• PĂTROI Ciprian
  • Data nasterii: 1993-01-26
  • Domiciliul:Chişineu Criş
  • Inaltime: 181 (cm)
  • Arbitru din anul: 2010
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza:
  • Ocupatia actuala: Agent Pază
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Franceză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
18 CS FRONTIERA PILU - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2017-06-04 15:00:00 PÃTROI Ciprian DREGHICI Flavius Cristian ARDELEAN Paul Giorgian MIRON Marian
17 CS REAL HORIA - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2017-05-28 15:00:00 PÃTROI Ciprian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai BUDA Leontin
34 A.C.S. SOCODOR - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2017-05-25 15:00:00 PÃTROI Ciprian MAKO Andrei Sebastian
18 AS CETATE DEZNA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2017-05-21 15:00:00 PÃTROI Ciprian CRÎSTA Eusebio Antoniu PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru MAKO Andraș
22 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-05-24 15:00:00 PÃTROI Ciprian MOLDOVEANU Ionel Alexandru CALNACOV Denis Claudiu CIURESCU Victor
17 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-05-14 15:00:00 PÃTROI Ciprian LOVAS Alexandru CALNACOV Denis Claudiu CIURESCU Victor
32 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion CERMEI 2017-05-16 12:30:00 PÃTROI Ciprian TULCAN Raul Emil
32 A.C.S. SOCODOR - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2017-05-18 15:00:00 HANYECZ Dan PÃTROI Ciprian
14 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2017-05-07 15:00:00 NEAGU Flavius PÃTROI Ciprian DREGHICI Flavius Cristian SFÃT Gheorghe
20 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-05-16 15:00:00 PÃTROI Ciprian TULCAN Raul Emil SZABO Mate JIVAN Mihai Adrian
15 AS STEAUA GRĂNICERI - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2017-04-30 14:00:00 PÃTROI Ciprian BURCA Sergiu Lucian DISTA Denis MAKO Andraș
20 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2017-05-02 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian TULCAN Raul Emil
14 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-04-23 14:00:00 PÃTROI Ciprian PANTEA Sebastian DEHELEAN Patrick Alin MIRON Marian
18 A.C.S. SOCODOR - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2017-04-26 14:00:00 PÃTROI Ciprian SUCIU Andreea KOVACS Attila MAKO Andraș
26 A.C.S. SOCODOR - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2017-04-20 14:00:00 PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel
11 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2017-04-09 14:00:00 PÃTROI Ciprian NEAGU Alexandru PÂSLARU Andrei GYENGYE Iosif
16 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-04-12 14:00:00 PÃTROI Ciprian TULCAN Raul Emil BORLEA Emanuel JUȘCÃ Teodor
12 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-04-02 14:00:00 PÃTROI Ciprian RANCEA Alexandru CALNACOV Denis Claudiu MAKO Andraș
22 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2017-03-31 14:00:00 PÃTROI Ciprian TULCAN Raul Emil
14 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-03-29 12:00:00 CRUDU Alexandru BURCA Sergiu Lucian PÃTROI Ciprian RUSAN Dumitru
13 C.S. ŞICULA 2016 - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2017-03-22 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian SUCIU Andreea RUSAN Dumitru
12 CS VULTURII SOCODOR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2017-03-15 12:00:00 ANDEA Alexandru PÃTROI Ciprian JOANDREA Sergiu Cătălin MIRON Marian
18 CS UNIREA SÎNTANA - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2017-03-09 13:30:00 PÃTROI Ciprian TULCAN Raul Emil
17 CS ŞOIMII ŞIMAND - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2016-11-28 12:30:00 PÃTROI Ciprian TULCAN Raul
10 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-11-21 12:30:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian SUCIU Andreea
13 CS ŞOIMII ŞIMAND - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2016-11-11 12:30:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian
9 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-11-06 11:00:00 PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel TULCAN Raul BORA Gligore
