• ȘUȘCA Nicoleta
  • Data nasterii: 1999-04-29
  • Domiciliul:Turnu
  • Inaltime: 163 (cm)
  • Arbitru din anul: 2014
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute: Engleză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
23 AS UNIREA ŞEITIN - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2017-06-04 15:00:00 SANDU Roland RADU Paul ȘUȘCÃ Nicoleta MIHUŢA Petre
22 AS SEMLECANA SEMLAC - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-05-27 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCÃ Nicoleta MIHUŢA Petre
22 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2017-05-24 15:00:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCÃ Nicoleta PANTEA Patricia Alexandra BORA Gligore
17 FC ZIMANDU NOU - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-05-14 15:00:00 IACOB Nicolae Liviu ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta HERȚEG Doru
31 ATLETICO 2007 - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-11 15:00:00 ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
14 AS VOINŢA MACEA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2017-05-07 15:00:00 PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCÃ Nicoleta CĂLINDRUŢ Emanuel Roland TĂNĂSESCU Romulus Cristian
21 CS ATLETICO ARAD - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-08 13:00:00 PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
18 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-04-30 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel CÎRMACI Filip Sergiu ȘUȘCÃ Nicoleta JIVAN Mihai
19 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2017-05-08 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCÃ Nicoleta IORDACHE Maximilian JIVAN Mihai
14 CS OLIMPIA BOCSIG - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-04-23 14:00:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCÃ Nicoleta HÃRDUȚ Gabriel Dumitru JUȘCÃ Teodor
17 CS VICTORIA NĂDLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2017-04-24 14:00:00 PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCÃ Nicoleta IORDACHE Maximilian BABĂU Romulus
19 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2017-04-25 13:00:00 ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
17 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-04-19 11:00:00 IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta JIVAN Mihai
18 AS VIITORUL TISA NOUĂ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2017-04-18 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel BURCA Sergiu Lucian ȘUȘCÃ Nicoleta
16 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-04-09 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Andrei Alex. ȘUȘCÃ Nicoleta ENOIU Traian
17 AS PROGRESUL PECICA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion PECICA 2017-04-10 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCÃ Nicoleta IORDACHE Maximilian
10 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2017-04-01 14:00:00 IACOB Nicolae Liviu ȘUȘCÃ Nicoleta LOVAS Alexandru PETRIŞOR Gheorghe
22 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D StadionCURTICI 2017-03-31 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel ȘUȘCÃ Nicoleta
20 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D StadionCURTICI 2017-03-24 13:30:00 ȘUȘCÃ Nicoleta CALNACOV Denis Claudiu
13 CS ŞOIMII ŞIMAND - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2017-03-22 12:00:00 VESA Pavel Florin ȘUȘCÃ Nicoleta IORDACHE Maximilian MIHUŢA Petre
12 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-03-15 12:00:00 MATEUȚ Cãlin MOLDOVEANU Ionel Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta TĂNĂSESCU Romulus Cristian
11 AS PROGRESUL PECICA - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion PECICA 2016-11-28 12:30:00 DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCÃ Nicoleta CRUDU Alexandru
10 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - UTA B.D. 2007 Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-25 12:00:00 ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
10 CS ATLETICO ARAD - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-25 13:00:00 ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea
1 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2016-11-23 12:00:00 ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta DEHELEAN Patrick Alin TIULEA Cornel
9 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2016-11-18 13:00:00 RADU Paul ȘUȘCÃ Nicoleta
12 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-11-13 11:00:00 SALADEA Sorin ȘUȘCÃ Nicoleta CRUDU Alexandru APĂTEAN Adrian
