• SALADEA Sorin
  • Data nasterii: 1995-02-10
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 182 (cm)
  • Arbitru din anul: 2014
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute: Engleză, Germană
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
13 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2017-11-19 GORNIC Alexandru Dan CÃȘUȚ Cristian SALADEA Sorin APĂTEAN Adrian
12 CS ATLETICO ARAD - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-11-11 SALADEA Sorin RIȚA Flavius Ionel DREGHICI Flavius Cristian RAD Vasile
11 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - C.S. VOINȚA ZĂRAND Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2017-11-12 SALADEA Sorin DEHELEAN Patrick Alin DISTA Denis CIURESCU Victor
12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-11-04 SALADEA Sorin MIHOC Alina TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif VIDA Constantin
10 C.S. ȘICULA - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 2017-11-05 SALADEA Sorin TĂMAȘ Eugen DISTA Denis GYENGYE Iosif
10 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2017-10-28 SALADEA Sorin DREGHICI Flavius Cristian TAKATS Cristian Flavius BORA Gligore
10 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2017-10-29 SALADEA Sorin MONA Sergiu Laurențiu CĂLINDRUŢ Emanuel Roland PETRIŞOR Gheorghe
8 CS FRONTIERA PILU - C.S. PROGRESUL DIECI Liga a 6 a Seria B Stadion PILU 2017-10-22 SALADEA Sorin ȘUȘCÃ Nicoleta DISTA Denis MAKO Andraș
8 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2017-10-22 SALADEA Sorin DEHELEAN Patrick Alin ȘUȘCÃ Nicoleta RUSAN Dumitru
8 AS SEMLECANA SEMLAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-10-15 SALADEA Sorin PÂSLARU Andrei ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai
6 CS OLIMPIA BOCSIG - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-10-01 SALADEA Sorin COJOCARIU Dan Cristian NEAGU Alexandru MAKO Andraș
3 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Cupa Romaniei Stadion ZĂDĂRENI 2017-09-20 SALADEA Sorin MIHOC Alina STANCIU Mihai Vlăduț TĂNĂSESCU Romulus Cristian
4 CS ŞOIMII LIVADA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-09-16 SALADEA Sorin DREGHICI Flavius Cristian PÂSLARU Andrei APĂTEAN Adrian
3 A.S. SPORTING ȘAGU - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria A Stadion ŞAGU 2017-09-17 SALADEA Sorin NAGY Zoltan KOVACS Raul BUDA Leontin
3 F.C. SÂNTANA 2016 - C.S. ȘICULA Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-09-16 SALADEA Sorin TURGYAN Cătălin BABUȚIA Bogdan Onisim JIVAN Mihai
3 AS FLACĂRA ŢIPAR - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-09-10 SALADEA Sorin ANDEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea BORA Gligore
2 CS UNIREA SÎNTANA - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-08-26 SALADEA Sorin ARDELEAN Paul Giorgian PANTEA Andrei Alex. TĂNĂSESCU Romulus Cristian ROȘU Eugen
1 AS CETATE DEZNA - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2017-08-27 SALADEA Sorin ARSA Emil LOVAS Alexandru PETRIŞOR Gheorghe
1 A.F.C. UTA ARAD - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ICRTI 2017-08-19 SALADEA Sorin CÃȘUȚ Cristian PÂSLARU Andrei TIULEA Cornel LOVAS Iosif Ioan
1 CS FRONTIERA PILU - CS VIITORUL SATU NOU Cupa Romaniei Stadion PILU 2017-08-20 SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian DOBÂNDĂ Dinu MANUȘOV Iosif
1 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-08-23 SALADEA Sorin VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian TIULEA Cornel
25 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2017-06-18 SALADEA Sorin ARDELEAN Mircea Florin OLARIU Laurențiu TIULEA Cornel
24 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2017-06-11 SALADEA Sorin STANCIU Mihai Vlăduț TAKATS Cristian Flavius HERȚEG Doru