8 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-10-30 12:00:00 MATEUȚ Cãlin PÃTROI Ciprian TULCAN Raul APĂTEAN Adrian
11 CS UNIREA SÎNTANA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-11-02 11:00:00 PÃTROI Ciprian ANDEA Alexandru TULCAN Raul MIHUŢA Petre
9 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-10-23 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian TULCAN Raul RUSAN Dumitru
10 C.S. ŞICULA 2016 - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-10-26 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian TULCAN Raul RUSAN Dumitru
6 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2016-10-24 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian TULCAN Raul
8 AS AQUA VEST ARAD - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-10-15 12:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian PÃTROI Ciprian HAIDA Valentina MAKO Andraș
8 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-10-16 12:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian COJOCARIU Dan Cristian PÃTROI Ciprian HERȚEG Doru
9 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2016-10-19 12:00:00 BORLEA Emanuel PÃTROI Ciprian TULCAN Raul MAKO Andraș
5 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2016-10-17 13:30:00 PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel TULCAN Raul
8 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2016-10-18 13:00:00 PÃTROI Ciprian ARDELEAN Ioan Viorel
8 A.C.S. SOCODOR - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2016-10-18 13:30:00 PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel
7 FC ZIMANDU NOU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-10-09 12:00:00 SALADEA Sorin CÃȘUȚ Cristian PÃTROI Ciprian APĂTEAN Adrian
8 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-10-12 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ANDEA Alexandru PÃTROI Ciprian MIHUŢA Petre
7 AS DOROBANŢI - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion Dorobanti 2016-10-05 12:00:00 IOVA Cătălin Ionuț CĂPRICEANĂ Gabriel Florin PÃTROI Ciprian MANUȘOV Iosif
4 CS VICTORIA SELEUŞ - F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2016-10-02 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel PÃTROI Ciprian RUSAN Dumitru
6 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-09-28 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian PANTEA Sebastian JIVAN Mihai
5 AS STEAUA GRĂNICERI - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-09-25 14:00:00 GHEORGHE Valentin RADU Paul PÃTROI Ciprian MIRON Marian
5 C.S. ŞICULA 2016 - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-09-21 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian SUCIU Andreea RUSAN Dumitru
4 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-09-18 14:00:00 VASI Alexandru Iulian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PÃTROI Ciprian MIRON Marian
3 AS CETATE DEZNA - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-09-11 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARSA Emil PÃTROI Ciprian RUSAN Dumitru
4 A.C.S. SOCODOR - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2016-09-14 14:00:00 PÃTROI Ciprian ANDEA Alexandru NAGY Zoltan MAKO Andraș
2 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-09-04 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel SALADEA Sorin PÃTROI Ciprian CIURESCU Victor
1 AS STEAUA GRĂNICERI - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-08-28 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel MIRON Marian
2 A.C.S. SOCODOR - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2016-08-31 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț STANCIU Mihai Vlăduț PÃTROI Ciprian MAKO Andraș
26 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-06-19 15:00:00 PÃTROI Ciprian OPITZ Roland Ladislau MOCANU Silviu Flaviu HERȚEG Doru
3 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - C.S. MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-05-29 15:00:00 DEAC Ionel Alin PÃTROI Ciprian MORAR Daniel VĂTRAN Dorin
22 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-05-22 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin GROȘAN Tudor Ștefan PÃTROI Ciprian JUȘCÃ Teodor