1 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2016-11-23 12:00:00 ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta DEHELEAN Patrick Alin TIULEA Cornel
15 C.S.S. GLORIA ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-17 12:00:00 ȘUȘCÃ Nicoleta MONA Sergiu Laurențiu
8 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-11 12:00:00 ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
11 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2016-11-06 11:00:00 SALADEA Sorin ȘUȘCÃ Nicoleta DREGHICI Flavius Cristian HAMZA Ioan
1 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2016-11-14 12:00:00 ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta DEHELEAN Patrick Alin MANUȘOV Iosif
5 AS PROGRESUL PECICA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-11-09 11:00:00 MATEUȚ Cãlin VESA Pavel Florin ȘUȘCÃ Nicoleta HERȚEG Doru
10 AS ALUNIŞ - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-10-30 12:00:00 ARDELEAN Mircea Florin DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCÃ Nicoleta BIRO Gabor Oliver
11 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - C.S. ŞICULA 2016 Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-11-02 11:00:00 VESA Pavel Florin ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea GYENGYE Iosif
7 VIITORUL 1 ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2016-10-31 13:00:00 DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
6 ATLETICO 2007 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-01 13:00:00 NEAGU Flavius ȘUȘCÃ Nicoleta
9 FC ZIMANDU NOU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-10-23 12:00:00 IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCÃ Nicoleta VASILE Ioan Adrian BIRO Gabor
10 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2016-10-26 12:00:00 MIHOC Alina ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta GYENGYE Iosif
6 UTA B.D. 2002 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-10-24 13:00:00 ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
5 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - UTA B.D. 2007 Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2016-10-21 13:00:00 ȘUȘCÃ Nicoleta DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
6 AS VOINŢA MACEA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-10-16 12:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile DEHELEAN Patrick Alin ȘUȘCÃ Nicoleta ENOIU Traian
9 CS GLOGOVĂŢ 2013 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-10-19 12:00:00 MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta FORTON Nicuşor
5 VIITORUL 1 ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2016-10-17 13:00:00 ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta DOBÂNDĂ Dinu
7 AS AQUA VEST ARAD - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-10-08 12:00:00 BURCĂ Daniel Adrian ȘUȘCÃ Nicoleta PETROVAN Florin GYENGYE Iosif
4 UTA B.D. 2003 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-10 13:30:00 RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
7 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria Stadion PECICA 2016-10-05 12:00:00 ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai
3 AS PROGRESUL PECICA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion PECICA 2016-10-03 13:30:00 DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCÃ Nicoleta CALNACOV Denis Claudiu
5 ATLETICO 2007 - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-06 13:00:00 TURGYAN Cătălin ȘUȘCÃ Nicoleta
6 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-10-02 12:00:00 SALADEA Sorin ȘUȘCÃ Nicoleta NEAGU Alexandru PETRIŞOR Gheorghe
2 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2016-09-30 14:00:00 ȘUȘCÃ Nicoleta TURGYAN Cătălin
6 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2016-09-28 14:00:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCÃ Nicoleta CĂPRICEANĂ Gabriel Florin APĂTEAN Adrian
2 UTA B.D. 2003 - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2016-09-26 14:00:00 PETROVAN Florin ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea
3 CITIZENS OF ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-09-25 08:00:00 VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta TIULEA Cornel
1 UTA B.D. 2002 - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-09-19 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCÃ Nicoleta
2 AS VOINŢA MACEA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-09-18 14:00:00 PETROVAN Florin BĂLA Casian Andrei ȘUȘCÃ Nicoleta CRISTI T.
