• VASI Alexandru Iulian
  • Data nasterii: 1990-05-22
  • Domiciliul:Sântana
  • Inaltime: 178 (cm)
  • Arbitru din anul: 2006
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Profesor de Educaţie Fizică şi Sport
  • Ocupatia actuala: Tehnician
  • Limbi straine cunoscute: Engleză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
7 AS GLORIA SECUSIGIU - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2017-10-08 VASI Alexandru Iulian CÃȘUȚ Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu GYENGYE Iosif
7 CS VIITORUL SATU NOU - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-10-07 VASI Alexandru Iulian PÂSLARU Andrei MADA Mădălin VĂTRAN Dorin
5 CS VICTORIA SELEUŞ - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion SELEUŞ 2017-09-24 VASI Alexandru Iulian BORLEA Emanuel KOVACS Raul ENOIU Traian
4 CS OLIMPIA BUJAC - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2017-09-23 VASI Alexandru Iulian LOVAS Alexandru TAKATS Cristian Flavius TIULEA Cornel
4 AS STEAUA GRĂNICERI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2017-09-17 VASI Alexandru Iulian CALNACOV Denis Claudiu BABUȚIA Bogdan Onisim VIDA Constantin
3 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-09-10 VASI Alexandru Iulian MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCÃ Nicoleta TĂNĂSESCU Romulus Cristian
2 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - CS BELIU Cupa Romaniei Stadion PÂNCOTA 2017-09-06 VASI Alexandru Iulian MONA Sergiu Laurențiu CALNACOV Denis Claudiu MAKO Andraș
20 AS STEAUA GRĂNICERI - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2017-06-04 VASI Alexandru Iulian HANYECZ Dan TAKATS Cristian Flavius VĂTRAN Dorin
17 CS BELIU - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2017-05-14 VASI Alexandru Iulian ARDELEAN Paul Giorgian DREGHICI Flavius Cristian Peste Bogdan
16 CS VIITORUL SATU NOU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-05-06 VASI Alexandru Iulian ARDELEAN Paul Giorgian ȘUȘCĂ Andreea MIRON Marian
14 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2017-05-07 VASI Alexandru Iulian NAGY Zoltan PÂSLARU Andrei JIVAN Mihai
18 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-04-30 VASI Alexandru Iulian MOCANU Silviu Flaviu MADA Mădălin BIRO Gabor Oliver
12 CS VICTORIA SELEUŞ - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2017-04-23 VASI Alexandru Iulian CRÎSTA Eusebio Antoniu PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru MAKO Andraș
13 AS CETATE DEZNA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2017-04-09 VASI Alexandru Iulian TURGYAN Cătălin TAKATS Cristian Flavius PÃCURAR Augustin
10 CS FRONTIERA PILU - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2017-04-02 VASI Alexandru Iulian MOLDOVEANU Ionel Alexandru CĂPRICEANĂ Gabriel Florin BUDA Leontin
18 CS ŞOIMII ŞIMAND - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2017-03-10 VASI Alexandru Iulian HANYECZ Dan
12 AS ALUNIŞ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-11-13 VASI Alexandru Iulian COJOCARIU Dan Cristian NEAGU Flavius ENOIU Traian
11 AS FLACĂRA ŢIPAR - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-11-06 VASI Alexandru Iulian ANDEA Alexandru CALNACOV Denis Claudiu JIVAN Mihai
8 AS CETATE DEZNA - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-10-16 VASI Alexandru Iulian TAKATS Cristian Flavius PÂSLARU Andrei RUSAN Dumitru
6 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-10-02 VASI Alexandru Iulian MADA Mădălin DUMITRU Flavia Daniela BABĂU Romulus
3 CS ŞOIMII LIVADA - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-09-24 VASI Alexandru Iulian ANDEA Alexandru CÃȘUȚ Cristian JIVAN Mihai
3 CS MONEASA - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-09-25 VASI Alexandru Iulian CRÎSTA Eusebio Antoniu PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru MAKO Andraș
4 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-09-18 VASI Alexandru Iulian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PÃTROI Ciprian MIRON Marian
2 CS OLIMPIA BUJAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2016-09-17 VASI Alexandru Iulian MADA Mădălin NICA Liana BABĂU Romulus
3 CS SPERANŢA TURNU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-09-10 VASI Alexandru Iulian CALNACOV Denis Claudiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SCRIDON Daniel
3 CS BELIU - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2016-09-11 VASI Alexandru Iulian GROȘAN Tudor Ștefan COVACI Sergiu Cristian PÃCURAR Augustin
2 AS UNIREA ŞEITIN - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-09-03 VASI Alexandru Iulian GROȘAN Tudor Ștefan COVACI Sergiu Cristian ENOIU Traian
1 CS UNIREA GURAHONŢ - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-08-28 VASI Alexandru Iulian GROȘAN Tudor Ștefan COVACI Sergiu Cristian RUSAN Dumitru
6 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2016-06-19 VASI Alexandru Iulian DREGHICI Flavius Cristian TOMUȚ Cristian HAMZA Ioan
25 CS SPERANŢA TURNU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-06-11 VASI Alexandru Iulian BETEA Sorina Georgiana HANYECZ Dan VĂTRAN Dorin
3 CS REAL HORIA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-05-29 VASI Alexandru Iulian COIȘ Carol CRUDU Alexandru GYENGYE Iosif
21 CS OLIMPIA BOCSIG - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-05-15 VASI Alexandru Iulian TOMUȚ Cristian CĂTANĂ Paul RUSAN Dumitru
18 AS VOINŢA MACEA - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-05-08 VASI Alexandru Iulian MONA Sergiu Laurențiu MADA Mădălin SCRIDON Daniel
19 AS STEAUA GRĂNICERI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-04-24 VASI Alexandru Iulian DOBÂNDĂ Dinu NEAGU Alexandru BONDAR Mircea Constantin