21 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS OLIMPIA BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-05-26 15:00:00 PANTEA Sebastian CĂTANĂ Paul PÃTROI Ciprian BORA Gligore
1 AS VOINŢA MACEA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-05-15 15:00:00 PANĂ Natanael ȘUȘCĂ Andreea PÃTROI Ciprian ALB Ioan
21 CS UNIREA SÎNTANA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2016-05-16 15:00:00 PÃTROI Ciprian CĂTANĂ Paul PAŞCA Gabriel Anton
26 KICKERS CH. CRIS - C.S. OLIMPIA BUJAC Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-05-05 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian
20 KICKERS CH. CRIS - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2017-05-05 14:00:00 PÃTROI Ciprian MAKO Andrei Sebastian
17 CS VICTORIA SELEUŞ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2016-04-24 14:00:00 PANĂ Natanael PÃTROI Ciprian MAKO Andrei Sebastian TĂNĂSESCU Romulus Cristian
18 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-04-17 14:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian CĂTANĂ Paul PÃTROI Ciprian BABĂU Romulus
17 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-04-21 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel CĂTANĂ Paul PÃTROI Ciprian JIVAN Mihai
17 CS UNIREA SÎNTANA - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori E Stadion SÂNTANA 2016-04-15 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian
17 AS STEAUA GRĂNICERI - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-04-10 14:00:00 OLARIU Laurențiu PÃTROI Ciprian ARDELEAN Ioan Viorel VĂTRAN Dorin
16 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2016-04-14 14:00:00 JURCĂ Tudor Florin PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel MAKO Andraș
14 AS VOINŢA MACEA - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-04-03 15:00:00 OLARIU Laurențiu PÃTROI Ciprian NAGY Zoltan BORA Gligore
15 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-04-07 15:00:00 PANTEA Sebastian ANDEA Alexandru PÃTROI Ciprian MAKO Andraș
13 PRO GURBA - AS VOINŢA CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2016-03-27 13:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel PÃTROI Ciprian TOMUȚ Cristian GYENGYE Iosif
14 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2016-03-31 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel PÃCURAR Augustin
13 V. SOCODOR - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-11-22 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel STANCIU Mihai Vlăduț PÃTROI Ciprian JIVAN Mihai II
11 KICKERS CH. CRIS - ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2015-11-23 13:30:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian
12 AS STEAUA GRĂNICERI - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-11-15 12:00:00 BURCĂ Daniel Adrian ANDEA Alexandru PÃTROI Ciprian MIRON Marian
10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion PILU 2015-11-19 12:00:00 MADA Mădălin PÃTROI Ciprian TURGYAN Cătălin MIHUȚA Petru
11 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - L. ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-11-08 12:00:00 POPA Paul DREGHICI Flavius Cristian PÃTROI Ciprian JUȘCÃ Teodor
9 U.GURAHONT - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-11-12 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian TOMUȚ Cristian PÃTROI Ciprian RUSAN Dumitru
9 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2015-11-09 13:30:00 ANDEA Alexandru PÃTROI Ciprian HANYECZ Dan
8 CS UNIREA SÎNTANA - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2015-11-05 12:00:00 CÎRMACI Filip Sergiu MONA Sergiu Laurențiu PÃTROI Ciprian MAKO Andraș
8 CS UNIREA SÎNTANA - ACS UTA BD Categoria Juniori E Stadion SÂNTANA 2015-11-02 14:00:00 HANYECZ Dan PÃTROI Ciprian
5 N.SINTEA MARE - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-10-11 13:00:00 TOMUȚ Cristian PÃTROI Ciprian CĂTANĂ Paul PETRIȘOR Gheorghe
5 U.GURAHONT - V.LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-10-15 13:00:00 PÃTROI Ciprian TOMUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen MAKO Andraș
4 CS MONEASA - CS BELIU Liga a 6 a Seria A Stadion MONEASA 2015-10-04 13:00:00 GORNIC Alexandru Dan LAUKO Claudiu Cosmin PÃTROI Ciprian SFÃT Gheorghe
