• TODERICI Mircea
  • Data nasterii: 1956-04-03
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 180 (cm)
  • Arbitru din anul: 1981
  • Categoria:
  • Specializare: Observator Arbitri
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Superioare
  • Profesia de baza: Inginer
  • Ocupatia actuala: Profesor Legislatie Rutiera / Instructor Auto
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
29 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS DOROBANŢI Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-05-27 15:00:00 BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian HANYECZ Dan TODERICI Mircea HAMZA Ioan
27 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-05-13 15:00:00 DEAC Ionel Alin VASILE Ioan Adrian ȘUȘCĂ Andreea TODERICI Mircea BABĂU Romulus
25 CS ŞOIMII ŞIMAND - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-05-06 15:00:00 MATEUȚ Cãlin MIHOC Alina VASILE Ioan Adrian TODERICI Mircea BABĂU Romulus
23 CS ŞOIMII ŞIMAND - AS VICTORIA FELNAC Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2017-04-22 14:00:00 BOGDAN Loredan NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai TODERICI Mircea MAKO Andraș
20 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a StadionCURTICI 2017-04-08 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile PÂSLARU Andrei CÃȘUȚ Cristian TODERICI Mircea LOVAS Iosif Ioan
16 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2017-03-11 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian NAGY Zoltan TODERICI Mircea COMAN Ovidiu
14 AS DOROBANŢI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2016-11-19 11:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile PÂSLARU Andrei NAGY Zoltan TODERICI Mircea MAKO Andraș
12 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-11-05 11:00:00 BOGDAN Loredan MATEUȚ Cãlin STANCIU Mihai Vlăduț TODERICI Mircea LOVAS Iosif Ioan
9 AS PROGRESUL PECICA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion PECICA 2016-10-15 12:00:00 BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian TODERICI Mircea VIDA Constantin
7 A.C.S. SOCODOR - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2016-10-01 12:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TODERICI Mircea JUȘCÃ Teodor
5 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2016-09-17 14:00:00 TRIF Cristian Alin DREGHICI Flavius Cristian STANCIU Mihai Vlăduț TODERICI Mircea HAMZA Ioan
3 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2016-09-03 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TODERICI Mircea VIDA Constantin
1 AS DOROBANŢI - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion Dorobanti 2016-08-20 15:00:00 BOGDAN Loredan MIHOC Alina JUNGER Andreas Thomas TODERICI Mircea COMAN Ovidiu
26 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2016-05-28 15:00:00 HERȚEG Dorinel NAGY Zoltan HANYECZ Dan TODERICI Mircea MAKO Andraș
24 C.S. VICTORIA FELNAC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-05-14 15:00:00 BOGDAN Loredan NAGY Zoltan ARDELEAN Paul Giorgian TODERICI Mircea RAD Vasile
20 AC ŞAGU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2016-05-08 15:00:00 HERȚEG Dorinel NEAGU Alexandru CRISTEA Emil Ioan TODERICI Mircea
22 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2016-04-30 14:00:00 JURCĂ Tudor Florin CRISTEA Emil Ioan CÎRMACI Filip Sergiu TODERICI Mircea COMAN Ovidiu
19 AS SEMLECANA SEMLAC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-04-24 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile COIȘ Carol COJOCARIU Dan Cristian TODERICI Mircea
18 CS ATLETICO ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-16 08:00:00 BOGDAN Loredan VESA Pavel Florin IOVA Cătălin Ionuț TODERICI Mircea
19 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-04-09 14:00:00 BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BURCA Sergiu Lucian TODERICI Mircea MAKO Andraș
17 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2016-03-26 13:00:00 GORNIC Alexandru Dan MOCANU Silviu Flaviu IOVA Cătălin Ionuț TODERICI Mircea BIRO Gabor
14 CS SPERANŢA TURNU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-03-19 13:00:00 RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian TODERICI Mircea
14 C.S. VICTORIA FELNAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion FELNAC 2016-03-05 13:00:00 TRIF Cristian Alin JUNGER Andreas Thomas BOLCAȘ Alin Călin TODERICI Mircea BIRO Gabor
12 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2015-11-14 12:00:00 TRIF Cristian Alin NAGY Zoltan PANTEA Andrei Alex. TODERICI Mircea JUȘCÃ Teodor
10 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion CERMEI 2015-11-01 12:00:00 BOGDAN Loredan PANTEA Sebastian BĂLA Casian Andrei TODERICI Mircea MAKO Andraș
6 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞIMAND 2015-10-04 13:00:00 DEAC Ionel Alin PÂSLARU Andrei DUMITRU Flavia Daniela TODERICI Mircea VIDA Constantin
5 AS CETATE DEZNA - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2015-09-27 15:00:00 POPA Paul BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TODERICI Mircea
4 V. SOCODOR - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2015-09-20 15:00:00 BOGDAN Loredan BURCA Sergiu Lucian CÎRMACI Filip Sergiu TODERICI Mircea
3 GLOGOVAT 2013 - V. FELNAC Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2015-09-12 15:00:00 HERȚEG Dorinel ALEXA Marius Andrei OPITZ Roland Ladislau TODERICI Mircea VIDA Constantin
27 AS VOINŢA MUNAR - GLOGOVAT 2013 Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2015-06-07 16:00:00 WERNITZER Adrian Paul JUNGER Andreas Thomas BULZ Ștefan TODERICI Mircea BIRO Gabor
26 V. FELNAC - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2015-05-31 16:00:00 RIȚA Flavius Ionel NAGY Zoltan IOVA Cătălin Ionuț TODERICI Mircea LOVAS Iosif Ioan
24 ACS UTA B.D. - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-05-24 16:00:00 DEAC IONEL ALIN VESA PAVEL FLORIN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Toderici Mircea Coman Ovidiu
