• DOBÂNDĂ Dinu
  • Data nasterii: 1994-07-10
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 174 (cm)
  • Arbitru din anul: 2014
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Student
  • Ocupatia actuala: Student
  • Limbi straine cunoscute: Engleză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
8 CS BELIU - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2017-10-15 PANĂ Natanael DOBÂNDĂ Dinu BABUȚIA Bogdan Onisim BORA Gligore
7 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 2017-10-14 RIȚA Flavius Ionel DOBÂNDĂ Dinu ARDELEAN Paul Giorgian BIRO Gabor Oliver
7 CITIZENS OF ARAD - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-10-14 RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Paul Giorgian DOBÂNDĂ Dinu TIULEA Cornel
8 C.S.S. GLORIA ARAD - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori C - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-10-16 DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea
8 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori E - Seria B Stadion SÂNLEANI 2017-10-13 VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu
7 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-10-08 BĂDICĂ Flavius Marian DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu PÃCURAR Augustin
6 AS CETATE DEZNA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2017-10-01 IACOB Nicolae Liviu DOBÂNDĂ Dinu TAKATS Cristian Flavius JUȘCÃ Teodor
6 C.S.S. GLORIA ARAD - A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD Juniori C - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-10-02 NEAGU Flavius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu
4 CS VICTORIA NĂDLAC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2017-09-27 DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCĂ Andreea DISTA Denis HERȚEG Doru
5 C.S. ŞOIMII LIPOVA - A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-09-25 JURCĂ Tudor Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu
5 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori D - Seria B Stadion ŞIMAND 2017-09-28 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - A.C.S. VIITORUL ARAD 1 Juniori E - Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-09-21 VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu
4 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2017-09-16 BOGDAN Loredan DOBÂNDĂ Dinu TAKATS Cristian Flavius ENOIU Traian
3 A.C.S. VILLA GURBA 1213 - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2017-09-17 JURCĂ Tudor Florin BORLEA Emanuel DOBÂNDĂ Dinu BABĂU Romulus
5 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 Juniori D - Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-09-21 VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu
3 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - AS PROGRESUL PECICA Juniori E - Seria A Stadion C.P.L. ARAD 2017-09-15 DOBÂNDĂ Dinu DISTA Denis
3 CS SPERANŢA TURNU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-09-09 BURCĂ Daniel Adrian COJOCARIU Dan Cristian DOBÂNDĂ Dinu JIVAN Mihai Adrian
3 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2017-09-10 NEAGU Flavius ARSA Emil DOBÂNDĂ Dinu BIRO Oliver
3 A.C.S. VIITORUL ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion SÂNLEANI 2017-09-13 JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian DOBÂNDĂ Dinu TIULEA Cornel
3 A.F.C. UTA ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori D - Seria B Stadion BUJAC ARAD 2017-09-14 TAKATS Cristian Flavius DOBÂNDĂ Dinu
1 C.S.S. GLORIA ARAD - AS PROGRESUL PECICA Juniori E - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-09-07 MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu
2 CS FRONTIERA PILU - CS ŞOIMII ŞIMAND Cupa Romaniei Stadion PILU 2017-09-06 BÎTEA Radu Bogdan DOBÂNDĂ Dinu CĂLINDRUŢ Emanuel Roland BUDA Leontin
2 CS ŞOIMII LIVADA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-09-02 NEAGU Flavius DOBÂNDĂ Dinu TURGYAN Cătălin
2 FC ZIMANDU NOU - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-09-03 RIȚA Flavius Ionel DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu
2 A.F.C. UTA ARAD 2004 - A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD Juniori C - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-09-07 JURCĂ Tudor Florin DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCÃ Nicoleta
2 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2017-08-30 IOVA Cătălin Ionuț DOBÂNDĂ Dinu DRĂGOIU Ioana Bianca JUȘCÃ Teodor
1 CS FRONTIERA PILU - CS VIITORUL SATU NOU Cupa Romaniei Stadion PILU 2017-08-20 SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian DOBÂNDĂ Dinu MANUȘOV Iosif
1 CS UNIREA SÎNTANA - AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-08-23 MATEUȚ Cãlin CÎRMACI Filip Sergiu DOBÂNDĂ Dinu HERȚEG Doru
22 CS VIITORUL SATU NOU - CS BELIU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-06-17 IACOB Nicolae Liviu VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
21 CS BELIU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2017-06-11 BOLCAȘ Alin Călin DOBÂNDĂ Dinu COVACI Sergiu Cristian BORA Gligore
20 CS OLIMPIA BOCSIG - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-06-04 BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț DOBÂNDĂ Dinu MAKO Andraș
18 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2017-06-03 PALCU Gheorghe Marius GROȘAN Tudor Ștefan DOBÂNDĂ Dinu CIURESCU Victor
34 VIITORUL 2 ARAD - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-05-25 DOBÂNDĂ Dinu VESA Pavel Florin
34 VIITORUL 1 ARAD - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-05-25 VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu
18 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-05-21 COROBAN Cristian Ionel VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu RUSAN Dumitru