18 AS VOINŢA MUNAR - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-04-17 VASI Alexandru Iulian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RADU Paul SFÃT Gheorghe
17 AS CETATE DEZNA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-04-10 VASI Alexandru Iulian DREGHICI Flavius Cristian DOBÂNDĂ Dinu PÃCURAR Augustin
14 AS VIITORUL PEREGU MARE - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-04-03 VASI Alexandru Iulian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai
15 AS STEAUA GRĂNICERI - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-03-27 VASI Alexandru Iulian DEHELEAN Patrick Alin SALADEA Sorin MIRON Marian
14 CS INEU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion CENTRAL INEU 2016-03-20 VASI Alexandru Iulian BORLEA Emanuel CĂTANĂ Paul PEȘTE Bogdan Dumitru
10 AS UNIREA ŞEITIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-11-01 VASI Alexandru Iulian DUMITRU Flavia Daniela TAKATS Cristian Flavius BORA Gligore
9 O. BOCSIG - AS VULTURII SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-10-25 VASI Alexandru Iulian ARSA Emil TOMUȚ Cristian JUȘCÃ Teodor
8 FC ZIMANDU NOU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2015-10-18 VASI Alexandru Iulian MIHOC Alina ARDELEAN Paul Giorgian JIVAN Mihai II
6 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-10-04 VASI Alexandru Iulian STANCIU Mihai Vlăduț OPITZ Roland Ladislau BONDAR Mircea Constantin
3 V.LUNCA TEUZ CERMEI - S.LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion CERMEI 2015-09-26 VASI Alexandru Iulian MAKO Andrei Sebastian MONA Sergiu Laurențiu MANUȘOV Iosif
3 AS VOINŢA MACEA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2015-09-27 VASI Alexandru Iulian CĂTANĂ Paul BRADE Radu Victor MAKO Andraș
3 AS PRO GURBA - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-09-20 VASI Alexandru Iulian CĂTANĂ Paul PÃTROI Ciprian PÃCURAR Augustin
2 CS UNIREA SÎNTANA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion SÂNTANA 2015-09-18 MATEUȚ Cãlin VASI Alexandru Iulian
2 V. PEREGU MARE - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2015-09-13 VASI Alexandru Iulian CÎRMACI Filip Sergiu RAȚĂ Raul MIHUȚA Petru
3 CS ŞOIMII ŞIMAND - P. GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2015-09-17 VASI Alexandru Iulian HANYECZ Dan CĂTANĂ Paul MIHUȚA Petru
1 CRISUL CH CRIS II - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-09-06 VASI Alexandru Iulian CIUCĂ Robert CĂTANĂ Paul FORTON Nicușor
30 O. BOCSIG - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2015-06-28 VASI Alexandru Iulian NAGHI Remus Ionuț HANYECZ Dan RUSAN Dumitru JUȘCÃ Teodor
29 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-06-21 VASI Alexandru Iulian BURCA Sergiu Lucian NAGY Zoltan RUSAN Dumitru JUȘCÃ Teodor
26 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-05-31 VASI Alexandru Iulian VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin MÂNDRU Ștefan
16 CS BELIU - CS INEU II Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-05-17 VASI ALEXANDRU IULIAN BULZ STEFAN CIUCA ROBERT Mako Andras
23 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-05-10 VASI ALEXANDRU IULIAN BURCĂ SERGIU LUCIAN MATEUT CALIN Forton Nicusor BABĂU ROMULUS
22 AS STEAUA GRĂNICERI - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-05-03 VASI ALEXANDRU IULIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT PÂSLARU ANDREI Mihuța Petru Miron Marian
13 CRISUL CH CRIS II - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-04-26 VASI ALEXANDRU IULIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN TOMUT CRISTIAN BORA GLIGORE
12 AS GLORIA SECUSIGIU - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2015-04-19 VASI ALEXANDRU IULIAN BONDAR DANIEL SANDU ROLAND Forton Nicusor
18 CS UNIREA SÎNTANA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2015-04-22 VASI ALEXANDRU IULIAN HANYECZ DAN
19 AS VOINŢA MUNAR - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-04-11 VASI ALEXANDRU IULIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT RADU PAUL Buda Leontin HAMZA IOAN
11 V. ALMAŞ - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2015-04-05 VASI ALEXANDRU IULIAN PANTEA ANDREI ALEX. BERARIU LUCIAN MIHAI Forton Nicusor
10 CRISUL CH. CRIS II - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-03-29 VASI ALEXANDRU IULIAN GUDIU IONEL FLORIN CIUCA ROBERT Dehelean Nicolae
15 CS UNIREA SÎNTANA - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2015-03-18 VASI ALEXANDRU IULIAN HANYECZ DAN
12 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2014-11-01 VASI ALEXANDRU IULIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT PÂSLARU ANDREI Dehelean Nicolae LAZĂR GHEORGHE
9 R. HORIA - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2014-10-26 VASI ALEXANDRU IULIAN PANA NATANAEL POPAN BOGDAN ALEX. Dumitru Florin
10 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-10-19 VASI ALEXANDRU IULIAN ANDEA ALEXANDRU COJOCARIU DAN CRISTIAN Mihuța Petru Miron Marian
9 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2014-10-12 VASI ALEXANDRU IULIAN BETEA SORINA GEORGIANA LOVAS ALEXANDRU Dehelean Nicolae BERAR DANIEL
7 O. BOCSIG - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2014-09-28 VASI ALEXANDRU IULIAN BERARIU LUCIAN MIHAI PANTEA ANDREI ALEX. Vatran Dorin PĂCURAR AUGUSTIN
5 CS UNIREA SÎNTANA - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2014-10-02 VASI ALEXANDRU IULIAN HANYECZ DAN OPITZ ROLAND LADISLAU Gornic Mircea
6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2014-09-21 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU CĂŞUŢ CRISTIAN Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