1 C.S. VIITORUL PEREG - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-09-11 14:00:00 GORNIC Alexandru Dan DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCÃ Nicoleta PEȘTE Bogdan Dumitru
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-09-14 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta BABĂU Romulus
2 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-09-04 14:00:00 BOLCAȘ Alin Călin CRISTEA Emil Ioan ȘUȘCÃ Nicoleta VĂTRAN Dorin
3 C.S. ŞICULA 2016 - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-09-07 14:00:00 NAGHI Remus Ionuț ȘUȘCÃ Nicoleta SUCIU Andreea PÃCURAR Augustin
1 CS VICTORIA NĂDLAC - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2016-08-28 15:00:00 BURCĂ Daniel Adrian MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCÃ Nicoleta JIVAN Mihai Adrian
1 CS VICTORIA NĂDLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2016-08-24 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCÃ Nicoleta CRUDU Alexandru VĂTRAN Dorin
26 AC ŞAGU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2016-06-19 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan ȘUȘCÃ Nicoleta ANDEA Alexandru MIHUŢA Petre
25 AS PODGORIA GHIOROC - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-06-11 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan ȘUȘCÃ Nicoleta HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TIULEA Cornel
4 CS REAL HORIA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-06-04 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel RANCEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta MÃRGINEAN Valer
3 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-05-29 15:00:00 IACOB Nicolae Liviu MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCÃ Nicoleta ALB Ioan
21 AS STEAUA GRĂNICERI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRANICERI 2016-05-15 15:00:00 GHEORGHE Valentin ȘUȘCÃ Nicoleta MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
21 AS VIITORUL TISA NOUĂ - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-05-16 15:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea
30 CSS GLORIA ARAD 1 - C.S.S. GLORIA ARAD 2 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-05-18 13:00:00 TAKATS Cristian Flavius ȘUȘCÃ Nicoleta
20 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-05-08 15:00:00 IACOB Nicolae Liviu ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta OLOGEANU Dan
20 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2016-05-12 15:00:00 PETROVAN Florin MADA Mădălin ȘUȘCÃ Nicoleta ROȘU Eugen
19 CS VICTORIA NĂDLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2016-05-05 15:00:00 CRUDU Alexandru COIȘ Carol ȘUȘCÃ Nicoleta FORTON Nicuşor
17 CS ŞOIMII LIVADA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-04-24 08:00:00 RIȚA Flavius Ionel MORAR Daniel ȘUȘCÃ Nicoleta JIVAN Mihai
18 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-04-28 14:00:00 VASILE Ioan Adrian ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
24 CS OLIMPIA BUJAC - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion BUJAC ARAD 2016-04-27 12:30:00 CRUDU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta
18 FC ZIMANDU NOU - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2016-04-17 14:00:00 GHEORGHE Valentin ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta CIURESCU Victor
17 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-04-21 14:00:00 MATEUȚ Cãlin MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCÃ Nicoleta TIULEA Cornel
17 AS VIITORUL TISA NOUĂ - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-04-18 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel TURGYAN Cătălin ȘUȘCÃ Nicoleta
22 ATLETICO 2005 ARAD - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-20 15:00:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCÃ Nicoleta
15 CS BELIU - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2016-04-10 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț OPITZ Roland Ladislau ȘUȘCÃ Nicoleta JUȘCÃ Teodor
16 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-04-14 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel ȘUȘCÃ Nicoleta CRUDU Alexandru BORA Gligore
16 UTA B.D. 2002 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-04-11 13:45:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCÃ Nicoleta
14 GLORIA NEUDORF - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-04-03 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț NEAGU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta GYENGYE Iosif
15 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-04-07 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
15 VIITORUL 2 ARAD - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-04-01 15:30:00 TURGYAN Cătălin ȘUȘCÃ Nicoleta
13 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-03-26 09:00:00 MAKO Andrei Sebastian ȘUȘCÃ Nicoleta RADU Paul BUDA Leontin
14 CS VICTORIA NĂDLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2016-03-31 13:00:00 RIȚA Flavius Ionel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ȘUȘCÃ Nicoleta BORA Gligore
14 CS ATLETICO ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-03-28 14:15:00 MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCÃ Nicoleta
19 C.S.S. GLORIA ARAD 2 - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-03-30 13:30:00 LOVAS Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta
18 CS OLIMPIA BUJAC - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion BUJAC 2016-03-28 13:30:00 ȘUȘCÃ Nicoleta MATEUȚ Cãlin
