ETAPA 25 AS PROGRESUL PECICA - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-04-15 Deac Ionel Alin Bondar Daniel Palcu Gheorghe Marius Dumitru Florin HAMZA IOAN
ETAPA 25 AS PROGRESUL PECICA - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion PECICA 2011-04-15 Palcu Gheorghe Marius
ETAPA 23 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2011-04-17 Palcu Gheorghe Marius Condea Paula Geanina Pîncotan Andrei Alexandru Dehelean Nicolae ACKERMANN
ETAPA 17 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion ZĂDĂRENI 2011-04-18 Palcu Gheorghe Marius Negrilă Cristian Gabriel Savan Gavril
ETAPA 21 AS SEDERHAT - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-04-10 Palcu Gheorghe Marius Mocan Ciprian Dumitru Aniculăesei Mihai Cornel Braniscan Ioan Vida Marcel
ETAPA 14 AC ŞAGU - P. COVĂSÂNȚ Liga Promotie A Stadion ŞAGU 2011-04-09 Stamatoiu Constantin Palcu Gheorghe Marius Pîncotan Andrei Alexandru ACKERMANN
ETAPA 16 ACU 98 - FC UTA 99 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2011-04-12 Palcu Gheorghe Marius Demeter Claudiu Ioan Forton Maria
ETAPA 20 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2011-04-03 Palcu Gheorghe Marius Burcă Sergiu Lucian Hromei Alexandru Dumitru Florin GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 16 GLORIA ARAD - FC UTA 98 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2011-04-05 Palcu Gheorghe Marius Hromei Alexandru Cojocariu Sebastian
ETAPA 12 N. SEBIS - FC UTA 2001 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2011-04-02 Palcu Gheorghe Marius
ETAPA 22 CS VLADIMIRESCU 2003 - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2011-03-26 Herţeg Dorinel Hromei Alexandru Palcu Gheorghe Marius Bondar Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 22 CS VLADIMIRESCU 2003 - FC SÎNLEANI Juniori Stadion VLADIMIRESCU 2011-03-26 Palcu Gheorghe Marius
ETAPA 20 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-03-27 Palcu Gheorghe Marius Mihoc Alina Aniculăesei Mihai Cornel Braniscan Ioan SIMA VIOREL
ETAPA 15 ACU 98 - GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2011-03-29 Palcu Gheorghe Marius Negrilă Cristian Gabriel Nicoraș Violeta
ETAPA 15 FC UTA 98 - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2011-03-30 Palcu Gheorghe Marius Condea Paula Geanina Junger Andreeas Thomas
ETAPA 19 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-03-20 Palcu Gheorghe Marius Herman Mihai Alexandru Nicoraș Violeta Gornic Mircea CIOS DĂNUŢ
ETAPA 12 AS PROGRESUL PECICA - ACU 97 ARAD Categoria Juniori C Stadion PECICA 2011-03-21 Palcu Gheorghe Marius Hromei Alexandru Aniculăesei Mihai Cornel
ETAPA 14 CS ŞIRIANA ŞIRIA - FC UTA 99 Categoria Juniori D Stadion GALȘA 2011-03-22 Palcu Gheorghe Marius Ciumedean Alexandru Vlad Kope Attila Norbert
ETAPA 18 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2011-03-12 Palcu Gheorghe Marius Protase Alexa Marian Negrilă Cristian Gabriel Enoiu Traian NĂDĂBAN AUREL
CUPA DE CRACIUN ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SALA Polivalenta Victoria 2010-12-04 Palcu Gheorghe Marius Pantea Sebastian Ciumedean Alexandru Vlad
CUPA DE CRACIUN ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SALA Polivalenta Victoria 2010-12-05 Palcu Gheorghe Marius Toderici Mircea Jivan Mihai Adrian
ETAPA 18 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a StadionCURTICI 2010-11-27 Herţeg Dorinel Cristea Silviu Florin Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan Cristian LEAC IOAN
ETAPA 18 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori StadionCURTICI 2010-11-27 Palcu Gheorghe Marius
ETAPA 16 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2010-11-28 Herţeg Dorinel Rotaru Sorin Tudor Palcu Gheorghe Marius Mihuța Petru SCRIDON DANIEL
ETAPA 11 CS INEU - ACU 96 Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2010-11-30 Palcu Gheorghe Marius Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 15 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2010-11-21 Palcu Gheorghe Marius Măruşca Paul Răzvan Mako Andrei Sebastian Rosca Mircea HAMZA IOAN
ETAPA 10 CS VLADIMIRESCU 2003 - ACU 98 ARAD Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2010-11-19 Palcu Gheorghe Marius Hromei Alexandru Demeter Claudiu Ioan