24 AS UNIREA ŞEITIN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2015-05-17 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN CRISTEA SILVIU FLORIN ANDEA ALEXANDRU Toderici Mircea Rosu Eugen
23 AVINTUL TARNOVA - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2015-05-10 16:00:00 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN LAUKO CLAUDIU COSMIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Toderici Mircea SCRIDON DANIEL
21 CS VICTORIA ZĂBRANI - S LIPOVA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-05-02 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN VASILE IOAN ADRIAN ARSA EMIL Toderici Mircea JUŞCĂ TEODOR
21 CS SPERANŢA TURNU - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2015-04-25 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN JUNGER ANDREAS THOMAS MAKO ANDREI SEBASTIAN Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
19 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2015-04-18 15:00:00 HERŢEG DORINEL MIHOC ALINA ARDELEAN PAUL GIORGIAN Toderici Mircea SCRIDON DANIEL
17 P. GHIOROC - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2015-03-29 13:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU NICORAŞ VIOLETA ARIANA BULZ STEFAN Toderici Mircea Lovas Iosif
15 ACS UTA II B.D. - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2015-03-22 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE ANICULĂESEI MIHAI CORNEL CRISTEA SILVIU FLORIN Toderici Mircea JUŞCĂ TEODOR
15 AS ALUNIŞ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-11-23 09:00:00 DEAC IONEL ALIN ROTARIU PATRICK GEORGE MATEUT CALIN Toderici Mircea Rosu Eugen
13 CS ATLETICO ARAD - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2014-11-08 09:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU MOCANU SILVIU FLAVIU TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Toderici Mircea Marginean Valer
12 ACS UTA II B.D. - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2014-10-26 13:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL MOCANU SILVIU FLAVIU DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Toderici Mircea Mako Andras
9 N. SEBIS II - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion SEBIS 2014-10-05 13:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL ALEXA MARIUS ANDREI MIHOC ALINA Toderici Mircea SFĂT GHEORGHE
7 AS ALUNIŞ - AC ŞAGU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2014-09-28 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN PUICEA CLAUDIU GHE. Toderici Mircea Peste Bogdan
7 CS VOINŢA MAILAT - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 4 a Stadion MAILAT 2014-09-20 15:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BĂLA CASIAN ANDREI CRISTEA SILVIU FLORIN Toderici Mircea BERAR DANIEL
5 AS OLIMPIA BÎRZAVA - V. FELNAC Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2014-09-14 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN MADA MADALIN Toderici Mircea HAMZA IOAN
5 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2014-09-06 15:00:00 BOGDAN LOREDAN MOCANU SILVIU FLAVIU CĂŞUŢ CRISTIAN Toderici Mircea BERAR DANIEL
4 AS SEMLECANA SEMLAC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2014-09-07 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN BETEA SORINA GEORGIANA ANDEA ALEXANDRU Toderici Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
13 V. SOCODOR - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2013-11-10 12:00:00 COVACI IOAN FLORIN MADA MADALIN NEAGU ALEXANDRU Toderici Mircea GYENGE IOSIF
12 O. BUJAC - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-11-03 12:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL BOLCAŞ ALIN CĂLIN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Toderici Mircea BERAR DANIEL
11 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2013-10-27 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ OPITZ ROLAND LADISLAU Toderici Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
11 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-10-20 13:00:00 BOGDAN LOREDAN CRISTEA SILVIU FLORIN COIS PAUL ALEXANDRU Toderici Mircea Coman Ovidiu
9 V. FELNAC - S.LIPOVA Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2013-10-13 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE STANCIU MIHAI VLĂDUŢ BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Toderici Mircea ŞCHIOPU PETRE
8 AVINTUL TARNOVA - N. SEBIS Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2013-10-06 13:00:00 ANICULĂESEI MIHAI CORNEL NAGHI REMUS IONUŢ BERARIU LUCIAN MIHAI Toderici Mircea Gaie Cornel
7 AS UNIREA ŞEITIN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2013-09-29 15:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN BUDA LEONTIN BOLDOR SEBASTIAN MIRCEA Toderici Mircea Tarlea Mihai
6 AS ALUNIŞ - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2013-09-22 15:00:00 RIŢA FLAVIUS IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN POPAN BOGDAN ALEX. Toderici Mircea BERAR DANIEL
6 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-09-15 15:00:00 BOGDAN LOREDAN COROBAN CRISTIAN IONEL BOLCAŞ ALIN CĂLIN Toderici Mircea Rad Vasile
4 AS VOINŢA MACEA - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion MACEA 2013-09-08 15:00:00 BOGDAN LOREDAN MADA MADALIN SICLOVAN PAUL ALEX. Toderici Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
3 AC ŞAGU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-09-01 15:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN COVACI IOAN FLORIN Toderici Mircea BORA GLIGORE
2 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2013-08-25 16:00:00 TRABALKA KEVIN SĂVAN GAVRIL FLAVIUS LAURIAN NEAGU ALEXANDRU Toderici Mircea CIOS DĂNUŢ
1 V. FELNAC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 2013-08-21 16:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN NICORAŞ VIOLETA ARIANA COSTEA ADRIAN GEORGE Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2013-08-10 16:00:00 HERŢEG DORINEL CRISTEA EMIL IOAN TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Toderici Mircea DOMIDE FLAVIUS