5 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2014-09-14 VASI ALEXANDRU IULIAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN HAIDA VALENTINA Alb Ioan ŞCHIOPU PETRE
3 CS UNIREA SÎNTANA - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2014-09-18 VASI ALEXANDRU IULIAN HANYECZ DAN ANDEA ALEXANDRU Petrisor Gheorghe
4 U.GURAHONT - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-09-07 VASI ALEXANDRU IULIAN NAGHI REMUS IONUŢ PANTEA ANDREI ALEX. Rusan Dumitru Tarlea Mihai
3 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-08-30 VASI ALEXANDRU IULIAN PÂSLARU ANDREI CÎRMACI FILIP SERGIU Tripa Claudiu Peste Bogdan
3 CS FRONTIERA PILU - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2014-08-31 VASI ALEXANDRU IULIAN HANYECZ DAN ROTARIU PATRICK GEORGE Buda Leontin GYENGE IOSIF
1 CS SPERANŢA TURNU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-08-16 VASI ALEXANDRU IULIAN CRISTEA SILVIU FLORIN ROTARIU PATRICK GEORGE Enoiu Traian HAMZA IOAN
1 FC ZIMANDU NOU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-08-17 VASI ALEXANDRU IULIAN CÎRMACI FILIP SERGIU SALADEA SORIN Ologeanu Dan Peste Bogdan
1 AS UNIREA ŞEITIN - AS VINGA Cupa Romaniei Stadion ȘEITIN 2014-08-10 VASI ALEXANDRU IULIAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Alb Ioan Tarlea Mihai
29 V. SOCODOR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-06-22 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU Dumitru Florin HAMZA IOAN
28 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2014-06-15 VASI ALEXANDRU IULIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN ANDEA ALEXANDRU Gornic Mircea JIVAN MIHAI
21 L. TEUZ II - P. COVĂSÂNȚ Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2014-06-08 VASI ALEXANDRU IULIAN RAD ADRIAN SORIN BULZ STEFAN Coman Ovidiu
26 AS ALUNIŞ - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-06-01 VASI ALEXANDRU IULIAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN SICLOVAN PAUL ALEX. Axente Mircea VACZI GHEORGHE
24 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-05-18 VASI ALEXANDRU IULIAN SERAN IOANA LOREDANA CÎRMACI FILIP SERGIU Rusan Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
25 CS UNIREA SÎNTANA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2014-05-09 VASI ALEXANDRU IULIAN HANYECZ DAN ANDEA ALEXANDRU
22 Av. TARNOVA - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2014-05-04 VASI ALEXANDRU IULIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN CRISTEA SILVIU FLORIN Forton Nicusor PĂCURAR AUGUSTIN
16 P. GHIOROC - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2014-05-03 VASI ALEXANDRU IULIAN VASILE IOAN ADRIAN COROBAN CRISTIAN IONEL SCRIDON DANIEL
21 AC ŞAGU - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2014-04-27 VASI ALEXANDRU IULIAN ROTARIU PATRICK GEORGE PĂTROI CIPRIAN Apatean Adrian Rad Vasile
20 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-04-19 VASI ALEXANDRU IULIAN PĂTROI CIPRIAN HAIDA VALENTINA Maghiar Petre BORA GLIGORE
13 AS HĂLMAGIU - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2014-04-06 VASI ALEXANDRU IULIAN ŞERAN ADRIAN PĂTROI CIPRIAN Buda Leontin
12 P. GHIOROC - GL.SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion GHIOROC 2014-03-29 VASI ALEXANDRU IULIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Rad Vasile
13 CS UNIREA SÎNTANA - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2014-03-05 VASI ALEXANDRU IULIAN MADA MADALIN HAIDA VALENTINA
12 CS UNIREA SÎNTANA - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2013-11-26 VASI ALEXANDRU IULIAN KALO GABRIEL SABIN HANYECZ DAN
11 AS MĂNĂȘTUR - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 2013-11-17 VASI ALEXANDRU IULIAN SUBA ANDREI SEBASTIAN LOVAS ALEXANDRU Petrisor Gheorghe
10 V. SEMLAC - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion SEMLAC 2013-11-09 VASI ALEXANDRU IULIAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN KALO GABRIEL SABIN BABĂU ROMULUS
9 CS MONEASA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2013-11-03 VASI ALEXANDRU IULIAN KALO GABRIEL SABIN CRISTEA DANIEL PAUL Rusan Dumitru
34 CS. VLADIMIRESCU II - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-06-30 VASI ALEXANDRU IULIAN HANYECZ DAN BETEA SORINA GEORGIANA Forton Nicusor CIOS DĂNUŢ
32 AS STEAUA GRĂNICERI - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-06-19 VASI ALEXANDRU IULIAN KALO GABRIEL SABIN COSTEA ADRIAN GEORGE Petrisor Gheorghe Marginean Valer
34 SC FC UTA II SA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2013-06-07 VASI ALEXANDRU IULIAN MOCANU SILVIU FLAVIU CĂŞUŢ CRISTIAN Herteg Doru VACZI GHEORGHE
29 AS VINGA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2013-06-09 VASI ALEXANDRU IULIAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Manusov Iosif Coman Ovidiu
32 AS SEMLECANA SEMLAC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2013-06-02 VASI ALEXANDRU IULIAN BĂLA CASIAN ANDREI ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Buica Dumitru HAMZA IOAN
17 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - CS REGAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2013-06-01 VASI ALEXANDRU IULIAN KOCSIS EDUARD SFÎRLOGIA RAUL CONSTANTIN Buica Dumitru
30 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-05-26 VASI ALEXANDRU IULIAN BUDA LEONTIN GHEORGHE VALENTIN Tiulea Cornel DOMIDE FLAVIUS
25 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-05-19 VASI ALEXANDRU IULIAN VASILE IOAN ADRIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT Bondar Mircea Rosu Eugen
24 AS STEAUA GRĂNICERI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2013-05-12 VASI ALEXANDRU IULIAN IOVA CĂTĂLIN IONUT GOIA STEFAN FLORIN Herteg Doru Vida Marcel