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-10-08 13:00:00 TOMUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen PÃTROI Ciprian MIHUȚA Petru
4 O. BOCSIG - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion BOCSIG 2015-10-02 14:30:00 PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel
3 S. CHIER - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-09-27 15:00:00 BOLDOR Sebastian Mircea PÃTROI Ciprian COVACI Sergiu Cristian BUDA Leontin
5 AS PRO GURBA - P. GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2015-10-01 13:00:00 PÃTROI Ciprian ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian MAKO Andraș
3 AS PRO GURBA - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-09-20 15:00:00 VASI Alexandru Iulian CĂTANĂ Paul PÃTROI Ciprian PÃCURAR Augustin
2 L. TEUZ II - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-09-12 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel PÃTROI Ciprian CIURESCU Victor
1 KICKERS CH. CRIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2015-09-16 15:00:00 PÃTROI Ciprian MAKO Andrei Sebastian
2 V. ALMAŞ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion ALMAS 2015-09-10 15:00:00 PÃTROI Ciprian TĂMAȘ Eugen TOMUȚ Cristian RUSAN Dumitru
2 CS RECOLTA APATEU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-09-06 15:00:00 ARDELEAN Mircea Florin NAGHI Remus Ionuț PÃTROI Ciprian PEȘTE Bogdan Dumitru
1 CS ŞOIMII ŞIMAND - V. ALMAŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2015-09-03 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț PÃTROI Ciprian ANDEA Alexandru VĂTRAN Dorin
1 CS VIITORUL SATU NOU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-08-29 09:00:00 VASILE Ioan Adrian BOLCAȘ Alin Călin PÃTROI Ciprian BABĂU Romulus
18 V. ALMAŞ - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2015-05-31 16:00:00 GHEORGHE Valentin ȘERAN Adrian PÃTROI Ciprian PETRIȘOR Gheorghe
17 V.CAPORAL ALEXA - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-05-24 16:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN ŞERAN ADRIAN PĂTROI CIPRIAN JIVAN MIHAI
16 PRO GURBA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-05-17 16:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU PĂTROI CIPRIAN TURGYAN CATALIN BORA GLIGORE
22 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - N. SEBIS Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-05-21 16:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN MORAR DANIEL Mako Andras
14 V. ALMAŞ - CS INEU II Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2015-05-03 16:00:00 COVACI IOAN FLORIN PĂTROI CIPRIAN RAŢA RAUL Forton Nicusor
13 S. CHIER - CS DACIA BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-04-26 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN PĂTROI CIPRIAN SUSCA NICOLETA Protase Alexa
19 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-04-30 15:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Mako Andras
12 V. CHERELUŞ - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2015-04-19 15:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN ŞERAN ADRIAN PĂTROI CIPRIAN BORA GLIGORE
17 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-04-16 15:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN Gornic Mircea
11 N.SINTEA MARE - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2015-04-05 15:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NAGHI REMUS IONUŢ PĂTROI CIPRIAN Maghiar Petre
16 AS VICTORIA LUNCA TEUZ - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-04-05 09:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL PĂTROI CIPRIAN Mako Andras
16 O. BOCSIG - N. SEBIS Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-04-09 15:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN Mako Andras
10 V.CAPORAL ALEXA - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-03-29 13:00:00 COVACI IOAN FLORIN PĂTROI CIPRIAN SANDU ROLAND Ologeanu Dan
15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-04-02 15:00:00 ARDELEAN IOAN VIOREL PĂTROI CIPRIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN Mako Andras