33 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2013-06-22 09:00:00 TĂNĂSESCU ROMULUS CRISTIAN BULZ STEFAN GOIA STEFAN FLORIN Toderici Mircea BIRO GABOR
31 CS DACIA BELIU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2013-06-16 16:00:00 COROBAN CRISTIAN IONEL RIŢA FLAVIUS IONEL COIS PAUL ALEXANDRU Toderici Mircea JUŞCĂ TEODOR
34 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2013-06-09 16:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN NAGHI REMUS IONUŢ TOMUŢA SEBASTIAN FLORIN Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
32 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2013-06-02 16:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN COROBAN CRISTIAN IONEL MOCAN CIPRIAN DUMITRU Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
30 AS VIITORUL TISA NOUĂ - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2013-05-25 12:00:00 DEAC IONEL ALIN CRISTEA EMIL IOAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
29 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2013-05-18 16:00:00 Ungaria Toderici Mircea LUCACI ADRIAN
27 CS INEU - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion INEU 2013-05-11 16:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN COROBAN CRISTIAN IONEL BOLCAŞ ALIN CĂLIN Toderici Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
26 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2013-05-04 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN VESA PAVEL FLORIN ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Toderici Mircea Vida Marcel
22 AC ŞAGU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2013-04-28 15:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN BUDA LEONTIN LUCA ALEXANDRU Toderici Mircea BERAR DANIEL
24 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2013-04-20 15:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE BUDA LEONTIN NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Toderici Mircea Marginean Valer
20 AS VOINŢA MACEA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2013-04-14 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ NICORAŞ VIOLETA ARIANA PÂSLARU ANDREI Toderici Mircea BIZĂU BODNĂRAŞ
22 GLORIA CTP ARAD - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion TELECOM 2013-04-06 09:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Toderici Mircea LUCACI ADRIAN
19 O. BUJAC - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 5 a Seria A Stadion BUJAC 2013-03-30 13:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN ARDELEAN PAUL GIORGIAN STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Toderici Mircea HAMZA IOAN
20 CS UNIREA SÎNTANA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2013-03-24 13:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN ALEXA MARIUS ANDREI JUNGER ANDREAS THOMAS Toderici Mircea LUCACI ADRIAN
19 CS SPERANŢA TURNU - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion TURNU 2013-03-09 13:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU NEGRILĂ CRISTIAN GABRIEL Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
18 AS SEMLECANA SEMLAC - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-12-02 11:00:00 BURZA CRISTIAN MIREL TODERICI MIRCEA BOLCAŞ ALIN CĂLIN Tripa Claudiu BIRO GABOR
18 Jun. AS SEMLECANA SEMLAC - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 Stadion SEMLAC 2012-12-02 09:00:00 TODERICI MIRCEA
17 CS INEU - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion INEU 2012-11-24 09:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN TODERICI MIRCEA NAGHI REMUS IONUŢ Dumitru Florin BERAR DANIEL
17 Jun. CS INEU - Jun. V. TISA NOUA Jun. liga 4 Stadion INEU 2012-11-24 07:00:00 TODERICI MIRCEA
16 AS PROGRESUL PECICA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-11-17 11:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN TODERICI MIRCEA NICORAŞ VIOLETA ARIANA Herteg Doru Rad Vasile
16 Jun. AS PROGRESUL PECICA - Jun. CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Jun. liga 4 Stadion PECICA 2012-11-17 09:00:00 TODERICI MIRCEA
15 CS UNIREA SÎNTANA - GLORIA CTP ARAD Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2012-11-10 11:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN TODERICI MIRCEA ARDELEAN PAUL GIORGIAN Apatean Adrian Rad Vasile
15 Jun. CS UNIREA SÎNTANA - Jun. GLORIA CTP ARAD Jun. liga 4 Stadion SÂNTANA 2012-11-10 09:00:00 TODERICI MIRCEA
15 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-11-11 11:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU GHEORGHE VALENTIN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN Toderici Mircea LEAC IOAN
13 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2012-11-11 11:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN TODERICI MIRCEA RAD ADRIAN SORIN Braniscan Ioan GHERGHEL EMANOIL
14 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion SOCODOR 2012-11-03 11:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN TODERICI MIRCEA BOLCAŞ ALIN CĂLIN Tiulea Cornel LUCACI ADRIAN
14 CS ŞIRIANA ŞIRIA - CS INEU Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-11-04 11:00:00 FODORUŢ LAURENŢIU PANTEA SEBASTIAN ADRIAN PUICEA CLAUDIU GHE. Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
12 GLORIA CTP ARAD - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion TELECOM 2012-10-20 08:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN TODERICI MIRCEA CRISTEA EMIL IOAN Dumitru Florin VACZI GHEORGHE
10 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2012-10-21 12:00:00 BUDA LEONTIN GUDIU IONEL FLORIN TURGYAN OVIDIU MIHAI Toderici Mircea SFĂT GHEORGHE
10 AS UNIREA ŞEITIN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2012-10-21 12:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN TODERICI MIRCEA STANCIU MIHAI VLĂDUŢ Dumitru Florin GHERGHEL EMANOIL
11 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-10-13 12:00:00 BOGDAN LOREDAN MOCAN CIPRIAN DUMITRU NAGHI REMUS IONUŢ Toderici Mircea DOMIDE FLAVIUS