13 VIITORUL 1 ARAD - FC ANDROMEDA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-03-21 14:30:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea
18 CS OLIMPIA BUJAC - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion BUJAC 2016-03-23 14:00:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCÃ Nicoleta
12 FC ANDROMEDA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion DOROBANTI 2016-03-14 14:30:00 DREGHICI Flavius Cristian STANCIU Mihai Vlăduț ȘUȘCÃ Nicoleta
16 C.S.S. GLORIA ARAD 2 - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-03-09 15:00:00 MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCÃ Nicoleta
11 CS DACIA BELIU - AS PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-11-22 12:00:00 IACOB Nicolae Liviu ȘUȘCÃ Nicoleta MONA Sergiu Laurențiu BONDAR Mircea Constantin
11 ATLETICO ARAD - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-23 13:30:00 COIȘ Carol CRUDU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta
10 ACS UTA B.D. - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2015-11-19 12:00:00 SILAGHI Robert HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCÃ Nicoleta BUDA Leontin
10 VIITORUL 1 ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-11-16 12:45:00 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCÃ Nicoleta
9 AS VOINŢA MACEA - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2015-11-08 12:00:00 IOVA Cătălin Ionuț HANYECZ Dan ȘUȘCÃ Nicoleta MIHUȚA Petru
9 V. NADLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2015-11-12 12:00:00 DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCÃ Nicoleta MONA Sergiu Laurențiu HERȚEG Doru
9 ATLETICO ARAD - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-09 13:30:00 LOVAS Alexandru NICA Liana ȘUȘCÃ Nicoleta
8 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-11-01 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel MORAR Daniel ȘUȘCÃ Nicoleta MANUȘOV Iosif
8 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2015-11-05 12:00:00 PETROVAN Florin CRUDU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta HERȚEG Doru
8 VIITORUL 1 ARAD - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-11-04 13:00:00 RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
7 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-10-29 13:00:00 HERȚEG Dorinel RAȚĂ Raul ȘUȘCÃ Nicoleta OLOGEANU Dan
7 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-10-26 14:00:00 PETROVAN Florin ȘUȘCÃ Nicoleta BURCA Sergiu Lucian
6 AS GLORIA SECUSIGIU - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2015-10-18 13:00:00 BOLCAȘ Alin Călin ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea ENOIU Traian
6 S. LIPOVA - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadio Lipova 2015-10-22 13:00:00 CIUCĂ Robert RADU Paul ȘUȘCÃ Nicoleta BRĂNIȘCAN Ioan
6 UTA B.D. 2002 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C ICRTI 2015-10-19 14:15:00 DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCÃ Nicoleta DOBÂNDĂ Dinu
5 R. HORIA - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2015-10-11 13:00:00 STANCIU Mihai Vlăduț ȘUȘCÃ Nicoleta COIȘ Carol MIHUȚA Petru
5 V. FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-10-15 13:00:00 POPA Paul ȘUȘCÃ Nicoleta TAKATS Cristian Flavius MIHUȚA Petru
5 AS VIITORUL TISA NOUĂ - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-10-12 14:00:00 POPA Paul CRUDU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS SIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-10-04 13:00:00 POPA Paul RANCEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta MÂNDRU Ștefan
6 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-10-08 13:00:00 PANTEA Andrei Alex. DEHELEAN Patrick Alin ȘUȘCÃ Nicoleta OLOGEANU Dan
4 CS ATLETICO ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-05 14:00:00 PANTEA Andrei Alex. RANCEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta
2 CS UNIREA SÎNTANA - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2015-09-21 15:00:00 DREGHICI Flavius Cristian NEAGU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta
24 V. NADLAC - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2015-06-04 16:00:00 SANDU Roland CRUDU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta BUDA Leontin
23 AS PROGRESUL PECICA - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-05-23 16:00:00 PUICEA CLAUDIU GHE. SUSCA NICOLETA SUSCA ANDREEA Biro Gabor jr.
16 L. TEUZ II - V. SEMLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-05-16 16:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL DOBANDA DINU SUSCA NICOLETA Maghiar Petre
22 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-05-20 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL SUSCA NICOLETA SUSCA ANDREEA Braniscan Ioan
21 AS PROGRESUL PECICA - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-05-09 09:00:00 DRECIN BOGDAN CRUDU ALEXANDRU SUSCA NICOLETA JIVAN MIHAI
21 CS ŞOIMII ŞIMAND - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2015-05-14 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ SUSCA NICOLETA CATANA PAUL Maghiar Petre
20 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - N. SEBIS Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-05-07 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ SUSCA NICOLETA SUSCA ANDREEA Ciurescu Victor
13 S. CHIER - CS DACIA BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-04-26 15:00:00 BURCĂ DANIEL ADRIAN PĂTROI CIPRIAN SUSCA NICOLETA Protase Alexa
19 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-04-25 15:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL SUSCA NICOLETA SUSCA ANDREEA Biro Gabor jr.