23 CS VICTORIA NĂDLAC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2017-06-03 SALADEA Sorin RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea BABĂU Romulus
29 CS GLOGOVĂŢ 2013 - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-05-27 SALADEA Sorin NAGY Zoltan VASILE Ioan Adrian ENOIU Traian ROȘU Eugen
28 AS DOROBANŢI - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2017-05-20 SALADEA Sorin BĂLA Casian Andrei HÃRDUȚ Gabriel Dumitru OLOGEANU Dan SCRIDON Daniel
20 CS ATLETICO ARAD - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-13 SALADEA Sorin COJOCARIU Dan Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BIRO Gabor
16 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-05-07 SALADEA Sorin VASILE Ioan Adrian STANCIU Mihai Vlăduț MANUȘOV Iosif
24 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion SĂVÂRŞIN 2017-04-29 SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian DUMITRU Flavia Daniela MANUȘOV Iosif SFÃT Gheorghe
23 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2017-04-22 SALADEA Sorin MOCANU Silviu Flaviu STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan ROȘU Eugen
14 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2017-04-23 SALADEA Sorin GROȘAN Tudor Ștefan COVACI Sergiu Cristian PEȘTE Bogdan Dumitru
22 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-04-19 SALADEA Sorin CÎRMACI Filip Sergiu VASILE Ioan Adrian APĂTEAN Adrian MAKO Andraș
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-04-09 SALADEA Sorin SANDU Roland DISTA Denis TIULEA Cornel
19 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-04-01 SALADEA Sorin CRISTEA Emil Ioan DUMITRU Flavia Daniela APĂTEAN Adrian ROȘU Eugen
18 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2017-03-25 SALADEA Sorin CRISTEA Emil Ioan PÂSLARU Andrei MANUȘOV Iosif SFÃT Gheorghe
17 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-03-18 SALADEA Sorin CRISTEA Emil Ioan VESA Pavel Florin CADAR Răzvan RAD Vasile
13 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-11-20 SALADEA Sorin DOBÂNDĂ Dinu CÃȘUȚ Cristian APĂTEAN Adrian
12 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-11-13 SALADEA Sorin ȘUȘCÃ Nicoleta CRUDU Alexandru APĂTEAN Adrian
12 AS DOROBANŢI - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2016-11-05 BURZA Cristian Mirel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SALADEA Sorin ALEXA Marius JUȘCÃ Teodor
11 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-11-06 SALADEA Sorin ȘUȘCÃ Nicoleta DREGHICI Flavius Cristian HAMZA Ioan
11 C.S. ŞOIMII LIPOVA - A.C.S. SOCODOR Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-10-29 SALADEA Sorin ARSA Emil ARDELEAN Paul Giorgian MANUȘOV Iosif LOVAS Iosif Ioan
10 C.S. VICTORIA FELNAC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-10-22 SALADEA Sorin BĂLA Casian Andrei ARSA Emil ALEXA Marius Andrei HAMZA Ioan
9 AS ALUNIŞ - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-10-23 SALADEA Sorin CALNACOV Denis Claudiu MADA Mădălin GORNIC Mircea
9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS INEU Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-10-15 SALADEA Sorin PANTEA Sebastian LAUKO Claudiu Cosmin APĂTEAN Adrian COMAN Ovidiu
8 CS UNIREA GURAHONŢ - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-10-16 SALADEA Sorin NEAGU Alexandru LOVAS Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
8 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2016-10-08 SALADEA Sorin STANCIU Mihai Vlăduț BURCA Sergiu Lucian JIVAN Mihai Adrian BABĂU Romulus
7 CS SPERANŢA TURNU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-10-08 SALADEA Sorin DREGHICI Flavius Cristian ANDEA Alexandru BORA Gligore
7 FC ZIMANDU NOU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-10-09 SALADEA Sorin CÃȘUȚ Cristian PÃTROI Ciprian APĂTEAN Adrian
7 CS UNIREA SÎNTANA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-10-01 SALADEA Sorin VESA Pavel Florin NAGY Zoltan BIRO Oliver VIDA Constantin