9 CS DACIA BELIU - CS RECOLTA APATEU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-10-14 12:00:00 BOGDAN LOREDAN TODERICI MIRCEA RIŢA FLAVIUS IONEL Apatean Adrian PĂCURAR AUGUSTIN
10 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion PECICA 2012-10-06 12:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN PUICEA CLAUDIU GHE. Toderici Mircea VACZI GHEORGHE
10 AS CRIŞUL ALB ŞICULA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion ŞICULA 2012-10-07 12:00:00 HERŢEG DORINEL ARSA EMIL TODERICI MIRCEA Axente Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
10 Jun. CRISUL ALB SICULA - Jun. V. TISA NOUA Jun. liga 4 Stadion ŞICULA 2012-10-07 10:00:00 TODERICI MIRCEA
2 AS VINGA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Cupa Romaniei Stadion VINGA 2012-10-10 12:00:00 VASILE DUMITRU GHE. TODERICI MIRCEA BURCĂ SERGIU LUCIAN Herteg Doru VACZI GHEORGHE
9 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-09-29 14:00:00 BOGDAN LOREDAN TODERICI MIRCEA VASILE IOAN ADRIAN Dumitru Florin BIRO GABOR
9 Jun. CS VICTORIA ZĂBRANI - Jun. AS SEMLECANA SEMLAC Jun. liga 4 Stadion ZĂBRANI 2012-09-29 12:00:00 TODERICI MIRCEA
7 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-09-30 14:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN PANTEA SEBASTIAN ADRIAN CĂŞUŢ CRISTIAN Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
8 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2012-09-22 14:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ROTARU SORIN TUDOR TODERICI MIRCEA Axente Mircea BABĂU ROMULUS
8 Jun. AS AQUA VEST ARAD - Jun. CS FRONTIERA CURTICI 2004 Jun. liga 4 Stadion ȘOFRONEA 2012-09-22 12:00:00 TODERICI MIRCEA
8 CS ŞIRIANA ŞIRIA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 4 a Stadion ŞIRIA 2012-09-23 14:00:00 TRIF CRISTIAN ALIN NAGHI REMUS IONUŢ PROTASE ALEXA MARIAN Toderici Mircea CIOS DĂNUŢ
6 CRISUL CH CRIS II - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion NĂDAB 2012-09-23 14:00:00 VASILE DUMITRU GHE. TODERICI MIRCEA NAGY ZOLTAN Apatean Adrian Coman Ovidiu
5 FC SÎNLEANI - O. BUJAC Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2012-09-15 08:00:00 HIDIŞ SFERDIAN IOAN DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN ARDELEAN PAUL GIORGIAN Toderici Mircea Vida Marcel
5 AC ŞAGU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2012-09-16 14:00:00 TODERICI MIRCEA NICORAŞ VIOLETA ARIANA COIS PAUL ALEXANDRU Gornic Mircea Rosu Eugen
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2012-09-08 14:00:00 VASI ALEXANDRU IULIAN JUNGER ANDREAS THOMAS ANICULĂESEI MIHAI CORNEL Toderici Mircea Rad Vasile
6 AS SEMLECANA SEMLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-09-09 14:00:00 DEAC IONEL ALIN ROTARU SORIN TUDOR TODERICI MIRCEA Enoiu Traian VACZI GHEORGHE
6 Jun. AS SEMLECANA SEMLAC - Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Jun. liga 4 Stadion SEMLAC 2012-09-09 12:00:00 TODERICI MIRCEA
1 V.NADLAC - V. FELNAC Liga a 6 a Seria A Stadion NADLAC 2012-09-08 14:00:00 TODERICI MIRCEA TRABALKA COSTEA ADRIAN GEORGE BORA GLIGORE
5 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS INEU Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2012-09-01 14:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN ALEXA MARIUS ANDREI PANTEA SEBASTIAN ADRIAN Toderici Mircea BIRO GABOR
3 FC SÎNLEANI - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2012-09-01 08:00:00 GORNIC ALEXANDRU DAN TODERICI MIRCEA CÎRMACI FILIP SERGIU Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
2 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS UNIREA SÎNTANA Cupa Romaniei Stadion BUTENI 2012-09-05 14:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN TODERICI MIRCEA BERARIU LUCIAN MIHAI Rusan Dumitru Marginean Valer
2 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS VINGA Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2012-08-25 15:00:00 HERŢEG DORINEL ARDELEAN PAUL GIORGIAN LAUKO CLAUDIU COSMIN Toderici Mircea BERAR DANIEL
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2012-08-26 15:00:00 ARDELEAN MIRCEA FLORIN TODERICI MIRCEA KALO GABRIEL SABIN Rosca Mircea Marginean Valer
2 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2012-08-19 15:00:00 NICORAŞ IONUŢ VASILE CRISTEA EMIL IOAN BOLCAŞ ALIN CĂLIN Toderici Mircea LEAC IOAN
1 SC FC UTA II SA - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2012-08-11 08:00:00 BÎTEA RADU BOGDAN ARSA EMIL HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU Toderici Mircea BIRO GABOR
ETAPA 34 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-06-30 15:00:00 Bogdan Loredan Toderici Mircea Rotariu Patrick Enoiu Traian CIOS DĂNUŢ
ETAPA 33 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-06-24 15:00:00 Deac Ionel Alin Toderici Mircea Junger Andreeas Thomas Buica Dumitru Marginean Valer
ETAPA 32 V. SOCODOR - AS PRO GURBA Liga a 5 a Seria B Stadion SOCODOR 2012-06-17 15:00:00 Trif Cristian Alin Buda Leontin Mako Andras Toderici Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 31 AC ŞAGU - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2012-06-09 15:00:00 Jurca Tudor Puicea Claudiu Gheorghe Pantea Andrei Toderici Mircea BERAR DANIEL
ETAPA 31 V. NADLAC - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2012-06-09 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Toderici Mircea Dragu Tudorel Enoiu Traian LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 32 CS VOINŢA MAILAT - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion MAILAT 2012-05-26 15:00:00 Bogdan Loredan Toderici Mircea Mocan Ciprian Dumitru Tiulea Cornel ŞANDOR IOAN
ETAPA 32 CS VOINŢA MAILAT - CS UNIREA SÎNTANA Juniori Stadion MAILAT 2012-05-26 13:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 32 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2012-05-26 15:00:00 Herţeg Dorinel Bolcaş Alin Călin Ardelean Paul Giorgian Toderici Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 29 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2012-05-27 15:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Toderici Mircea Puicea Claudiu Gheorghe Bondar Mircea Vida Marcel