ETAPA 10 LPS ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2010-11-23 Palcu Gheorghe Marius Coşovan Ciprian Ioan Nicoraș Violeta
ETAPA 14 AS VOINŢA MUNAR - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion MUNAR 2010-11-14 Palcu Gheorghe Marius Ianoşi Laurenţiu Adrian Negrilă Cristian Gabriel Mihuța Petru NEDELEA MARIAN
ETAPA 9 N. SEBIS - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori C SEBIS-BUTENI 2010-11-15 Palcu Gheorghe Marius Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 9 ATLETICO ARAD - FC UTA 98 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2010-11-16 Palcu Gheorghe Marius Pîncotan Andrei Alexandru Negrilă Cristian Gabriel
ETAPA 6 SC FC UTA II SA - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a ICRTI 2010-11-10 Burza Cristian Mirel Bujor Bondar Daniel Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
ETAPA 6 SC FC UTA II SA - AS VOINŢA MACEA Juniori ICRTI 2010-11-10 Palcu Gheorghe Marius
ETAPA 13 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS PRO GURBA Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2010-11-07 Palcu Gheorghe Marius Kocsis Eduard Aniculăesei Mihai Cornel Dumitru Florin PINTEA MIHAI
ETAPA 8 FC UTA 96 - LPS ARAD Categoria Juniori C ICRTI 2010-11-09 Palcu Gheorghe Marius Negrilă Cristian Gabriel Dan Mihai
ETAPA 2 LPS ARAD - FC UTA SA CUPA HAGI Stadion SUBCETATE ARAD 2010-11-05 Palcu Gheorghe Marius
ETAPA 12 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2010-10-31 Palcu Gheorghe Marius Pantiş Robert Cătălin Stanciu Mihai Vlăduţ Herteg Doru BERAR DANIEL
ETAPA 7 V. SELEUS - VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2010-10-28 Palcu Gheorghe Marius Sechereş Sergiu Paul Ciumedean Alexandru Vlad
ETAPA 7 CS INEU - ACU 98 ARAD Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2010-11-02 Palcu Gheorghe Marius Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 8 N. SEBIS - GLORIA ARAD Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2010-10-30 Palcu Gheorghe Marius
ETAPA 11 CS ATLETICO ARAD - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion ATLETICO ARAD 2010-10-23 Pantea Sebastian Palcu Gheorghe Marius Gornic Alexandru Dan Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
ETAPA 11 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion GALȘA 2010-10-24 Olariu Laurenţiu Jivan Mihai Adrian Palcu Gheorghe Marius Buica Dumitru ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 6 LPS ARAD - ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2010-10-26 Palcu Gheorghe Marius Negrilă Cristian Gabriel Nicoraș Violeta
ETAPA 6 GLORIA ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2010-10-26 Palcu Gheorghe Marius Negrilă Cristian Gabriel Nicoraș Violeta
ETAPA 12 CS VIITORUL SATU NOU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a StadionSATU NOU 2010-10-17 Butunoi Adrian Cătălin Puicea Claudiu Gheorghe Palcu Gheorghe Marius Tiulea Cornel GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 12 CS VIITORUL SATU NOU - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori StadionSATU NOU 2010-10-17 Palcu Gheorghe Marius
ETAPA 8 P. GHIOROC - V. PEREGU MARE Liga Promotie A Stadion GHIOROC 2010-10-16 Palcu Gheorghe Marius Condea Paula Geanina Nicoraș Violeta Bîndea Petru
ETAPA 5 ACU 97 - FC UTA 96 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2010-10-19 Palcu Gheorghe Marius Junger Andreeas Thomas Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 9 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2010-10-09 Trif Cristian Alin Ardelean Paul Giorgian Palcu Gheorghe Marius Forton Nicusor GYENGE IOSIF
ETAPA 9 FC ZIMANDU NOU - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2010-10-10 Palcu Gheorghe Marius Gudiu Ionel Florin Kocsis Eduard Petrisor Gheorghe JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 4 FC UTA 96 - GLORIA ARAD Categoria Juniori C ICRTI 2010-10-11 Palcu Gheorghe Marius Condea Paula Geanina Aniculăesei Mihai Cornel
ETAPA 8 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2010-10-03 Bogdan Loredan Condea Paula Geanina Palcu Gheorghe Marius Sabau Valentin JIVAN MIHAI