6 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-10-02 SALADEA Sorin ȘUȘCÃ Nicoleta NEAGU Alexandru PETRIŞOR Gheorghe
4 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2016-09-18 SALADEA Sorin ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian HERȚEG Doru
3 AS AQUA VEST ARAD - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-09-10 SALADEA Sorin ANDEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea APĂTEAN Adrian
3 CS UNIREA GURAHONŢ - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-09-11 SALADEA Sorin LOVAS Alexandru ARDELEAN Paul Giorgian PETRIŞOR Gheorghe
4 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2016-09-14 SALADEA Sorin DOBÂNDĂ Dinu CRUDU Alexandru OLOGEANU Dan
2 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-09-04 ARDELEAN Ioan Viorel SALADEA Sorin PÃTROI Ciprian CIURESCU Victor
3 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2016-09-07 SALADEA Sorin HAIDA Valentina CALNACOV Denis Claudiu APĂTEAN Adrian
1 AS SEMLECANA SEMLAC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-08-28 SALADEA Sorin ANDEA Alexandru CRUDU Alexandru ENOIU Traian
1 CS VOINŢA MAILAT - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2016-08-24 SALADEA Sorin DOBÂNDĂ Dinu TAKATS Cristian Flavius TIULEA Cornel
1 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VOINŢA MUNAR Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2016-08-20 SALADEA Sorin RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu BABĂU Romulus
26 CS VIITORUL SATU NOU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-06-18 SALADEA Sorin DREGHICI Flavius Cristian VESA Pavel Florin PEȘTE Bogdan Dumitru
6 AS PRO GURBA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2016-06-19 SALADEA Sorin BORLEA Emanuel DEHELEAN Patrick Alin CIURESCU Victor
25 AS UNIREA ŞEITIN - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-06-12 SALADEA Sorin NAGY Zoltan PANTEA Sebastian OLOGEANU Dan
4 C.S. SPERANŢA CHIER - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2016-06-04 SALADEA Sorin CĂPRICEANĂ Gabriel Florin TOMUȚ Cristian MIHUŢA Petre
23 CS VULTURII SOCODOR - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-05-29 SALADEA Sorin ARDELEAN Ioan Viorel MIHOC Alina MANUȘOV Iosif
22 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-05-22 SALADEA Sorin LOVAS Alexandru TAKATS Cristian Flavius HERȚEG Doru
21 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-05-26 SALADEA Sorin NEAGU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu OLOGEANU Dan
21 AS PODGORIA GHIOROC - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-05-14 SALADEA Sorin VESA Pavel Florin PANTEA Sebastian MAKO Andraș
1 CS VICTORIA SELEUŞ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2016-05-15 SALADEA Sorin GROȘAN Tudor Ștefan COVACI Sergiu Cristian FORTON Nicuşor
21 AS VINGA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2016-05-19 SALADEA Sorin ARDELEAN Paul Giorgian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
20 AS DOROBANŢI - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2016-05-08 SALADEA Sorin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NAGY Zoltan TIULEA Cornel
20 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2016-05-12 SALADEA Sorin TURGYAN Cătălin ȘUȘCĂ Andreea TIULEA Cornel
19 AS ALUNIŞ - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-04-24 ARDELEAN Mircea Florin MIHOC Alina SALADEA Sorin MÃRGINEAN Valer
18 CS RECOLTA APATEU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2016-04-17 ARSA Emil COVACI Sergiu Cristian SALADEA Sorin JIVAN Mihai
15 CS MONEASA - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2016-04-10 SALADEA Sorin CĂTANĂ Paul HANYECZ Dan FORTON Nicuşor
16 AS FLACĂRA ŢIPAR - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-04-03 VASILE Ioan Adrian SALADEA Sorin TURGYAN Cătălin MAKO Andraș