ETAPA 31 FC SÎNLEANI - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2012-05-19 15:00:00 Deac Ionel Alin Toderici Mircea Coroban Cristian Ionel Buica Dumitru ŞANDOR IOAN
ETAPA 31 FC SÎNLEANI - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion SÂNLEANI 2012-05-19 13:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 31 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a StadionCURTICI 2012-05-19 15:00:00 Bogdan Loredan Arsa Emil Burcă Sergiu Lucian Toderici Mircea SCRIDON DANIEL
ETAPA 28 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion TISA NOUĂ 2012-05-20 15:00:00 Bogdan Loredan Toderici Mircea Mocan Ciprian Dumitru Herteg Doru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 27 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-05-13 15:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Bolcaş Alin Călin Vesa Pavel Florin Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 27 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2012-05-13 15:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Gudiu Ionel Florin Belle Nicolae MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 28 FC SÎNLEANI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2012-05-05 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Burcă Sergiu Lucian Dumitru Flavia Daniela Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 26 V. NADLAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2012-05-05 15:00:00 Riţa Flavius Toderici Mircea Tomuta Sebastian Buica Dumitru BERAR DANIEL
ETAPA 14 C. DUD - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion DUD 2012-05-06 15:00:00 Toderici Mircea Demeter Claudiu Ioan Popa Paul ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 25 AC ŞAGU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2012-04-29 14:00:00 Barta Paul Sebastian Iacob Nicolae Liviu Lauko Claudiu Toderici Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 25 AS CRIŞUL ALB BUTENI - AS HIGHIŞANA DRAUŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2012-04-28 14:00:00 Ardelean Mircea Florin Toderici Mircea Wernitzer Adrian Ciurescu Victor ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 25 CS FRONTIERA PILU - V. ALMAŞ Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2012-04-29 14:00:00 Palcu Gheorghe Marius Toderici Mircea Tomuta Sebastian Dumitru Florin LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 24 FC ZIMANDU NOU - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZIMANDU NOU 2012-04-22 14:00:00 Trif Cristian Alin Toderici Mircea Riţa Flavius Ologeanu Dan JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 24 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2012-04-22 14:00:00 Bolcaş Alin Călin Gudiu Ionel Florin Cojocariu Sebastian Toderici Mircea Miron Marian
ETAPA 25 CS VIITORUL SATU NOU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a StadionSATU NOU 2012-04-14 08:00:00 Trif Cristian Alin Ardelean Paul Giorgian Burcă Sergiu Lucian Toderici Mircea SCRIDON DANIEL
ETAPA 23 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2012-04-14 12:00:00 Nicoraș I. Toderici Mircea Vasile Ioan Adrian Vlad Remus SFĂT GHEORGHE
ETAPA 22 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2012-04-08 14:00:00 Olariu Laurenţiu Pîncotan Andrei Alexandru Junger Andreeas Thomas Toderici Mircea ACKERMANN
ETAPA 21 CS. VLADIMIRESCU II - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2012-04-01 14:00:00 Coroban Cristian Ionel Toderici Mircea Junger Andreeas Thomas Petrisor Gheorghe RACHINOIU VIOREL
ETAPA 21 CS DACIA BELIU - A. TARNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2012-04-01 14:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Burcă Sergiu Lucian Vesa Pavel Florin Toderici Mircea ACKERMANN
ETAPA 22 FC SÎNLEANI - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2012-03-24 12:00:00 Herţeg Dorinel Hărduţ Gabriel Dumitru Iacob Nicolae Liviu Toderici Mircea BIRO GABOR
ETAPA 21 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2012-03-17 12:00:00 Barta Paul Sebastian Toderici Mircea Nicoraș Violeta Dumitru Florin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 21 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS AQUA VEST ARAD Juniori Stadion ZĂBRANI 2012-03-17 10:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 19 CS. VLADIMIRESCU II - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 2012-03-18 12:00:00 Bîtea Radu Bogdan Hărduţ Gabriel Dumitru Bolcaş Alin Călin Toderici Mircea LAZĂR GHEORGHE
20 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2012-03-10 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Jivan Mihai Adrian Hărduţ Gabriel Dumitru Toderici Mircea LEAC IOAN
18 G. CERMEI - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion CERMEI 2012-03-11 12:00:00 Palcu Gheorghe Marius Toderici Mircea Junger Andreeas Thomas Rusan Dumitru Marginean Valer
ETAPA 19 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2011-12-03 10:00:00 Deac Ionel Alin Toderici Mircea Jivan Mihai Adrian Axente Mircea BIRO GABOR
ETAPA 19 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori Stadion SUBCETATE ARAD 2011-12-03 08:00:00 Toderici Mircea Jivan Mihai Adrian Tomuta Sebastian
ETAPA 17 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2011-12-04 10:00:00 Păducel Cristian Buda Leontin Toderici Mircea Apatean Adrian Vida Marcel
ETAPA 18 FC SÎNLEANI - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-11-26 11:00:00 Herţeg Dorinel Vesa Pavel Florin Negrilă Cristian Gabriel Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 18 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion PILU 2011-11-26 11:00:00 Barta Paul Sebastian Toderici Mircea Mocan Ciprian Dumitru Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