15 CS INEU - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-03-30 14:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN ARDELEAN IOAN VIOREL PĂTROI CIPRIAN
14 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2015-03-26 13:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN JUNGER ANDREAS THOMAS PĂTROI CIPRIAN Petrisor Gheorghe
12 N. SEBIS - P. SIRIA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-11-19 13:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN
11 N. SEBIS II - V. LUNCA TEUZ Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2014-11-13 12:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN TOMUT CRISTIAN Rusan Dumitru
10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-11-06 12:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN SERAN IOANA LOREDANA Mako Andras
10 N. SEBIS II - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-11-05 13:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN
9 V.CAPORAL ALEXA - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2014-10-26 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN PĂTROI CIPRIAN SANDU ROLAND BABĂU ROMULUS
9 N. SEBIS II - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2014-10-30 13:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN TOMUT CRISTIAN Rusan Dumitru
8 V. ALMAŞ - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2014-10-19 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN SERAN IOANA LOREDANA PĂTROI CIPRIAN Petrisor Gheorghe
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS UTA BD Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-10-23 13:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PĂTROI CIPRIAN LOVAS ALEXANDRU Mihuța Petru
7 S. LIVADA - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion LIVADA 2014-10-12 13:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN PĂTROI CIPRIAN DRAIA DARIUS GYENGE IOSIF
7 O. BOCSIG - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2014-10-16 13:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN TAMAS EUGEN Rusan Dumitru
6 CS BELIU - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2014-10-05 13:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN DRAIA DARIUS BORA GLIGORE
6 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2014-10-05 09:00:00 PĂTROI CIPRIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN TAMAS EUGEN Mako Andras
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-10-09 13:00:00 DRAIA DARIUS PĂTROI CIPRIAN LOVAS ALEXANDRU Petrisor Gheorghe
5 N.SINTEA MARE - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2014-09-28 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PĂTROI CIPRIAN TAMAS EUGEN Gornic Mircea
6 AS FLACĂRA ŢIPAR - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-09-21 15:00:00 COVACI IOAN FLORIN PĂTROI CIPRIAN SICLOVAN PAUL ALEX. Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
4 CS ŞOIMII ŞIMAND - N.SEBIS II Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2014-09-25 15:00:00 HAIDA VALENTINA PĂTROI CIPRIAN ANDEA ALEXANDRU Peste Bogdan
5 CS SPERANŢA TURNU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-09-13 15:00:00 PUICEA CLAUDIU GHE. BONDAR DANIEL PĂTROI CIPRIAN PROTASE ALEXA BABĂU ROMULUS
3 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-09-18 15:00:00 PĂTROI CIPRIAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN Mihuța Petru
2 V. CHERELUŞ - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2014-09-07 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NEAGU ALEXANDRU PĂTROI CIPRIAN Jivan Mihai II
2 AS VICTORIA LUNCA TEUZ - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2014-09-07 12:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PĂTROI CIPRIAN NEAGU ALEXANDRU Jivan Mihai II
2 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2014-09-11 15:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL HANYECZ DAN PĂTROI CIPRIAN Gornic Mircea
27 V. SOCODOR - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-06-08 16:00:00 PALCU GHEORGHE MARIUS HANYECZ DAN PĂTROI CIPRIAN Manusov Iosif BERAR DANIEL
20 N.SINTEA MARE - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2014-06-01 16:00:00 RAD ADRIAN SORIN PĂTROI CIPRIAN POPAN BOGDAN ALEX. Dehelean Nicolae