14 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2016-04-03 SALADEA Sorin VASILE Ioan Adrian TURGYAN Cătălin MAKO Andraș
15 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-03-26 TRIF Cristian Alin SALADEA Sorin DOBÂNDĂ Dinu MÃRGINEAN Valer
15 AS STEAUA GRĂNICERI - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-03-27 VASI Alexandru Iulian DEHELEAN Patrick Alin SALADEA Sorin MIRON Marian
14 CS UNIREA GURAHONŢ - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2016-03-20 BĂDICĂ Flavius Marian GROȘAN Tudor Ștefan SALADEA Sorin OLOGEANU Dan Cristian
13 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-11-22 RIȚA Flavius Ionel SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian TĂNĂSESCU Romulus Cristian
12 FC ZIMANDU NOU - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2015-11-15 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SALADEA Sorin CIURESCU Victor
10 AS VINGA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-11-19 SALADEA Sorin RADU Paul IOVA Cătălin Ionuț HERȚEG Doru
9 V.CAPORAL ALEXA - ACS SIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-11-08 BÎTEA Radu Bogdan OPITZ Roland Ladislau SALADEA Sorin LOVAS Iosif Ioan
10 CS VIITORUL SATU NOU - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2015-10-31 BOLCAȘ Alin Călin PUICEA Claudiu Ghe. SALADEA Sorin MIRON Marian
8 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-11-05 SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian ARDELEAN Paul Giorgian MANUȘOV Iosif
9 AS VINGA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-10-25 HERȚEG Dorinel SALADEA Sorin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TIULEA Cornel
7 ACS SIRIA - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2015-10-24 PUICEA Claudiu Ghe. BONDAR Daniel SALADEA Sorin COMAN Ovidiu
8 AS DOROBANTI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 2015-10-18 IOVA Cătălin Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SALADEA Sorin COMAN Ovidiu
6 CS VOINŢA MAILAT - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-10-22 SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian LOVAS Alexandru OLOGEANU Dan
7 CS ATLETICO ARAD - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-10 OLARIU Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SALADEA Sorin OLOGEANU Dan Cristian
7 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-10-11 BOGDAN Loredan GUDIU Ionel Florin SALADEA Sorin CIURESCU Victor
6 FC ZIMANDU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2015-10-04 HERȚEG Dorinel SALADEA Sorin JUNGER Andreas Thomas HAMZA Ioan
3 CS SPERANŢA TURNU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-09-12 BÎTEA Radu Bogdan JUNGER Andreas Thomas SALADEA Sorin ENOIU Traian
3 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-09-13 BOLCAȘ Alin Călin ANDEA Alexandru SALADEA Sorin COMAN Ovidiu
2 P. GHIOROC - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-09-05 GHEORGHE Valentin PANTEA Andrei Alex. SALADEA Sorin DUMITRU Florin
2 U.GURAHONT - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-09-06 TRIF Cristian Alin BOLDOR Sebastian Mircea SALADEA Sorin RUSAN Dumitru
1 FC ZIMANDU NOU - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2015-08-30 POPA Paul TOMUȚA Sebastian Florin SALADEA Sorin MÂNDRU Ștefan
1 AS SEMLECANA SEMLAC - AS UNIREA ŞEITIN Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2015-08-23 ARDELEAN Mircea Florin IOVA Cătălin Ionuț SALADEA Sorin SFÃT Gheorghe
30 FC ZIMANDU NOU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-06-28 JURCĂ Tudor Florin SANDU Roland SALADEA Sorin BONDAR Mircea Constantin JIVAN Mihai
29 CS ATLETICO ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-06-20 CÃȘUȚ Cristian SALADEA Sorin DOBÂNDĂ Dinu APĂTEAN Adrian VIDA Constantin
29 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-06-21 GORNIC Alexandru Dan SALADEA Sorin BULZ Ștefan VĂTRAN Dorin HAMZA Ioan