28 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2013-05-15 VASI ALEXANDRU IULIAN BUDA LEONTIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Apatean Adrian BABĂU ROMULUS
26 CS ŞOIMII TAUŢ - CS INEU Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-05-03 VASI ALEXANDRU IULIAN NAGY ZOLTAN NAGHI REMUS IONUŢ Apatean Adrian SCRIDON DANIEL
25 CS SPERANŢA TURNU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion TURNU 2013-04-27 VASI ALEXANDRU IULIAN BUDA LEONTIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Buica Dumitru BERAR DANIEL
22 CS ŞOIMII ŞIMAND - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIMAND 2013-04-28 VASI ALEXANDRU IULIAN ARSA EMIL DRÎMBE DENIS ALEX Enoiu Traian Miron Marian
21 VLADIMIRESCU II - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2013-04-21 VASI ALEXANDRU IULIAN MOCANU SILVIU FLAVIU TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Tiulea Cornel Vida Marcel
12 AS MĂNĂȘTUR - CS REGAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion MĂNĂȘTUR 2013-04-21 VASI ALEXANDRU IULIAN IACOB NICOLAE LIVIU SUBA ANDREI SEBASTIAN Rosu Eugen
23 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2013-04-14 VASI ALEXANDRU IULIAN NAGHI REMUS IONUŢ VESA PAVEL FLORIN Buica Dumitru Vida Marcel
18 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-11-30 VASI ALEXANDRU IULIAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN MOCANU SILVIU FLAVIU Dumitru Florin LEAC IOAN
15 CRISUL CH CRIS II - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion NĂDAB 2012-11-25 VASI ALEXANDRU IULIAN KALO GABRIEL SABIN COSTEA ADRIAN GEORGE Manusov Iosif HAMZA IOAN
14 FC SÎNLEANI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2012-11-17 VASI ALEXANDRU IULIAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU IOVA CĂTĂLIN IONUT Enoiu Traian Vida Marcel
9 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2012-11-19 VASI ALEXANDRU IULIAN KALO GABRIEL SABIN HANYECZ DAN
13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-11-11 VASI ALEXANDRU IULIAN MIHOC ALINA TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Herteg Doru Vida Marcel
12 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-11-04 VASI ALEXANDRU IULIAN KALO GABRIEL SABIN CĂŞUŢ CRISTIAN Manusov Iosif ŞCHIOPU PETRE
3 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - GLORIA CTP ARAD Cupa Romaniei Stadion LIPOVA 2012-11-07 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU RIŢA FLAVIUS IONEL Herteg Doru LUCACI ADRIAN
13 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-10-27 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NICORAŞ VIOLETA ARIANA Herteg Doru BIRO GABOR
8 CS REGAL HORIA - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2012-10-28 VASI ALEXANDRU IULIAN POPAN BOGDAN ALEX. BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA ŞCHIOPU PETRE
6 CS UNIREA SÎNTANA - ATLETICO 98 ARAD Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2012-11-01 VASI ALEXANDRU IULIAN HANYECZ DAN KALO GABRIEL SABIN
12 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion TISA NOUĂ 2012-10-20 VASI ALEXANDRU IULIAN BĂLA CASIAN ANDREI ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Mihuța Petru SCRIDON DANIEL
11 SC FC UTA II SA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-10-12 VASI ALEXANDRU IULIAN BUDA LEONTIN VESA PAVEL FLORIN Ologeanu Dan BABĂU ROMULUS
6 N.SINTEA MARE - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2012-10-14 VASI ALEXANDRU IULIAN ŞERAN ADRIAN KOVACS OLIVER GYENGE IOSIF
5 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2012-10-06 VASI ALEXANDRU IULIAN KOCSIS EDUARD STANCIU ALIN CRISTIAN Buica Dumitru
2 V. ALMAŞ - CS ŞIRIANA ŞIRIA Cupa Romaniei Stadion CIL 2012-10-10 VASI ALEXANDRU IULIAN HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian JUŞCĂ TEODOR
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-09-08 VASI ALEXANDRU IULIAN JUNGER ANDREAS THOMAS ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Toderici Mircea Rad Vasile
3 CS RECOLTA APATEU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-09-02 VASI ALEXANDRU IULIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ LAUKO CLAUDIU COSMIN Rusan Dumitru JUŞCĂ TEODOR
2 CS VIITORUL SATU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-08-25 VASI ALEXANDRU IULIAN RIŢA FLAVIUS IONEL COIS PAUL ALEXANDRU Axente Mircea ŞCHIOPU PETRE
1 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-08-19 VASI ALEXANDRU IULIAN BUDA LEONTIN ROTARIU PATRICK GEORGE Manusov Iosif SCRIDON DANIEL
ETAPA 33 G. CERMEI - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion CERMEI 2012-06-24 Vasi Alexandru Iulian Hanyecz Dan Ardelean Ioan Belle Nicolae BORA GLIGORE
ETAPA 32 CS RECOLTA APATEU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2012-06-17 Vasi Alexandru Iulian Protase Alexa Marian Mako Andrei Sebastian Bîndea Petru Marginean Valer
ETAPA 31 AS ALUNIŞ - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2012-06-09 Vasi Alexandru Iulian Hanyecz Dan Kalo Gabriel Sabin Mihuța Petru SFĂT GHEORGHE
ETAPA 32 CS ŞOIMII TAUŢ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-05-26 Vasi Alexandru Iulian Vesa Pavel Florin Puicea Claudiu Gheorghe Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 31 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion CH. CRIȘ 2012-05-30 Vasi Alexandru Iulian Hanyecz Dan Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 28 CS DACIA BELIU - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-05-20 Vasi Alexandru Iulian Ardelean Paul Giorgian Lauko Claudiu Forton Nicusor BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 30 AS AQUA VEST ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-05-12 Vasi Alexandru Iulian Hărduţ Gabriel Dumitru Cristea Silviu Florin Tiulea Cornel ŞANDOR IOAN