ETAPA 18 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Juniori Stadion PILU 2011-11-26 09:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 16 CS FRONTIERA PILU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion PILU 2011-11-27 11:00:00 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Ologeanu Dan LEAC IOAN
ETAPA 17 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-11-19 11:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Pantiş Robert Cătălin Toderici Mircea Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 17 CS VIITORUL SATU NOU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Juniori StadionSATU NOU 2011-11-19 09:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 16 CS ŞOIMII PÎNCOTA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-11-12 11:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Bondar Daniel Apatean Adrian Rad Vasile
ETAPA 16 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2011-11-12 11:00:00 Trif Cristian Alin Mocanu Silviu Flaviu Vasile Ioan Adrian Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 14 CS MONEASA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion MONEASA 2011-11-13 11:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Buda Leontin Rosca Mircea GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - V. NADLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2011-11-05 08:00:00 Ardelean Mircea Florin Toderici Mircea Nagy Zoltan Dumitru Florin Marginean Valer
ETAPA 13 AS CETATE DEZNA - CS DACIA BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2011-11-06 11:00:00 Tănăsescu Romulus Cristian Cristea Silviu Florin Sechereş Sergiu Paul Toderici Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 14 CS ŞOIMII TAUŢ - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-10-29 12:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Mocan Ciprian Dumitru Protase Alexa Marian Toderici Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 14 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS INEU Liga a 4 a Stadion SUBCETATE ARAD 2011-10-29 12:00:00 Deac Ionel Alin Toderici Mircea Pantea Sebastian Ologeanu Dan Rad Vasile
ETAPA 12 CS DACIA BELIU - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2011-10-30 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Toderici Mircea Băla Casian Andrei Rosca Mircea Gaie Cornel
ETAPA 13 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-10-23 12:00:00 Deac Ionel Alin Toderici Mircea Buda Leontin Buica Dumitru PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 13 AS SEMLECANA SEMLAC - CS ŞOIMII TAUŢ Juniori Stadion SEMLAC 2011-10-23 10:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 11 AC ŞAGU - CS VLADIMIRESCU II Liga a 5 a Seria A Stadion ŞAGU 2011-10-23 12:00:00 Riţa Flavius Vesa Pavel Florin Iova Catalin Toderici Mircea BOGDAN IOAN
ETAPA 12 AS AQUA VEST ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-10-15 12:00:00 Deac Ionel Alin Cristea Emil Ioan Pantea Sebastian Toderici Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 12 SC FC UTA II SA - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion MOTORUL 2011-10-15 08:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Şeran Ioana Loredana Tiulea Cornel Rad Vasile
ETAPA 12 SC FC UTA II SA - FC SÎNLEANI Juniori Stadion MOTORUL 2011-10-15 06:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 11 AS UNIREA ŞEITIN - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-10-08 12:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Bolcaş Alin Călin Dehelean Nicolae BOGDAN IOAN
ETAPA 11 AS VOINŢA MACEA - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 2011-10-09 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Dreghici Flavius Cristian Casut Cristian Toderici Mircea Molnar Alexandru
ETAPA 10 AS AQUA VEST ARAD - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-10-01 12:00:00 Păducel Cristian Toderici Mircea Negrilă Cristian Gabriel Buica Dumitru Marginean Valer
ETAPA 10 AS PROGRESUL PECICA - CS INEU Liga a 4 a Stadion PECICA 2011-10-01 12:00:00 Herţeg Dorinel Protase Alexa Marian Vesa Pavel Florin Toderici Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 8 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AC ŞAGU Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-10-02 12:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Toderici Mircea Lauko Claudiu Manusov Iosif BABĂU ROMULUS
ETAPA 9 CS UNIREA SÎNTANA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2011-09-24 14:00:00 Deac Ionel Alin Toderici Mircea Palcu Gheorghe Marius Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
ETAPA 7 CS. VLADIMIRESCU II - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion DOROBANTI 2011-09-25 14:00:00 Barta Paul Sebastian Hărduţ Gabriel Dumitru Hanyecz Dan Toderici Mircea LUCACI ADRIAN
CUPA ROM. AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion SP.GERMAN 2011-09-28 13:30:00 Barta Paul Sebastian Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin SCRIDON DANIEL
ETAPA 8 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-09-17 14:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Mihuța Petru PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 8 AS AQUA VEST ARAD - CS ŞIRIANA ŞIRIA Juniori Stadion ȘOFRONEA 2011-09-17 12:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2011-09-18 14:00:00 Junger Andreeas Thomas Gudiu Ionel Florin Cojocariu Sebastian Toderici Mircea GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 6 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CRIŞUL ALB ŞICULA Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2011-09-18 14:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Toderici Mircea Negrilă Cristian Gabriel Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 7 AS UNIREA ŞEITIN - AS AQUA VEST ARAD Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-09-10 14:00:00 Deac Ionel Alin Feieş Cosmin Ioan Vesa Pavel Florin Toderici Mircea BERAR DANIEL
ETAPA 7 CS VICTORIA ZĂBRANI - SC FC UTA II ARAD SA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2011-09-10 14:00:00 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Mocan Ciprian Dumitru Dumitru Florin SFĂT GHEORGHE