25 AS STEAUA GRĂNICERI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-05-24 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PĂTROI CIPRIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN Jivan Mihai II Tarlea Mihai
24 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞICULA 2014-05-18 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PĂTROI CIPRIAN PANA NATANAEL Ciurescu Victor GYENGE IOSIF
23 AS VOINŢA MACEA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2014-05-11 16:00:00 COVACI IOAN FLORIN PĂTROI CIPRIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN Jivan Mihai II Gradinaru Decebal Codru
16 GLOGOVAT 2013 - GL.SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2014-05-03 16:00:00 KOCSIS EDUARD MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN SFĂT GHEORGHE
21 AC ŞAGU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-04-27 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN ROTARIU PATRICK GEORGE PĂTROI CIPRIAN Apatean Adrian Rad Vasile
20 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-04-19 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN PĂTROI CIPRIAN HAIDA VALENTINA Maghiar Petre BORA GLIGORE
14 V.CAPORAL ALEXA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2014-04-13 13:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL PĂTROI CIPRIAN TAU ALEXANDRU JIVAN MIHAI
13 AS HĂLMAGIU - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2014-04-06 15:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN ŞERAN ADRIAN PĂTROI CIPRIAN Buda Leontin
12 N.SINTEA MARE - V. SELEUS Liga a 6 a Seria A Stadion SINTEA MARE 2014-03-30 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN PĂTROI CIPRIAN ARDELEAN IOAN VIOREL Dehelean Nicolae
ETAPA 19 V. SOCODOR - V.CAPORAL ALEXA Liga Promotie B Stadion SOCODOR 2011-05-29 15:00:00 Deac Ionel Alin Pătroi Ciprian Hanyecz Dan Buica Dumitru
ETAPA 18 CS ZERIND - V. ALMAŞ Liga Promotie B Stadion ZERIND 2011-05-22 15:00:00 Bolcaş Alin Călin Herman Mihai Alexandru Pătroi Ciprian Ciurescu Victor AMANAT
ETAPA 21 AS VINGA - V. FELNAC Liga Promotie A Stadion VINGA 2011-05-15 15:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Berar Marius Florin Pătroi Ciprian Gornic Mircea
ETAPA 19 KICKERS CH. CRIS - FC UTA 99 Categoria Juniori D Stadion NĂDAB 2011-05-17 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Pătroi Ciprian
ETAPA 16 V. SOCODOR - G. CERMEI Liga Promotie B Stadion SOCODOR 2011-05-08 12:00:00 Mako Andras Mako Andrei Sebastian Pătroi Ciprian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 18 KICKERS CH. CRIS - ACU 98 ARAD Categoria Juniori D Stadion NĂDAB 2011-05-10 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Pătroi Ciprian
ETAPA 15 V. CHERELUŞ - O. BOCSIG Liga Promotie B Stadion CHERELUŞ 2011-05-01 15:00:00 Ştrengar Virgil Petru Pătroi Ciprian Berariu Lucian Mihai Vlad Remus
ETAPA 13 CS ZERIND - V.CAPORAL ALEXA Liga Promotie B Stadion ZERIND 2011-04-17 14:00:00 Buda Leontin Pătroi Ciprian Lauko Claudiu Bîndea Petru
ETAPA 15 KICKERS CH. CRIS - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2011-04-19 13:30:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Pătroi Ciprian
ETAPA 13 KICKERS CH. CRIS - FC UTA 2001 Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2011-04-20 13:30:00 Pătroi Ciprian
ETAPA 14 V. SOCODOR - V. CHERELUŞ Liga Promotie B Stadion GRĂNICERI 2011-04-10 14:00:00 Ciumedean Alexandru Vlad Măruşca Paul Răzvan Pătroi Ciprian Marginean Valer
ETAPA 12 KICKERS CH. CRIS - P. PECICA Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2011-04-08 13:30:00 Pătroi Ciprian
ETAPA 13 AS VINGA - P. GHIOROC Liga Promotie A Stadion VINGA 2011-04-03 14:00:00 Tănăsescu Romulus Cristian Demeter Claudiu Ioan Pătroi Ciprian Bîndea Petru
ETAPA 16 KICKERS CH. CRIS - CSS AVRAM IANCU Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2011-04-05 13:30:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Pătroi Ciprian
ETAPA 15 KICKERS CH. CRIS - V. SELEUS Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2011-04-07 13:30:00 Mako Andrei Sebastian Mako Andras Pătroi Ciprian
ETAPA 10 KICKERS CH. CRIS - ACU ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2011-03-18 13:00:00 Pătroi Ciprian