22 A.C.S. SOCODOR - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2017-05-24 RIȚA Flavius Ionel RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu MAKO Andraș
33 ATLETICO 2007 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-23 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DOBÂNDĂ Dinu
17 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2017-05-14 IOVA Cătălin Ionuț DOBÂNDĂ Dinu CRUDU Alexandru MIRON Marian
32 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion TÂRNOVA 2017-05-16 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu
22 UTA B.D. 2007 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-12 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu
22 JUN. ACS UTA BD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-12 DOBÂNDĂ Dinu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
22 CS ATLETICO ARAD - UTA B.D. 2007 Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-12 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu
16 CS OLIMPIA BOCSIG - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-05-07 MAKO Andrei Sebastian HANYECZ Dan DOBÂNDĂ Dinu JUȘCÃ Teodor
30 VIITORUL 1 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-05-09 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu
30 VIITORUL 2 ARAD - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-05-09 DOBÂNDĂ Dinu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
21 VIITORUL 1 ARAD - C.S.S. GLORIA ARAD 2006 Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-05-05 DEHELEAN Patrick Alin DOBÂNDĂ Dinu
21 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-05-05 DOBÂNDĂ Dinu DEHELEAN Patrick Alin
15 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-04-30 OLARIU Laurențiu PANTEA Sebastian DOBÂNDĂ Dinu OLOGEANU Dan
19 CS VICTORIA NĂDLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2017-05-03 PETROVAN Florin DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCĂ Andreea BABĂU Romulus
20 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2017-05-02 DOBÂNDĂ Dinu KOVACS Raul SÂRBUȚ Alexandru Călin
14 CS VIITORUL SATU NOU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-04-22 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Sebastian DOBÂNDĂ Dinu APĂTEAN Adrian
12 AS VOINŢA MACEA - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2017-04-23 BOLCAȘ Alin Călin DOBÂNDĂ Dinu NEAGU Flavius GORNIC Mircea
17 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2017-04-24 DOBÂNDĂ Dinu MIHUȚ Răzvan Traian NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
18 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - C.S. ŞICULA 2016 Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-04-26 DOBÂNDĂ Dinu CĂPRICEANĂ Gabriel Florin MIHUȚ Răzvan Traian RUSAN Dumitru
18 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - UTA B.D. 2007 Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-04-21 DOBÂNDĂ Dinu NEAGU Alexandru
17 AS PROGRESUL PECICA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2017-04-19 NEAGU Flavius NICA Liana DOBÂNDĂ Dinu GYENGYE Iosif
17 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2017-04-14 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
13 AS STEAUA GRĂNICERI - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2017-04-09 COROBAN Cristian Ionel DOBÂNDĂ Dinu VASILE Ioan Adrian OLOGEANU Dan
16 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2017-04-12 RIȚA Flavius Ionel DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul TĂNĂSESCU Romulus Cristian
23 CS UNIREA SÎNTANA - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2017-04-06 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
24 A.C.S. SOCODOR - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2017-04-11 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
12 AS PODGORIA GHIOROC - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2017-04-02 JURCĂ Tudor Florin DOBÂNDĂ Dinu LOVAS Alexandru VĂTRAN Dorin
15 CS UNIREA SÎNTANA - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-04-05 IOVA Cătălin Ionuț DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul MIHUŢA Petre
22 AS PROGRESUL PECICA - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion PECICA 2017-03-30 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
14 CS ATLETICO ARAD - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-03-25 COROBAN Cristian Ionel BETEA Sorina Georgiana DOBÂNDĂ Dinu RAD Vasile
14 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-03-29 MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu PETROVAN Florin JIVAN Mihai
20 AS PROGRESUL PECICA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion PECICA 2017-03-24 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
14 AS PROGRESUL PECICA - C.S.S. GLORIA ARAD 2006 Categoria Juniori E Stadion PECICA 2017-03-23 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
12 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2017-03-15 HANYECZ Dan DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul TIULEA Cornel
18 AS PROGRESUL PECICA - AS VULTURII SOCODOR Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2017-03-09 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
12 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2017-03-10 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
12 VIITORUL 1 ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2017-03-06 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul CĂPRICEANĂ Gabriel Florin
18 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion PĂULIŞ 2016-12-06 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
11 AS PROGRESUL PECICA - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion PECICA 2016-11-28 DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCÃ Nicoleta CRUDU Alexandru