1 AS PROGRESUL PECICA - ACS POLI TIMISOARA Amical Stadion PECICA 2015-06-13 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru SALADEA Sorin
27 CS SPERANŢA TURNU - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-06-10 CRISTEA Emil Ioan SALADEA Sorin STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan BIRO Gabor
27 AS CETATE SĂVÎRŞIN - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-06-07 JURCĂ Tudor Florin STANCIU Mihai Vlăduț SALADEA Sorin BRĂNIȘCAN Ioan HAMZA Ioan
26 AS VOINŢA MACEA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2015-05-31 BOGDAN Loredan COSTEA Adrian SALADEA Sorin HERȚEG Doru COMAN Ovidiu
25 P. GHIOROC - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-05-23 BOGDAN LOREDAN ARSA EMIL SALADEA SORIN Ciurescu Victor Mako Andras
24 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2015-05-17 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN COJOCARIU DAN CRISTIAN SALADEA SORIN Dehelean Nicolae DOMIDE FLAVIUS
14 V.CAPORAL ALEXA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ II Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-05-03 JURCĂ TUDOR FLORIN CIUCA ROBERT SALADEA SORIN Maghiar Petre
21 GLOGOVAT 2013 - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-04-25 JURCĂ TUDOR FLORIN RIŢA FLAVIUS IONEL SALADEA SORIN Dumitru Florin HAMZA IOAN
19 AS AQUA VEST ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria A Stadion ȘOFRONEA 2015-04-24 SALADEA SORIN NEAGU ALEXANDRU TURGYAN OVIDIU MIHAI JIVAN MIHAI
20 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2015-04-19 BURCĂ DANIEL ADRIAN RADU PAUL SALADEA SORIN Gornic Mircea JIVAN MIHAI
19 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-04-11 OLARIU LAURENŢIU PUICEA CLAUDIU GHE. SALADEA SORIN Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
17 UTA B.D. 2001 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-04-16 SALADEA SORIN BETEA SORINA GEORGIANA DEHELEAN PATRICK
18 AC ŞAGU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2015-04-04 BOGDAN LOREDAN JURCĂ TUDOR FLORIN SALADEA SORIN Ciurescu Victor SFĂT GHEORGHE
17 AS VINGA - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-03-29 COROBAN CRISTIAN IONEL TAKATS CRISTIAN FLAVIUS SALADEA SORIN Protase Alexa SFĂT GHEORGHE
15 P. SIRIA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2015-03-28 DEMETER CLAUDIU IOAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS SALADEA SORIN Manusov Iosif
16 AVINTUL TARNOVA - P. GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2015-03-22 DEAC IONEL ALIN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS SALADEA SORIN Biro Gabor jr. Lovas Iosif
15 ACS UTA B.D. - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-03-17 SALADEA SORIN ANDEA ALEXANDRU
14 AS STEAUA GRĂNICERI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-11-15 BOLCAŞ ALIN CĂLIN IOVA CĂTĂLIN IONUT SALADEA SORIN Manusov Iosif MÂNDRU ŞTEFAN
11 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2014-11-08 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL SALADEA SORIN POPAN BOGDAN ALEX. Forton Nicusor
11 V.LUNCA TEUZ CERMEI - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2014-11-09 SALADEA SORIN NEAGU ALEXANDRU DOBANDA DINU Mako Andras
12 CS VIITORUL SATU NOU - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2014-11-01 CÎRMACI FILIP SERGIU SALADEA SORIN RAŢA RAUL Manusov Iosif Lovas Iosif
11 AS VOINŢA MUNAR - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2014-10-26 FODORUŢ LAURENŢIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SALADEA SORIN Dehelean Nicolae BERAR DANIEL
9 V. NADLAC - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2014-10-25 ROTARIU PATRICK GEORGE SALADEA SORIN COIS CAROL Ciurescu Victor
9 CS ŞOIMII PÎNCOTA - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-10-27 Andea Alexandru HANYECZ DAN SALADEA SORIN
