• TĂMAŞ Eugen
  • Data nasterii: 1997-11-14
  • Domiciliul:Ineu
  • Inaltime: 170 (cm)
  • Arbitru din anul: 2014
  • Categoria: STG
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
13 CS OLIMPIA BOCSIG - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2017-11-19 COROBAN Cristian Ionel TĂMAȘ Eugen ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andraș
11 C.S. SPERANŢA CHIER - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2017-11-12 BOGDAN Loredan TĂMAȘ Eugen SÂRBUȚ Alexandru Călin BABĂU Romulus
10 C.S. ȘICULA - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 2017-11-05 SALADEA Sorin TĂMAȘ Eugen DISTA Denis GYENGYE Iosif
9 AS HĂLMAGIU - F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2017-10-29 OLARIU Laurențiu STANCIU Mihai Vlăduț TĂMAȘ Eugen RAD Vasile
8 C.S. ȘICULA - F.C. SPICUL OLARI Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 2017-10-22 NEAGU Flavius TĂMAȘ Eugen CĂPRICEANĂ Gabriel Florin APĂTEAN Adrian
5 A.C.S. VILLA GURBA 1213 - F.C. SPICUL OLARI Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2017-10-01 PÃTROI Ciprian TĂMAȘ Eugen SUCIU Andreea MIRON Marian
5 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2017-09-24 OLARIU Laurențiu PANTEA Andrei Alex. TĂMAȘ Eugen JIVAN Mihai Adrian
5 CS INEU - A.C.S. SOCODOR Juniori C - Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-09-25 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
3 C.S. PROGRESUL DIECI - F.C. SPICUL OLARI Liga a 6 a Seria B Stadion DIECI 2017-09-17 COROBAN Cristian Ionel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TĂMAȘ Eugen PEȘTE Bogdan Dumitru
3 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori E - Seria B Stadion SEBIS 2017-09-16 TĂMAȘ Eugen PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
2 AS HĂLMAGIU - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2017-09-10 BERARIU Lucian Mihai DEHELEAN Patrick Alin TĂMAȘ Eugen RUSAN Dumitru
3 CS UNIREA GURAHONŢ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2017-09-13 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru JUȘCÃ Teodor
3 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - A.F.C. UTA ARAD 2003 Juniori C - Seria B Stadion CERMEI 2017-09-11 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
3 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU - A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 Juniori D - Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-09-14 ARDELEAN Ioan Viorel TĂMAȘ Eugen
18 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2017-06-04 MAKO Andrei Sebastian TĂMAȘ Eugen SUCIU Andreea RUSAN Dumitru
17 CS VICTORIA SELEUŞ - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2017-05-28 MAKO Andrei Sebastian TĂMAȘ Eugen MAGOCS Maria Monica RUSAN Dumitru
16 C.S. ŞICULA 2016 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 2017-05-21 RIȚA Flavius Ionel NAGY Zoltan TĂMAȘ Eugen GORNIC Mircea
22 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2017-05-24 MAKO Andrei Sebastian TĂMAȘ Eugen SUCIU Andreea RUSAN Dumitru
15 C.S. SPERANŢA CHIER - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2017-05-14 PANĂ Natanael HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TĂMAȘ Eugen BUDA Leontin
22 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2017-05-13 MAKO Andrei Sebastian TĂMAȘ Eugen MAGOCS Maria Monica
32 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion CERMEI 2017-05-18 TĂMAȘ Eugen MAGOCS Maria Monica
14 CS VICTORIA SELEUŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2017-05-07 OLARIU Laurențiu TĂMAȘ Eugen CĂPRICEANĂ Gabriel Florin OLOGEANU Dan
20 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2017-05-16 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen SUCIU Andreea JUȘCÃ Teodor
30 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion CERMEI 2017-05-09 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen
13 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2017-04-29 PALCU Gheorghe Marius TĂMAȘ Eugen CĂLINDRUŢ Emanuel Roland PÃCURAR Augustin
19 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2017-05-03 MAKO Andrei Sebastian TĂMAȘ Eugen MAGOCS Maria Monica PÃCURAR Augustin
18 CS UNIREA GURAHONŢ - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2017-04-26 PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru CRÎSTA Eusebio Antoniu TĂMAȘ Eugen PÃCURAR Augustin
19 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion TÂRNOVA 2017-04-24 TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel SUCIU Andreea
26 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2017-04-20 TĂMAȘ Eugen MAKO Andrei Sebastian
27 CS OLIMPIA BOCSIG - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2017-04-25 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen
17 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2017-04-10 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen CRÎSTA Eusebio Antoniu
13 AS CETATE DEZNA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-11-22 PANĂ Natanael IOVA Cătălin Ionuț TĂMAȘ Eugen PÃCURAR Augustin
11 N. SEBIS - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2015-11-24 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen
10 U.GURAHONT - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-11-19 ARDELEAN Ioan Viorel TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel MAKO Andraș
10 CS ŞOIMII PÎNCOTA - ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion Seleus 2015-11-16 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel
10 CS ŞOIMII PÎNCOTA - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion Seleus 2015-11-18 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen
9 CS MONEASA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2015-11-08 MAKO Andrei Sebastian TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel PETRIȘOR Gheorghe
9 V. ALMAŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ALMAS 2015-11-12 ARDELEAN Ioan Viorel TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel MAKO Andraș
8 CS ŞOIMII PÎNCOTA - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion Seleus 2015-11-04 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen
8 CS DACIA BELIU - P. SIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-11-01 JURCĂ Tudor Florin CĂTANĂ Paul TĂMAȘ Eugen SCRIDON Daniel
8 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion Seleus 2015-11-02 NAGHI Remus Ionuț TĂMAȘ Eugen BERARIU Lucian Mihai
7 O. BOCSIG - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-10-29 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen BOLDOR Sebastian Mircea MAKO Andraș
7 N. SEBIS - O. BOCSIG Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2015-10-23 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen
8 L. ŢIPAR - O. BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-10-18 DEAC Ionel Alin TĂMAȘ Eugen ANDEA Alexandru MIRON Marian
6 N. SEBIS - ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2015-10-19 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen TOMUȚ Cristian
5 S. CHIER - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-10-11 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen GROȘAN Tudor Ștefan APĂTEAN Adrian
5 U.GURAHONT - V.LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-10-15 PÃTROI Ciprian TOMUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen MAKO Andraș
5 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Categoria Juniori D Stadion Seleus 2015-10-14 TOMUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen
5 CS INEU - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-10-09 TĂMAȘ Eugen BERARIU Lucian Mihai
5 CS INEU - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion INEU 2015-10-09 TĂMAȘ Eugen BERARIU Lucian Mihai
6 AVINTUL TARNOVA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion Tarnova 2015-10-04 COROBAN Cristian Ionel TOMUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen VĂTRAN Dorin
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-10-08 TOMUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen PÃTROI Ciprian MIHUȚA Petru
4 N. SEBIS - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2015-10-03 TOMUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen
3 R. HORIA - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2015-09-27 OLARIU Laurențiu TĂMAȘ Eugen TOMUȚ Cristian SFÃT Gheorghe
5 U.GURAHONT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-10-01 TOMUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel PÃCURAR Augustin
ET.3 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion PÂNCOTA 2015-09-30 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen
3 N. SEBIS - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2015-09-20 CÃȘUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen GROȘAN Tudor Ștefan HERȚEG Doru
4 V. ALMAŞ - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion ALMAS 2015-09-24 BERARIU Lucian Mihai TĂMAȘ Eugen TOMUȚ Cristian RUSAN Dumitru
2 CS INEU - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-09-19 TOMUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen
2 O. BOCSIG - CS INEU Categoria Juniori E Stadion BOCSIG 2015-09-18 TOMUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen
2 CS MONEASA - AS PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2015-09-13 COROBAN Cristian Ionel TĂMAȘ Eugen GROȘAN Tudor Ștefan FORTON Nicușor