17 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion TARNOVA 2016-11-29 DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCĂ Andreea
13 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-11-20 SALADEA Sorin DOBÂNDĂ Dinu CÃȘUȚ Cristian APĂTEAN Adrian
10 UTA B.D. 2002 - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-11-21 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DOBÂNDĂ Dinu
15 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-22 VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu
15 ATLETICO 2005 ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-22 DOBÂNDĂ Dinu VESA Pavel Florin
16 A.C.S. SOCODOR - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2016-11-24 DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru
9 VIITORUL 1 ARAD - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2016-11-18 DOBÂNDĂ Dinu VESA Pavel Florin
9 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2016-11-18 VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu
12 AS SEMLECANA SEMLAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-11-13 BOGDAN Loredan DOBÂNDĂ Dinu PANTEA Andrei Alex. CIURESCU Victor
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion CH. CRIȘ 2016-11-14 DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru LOVAS Alexandru
13 CS UNIREA SÎNTANA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2016-11-11 MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu
14 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion PECICA 2016-11-15 NEAGU Alexandru DOBÂNDĂ Dinu
11 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-11-06 OLARIU Laurențiu DOBÂNDĂ Dinu LOVAS Alexandru PÃCURAR Augustin
9 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - C.S. MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-11-05 RIȚA Flavius Ionel RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu CIURESCU Victor
8 UTA B.D. 2002 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-11-07 JURCĂ Tudor Florin RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
13 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion PĂULIŞ 2016-11-10 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
12 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion PECICA 2016-11-03 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D StadionCURTICI 2016-11-04 DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu
10 AS ALUNIŞ - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-10-30 ARDELEAN Mircea Florin DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCÃ Nicoleta BIRO Gabor Oliver
8 CS ŞOIMII LIVADA - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-10-29 GHEORGHE Valentin MOLDOVEANU Ionel Alexandru DOBÂNDĂ Dinu PEȘTE Bogdan Dumitru
7 AS PROGRESUL PECICA - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion PECICA 2016-10-31 DOBÂNDĂ Dinu MOLDOVEANU Ionel Alexandru DISTA Denis
10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-10-27 DOBÂNDĂ Dinu NEAGU Alexandru
7 CS ŞOIMII LIVADA - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-10-22 BURZA Cristian Mirel RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu MIHUŢA Petre
7 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-10-23 TRIF Cristian Alin BULZ Ștefan DOBÂNDĂ Dinu SCRIDON Daniel
10 CS VICTORIA NĂDLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2016-10-26 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu OLOGEANU Dan
5 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-21 ȘUȘCĂ Andreea DOBÂNDĂ Dinu
5 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-21 ȘUȘCĂ Andreea DOBÂNDĂ Dinu
8 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-10-16 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DOBÂNDĂ Dinu BIRO Gabor
9 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-10-19 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul RANCEA Alexandru HERȚEG Doru
5 VIITORUL 1 ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2016-10-17 ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta DOBÂNDĂ Dinu
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-10-18 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
4 AS PROGRESUL PECICA - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion PECICA 2016-10-14 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
4 UTA B.D. 2007 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-10-17 DOBÂNDĂ Dinu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
7 AS STEAUA GRĂNICERI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-10-08 JURCĂ Tudor Florin NEAGU Alexandru DOBÂNDĂ Dinu MANUȘOV Iosif
8 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2016-10-12 DOBÂNDĂ Dinu ARDELEAN Paul Giorgian RADU Paul BUDA Leontin
4 AS VIITORUL TISA NOUĂ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-10-10 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul RANCEA Alexandru
3 VIITORUL 1 ARAD - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2016-10-07 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
7 UTA B.D. 2003 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion FZ 2016-10-05 DOBÂNDĂ Dinu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PETROVAN Florin
7 ATLETICO ARAD - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion FZ 2016-10-05 DOBÂNDĂ Dinu PETROVAN Florin
3 AS PROGRESUL PECICA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion PECICA 2016-10-03 DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCÃ Nicoleta CALNACOV Denis Claudiu
6 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-10-02 NICORAȘ Ionuț Vasile COJOCARIU Dan Cristian DOBÂNDĂ Dinu VĂTRAN Dorin