ETAPA 15 P. COVĂSÂNȚ - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion COVĂSÂNȚ 2012-05-13 Vasi Alexandru Iulian Tomuta Sebastian Beschiu Dumitru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 26 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - CS MONEASA Liga a 5 a Seria B Stadion VÂRFURILE 2012-05-06 Vasi Alexandru Iulian Iacob Nicolae Liviu Junger Andreeas Thomas Negru Marin LEAC IOAN
ETAPA 29 AS SEMLECANA SEMLAC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-05-09 Vasi Alexandru Iulian Protase Alexa Marian Mocan Ciprian Dumitru Buica Dumitru BERAR DANIEL
ETAPA 25 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-04-29 Vasi Alexandru Iulian Gudiu Ionel Florin Hanyecz Dan Manusov Iosif HAMZA IOAN
ETAPA 26 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-04-21 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Burcă Sergiu Lucian Apatean Adrian Marginean Valer
ETAPA 12 V. PEREGU MARE - O. BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2012-04-22 Vasi Alexandru Iulian Vasile Ioan Adrian Savan Gavril HAMZA IOAN
ETAPA 13 CS UNIREA SÎNTANA - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2012-04-23 Vasi Alexandru Iulian Kalo Gabriel Sabin Hanyecz Dan
ETAPA 25 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-04-14 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Jivan Mihai Adrian Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 24 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2012-04-07 Vasi Alexandru Iulian Burcă Sergiu Lucian Vesa Pavel Florin Braniscan Ioan Rad Vasile
ETAPA 22 AS STEAUA GRĂNICERI - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2012-04-08 Vasi Alexandru Iulian Buda Leontin Burcă Sergiu Lucian Herteg Doru GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 13 CS UNIREA SÎNTANA - ATLETICO 98 ARAD Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2012-04-10 Vasi Alexandru Iulian Kalo Gabriel Sabin Hanyecz Dan
ETAPA 23 CS INEU - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion INEU 2012-03-31 Vasi Alexandru Iulian Rotaru Sorin Tudor Nicoraș Violeta Tripa Claudiu SCRIDON DANIEL
ETAPA 21 CS SPERANŢA TURNU - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2012-04-01 Vasi Alexandru Iulian Puicea Claudiu Gheorghe Hanyecz Dan Alb Ioan LEAC IOAN
ETAPA 22 SC FC UTA II SA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-03-24 Vasi Alexandru Iulian Bolcaş Alin Călin Nagy Zoltan Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
ETAPA 11 CS UNIREA SÎNTANA - FC UTA 97 Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2012-03-26 Vasi Alexandru Iulian Kalo Gabriel Sabin Hanyecz Dan
ETAPA 19 V. ALMAŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion CIL 2012-03-17 Vasi Alexandru Iulian Dragu Tudorel Kocsis Eduard Alb Ioan BOGDAN IOAN
20 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-03-10 Vasi Alexandru Iulian Băla Casian Andrei Mocanu Silviu Flaviu Ologeanu Dan DOMIDE FLAVIUS
18 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2012-03-11 Vasi Alexandru Iulian Dreghici Flavius Cristian Hanyecz Dan Alb Ioan HAMZA IOAN
18 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2012-03-11 Vasi Alexandru Iulian Dreghici Flavius Cristian Hanyecz Dan Alb Ioan HAMZA IOAN
18 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2012-03-11 Vasi Alexandru Iulian Dreghici Flavius Cristian Hanyecz Dan Alb Ioan HAMZA IOAN
18 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS ANDEZITUL VÎRFURILE Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2012-03-11 Vasi Alexandru Iulian Dreghici Flavius Cristian Hanyecz Dan Alb Ioan HAMZA IOAN
ETAPA 19 AS UNIREA ŞEITIN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-12-03 Vasi Alexandru Iulian Mocan Ciprian Dumitru Nagy Zoltan Ciurescu Victor ŞANDOR IOAN
ETAPA 17 AS VOINŢA MACEA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2011-12-04 Vasi Alexandru Iulian Cristea Emil Ioan Burcă Sergiu Lucian Mihuța Petru GYENGE IOSIF
ETAPA 16 CS FRONTIERA PILU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2011-11-27 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Ologeanu Dan LEAC IOAN
ETAPA 17 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-11-20 Vasi Alexandru Iulian Puicea Claudiu Gheorghe Hromei Alexandru Tiulea Cornel LEAC IOAN
ETAPA 16 SC FC UTA II SA - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2011-11-11 Vasi Alexandru Iulian Hărduţ Gabriel Dumitru Protase Alexa Marian Vatran Dorin BIRO GABOR
ETAPA 15 CS VIITORUL SATU NOU - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-11-05 Vasi Alexandru Iulian Coroban Cristian Ionel Burcă Sergiu Lucian Ologeanu Dan Cristian SFĂT GHEORGHE
ETAPA 13 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2011-11-06 Vasi Alexandru Iulian Naghi Remus Ionuţ Şeran Ioana Loredana Petrisor Gheorghe Marginean Valer
ETAPA 9 V. ALMAS II - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CIL 2011-10-22 Vasi Alexandru Iulian Drimbe Denis Popan Bogdan Buica Dumitru
ETAPA 12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-10-15 Vasi Alexandru Iulian Bolcaş Alin Călin Burcă Sergiu Lucian Enoiu Traian DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 8 CRISUL CH CRIS II - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2011-10-16 Vasi Alexandru Iulian Kalo Gabriel Sabin Dumbrava Lucian HAMZA IOAN
ETAPA 7 CS UNIREA SÎNTANA - CSS AVRAM IANCU Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2011-10-17 Vasi Alexandru Iulian Kalo Gabriel Sabin Hanyecz Dan
ETAPA 11 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2011-10-08 Vasi Alexandru Iulian Cristea Emil Ioan Hărduţ Gabriel Dumitru Apatean Adrian LUCACI ADRIAN