3 U.GURAHONT - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-09-17 TOMUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel RUSAN Dumitru
1 N. SEBIS - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2015-09-14 TOMUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel
1 CS INEU - FC ANDROMEDA Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-09-24 TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel
1 CS INEU - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion INEU 2015-09-11 TĂMAȘ Eugen TOMUȚ Cristian
2 V. ALMAŞ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion ALMAS 2015-09-10 PÃTROI Ciprian TĂMAȘ Eugen TOMUȚ Cristian RUSAN Dumitru
1 N.SINTEA MARE - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-09-06 ARDELEAN Ioan Viorel TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel MAKO Andraș
18 AS PRO GURBA - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-05-31 WERNITZER Adrian Paul MADA Mădălin TĂMAȘ Eugen ALB Ioan
16 V. ALMAŞ - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2015-05-17 PUICEA CLAUDIU GHE. NEAGU ALEXANDRU TAMAS EUGEN PĂCURAR AUGUSTIN
22 U.GURAHONT - P. SIRIA Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-05-21 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN Rusan Dumitru
22 CS INEU - S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion INEU 2015-05-15 TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN
15 S. CHIER - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-05-10 CĂŞUŢ CRISTIAN TAMAS EUGEN SILAGHI ROBERT Manusov Iosif
21 N. SEBIS - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2015-05-14 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN Rusan Dumitru
21 CS INEU - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-05-13 TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN
14 V. CHERELUŞ - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CHERELUŞ 2015-05-03 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL TAMAS EUGEN TOMUT CRISTIAN Mako Andras
20 U.GURAHONT - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-05-07 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN BORLEA EMANUEL Rusan Dumitru
20 CS INEU - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-05-04 COJOCARIU DAN CRISTIAN TAMAS EUGEN MORAR DANIEL
13 PRO GURBA - V. ALMAŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-04-26 DRECIN BOGDAN CĂŞUŢ CRISTIAN TAMAS EUGEN Rusan Dumitru
19 N. SEBIS - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2015-04-30 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN Rusan Dumitru
19 CS INEU - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-04-26 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
12 S. CHIER - CRISUL CH. CRIS II Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-04-19 GHEORGHE VALENTIN TAMAS EUGEN BRADE RADU GYENGE IOSIF
18 U.GURAHONT - ACS UTA II B.D. Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-04-23 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN BORLEA EMANUEL Rusan Dumitru
18 N. SEBIS - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2015-04-22 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
18 CS INEU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion INEU 2015-04-17 TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN
17 N. SEBIS - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2015-04-15 TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN
11 PRO GURBA - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-04-05 BURCĂ DANIEL ADRIAN CIUCA ROBERT TAMAS EUGEN Mako Andras
16 U.GURAHONT - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-04-09 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN Rusan Dumitru
10 CS BELIU - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-03-29 GHEORGHE VALENTIN TURGYAN OVIDIU MIHAI TAMAS EUGEN Mako Andras
15 CS INEU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-03-29 NAGHI REMUS IONUŢ TAMAS EUGEN
15 CS INEU - LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion INEU 2015-03-27 TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN
15 N. SEBIS - ATLETICO 2004 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2015-03-30 TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN
14 O. BOCSIG - V. LUNCA TEUZ Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-03-26 ARDELEAN IOAN VIOREL TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN Mako Andras
14 CS INEU - VIITORUL Categoria Juniori E Stadion INEU 2015-03-20 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
13 CS INEU - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori D Stadion INEU 2014-11-21 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