4 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-09-29 MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu
6 A.C.S. SOCODOR - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2016-09-28 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
2 CS ATLETICO ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-09-26 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul OPITZ Roland Ladislau
5 AS AQUA VEST ARAD - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-09-24 GHEORGHE Valentin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu MIHUŢA Petre
1 CS ATLETICO ARAD - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-09-23 TURGYAN Cătălin DOBÂNDĂ Dinu
1 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-09-23 DOBÂNDĂ Dinu TURGYAN Cătălin
1 UTA B.D. 2002 - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-09-19 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCÃ Nicoleta
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-09-21 DOBÂNDĂ Dinu MADA Mădălin CĂLINDRUŢ Emanuel Roland GYENGYE Iosif
4 AS PODGORIA GHIOROC - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-09-18 COROBAN Cristian Ionel DOBÂNDĂ Dinu LOVAS Alexandru JIVAN Mihai Adrian
2 CS FRONTIERA PILU - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2016-09-17 ARDELEAN Ioan Viorel DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru MAKO Andraș
3 FC ZIMANDU NOU - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-09-11 ARDELEAN Mircea Florin DOBÂNDĂ Dinu PANTEA Andrei Alex. ALEXA Marius
4 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2016-09-14 SALADEA Sorin DOBÂNDĂ Dinu CRUDU Alexandru OLOGEANU Dan
3 CS VICTORIA ZĂBRANI - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2016-09-08 PETROVAN Florin RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu TIULEA Cornel
2 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-09-04 IOVA Cătălin Ionuț MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu BABĂU Romulus
2 C.S. VIITORUL PEREG - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Cupa Romaniei Stadion PEREGU MARE 2016-09-07 RIȚA Flavius Ionel DOBÂNDĂ Dinu PETROVAN Florin HERȚEG Doru
1 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-08-28 RIȚA Flavius Ionel DREGHICI Flavius Cristian DOBÂNDĂ Dinu MIHUŢA Petre
2 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2016-08-30 MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu DREGHICI Flavius Cristian TIULEA Cornel
2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-08-31 MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu PANTEA Sebastian PETRIŞOR Gheorghe
1 CS VOINŢA MAILAT - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2016-08-24 SALADEA Sorin DOBÂNDĂ Dinu TAKATS Cristian Flavius TIULEA Cornel
1 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VOINŢA MUNAR Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2016-08-20 SALADEA Sorin RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu BABĂU Romulus
1 CS FRONTIERA PILU - AS STEAUA GRĂNICERI Cupa Romaniei Stadion PILU 2016-08-21 TRIF Cristian Alin MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
26 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-06-19 BĂDICĂ Flavius Marian JUNGER Andreas Thomas DOBÂNDĂ Dinu VIDA Constantin
25 CS VULTURII SOCODOR - CS INEU Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2016-06-12 ARDELEAN Mircea Florin PÂSLARU Andrei DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
24 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-06-04 OLARIU Laurențiu TAKATS Cristian Flavius DOBÂNDĂ Dinu TIULEA Cornel
23 AS ALUNIŞ - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-05-29 RIȚA Flavius Ionel DOBÂNDĂ Dinu PANTEA Andrei Alex. OLOGEANU Dan
22 AS UNIREA ŞEITIN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-05-22 COROBAN Cristian Ionel DOBÂNDĂ Dinu MADA Mădălin SFÃT Gheorghe
2 C.S. GLORIA NEUDORF - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-05-22 VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru TĂNĂSESCU Romulus Cristian
21 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2016-05-26 CÎRMACI Filip Sergiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
22 VIITORUL 2 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2016-05-23 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
21 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-05-15 BĂDICĂ Flavius Marian DOBÂNDĂ Dinu ANDEA Alexandru BORA Gligore
21 CS ATLETICO ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-05-16 DOBÂNDĂ Dinu CĂPRICEANĂ Gabriel Florin RADU Paul
30 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. OLIMPIA BUJAC Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-05-18 RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu
20 CS OLIMPIA BOCSIG - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-05-08 BOLCAȘ Alin Călin DOBÂNDĂ Dinu NAGHI Remus Ionuț PEȘTE Bogdan Dumitru
20 AS AQUA VEST ARAD - CS OLIMPIA BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2016-05-12 MATEUȚ Cãlin MOLDOVEANU Ionel Alexandru DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
20 VIITORUL 1 ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-05-09 MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu
28 FC ANDROMEDA - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2016-05-11 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu
19 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-05-05 PETROVAN Florin DOBÂNDĂ Dinu DREGHICI Flavius Cristian TIULEA Cornel
19 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS INEU Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-05-03 VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCĂ Andreea
25 C.S.S. GLORIA ARAD 2 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-04-29 ARDELEAN Paul Giorgian DOBÂNDĂ Dinu