ETAPA 3 GLORIA ARAD - ACU 96 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2010-10-05 Palcu Gheorghe Marius Ştrengar Paul Virgil Negrilă Cristian Gabriel
ETAPA 1 AS AQUA VEST ARAD - FC UTA SA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-09-29 Ardelean Mircea Florin Berar Marius Florin Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan jr SFĂT GHEORGHE
ETAPA 1 AS AQUA VEST ARAD - FC UTA SA Juniori Stadion ȘOFRONEA 2010-09-29 Palcu Gheorghe Marius
ETAPA 7 AS GLORIA SECUSIGIU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2010-09-26 Palcu Gheorghe Marius Berar Marius Florin Condea Paula Geanina Negru Marin ROMANESCU RADU
ETAPA 2 S. LIPOVA - FC UTA 97 Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 2010-09-27 Palcu Gheorghe Marius Mariş Sorin Aniculăesei Mihai Cornel
ETAPA 2 CS ŞIRIANA ŞIRIA - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion GALȘA 2010-09-28 Palcu Gheorghe Marius Hromei Alexandru Aniculăesei Mihai Cornel
Etapa 1 N. SEBIS - VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2010-09-21 Palcu Gheorghe Marius Sechereş Sergiu Paul Aniculăesei Mihai Cornel
Etapa 6 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion NĂDLAC 2010-09-18 Pantea Sebastian Palcu Gheorghe Marius Hromei Alexandru Enoiu Traian NĂDĂBAN AUREL
Etapa 6 CS SPERANŢA TURNU - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion TURNU 2010-09-19 Ardelean Mircea Florin Covaci Călin Andrei Palcu Gheorghe Marius Vatran Dorin LUCACI ADRIAN
Etapa 7 CS VIITORUL SATU NOU - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a StadionSATU NOU 2010-09-15 Biro Gabor Oliver Băla Casian Andrei Palcu Gheorghe Marius Buica Dumitru LEAC IOAN
Etapa 7 Jun. CS VIITORUL SATU NOU - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori StadionSATU NOU 2010-09-15 Palcu Gheorghe Marius
Etapa 4 AS SEDERHAT - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion PECICA 2010-09-11 Biro Gabor Oliver Palcu Gheorghe Marius Maghiar Petre Rosca Mircea SIMA VIOREL
Etapa 4 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2010-09-12 Barta Paul Sebastian Dragu Tudorel Palcu Gheorghe Marius Gornic Mircea ROMANESCU RADU
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 AS UNIREA ŞEITIN - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2010-09-04 Biro Gabor Oliver Puicea Claudiu Gheorghe Palcu Gheorghe Marius Axente Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 Jun. AS UNIREA ŞEITIN - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori Stadion ȘEITIN 2010-09-04 Palcu Gheorghe Marius
Etapa 04-05 Septembrie 2010 CS MONEASA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion MONEASA 2010-09-05 Palcu Gheorghe Marius Naghi Remus Ionuţ Sechereş Sergiu Paul Alb Ioan HAMZA IOAN
Etapa 1 28-29 August 2010 C. CRAIVA - O. BOCSIG Liga Promotie b Stadion CRAIVA 2010-08-29 Palcu Gheorghe Marius Terebenţ Cristian Mako Andrei Sebastian ACKERMANN
Etapa 4 28-29 August 2010 Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - Jun. AS AQUA VEST ARAD Juniori Stadion CH. CRIȘ 2010-08-28 Palcu Gheorghe Marius
Etapa 4 28-29 August 2010 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2010-08-28 Burza Cristian Mirel Bujor Hărduţ Gabriel Dumitru Palcu Gheorghe Marius Buica Dumitru BOGDAN IOAN
Etapa 1 21-22 August 2010 AS VOINŢA MUNAR - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare a Stadion MUNAR 2010-08-22 Olariu Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Palcu Gheorghe Marius ŞANDOR IOAN
Etapa 2 21-25 August 2010 Jun. CS ŞOIMII PÎNCOTA - Jun. AS SEMLECANA SEMLAC Juniori Stadion PÂNCOTA 2010-08-21 Palcu Gheorghe Marius
Etapa 2 21-25 August 2010 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2010-08-21 Fodoruţ Laurenţiu Hărduţ Gabriel Dumitru Palcu Gheorghe Marius Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
Etapa 1 14-15 August 2010 Jun. AS VOINŢA MACEA - Jun. AS VOINŢA MACEA Juniori Stadion MACEA 2010-08-14 Palcu Gheorghe Marius
Etapa 1 14-15 August 2010 AS VOINŢA MACEA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion MACEA 2010-08-14 Trif Cristian Alin Hărduţ Gabriel Dumitru Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
Inregistrari in baza de date: 196

ajf_arad