ETAPA 4 KICKERS CH. CRIS - GLORIA ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2011-10-13 Vasi Alexandru Iulian
ETAPA 10 FC SÎNLEANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-10-01 Vasi Alexandru Iulian Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Rosca Mircea LEAC IOAN
ETAPA 9 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2011-09-24 Vasi Alexandru Iulian Feieş Cosmin Ioan Hromei Alexandru Tiulea Cornel JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 7 AS ALUNIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-09-25 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Turgyan Ovidiu Axente Mircea LAZĂR GHEORGHE
CUPA ROM. CS DACIA BELIU - CS ŞOIMII TAUŢ Cupa Romaniei Stadion BELIU 2011-09-28 Vasi Alexandru Iulian Arsa Emil Buda Leontin Tiulea Cornel JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 8 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-09-21 Vasi Alexandru Iulian Bolcaş Alin Călin Vasile Ioan Adrian Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
ETAPA 6 V. NADLAC - AC ŞAGU Liga Onoare A Stadion NADLAC 2011-09-17 Vasi Alexandru Iulian Burcă Sergiu Lucian Rad Adrian Sorin Enoiu Traian NEDELEA MARIAN
ETAPA 3 CS UNIREA SÎNTANA - FC UTA 98 Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2011-09-19 Vasi Alexandru Iulian Kalo Gabriel Sabin Hanyecz Dan
ETAPA 7 CS VICTORIA ZĂBRANI - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-09-10 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Mocan Ciprian Dumitru Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
ETAPA 5 AS ANDEZITUL VÎRFURILE - V. ALMAŞ Liga Onoare B Stadion VÂRFURILE 2011-09-11 Vasi Alexandru Iulian Arsa Emil Berariu Lucian Mihai Negru Marin BORA GLIGORE
ETAPA 6 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-09-03 Vasi Alexandru Iulian Jivan Mihai Adrian Vesa Pavel Florin Tripa Claudiu VACZI GHEORGHE
ETAPA 4 CS RECOLTA APATEU - G. CERMEI Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-09-04 Vasi Alexandru Iulian Ardelean Paul Giorgian Cojocariu Sebastian Dehelean Nicolae Vida Marcel
CUPA ROM. AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS ŞOIMII TAUŢ Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2011-09-07 Vasi Alexandru Iulian Feieş Cosmin Ioan Puicea Claudiu Gheorghe Vatran Dorin BOGDAN IOAN
ETAPA 1 CS UNIREA SÎNTANA - GLORIA ARAD Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2011-09-05 Vasi Alexandru Iulian Kalo Gabriel Sabin Hanyecz Dan
ETAPA 3 V. SOCODOR - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-08-28 Vasi Alexandru Iulian Junger Andreeas Thomas Cojocariu Sebastian Gornic Mircea BORA GLIGORE
RESTANTA AS UNIREA ŞEITIN - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-08-31 Vasi Alexandru Iulian Mocan Ciprian Dumitru Hromei Alexandru Enoiu Traian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 2 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-08-21 Vasi Alexandru Iulian Nicoraș I. Cirmaci Filip Rusan Dumitru RACHINOIU VIOREL
ETAPA 4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion PILU 2011-08-24 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Hărduţ Gabriel Dumitru Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 2 AS SEMLECANA SEMLAC - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-08-14 Vasi Alexandru Iulian Buda Leontin Mocan Ciprian Dumitru Axente Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 1 CS. VLADIMIRESCU II - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion Dorobanti 2011-08-13 Vasi Alexandru Iulian Negrilă Cristian Gabriel Nicoraș Violeta Bîndea Petru BABĂU ROMULUS
ETAPA 1 AS ALUNIŞ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Cupa Romaniei Stadion ALUNIŞ 2011-08-17 Vasi Alexandru Iulian Sechereş Sergiu Paul Cristea Silviu Florin Ologeanu Dan Cristian ŞANDOR IOAN
ETAPA 1 CS VICTORIA ZĂBRANI - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-08-06 Vasi Alexandru Iulian Mocan Ciprian Dumitru Cristea Silviu Florin Buica Dumitru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 33 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2011-06-26 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Hanyecz Dan Rosca Mircea RACHINOIU VIOREL
ETAPA 34 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2011-06-29 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Hanyecz Dan Gornic Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 32 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion GALȘA 2011-06-19 Vasi Alexandru Iulian Hărduţ Gabriel Dumitru Măruşca Paul Răzvan Mihuța Petru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 31 CS RECOLTA APATEU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2011-06-12 Vasi Alexandru Iulian Pîncotan Andrei Alexandru Kalo Gabriel Sabin Gornic Mircea HAMZA IOAN
ETAPA 34 CS VIITORUL SATU NOU - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-06-04 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Hromei Alexandru Buica Dumitru SCRIDON DANIEL
ETAPA 23 AS MĂNĂȘTUR - V. PEREGU MARE Liga Promotie A Stadion MĂNĂȘTUR 2011-06-05 Vasi Alexandru Iulian Berar Marius Florin Casut Cristian GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 32 AS UNIREA ŞEITIN - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-05-28 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Tripa Claudiu LEAC IOAN
ETAPA 29 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion ŞIMAND 2011-05-29 Vasi Alexandru Iulian Bolcaş Alin Călin Dumitru Flavia Daniela Vlad Remus SCRIDON DANIEL