25 ATLETICO 2004 - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-04-29 DOBÂNDĂ Dinu ARDELEAN Paul Giorgian
25 CSS GLORIA ARAD 1 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-04-29 DOBÂNDĂ Dinu ARDELEAN Paul Giorgian
26 FC ANDROMEDA - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2016-05-04 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
19 AS STEAUA GRĂNICERI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-04-24 VASI Alexandru Iulian DOBÂNDĂ Dinu NEAGU Alexandru BONDAR Mircea Constantin
18 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-04-28 PANĂ Natanael DOBÂNDĂ Dinu MADA Mădălin SFÃT Gheorghe
18 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion SELEUŞ 2016-04-22 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
19 CS ATLETICO ARAD - CS INEU Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-26 DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu
18 AS DOROBANŢI - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2016-04-17 TRIF Cristian Alin DOBÂNDĂ Dinu STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan
17 C.S. VICTORIA FELNAC - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-04-21 VASILE Ioan Adrian TURGYAN Cătălin DOBÂNDĂ Dinu ALB Ioan
17 CS ATLETICO ARAD - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-04-18 MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu
22 CS OLIMPIA BUJAC - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion BUJAC 2016-04-20 DOBÂNDĂ Dinu CRUDU Alexandru
17 AS CETATE DEZNA - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-04-10 VASI Alexandru Iulian DREGHICI Flavius Cristian DOBÂNDĂ Dinu PÃCURAR Augustin
16 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-04-14 MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
16 UTA B.D. 2001 - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-04-11 CÎRMACI Filip Sergiu DOBÂNDĂ Dinu DEHELEAN Patrick Alin
14 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2016-04-02 MATEUȚ Cãlin DREGHICI Flavius Cristian DOBÂNDĂ Dinu TĂNĂSESCU Romulus Cristian
14 C.S. SPERANŢA CHIER - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2016-04-03 PETROVAN Florin DOBÂNDĂ Dinu TOMUȚ Cristian MANUȘOV Iosif
15 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-04-07 VESA Pavel Florin ARDELEAN Paul Giorgian DOBÂNDĂ Dinu ALB Ioan
20 FC ANDROMEDA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion DOROBANTI 2016-04-06 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
15 CS INEU - ATLETICO 2007 Categoria Juniori E Stadion INEU 2016-04-01 RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu
15 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-03-26 TRIF Cristian Alin SALADEA Sorin DOBÂNDĂ Dinu MÃRGINEAN Valer
15 AS ALUNIŞ - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-03-27 IACOB Nicolae Liviu MADA Mădălin DOBÂNDĂ Dinu BORA Gligore
14 AS PODGORIA GHIOROC - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2016-03-31 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul NICA Liana BUDA Leontin
14 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2016-03-28 DOBÂNDĂ Dinu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TAKATS Cristian Flavius
19 VIITORUL 2 ARAD - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-03-30 DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu
14 CS UNIREA SÎNTANA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion SÂNTANA 2016-03-25 DOBÂNDĂ Dinu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
14 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-03-20 BURCĂ Daniel Adrian DOBÂNDĂ Dinu DREGHICI Flavius Cristian SFÃT Gheorghe
13 CS VOINŢA MAILAT - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-03-24 SĂVAN Gavril Flavius Laurian RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu OLOGEANU Dan
13 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-03-21 IOVA Cătălin Ionuț DOBÂNDĂ Dinu MIHOC Alina
16 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S.S. GLORIA ARAD 1 Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-03-14 MADA Mădălin DOBÂNDĂ Dinu
12 VIITORUL 2 ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-03-11 DOBÂNDĂ Dinu DEHELEAN Patrick Alin
16 FC ANDROMEDA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2016-03-09 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul
13 AS UNIREA ŞEITIN - V.MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ŞEITIN 2015-11-22 BURCĂ Daniel Adrian DOBÂNDĂ Dinu CIUCĂ Robert PEȘTE Bogdan Dumitru
11 FC ANDROMEDA - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion DOROBANTI 2015-11-25 PETROVAN Florin DOBÂNDĂ Dinu
10 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS DACIA BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion PILU 2015-11-15 VASILE Ioan Adrian DOBÂNDĂ Dinu SILAGHI Robert BORA Gligore
10 P. GHIOROC - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2015-11-19 DOBÂNDĂ Dinu CRUDU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu BRĂNIȘCAN Ioan
10 VIITORUL 2 ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2015-11-16 DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru PETROVAN Florin
9 S. CHIER - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-11-08 JURCĂ Tudor Florin CRUDU Alexandru DOBÂNDĂ Dinu FORTON Nicușor
9 AS VINGA - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-11-12 DOBÂNDĂ Dinu CRUDU Alexandru TURGYAN Cătălin BUDA Leontin
10 AS VINGA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2015-11-01 RIȚA Flavius Ionel MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu SFÃT Gheorghe
8 CS VICTORIA ZĂBRANI - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-11-05 CIUCĂ Robert DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul CIURESCU Victor