ETAPA 7 CS VICTORIA ZĂBRANI - SC FC UTA II ARAD SA Juniori Stadion ZĂBRANI 2011-09-10 12:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 5 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2011-09-11 14:00:00 Coroban Cristian Ionel Toderici Mircea Protase Alexa Marian Dumitru Florin BABĂU ROMULUS
ETAPA 6 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-09-04 14:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Toderici Mircea Dumitru Flavia Daniela Ologeanu Dan CIOS DĂNUŢ
ETAPA 6 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VIITORUL SATU NOU Juniori Stadion SEMLAC 2011-09-04 12:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 4 V. NADLAC - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion NADLAC 2011-09-03 14:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Toderici Mircea Gheorghe Valentin Dumitru Florin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 4 AS ALUNIŞ - AS VOINŢA MACEA Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-09-04 14:00:00 Palcu Gheorghe Marius Cristea Silviu Florin Nicoraș Violeta Toderici Mircea Rosu Eugen
CUPA ROM. FC ZIMANDU NOU - CS VOINŢA MAILAT Cupa Romaniei Stadion ZIMANDU NOU 2011-09-07 14:00:00 Trif Cristian Alin Toderici Mircea Naghi Remus Ionuţ Dumitru Florin LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 5 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion SÂNICOLAU MIC 2011-08-27 15:00:00 Bîtea Radu Bogdan Alexa Marius Andrei Protase Alexa Marian Toderici Mircea Vida Marcel
ETAPA 3 CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2011-08-20 15:00:00 Ungaria Ungaria Ungaria Toderici Mircea
ETAPA 1 AC ŞAGU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion ŞAGU 2011-08-14 15:00:00 Trif Cristian Alin Hărduţ Gabriel Dumitru Aniculăesei Mihai Cornel Toderici Mircea ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 1 AS UNIREA ŞEITIN - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-08-06 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Băla Casian Andrei Arsa Emil Toderici Mircea Vida Marcel
ETAPA 33 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2011-06-25 15:00:00 Ciumedean Alexandru Vlad Toderici Mircea Tomuta Sebastian Apatean Adrian ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 33 AS ALUNIŞ - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2011-06-26 15:00:00 Trif Cristian Alin Ardelean Paul Giorgian Mocan Ciprian Dumitru Toderici Mircea HAMZA IOAN
ETAPA 34 CS INTER ARAD - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A ICRTI 2011-06-29 13:00:00 Trif Cristian Alin Toderici Mircea Nagy Zoltan Apatean Adrian BIRO GABOR
ETAPA 32 CS INTER ARAD - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-06-18 15:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Toderici Mircea Nicoraș Violeta Herteg Doru Vida Marcel
ETAPA 32 AS GLORIA SECUSIGIU - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2011-06-19 15:00:00 Iacob Nicolae Liviu Nicoraș I. Negrilă Cristian Gabriel Toderici Mircea HAMZA IOAN
ETAPA 31 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS GLORIA SECUSIGIU Liga Onoare A Stadion SP.GERMAN 2011-06-12 13:00:00 Riţa Flavius Toderici Mircea Kocsis Eduard Alb Ioan Marginean Valer
ETAPA 31 CS SPERANŢA TURNU - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga Onoare A Stadion TURNU 2011-06-12 15:00:00 Hidiş Sferdian Ioan Măruşca Paul Răzvan Aniculăesei Mihai Cornel Toderici Mircea BIRO GABOR
ETAPA 34 CS VIITORUL SATU NOU - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-06-04 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Hromei Alexandru Buica Dumitru SCRIDON DANIEL
ETAPA 30 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-06-05 15:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Toderici Mircea Vesa Pavel Florin Dumitru Florin ŞANDOR IOAN
ETAPA 30 AS PROGRESUL NĂDAB - CS REGAL HORIA Liga Onoare B Stadion NĂDAB 2011-06-05 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Băla Casian Andrei Buda Leontin Toderici Mircea Marginean Valer
ETAPA 32 AS UNIREA ŞEITIN - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2011-05-28 15:00:00 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Tripa Claudiu LEAC IOAN
ETAPA 32 AS UNIREA ŞEITIN - FC SÎNLEANI Juniori Stadion ȘEITIN 2011-05-28 13:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 32 CS VIITORUL SATU NOU - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a StadionSATU NOU 2011-05-29 15:00:00 Bîtea Radu Bogdan Arsa Emil Naghi Remus Ionuţ Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 33 SC FC UTA II SA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a ICRTI 2011-06-01 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Toderici Mircea Bondar Daniel Ologeanu Dan Cristian PINTEA MIHAI
ETAPA 33 SC FC UTA II SA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori ICRTI 2011-06-01 13:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 30 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2011-05-21 15:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 30 CS ŞOIMII TAUŢ - CS VOINŢA MAILAT Juniori Stadion TAUȚ 2011-05-21 13:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 30 AS SEMLECANA SEMLAC - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2011-05-22 15:00:00 Ardelean Mircea Florin Vesa Pavel Florin Burcă Sergiu Lucian Toderici Mircea Vida Marcel
ETAPA 28 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion ŢIPAR 2011-05-22 15:00:00 Mako Andras Toderici Mircea Protase Alexa Marian Forton Nicusor BORA GLIGORE
ETAPA 29 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2011-05-14 15:00:00 Ungaria Toderici Mircea
ETAPA 27 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2011-05-14 15:00:00 Coroban Cristian Ionel Toderici Mircea Vesa Pavel Florin Dumitru Florin BOGDAN IOAN
ETAPA 28 AS AQUA VEST ARAD - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2011-05-07 15:00:00 Deac Ionel Alin Toderici Mircea Puicea Claudiu Gheorghe Buica Dumitru BIRO GABOR