12 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-04-19 15:00:00 DRECIN BOGDAN BULZ STEFAN SUSCA NICOLETA SFĂT GHEORGHE
17 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-04-10 15:00:00 MATEUT CALIN ANDEA ALEXANDRU SUSCA NICOLETA Gornic Mircea
17 AS SEMLECANA SEMLAC - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-04-16 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN SUSCA NICOLETA SUSCA ANDREEA Ologeanu Dan
11 CS INEU II - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion INEU 2015-04-05 15:00:00 PUICEA CLAUDIU GHE. COJOCARIU DAN CRISTIAN SUSCA NICOLETA Dehelean Nicolae
16 AS VINGA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-04-09 15:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN COSTEA ADRIAN GEORGE SUSCA NICOLETA JIVAN MIHAI
10 AS GLORIA SECUSIGIU - V.LUNCA TEUZ II Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2015-03-29 13:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN SUSCA NICOLETA BORA GLIGORE
15 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2015-03-30 14:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU COIS CAROL SUSCA NICOLETA
14 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion PECICA 2015-03-24 14:00:00 Andea Alexandru BULZ STEFAN SUSCA NICOLETA
11 V. NADLAC - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2014-11-08 12:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU COIS CAROL SUSCA NICOLETA Gornic Mircea
11 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2014-11-13 12:00:00 SANDU ROLAND COIS CAROL SUSCA NICOLETA Manusov Iosif
10 ACS UTA B.D. II - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2014-11-01 09:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT COIS CAROL SUSCA NICOLETA Bondar Mircea
9 AS PROGRESUL PECICA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2014-10-25 13:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN NEAGU ALEXANDRU SUSCA NICOLETA Jivan Mihai II
9 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-30 13:00:00 MATEUT CALIN RAŢA RAUL SUSCA NICOLETA Jivan Mihai II
8 UTA B.D. - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2014-10-18 09:00:00 MATEUT CALIN DOBANDA DINU SUSCA NICOLETA Ciurescu Victor
8 UTA B.D. 2001 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2014-10-20 14:00:00 HAIDA VALENTINA CIUCA ROBERT SUSCA NICOLETA
8 AS PROGRESUL PECICA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion PECICA 2014-10-21 14:00:00 SANDU ROLAND ANDEA ALEXANDRU SUSCA NICOLETA
7 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2014-10-12 13:00:00 CRISTEA EMIL IOAN DUMITRU FLAVIA DANIELA SUSCA NICOLETA Tiulea Cornel
7 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - GLORIA CTP ARAD Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2014-10-16 13:00:00 OPITZ ROLAND LADISLAU BETEA SORINA GEORGIANA SUSCA NICOLETA Tiulea Cornel
3 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2014-09-14 15:00:00 IOVA CĂTĂLIN IONUT SUSCA NICOLETA NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Buda Leontin
25 FC UTA 2000 - S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2014-05-12 15:00:00 PANTEA ANDREI ALEX. PAL EDUARD DAVID SUSCA NICOLETA
25 AS PROGRESUL PECICA - ATLETICO 2001 Categoria Juniori D Stadion PECICA 2014-05-09 15:00:00 HAIDA VALENTINA PÂSLARU ANDREI SUSCA NICOLETA
24 LPS ARAD - AS VINGA Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2014-05-05 13:00:00 HAIDA VALENTINA COIS PAUL ALEXANDRU SUSCA NICOLETA
23 AS PROGRESUL PECICA - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion PECICA 2014-04-29 15:00:00 ROTARIU PATRICK GEORGE PAL EDUARD DAVID SUSCA NICOLETA
Inregistrari in baza de date: 148

ajf_arad