9 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2015-10-25 PUICEA Claudiu Ghe. CÃȘUȚ Cristian DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
7 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion HORIA 2015-10-29 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu HERȚEG Doru
7 CS UNIREA SÎNTANA - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2015-10-26 CIUCĂ Robert DOBÂNDĂ Dinu DEHELEAN Patrick Alin
7 ATLETICO 2004 - P. SIRIA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-27 DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru
6 CS BELIU - V.CAPORAL ALEXA Juniori 1 Seria B Stadion BELIU 2015-10-18 CÎRMACI Filip Sergiu DOBÂNDĂ Dinu OPITZ Roland Ladislau RUSAN Dumitru
6 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2015-10-22 PETROVAN Florin ARDELEAN Ioan Viorel DOBÂNDĂ Dinu MAKO Andraș
6 UTA B.D. 2002 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C ICRTI 2015-10-19 DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCÃ Nicoleta DOBÂNDĂ Dinu
5 AS VOINŢA MACEA - GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2015-10-11 DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCĂ Andreea MONA Sergiu Laurențiu HAMZA Ioan
5 V. FELNAC - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-10-13 PETROVAN Florin DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru REPROGRAMAT
5 ATLETICO 2004 - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-09 MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu
4 V. SELEUS - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-10-04 ARDELEAN Ioan Viorel CÎRMACI Filip Sergiu DOBÂNDĂ Dinu PÃCURAR Augustin
6 S. LIPOVA - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2015-10-08 DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru NICA Liana BRĂNIȘCAN Ioan
3 V. PEREGU MARE - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2015-09-27 ARDELEAN Mircea Florin MADA Mădălin DOBÂNDĂ Dinu COMAN Ovidiu
5 V. FELNAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-10-01 DOBÂNDĂ Dinu BURCA Sergiu Lucian DEHELEAN Patrick Alin HERȚEG Doru
3 VIITORUL 1 ARAD - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-09-29 RIȚA Flavius Ionel RAȚĂ Raul DOBÂNDĂ Dinu
4 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2015-09-20 ARDELEAN Mircea Florin IOVA Cătălin Ionuț DOBÂNDĂ Dinu MÂNDRU Ștefan
4 S. LIPOVA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria B Stadion LIPOVA 2015-09-24 DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru DEHELEAN Patrick Alin BRĂNIȘCAN Ioan
2 LPS ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-18 DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru
2 ATLETICO 2005 - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-23 DOBÂNDĂ Dinu PETROVAN Florin
3 AS STEAUA GRĂNICERI - V. SOCODOR Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2015-09-13 DEAC Ionel Alin HANYECZ Dan DOBÂNDĂ Dinu MÂNDRU Ștefan
3 V. FELNAC - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-09-17 DOBÂNDĂ Dinu PETROVAN Florin RANCEA Alexandru TIULEA Cornel
1 LPS ARAD - S LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-11 DOBÂNDĂ Dinu BETEA Sorina Georgiana
2 P. GHIOROC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2015-09-10 DOBÂNDĂ Dinu DREGHICI Flavius Cristian RANCEA Alexandru MANUȘOV Iosif
1 GLOGOVAT 2013 - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2015-09-03 DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu BETEA Sorina Georgiana HERȚEG Doru
1 AS DOROBANTI - CS SPERANŢA TURNU Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2015-08-23 MIHOC Alina DOBÂNDĂ Dinu TOMUȚA Sebastian Florin DUMITRU Florin
30 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2015-06-27 POPA Paul BERARIU Lucian Mihai DOBÂNDĂ Dinu MIHUȚA Petru BORA Gligore
29 CS ATLETICO ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2015-06-20 CÃȘUȚ Cristian SALADEA Sorin DOBÂNDĂ Dinu APĂTEAN Adrian VIDA Constantin
28 FC ZIMANDU NOU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2015-06-14 OLARIU Laurențiu MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin MÂNDRU Ștefan
27 CS RECOLTA APATEU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-06-07 HERȚEG Dorinel NICORAȘ Violeta Ariana DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin MIRON Marian
26 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-05-31 VASI Alexandru Iulian VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin MÂNDRU Ștefan
25 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2015-05-24 OLARIU LAURENŢIU SANDU ROLAND DOBANDA DINU Vatran Dorin Rosu Eugen
23 V. NADLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2015-05-23 DEMETER CLAUDIU IOAN DOBANDA DINU CRUDU ALEXANDRU Herteg Doru
1 VIITORUL 2 ARAD - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori F Stadion SEGA 2015-05-16 DOBANDA DINU
6 VIITORUL 3 ARAD - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori F Stadion UTA - SEGA 2015-05-16 DOBANDA DINU
6 VIITORUL 4 ARAD - VICTORIA Categoria Juniori F Stadion UTA - SEGA 2015-05-16 DOBANDA DINU
1 VIITORUL 4 ARAD - VICTORIA Categoria Juniori F Stadion SEGA 2015-05-16 DOBANDA DINU
16 L. TEUZ II - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-05-16 RIŢA FLAVIUS IONEL DOBANDA DINU SUSCA NICOLETA Maghiar Petre
23 CS RECOLTA APATEU - U. GURAHONT Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2015-05-10 RIŢA FLAVIUS IONEL ANDEA ALEXANDRU DOBANDA DINU Petrisor Gheorghe Mako Andras
21 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-05-09 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN DOBANDA DINU DEHELEAN PATRICK Dehelean Nicolae
21 CS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion CAPORAL ALEXA 2015-05-13 ROTARIU PATRICK GEORGE DOBANDA DINU