ETAPA 18 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-03-13 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Pătroi Ciprian Demeter Claudiu Ioan Ologeanu Dan BORA GLIGORE
RESTANTA O. BUJAC - AS MĂNĂȘTUR Liga Promotie A Stadion SEGA 2010-12-04 10:00:00 Ursan Paul Ciprian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian Vida Marcel
ETAPA 11 KICKERS CH. CRIS - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2010-11-30 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian
ETAPA 13 O. BUJAC - AS MĂNĂȘTUR Liga Promotie A Stadion SEGA 2010-11-20 11:00:00 Ursan Paul Ciprian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian Vida Marcel ANULAT
ETAPA 10 N. SEBIS - FC UTA 97 Categoria Juniori C SEBIS-BUTENI 2010-11-22 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Pătroi Ciprian Terebenţ Cristian
ETAPA 10 CS INEU - ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2010-11-25 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Pătroi Ciprian Terebenţ Cristian
ETAPA 14 AS PROGRESUL NĂDAB - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2010-11-14 11:00:00 Vasi Alexandru Iulian Maghiar Petre Pătroi Ciprian Rosca Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 9 KICKERS CH. CRIS - GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2010-11-16 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian
ETAPA 11 N.SINTEA MARE - V. ALMAŞ Liga Promotie B Stadion SINTEA MARE 2010-11-07 11:00:00 Deac Ionel Alin Maghiar Petre Pătroi Ciprian Forton Nicusor
ETAPA 8 S. SIMAND - M. ZADARENI Categoria Juniori C Stadion ŞIMAND 2010-11-08 11:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian
ETAPA 10 V. PEREGU MARE - AS MĂNĂȘTUR Liga Promotie A Stadion PEREGU MARE 2010-10-31 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian GYENGE IOSIF
ETAPA 7 KICKERS CH. CRIS - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2010-11-02 12:00:00 Mako Andrei Sebastian Popa Răzvan Ioan Pătroi Ciprian
ETAPA 9 AS VINGA - M. USUSĂU Liga Promotie A Stadion VINGA 2010-10-24 12:00:00 Bogdan Loredan Pătroi Ciprian Terebenţ Cristian VACZI GHEORGHE
ETAPA 7 KICKERS CH. CRIS - FC UTA 2000 Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2010-10-22 13:30:00 Pătroi Ciprian
ETAPA 8 V.CAPORAL ALEXA - V. SOCODOR Liga Promotie B Stadion CAPORAL ALEXA 2010-10-17 12:00:00 Şeran Adrian Pătroi Ciprian Hanyecz Dan Axente Mircea
ETAPA 5 KICKERS CH. CRIS - VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2010-10-19 13:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian
ETAPA 7 V. SOCODOR - S. CHIER Liga Promotie B Stadion GRĂNICERI 2010-10-10 12:00:00 Vasile Ioan Adrian Demeter Claudiu Ioan Pătroi Ciprian ŞANDOR IOAN
ETAPA 4 S. SIMAND - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion ŞIMAND 2010-10-11 13:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian
ETAPA 6 CS ZERIND - V. CHERELUŞ Liga Promotie B Stadion ZERIND 2010-10-03 12:00:00 Foda Lucian Pătroi Ciprian Dreghici Flavius Cristian LEAC IOAN
ETAPA 3 CS INEU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2010-10-05 13:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian
ETAPA 5 L. ŢIPAR - V.CAPORAL ALEXA Liga Promotie B Stadion ŢIPAR 2010-09-26 14:00:00 Barta Paul Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian LEAC IOAN
ETAPA 2 CS INEU - GLORIA ARAD Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2010-09-27 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian
Etapa 1 N. SEBIS - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2010-09-20 14:00:00 Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian
Etapa 4 V. SOCODOR - N.SINTEA MARE Liga Promotie B Stadion GRĂNICERI 2010-09-19 08:00:00 Mako Andrei Sebastian Jivan Mihai Adrian Pătroi Ciprian Herteg Doru
Etapa 3 N.SINTEA MARE - G. CERMEI Liga Promotie B Stadion SINTEA MARE 2010-09-12 14:00:00 Tănăsescu Romulus Cristian Măruşca Paul Răzvan Pătroi Ciprian CIOS DĂNUŢ
Etapa 2 04-05 Septembrie 2010 G. CERMEI - L. ŢIPAR Liga Promotie B Stadion CERMEI 2010-09-05 14:00:00 Rusan Dumitru Eduard Mariş Sorin Pătroi Ciprian Belle Nicolae
Etapa 1 28-29 August 2010 CS ZERIND - S. CHIER Liga Promotie b Stadion ZERIND 2010-08-29 16:00:00 Roşu Eugen Pătroi Ciprian Kalo Gabriel Sabin BÎNDEA
Inregistrari in baza de date: 183

ajf_arad