12 CS INEU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion INEU 2014-11-17 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN TOMUT CRISTIAN
12 N. SEBIS - S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2014-11-14 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
11 U.GURAHONT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2014-11-13 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA TAMAS EUGEN Mako Andras
9 S. CHIER - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2014-10-26 CÎRMACI FILIP SERGIU DRAIA DARIUS TAMAS EUGEN GYENGE IOSIF
9 O. BOCSIG - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2014-10-30 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA TAMAS EUGEN Mako Andras
9 CS INEU - N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion INEU 2014-10-24 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
8 CS BELIU - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2014-10-19 TRIF CRISTIAN ALIN MADA MADALIN TAMAS EUGEN Manusov Iosif
8 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2014-10-19 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA TAMAS EUGEN Mako Andras
8 N. SEBIS - ATLETICO 2005 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2014-10-20 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
7 S. CHIER - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2014-10-12 IACOB NICOLAE LIVIU CIUCA ROBERT TAMAS EUGEN JIVAN MIHAI
7 O. BOCSIG - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2014-10-16 MAKO ANDREI SEBASTIAN PĂTROI CIPRIAN TAMAS EUGEN Rusan Dumitru
7 CS INEU - GLORIA CTP ARAD Categoria Juniori C Stadion INEU 2014-10-13 ILEA ALEXANDRU IONUŢ TAMAS EUGEN TOMUT CRISTIAN
7 N. SEBIS - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-10-15 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
7 CS INEU - N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion INEU 2014-10-12 TAMAS EUGEN TOMUT CRISTIAN
6 V. ALMAŞ - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion ALMAS 2014-10-05 TRIF CRISTIAN ALIN TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN PĂCURAR AUGUSTIN
6 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2014-10-05 PĂTROI CIPRIAN MAKO ANDREI SEBASTIAN TAMAS EUGEN Mako Andras
6 U.GURAHONT - N.SEBIS II Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2014-10-09 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN Rusan Dumitru
6 CS INEU - ATLETICO 2005 Categoria Juniori E Stadion INEU 2014-10-03 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
5 N.SINTEA MARE - V. CHERELUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 2014-09-28 ILEA ALEXANDRU IONUŢ PĂTROI CIPRIAN TAMAS EUGEN Gornic Mircea
5 O. BOCSIG - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2014-10-02 MAKO ANDREI SEBASTIAN TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN Mako Andras
3 CS INEU - R. HORIA Categoria Juniori E Stadion INEU 2014-09-29 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
4 CS BELIU - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2014-09-21 ARDELEAN IOAN VIOREL TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN Mako Andras
4 CS INEU II - UTA B.D. 2000 Categoria Juniori C Stadion INEU 2014-09-25 MAKO ANDREI SEBASTIAN TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN
4 CS INEU - S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion INEU 2014-09-20 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN
3 CS INEU - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion INEU 2014-09-14 ARDELEAN IOAN VIOREL TAMAS EUGEN TOMUT CRISTIAN Mako Andras
1 CS INEU - ACS UTA BD Categoria Juniori C Stadion INEU 2014-09-15 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN TOMUT CRISTIAN
1 N. SEBIS II - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-09-12 ARDELEAN IOAN VIOREL TAMAS EUGEN
2 S. CHIER - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2014-09-07 CĂŞUŢ CRISTIAN RAŢA RAUL TAMAS EUGEN JIVAN MIHAI
28 CS INEU - V. NADLAC Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2014-05-19 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN TOMUT CRISTIAN
25 N. SEBIS - FC UTA 99 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2014-05-12 ILEA ALEXANDRU IONUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA TAMAS EUGEN
25 N. SEBIS - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2014-05-13 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN
24 CS INEU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 2014-05-05 BERARIU LUCIAN MIHAI TOMUT CRISTIAN TAMAS EUGEN
23 N. SEBIS - V. FELNAC Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2014-04-28 BERARIU LUCIAN MIHAI SERAN IOANA LOREDANA TAMAS EUGEN
Inregistrari in baza de date: 127

ajf_arad