22 AS UNIREA ŞEITIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-05-03 BÎTEA RADU BOGDAN DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU DOBANDA DINU Gornic Mircea Lovas Iosif
20 P. SIRIA - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2015-05-07 HAIDA VALENTINA DOBANDA DINU
21 AVINTUL TARNOVA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2015-04-26 BÎTEA RADU BOGDAN BURCĂ SERGIU LUCIAN DOBANDA DINU Gornic Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
19 AS VINGA - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-04-30 Andea Alexandru DOBANDA DINU DEHELEAN PATRICK JIVAN MIHAI
19 VIITORUL 3 ARAD - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-04-28 CIUCA ROBERT DOBANDA DINU
20 U.GURAHONT - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2015-04-19 ILEA ALEXANDRU IONUŢ DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU DOBANDA DINU Tănăsescu Romulus Cristian SCRIDON DANIEL
18 LPS ARAD - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-04-22 TAKATS CRISTIAN FLAVIUS DOBANDA DINU
18 GLOGOVAT 2013 - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion HORIA 2015-04-23 DOBANDA DINU TURGYAN CATALIN
19 GLOGOVAT 2013 - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-04-11 ILEA ALEXANDRU IONUŢ MIHOC ALINA DOBANDA DINU Enoiu Traian SFĂT GHEORGHE
17 V. FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-04-11 HAIDA VALENTINA BETEA SORINA GEORGIANA DOBANDA DINU Forton Nicusor
17 GLOGOVAT 2013 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion MÂNDRULOC 2015-04-14 RADU PAUL DOBANDA DINU MONA SERGIU
18 AS CETATE DEZNA - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-04-05 GORNIC ALEXANDRU DAN BURCĂ SERGIU LUCIAN DOBANDA DINU Buda Leontin BORA GLIGORE
16 CS VOINŢA MAILAT - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-04-04 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN BETEA SORINA GEORGIANA DOBANDA DINU JIVAN MIHAI
16 GLOGOVAT 2013 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion MÂNDRULOC 2015-04-07 MATEUT CALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ DOBANDA DINU
16 CS INEU - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-04-09 POPA PAUL DOBANDA DINU ROTARIU PATRICK GEORGE
17 CS SPERANŢA TURNU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-03-28 DEAC IONEL ALIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL DOBANDA DINU Dehelean Nicolae BABĂU ROMULUS
15 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2015-03-29 POPAN BOGDAN ALEX. DOBANDA DINU HAIDA VALENTINA Vatran Dorin
15 ATLETICO 2005 - VIITORUL Juniori Stadion SUBCETATE ARAD 2015-03-27 Andea Alexandru DOBANDA DINU
16 V. FELNAC - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-03-22 BOGDAN LOREDAN BONDAR DANIEL DOBANDA DINU Alb Ioan Coman Ovidiu
14 N. SEBIS - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2015-03-26 CÎRMACI FILIP SERGIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN DOBANDA DINU Rusan Dumitru
14 AS PROGRESUL PECICA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion PECICA 2015-03-10 MATEUT CALIN ANDEA ALEXANDRU DOBANDA DINU
14 P. SIRIA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2015-03-11 ILEA ALEXANDRU IONUŢ DOBANDA DINU
13 GLOGOVAT 2013 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion HORIA 2014-11-24 RADU PAUL DOBANDA DINU TURGYAN CATALIN
14 AS UNIREA ŞEITIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2014-11-15 OLARIU LAURENŢIU JUNGER ANDREAS THOMAS DOBANDA DINU Biro Gabor jr. CIOS DĂNUŢ
11 S. LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2014-11-13 MATEUT CALIN ANDEA ALEXANDRU DOBANDA DINU Buda Leontin
11 V.LUNCA TEUZ CERMEI - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2014-11-09 SALADEA SORIN NEAGU ALEXANDRU DOBANDA DINU Mako Andras
11 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2014-11-10 ROTARIU PATRICK GEORGE LOVAS ALEXANDRU DOBANDA DINU
12 AS STEAUA GRĂNICERI - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2014-11-01 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN CIUCA ROBERT DOBANDA DINU Alb Ioan MÂNDRU ŞTEFAN
10 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - P. SIRIA Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2014-11-06 CÎRMACI FILIP SERGIU TAKATS CRISTIAN FLAVIUS DOBANDA DINU Maghiar Petre
10 AS VIITORUL TISA NOUĂ - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2014-11-03 PÂSLARU ANDREI TURGYAN CATALIN DOBANDA DINU
11 CS SPERANŢA TURNU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2014-10-25 RIŢA FLAVIUS IONEL SICLOVAN PAUL ALEX. DOBANDA DINU Vatran Dorin Peste Bogdan
9 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2014-10-30 CÎRMACI FILIP SERGIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN DOBANDA DINU Dehelean Nicolae
9 GLORIA CTP ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion TELECOM ARAD 2014-10-28 ROTARIU PATRICK GEORGE BETEA SORINA GEORGIANA DOBANDA DINU ANULAT
9 GLOGOVAT 2013 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 2014-10-29 SANDU ROLAND DOBANDA DINU
8 PRO GURBA - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2014-10-19 SANDU ROLAND DOBANDA DINU TOMUT CRISTIAN Forton Nicusor
8 UTA B.D. - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2014-10-18 MATEUT CALIN DOBANDA DINU SUSCA NICOLETA Ciurescu Victor
8 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2014-10-20 PÂSLARU ANDREI HANYECZ DAN DOBANDA DINU
8 VIITORUL 1 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-10-22 CIUCA ROBERT DOBANDA DINU
7 V. SELEUS - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2014-10-12 WERNITZER ADRIAN PAUL RIŢA FLAVIUS IONEL DOBANDA DINU Ologeanu Dan
7 AS PROGRESUL PECICA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2014-10-11 PANA NATANAEL ANDEA ALEXANDRU DOBANDA DINU Biro Gabor jr.