ETAPA 33 AS VOINŢA MACEA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion MACEA 2011-06-01 Vasi Alexandru Iulian Hărduţ Gabriel Dumitru Păducel Cristian Dehelean Nicolae GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 28 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2011-05-22 Vasi Alexandru Iulian Cristea Emil Ioan Gheorghe Valentin Enoiu Traian SFĂT GHEORGHE
ETAPA 1 CUPA HAGI DANONE - CUPA HAGI DANONE Categoria Juniori C UTA 2011-05-21 Vasi Alexandru Iulian Herţeg Dorinel Palcu Gheorghe Marius Coroban Cristian
ETAPA 1 CUPA HAGI DANONE - CUPA HAGI DANONE Categoria Juniori C UTA 2011-05-22 Vasi Alexandru Iulian Herţeg Dorinel Palcu Gheorghe Marius Coroban Cristian
ETAPA 29 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-05-18 Vasi Alexandru Iulian Dumitru Flavia Daniela Vesa Pavel Florin Tripa Claudiu DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 19 CS UNIREA SÎNTANA - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2011-05-17 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 28 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PILU 2011-05-07 Vasi Alexandru Iulian Iacob Nicolae Liviu Burcă Sergiu Lucian Ologeanu Dan Cristian LEAC IOAN
ETAPA 26 CS MONEASA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion MONEASA 2011-05-08 Vasi Alexandru Iulian Jivan Mihai Adrian Vesa Pavel Florin Herteg Doru Marginean Valer
ETAPA 18 CS UNIREA SÎNTANA - V. SELEUS Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2011-05-10 Vasi Alexandru Iulian Kalo Gabriel Sabin Hanyecz Dan
ETAPA 27 CS INEU - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion INEU 2011-04-30 Vasi Alexandru Iulian Stamatoiu Alexandru Dacian Toderici Mircea Rosca Mircea CIOS DĂNUŢ
ETAPA 25 CS REGAL HORIA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion HORIA 2011-05-01 Vasi Alexandru Iulian Iacob Nicolae Liviu Aniculăesei Mihai Cornel Herteg Doru LEAC IOAN
ETAPA 17 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2011-05-03 Vasi Alexandru Iulian Kalo Gabriel Sabin Măruşca Paul Răzvan
ETAPA 26 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - FC SÎNLEANI Liga a 4 a StadionCURTICI 2011-04-23 Vasi Alexandru Iulian Bolcaş Alin Călin Ardelean Paul Giorgian Buica Dumitru SFĂT GHEORGHE
CUPA ROM. CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS AQUA VEST ARAD Cupa Romaniei Stadion SÂNTANA 2011-04-27 Vasi Alexandru Iulian Arsa Emil Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 16 CS UNIREA SÎNTANA - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2011-04-26 Vasi Alexandru Iulian Kalo Gabriel Sabin Hanyecz Dan
ETAPA 25 AS UNIREA ŞEITIN - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-04-16 Vasi Alexandru Iulian Buda Leontin Nagy Zoltan Herteg Doru ŞANDOR IOAN
ETAPA 23 AS PROGRESUL NĂDAB - CS MONEASA Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2011-04-17 Vasi Alexandru Iulian Ardelean Paul Giorgian Măruşca Paul Răzvan Tripa Claudiu GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 23 SC FC UTA II SA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion SEGA 2011-04-09 Vasi Alexandru Iulian Burcă Sergiu Lucian Dumitru Flavia Daniela Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 21 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-04-10 Vasi Alexandru Iulian Iacob Nicolae Liviu Vasile Ioan Adrian Axente Mircea GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 16 CS UNIREA SÎNTANA - ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2011-04-12 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 22 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-04-03 Vasi Alexandru Iulian Rotaru Sorin Tudor Dumitru Flavia Daniela Tripa Claudiu ŞANDOR IOAN
ETAPA 20 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2011-04-03 Vasi Alexandru Iulian Coroban Cristian Ionel Daşcău Ovidiu Claudiu Rosca Mircea SCRIDON DANIEL
ETAPA 16 CS UNIREA SÎNTANA - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2011-04-05 Vasi Alexandru Iulian Kalo Gabriel Sabin Măruşca Paul Răzvan
ETAPA 22 CS INEU - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion INEU 2011-03-26 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Dumitru Flavia Daniela Ologeanu Dan DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 20 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS REGAL HORIA Liga Onoare B Stadion ŞICULA 2011-03-27 Vasi Alexandru Iulian Dumitru Flavia Daniela Şeran Ioana Loredana Tripa Claudiu NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 13 S. SIMAND - LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion ŞIMAND 2011-03-28 Vasi Alexandru Iulian Kalo Gabriel Sabin Hanyecz Dan
ETAPA 21 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-03-19 Vasi Alexandru Iulian Alexa Marius Andrei Hromei Alexandru Axente Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 19 AS VOINŢA MUNAR - AS VICTORIA PRO NĂDLAC Liga Onoare A Stadion MUNAR 2011-03-20 Vasi Alexandru Iulian Bolcaş Alin Călin Ciumedean Alexandru Vlad Mihuța Petru BOGDAN IOAN
ETAP 14 CS UNIREA SÎNTANA - FC UTA 98 Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2011-03-22 Vasi Alexandru Iulian Hanyecz Dan Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 20 SC FC UTA II SA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion SEGA 2011-03-11 Vasi Alexandru Iulian Hărduţ Gabriel Dumitru Iacob Nicolae Liviu Ologeanu Dan LUCACI ADRIAN
ETAPA 18 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion BUTENI 2011-03-13 Vasi Alexandru Iulian Dragu Tudorel Pîncotan Andrei Alexandru Axente Mircea GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 17 AS CETATE DEZNA - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion DEZNA 2010-12-05 Vasi Alexandru Iulian Mihalache Mircea Demeter Claudiu Ioan Dehelean Nicolae ACKERMANN