10 U.GURAHONT - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2014-10-19 DEAC IONEL ALIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN SALADEA SORIN Alb Ioan PĂCURAR AUGUSTIN
8 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2014-10-23 ROTARIU PATRICK GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA SALADEA SORIN Braniscan Ioan
6 VIITORUL 2 ARAD - ANDROMEDA 2 Categoria Juniori F Stadion SEGA 2014-10-21 SALADEA SORIN
9 V. SOCODOR - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-10-12 DEMETER CLAUDIU IOAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA SALADEA SORIN Forton Nicusor Mako Andras
7 AS AQUA VEST ARAD - V.LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2014-10-11 CÎRMACI FILIP SERGIU SICLOVAN PAUL ALEX. SALADEA SORIN Mihuța Petru
8 AS CRIŞUL ALB BUTENI - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2014-10-05 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN PUICEA CLAUDIU GHE. SALADEA SORIN Jivan Mihai II BABĂU ROMULUS
5 CS INEU - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion INEU 2014-09-28 BOLCAŞ ALIN CĂLIN NAGHI REMUS IONUŢ SALADEA SORIN Ologeanu Dan Cristian
5 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2014-09-27 SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN HAIDA VALENTINA SALADEA SORIN Buda Leontin
4 V. PEREGU MARE - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2014-09-21 PUICEA CLAUDIU GHE. SALADEA SORIN COIS CAROL BORA GLIGORE
4 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2014-09-20 SALADEA SORIN RADU PAUL NEAGU ALEXANDRU Ciurescu Victor
3 PRO GURBA - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2014-09-14 POPA PAUL ROTARIU PATRICK GEORGE SALADEA SORIN SCRIDON DANIEL
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2014-09-18 SALADEA SORIN NEAGU ALEXANDRU LOVAS ALEXANDRU Manusov Iosif
2 AS GLORIA SECUSIGIU - AS DOROBANTI Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2014-09-07 BURCĂ DANIEL ADRIAN PANA NATANAEL SALADEA SORIN Ciurescu Victor
2 AS AQUA VEST ARAD - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2014-09-06 KOCSIS EDUARD NEAGU ALEXANDRU SALADEA SORIN Mihuța Petru
1 AS VIITORUL ALMAŞ - AS VOINŢA CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2014-08-31 OLARIU LAURENŢIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SALADEA SORIN Vatran Dorin
1 CS REAL HORIA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion HORIA 2014-09-04 CÎRMACI FILIP SERGIU STANCIU MIHAI VLĂDUŢ SALADEA SORIN Ciurescu Victor
2 V. SOCODOR - S.PANCOTA II Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2014-08-24 JURCĂ TUDOR FLORIN VESA PAVEL FLORIN SALADEA SORIN Petrisor Gheorghe Miron Marian
1 FC ZIMANDU NOU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2014-08-17 VASI ALEXANDRU IULIAN CÎRMACI FILIP SERGIU SALADEA SORIN Ologeanu Dan Peste Bogdan
2 P. GHIOROC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Cupa Romaniei Stadion GHIOROC 2014-08-20 JURCĂ TUDOR FLORIN CRISTEA EMIL IOAN SALADEA SORIN Herteg Doru SFĂT GHEORGHE
1 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS VIITORUL SATU NOU Cupa Romaniei Stadion ŞEPREUŞ 2014-08-10 WERNITZER ADRIAN PAUL ANDEA ALEXANDRU SALADEA SORIN Jivan Mihai II BERAR DANIEL
22 S. LIVADA - P. GHIOROC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2014-06-15 COVACI IOAN FLORIN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS SALADEA SORIN Coman Ovidiu
25 AS VIITORUL TISA NOUĂ - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2014-05-12 POPA PAUL SUBA ANDREI SEBASTIAN SALADEA SORIN
24 GLORIA CTP ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion TELECOM 2014-05-06 COSTEA ADRIAN GEORGE POPAN BOGDAN ALEX. SALADEA SORIN
23 ATLETICO 2002 ARAD - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2014-04-30 BETEA SORINA GEORGIANA SALADEA SORIN
Inregistrari in baza de date: 149

ajf_arad