7 AS VINGA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2014-10-16 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN NEAGU ALEXANDRU DOBANDA DINU Alb Ioan
7 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2014-10-13 SANDU ROLAND RADU PAUL DOBANDA DINU
6 V. PEREGU MARE - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2014-10-05 PANA NATANAEL RAŢA RAUL DOBANDA DINU Maghiar Petre
6 P. SIRIA - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 2014-10-09 ROTARIU PATRICK GEORGE RAŢA RAUL DOBANDA DINU Braniscan Ioan
6 ATLETICO 2004 - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-03 COJOCARIU DAN CRISTIAN DOBANDA DINU
5 S. LIVADA - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2014-09-28 VASILE IOAN ADRIAN DOBANDA DINU COIS CAROL ŞCHIOPU PETRE
5 V. FELNAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2014-09-27 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN LAUKO CLAUDIU COSMIN DOBANDA DINU Ciurescu Victor
5 S. LIPOVA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2014-10-02 MATEUT CALIN GUDIU IONEL FLORIN DOBANDA DINU Braniscan Ioan
5 UTA B.D. 2000 - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-09-29 ILEA ALEXANDRU IONUŢ OPITZ ROLAND LADISLAU DOBANDA DINU
4 V. CHERELUŞ - CS INEU II Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2014-09-21 BÎTEA RADU BOGDAN DOBANDA DINU TURGYAN CATALIN Dehelean Nicolae
4 ACS UTA B.D. II - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2014-09-20 CĂŞUŢ CRISTIAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN DOBANDA DINU Forton Nicusor
4 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS INEU Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2014-09-22 DRAIA DARIUS PÂSLARU ANDREI DOBANDA DINU
4 GLORIA CTP ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2014-09-25 PANA NATANAEL NEAGU ALEXANDRU DOBANDA DINU
3 CS VICTORIA ZĂBRANI - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2014-09-18 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN MATEUT CALIN DOBANDA DINU Jivan Mihai II
1 GLORIA CTP ARAD - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion TELECOM 2014-09-16 CĂŞUŢ CRISTIAN DOBANDA DINU BETEA SORINA GEORGIANA
2 CS BELIU - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2014-09-07 PUICEA CLAUDIU GHE. DOBANDA DINU TOMUT CRISTIAN BORA GLIGORE
2 CS VOINŢA MAILAT - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2014-09-06 SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN TAKATS CRISTIAN FLAVIUS DOBANDA DINU Alb Ioan
2 AS SEMLECANA SEMLAC - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2014-09-11 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL MADA MADALIN DOBANDA DINU Jivan Mihai II
2 ACS UTA II B.D. - N.SEBIS II Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2014-09-16 HAIDA VALENTINA RAŢA RAUL DOBANDA DINU Enoiu Traian
1 AS PRO GURBA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2014-08-31 BURCĂ DANIEL ADRIAN PUICEA CLAUDIU GHE. DOBANDA DINU Manusov Iosif
1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-09-04 CĂŞUŢ CRISTIAN LOVAS ALEXANDRU DOBANDA DINU Ologeanu Dan
2 V. FELNAC - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2014-08-24 RIŢA FLAVIUS IONEL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU DOBANDA DINU Herteg Doru SCRIDON DANIEL
1 S. PANCOTA II - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞIRIA 2014-08-17 SANDU ROLAND RIŢA FLAVIUS IONEL DOBANDA DINU Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
2 AS ALUNIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Cupa Romaniei Stadion ALUNIŞ 2014-08-20 COVACI IOAN FLORIN VESA PAVEL FLORIN DOBANDA DINU Petrisor Gheorghe Vida Marcel
1 AS DOROBANTI - AS VOINŢA MACEA Cupa Romaniei Stadion Dorobanti 2014-08-10 RIŢA FLAVIUS IONEL CRISTEA EMIL IOAN DOBANDA DINU Herteg Doru BORA GLIGORE
22 UNIREA SILINDIA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SILINDIA 2014-06-15 RAD ADRIAN SORIN MATEUT CALIN DOBANDA DINU Axente Mircea
19 V.CAPORAL ALEXA - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2014-05-24 WERNITZER ADRIAN PAUL SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN DOBANDA DINU Gradinaru Decebal Codru
27 Jun. CS ŞOIMII TAUŢ - Jun. F.O.SP.GERMAN Jun. liga 4 Stadion FELNAC 2014-05-17 POPA PAUL CIUCA ROBERT DOBANDA DINU
25 FC UTA 2001 - AS DOROBANTI Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2014-05-13 CÎRMACI FILIP SERGIU LOVAS ALEXANDRU DOBANDA DINU
23 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2014-04-30 DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN HANYECZ DAN DOBANDA DINU
Inregistrari in baza de date: 304

ajf_arad