ETAPA 16 FC ZIMANDU NOU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2010-11-28 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Măruşca Paul Răzvan Vlad Remus GYENGE IOSIF
ETAPA 11 CS UNIREA SÎNTANA - ACU 98 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2010-11-30 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 17 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-11-20 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Rosca Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 10 CS UNIREA SÎNTANA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2010-11-19 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 10 V. SELEUS - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2010-11-23 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 16 CS VICTORIA ZĂBRANI - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2010-11-12 Vasi Alexandru Iulian Buda Leontin Hromei Alexandru Axente Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 14 AS PROGRESUL NĂDAB - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2010-11-14 Vasi Alexandru Iulian Maghiar Petre Pătroi Ciprian Rosca Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 9 CS INEU - FC UTA 99 Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 2010-11-16 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 13 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion SEGA 2010-11-07 Vasi Alexandru Iulian Cristea Emil Ioan Dumitru Flavia Daniela Enoiu Traian NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 8 CS UNIREA SÎNTANA - CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2010-11-09 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Hanyecz Dan
ETAPA 12 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS ALUNIŞ Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2010-10-31 Vasi Alexandru Iulian Covaci Călin Andrei Măruşca Paul Răzvan Dumitru Florin NEDELEA MARIAN
ETAPA 7 N. SEBIS - FC UTA 98 Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2010-11-01 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 11 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2010-10-24 Vasi Alexandru Iulian Mihalache Mircea Daşcău Ovidiu Claudiu Ologeanu Dan Cristian BORA GLIGORE
ETAPA 6 S. SIMAND - P. PECICA Categoria Juniori C Stadion ŞIMAND 2010-10-25 Vasi Alexandru Iulian Mihuţa Daniel Costel Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 6 CS UNIREA SÎNTANA - CSS AVRAM IANCU Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2010-10-26 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Hanyecz Dan
ETAPA 12 CS VOINŢA MAILAT - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2010-10-15 Vasi Alexandru Iulian Buda Leontin Stamatoiu Alexandru Dacian Apatean Adrian ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 10 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2010-10-17 Vasi Alexandru Iulian Nagy Zoltan Mihuţa Daniel Costel Manusov Iosif VACZI GHEORGHE
ETAPA 5 N. SEBIS - ACU 96 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2010-10-19 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Hanyecz Dan
ETAPA 5 N. SEBIS - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2010-10-19 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Hanyecz Dan
ETAPA 9 AS CETATE DEZNA - CS RECOLTA APATEU Liga Onoare B Stadion DEZNA 2010-10-10 Vasi Alexandru Iulian Protase Alexa Marian Sechereş Sergiu Paul Tiulea Cornel BORA GLIGORE
ETAPA 4 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2010-10-12 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Hanyecz Dan
ETAPA 5 N. SEBIS - S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2010-10-09 Vasi Alexandru Iulian
ETAPA 8 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 2010-10-03 Vasi Alexandru Iulian Bolcaş Alin Călin Bondar Daniel Vatran Dorin BERAR DANIEL
ETAPA 3 N. SEBIS - M. ZADARENI Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2010-10-04 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Berariu Lucian Mihai
ETAPA 5 G. CERMEI - V. SOCODOR Liga Promotie B Stadion CERMEI 2010-09-26 Vasi Alexandru Iulian Mihuţa Daniel Costel Măruşca Paul Răzvan CSORDAS IANOS
ETAPA 2 CS UNIREA SÎNTANA - FC UTA 99 Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2010-09-28 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Hanyecz Dan
Etapa 1 S. SIMAND - ACU 96 Categoria Juniori C Stadion ŞIMAND 2010-09-21 Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Hanyecz Dan
Etapa 6 AS STEAUA GRĂNICERI - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2010-09-19 Vasi Alexandru Iulian Hromei Alexandru Popa Răzvan Ioan Tripa Claudiu SFĂT GHEORGHE
Etapa 5 AS PROGRESUL NĂDAB - AS VICTORIA BERECHIU Liga Onoare B Stadion BERECHIU 2010-09-15 Vasi Alexandru Iulian Popa Răzvan Ioan Demeter Claudiu Ioan Petrisor Gheorghe BIZĂU BODNĂRAŞ
Etapa 4 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2010-09-12 Vasi Alexandru Iulian Hromei Alexandru Condea Paula Geanina Zbârcea Flavius ARDELEAN NICOLAE
Etapa 3 04-05 Septembrie 2010 FC ZIMANDU NOU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2010-09-05 Vasi Alexandru Iulian Rotaru Sorin Tudor Daşcău Ovidiu Claudiu Dumitru Florin LAZĂR GHEORGHE
Etapa 1 28-29 August 2010 L. ŢIPAR - N.SINTEA MARE Liga Promotie b Stadion ŢIPAR 2010-08-29 Vasi Alexandru Iulian Mihuţa Daniel Costel Măruşca Paul Răzvan BABĂU ROMULUS
Etapa 2 28-29 August 2010 AS SEDERHAT - CS INTER ARAD Liga Onoare a Stadion PECICA 2010-08-28 Vasi Alexandru Iulian Arsa Emil Sechereş Sergiu Paul Petrisor Gheorghe LUCACI ADRIAN
Etapa 1 21-22 August 2010 AS VICTORIA BERECHIU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga Onoare b Stadion BERECHIU 2010-08-22 Vasi Alexandru Iulian Mihoc Alina Jivan Mihai Adrian Vida Marcel ROMANESCU RADU
Inregistrari in baza de date: 266

ajf_arad