ETAPA 26 AS SEDERHAT - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion SEGA 2011-05-08 15:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Enoiu Traian NEDELEA MARIAN
ETAPA 27 CS INEU - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion INEU 2011-04-30 14:00:00 Vasi Alexandru Iulian Stamatoiu Alexandru Dacian Toderici Mircea Rosca Mircea CIOS DĂNUŢ
ETAPA 26 SC FC UTA II SA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion SEGA 2011-04-23 10:00:00 Biro Gabor Oliver Toderici Mircea Mocanu Silviu Flaviu Herteg Doru BIRO GABOR
ETAPA 26 SC FC UTA II SA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion SEGA 2011-04-23 08:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 24 CS SPERANŢA TURNU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion TURNU 2011-04-23 14:00:00 Biro Gabor Oliver Toderici Mircea Daşcău Ovidiu Claudiu Herteg Doru Marginean Valer
ETAPA 25 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2011-04-16 14:00:00 Trif Cristian Alin Toderici Mircea Arsa Emil Tiulea Cornel LUCACI ADRIAN
ETAPA 25 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS VOINŢA MAILAT Juniori Stadion VLADIMIRESCU 2011-04-16 12:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 23 FC ZIMANDU NOU - AS SEDERHAT Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2011-04-17 14:00:00 Pantea Sebastian Toderici Mircea Demeter Claudiu Ioan Ciurescu Victor SFĂT GHEORGHE
ETAPA 23 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Liga a 4 a Stadion CH. CRIȘ 2011-04-09 14:00:00 Barta Paul Sebastian Toderici Mircea Nagy Zoltan Vatran Dorin Vida Marcel
ETAPA 23 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS UNIREA SÎNTANA Juniori Stadion CH. CRIȘ 2011-04-09 12:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 21 CS RECOLTA APATEU - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion APATEU 2011-04-10 14:00:00 Tănăsescu Romulus Cristian Toderici Mircea Dragu Tudorel Ciurescu Victor RACHINOIU VIOREL
ETAPA 22 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2011-04-02 14:00:00 Herţeg Dorinel Jivan Mihai Adrian Toderici Mircea Axente Mircea DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 22 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS VOINŢA MAILAT Juniori Stadion PÂNCOTA 2011-04-02 12:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 20 CS REGAL HORIA - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga Onoare B Stadion HORIA 2011-04-03 14:00:00 Butunoi Adrian Cătălin Toderici Mircea Dan Mihai Petrisor Gheorghe SIMA VIOREL
ETAPA 22 CS INEU - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion INEU 2011-03-26 12:00:00 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Dumitru Flavia Daniela Ologeanu Dan DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 22 CS INEU - AS VOINŢA MACEA Juniori Stadion INEU 2011-03-26 10:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 21 FC SÎNLEANI - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2011-03-19 12:00:00 Biro Gabor Oliver Mihoc Alina Toderici Mircea Dumitru Florin LUCACI ADRIAN
ETAPA 21 FC SÎNLEANI - CS ŞOIMII PÎNCOTA Juniori Stadion SÂNLEANI 2011-03-19 10:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 19 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion IRATOŞU 2011-03-20 12:00:00 Olariu Laurenţiu Toderici Mircea Dreghici Flavius Cristian Rosca Mircea RACHINOIU VIOREL
ETAPA 20 CS VLADIMIRESCU 2003 - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2011-03-12 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Toderici Mircea Vasile Ioan Adrian Dumitru Florin BIRO GABOR
CUPA DE CRACIUN CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SALA Polivalenta Victoria 2010-12-12 05:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Toderici Mircea Rotaru Sorin Tudor
ETAPA 19 AS UNIREA ŞEITIN - CS INEU Liga a 4 a Stadion ȘEITIN 2010-12-04 10:00:00 Deac Ionel Alin Toderici Mircea Naghi Remus Ionuţ Vatran Dorin CIOS DĂNUŢ
ETAPA 19 AS UNIREA ŞEITIN - CS INEU Juniori Stadion ȘEITIN 2010-12-04 08:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 17 AS ALUNIŞ - CS ATLETICO ARAD Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2010-12-05 10:00:00 Riţa Flavius Protase Alexa Marian Pîncotan Andrei Alexandru Toderici Mircea Barna Dan
CUPA DE CRACIUN ATLETICO CUPA DE CRACIUN - CUPA DE CRACIUN Juniori SALA Polivalenta Victoria 2010-12-05 05:30:00 Palcu Gheorghe Marius Toderici Mircea Jivan Mihai Adrian
ETAPA 18 AS PROGRESUL PECICA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 4 a Stadion PECICA 2010-11-27 11:00:00 Boruga Carlos Răzvan Toderici Mircea Bondar Daniel Tripa Claudiu BIRO GABOR
ETAPA 18 AS PROGRESUL PECICA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori Stadion PECICA 2010-11-27 09:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 16 AS SEDERHAT - CS SPERANŢA TURNU Liga Onoare A Stadion PECICA 2010-11-28 11:00:00 Olariu Laurenţiu Mihalache Mircea Mariş Sorin Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
ETAPA 17 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-11-20 11:00:00 Vasi Alexandru Iulian Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Rosca Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 17 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS VIITORUL SATU NOU Juniori Stadion VLADIMIRESCU 2010-11-20 09:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 15 CS FRONTIERA PILU - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga Onoare B Stadion CH. CRIȘ 2010-11-21 11:00:00 Biro Gabor Oliver Bondar Daniel Cheşa Dumitru Dănuţ Toderici Mircea LUCACI ADRIAN
RESTANTA AS GLORIA SECUSIGIU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2010-11-24 11:00:00 Olariu Laurenţiu Toderici Mircea Mămuleanu Sorin Marius Bondar Mircea NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 16 CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Liga a 4 a Stadion MAILAT 2010-11-13 11:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 16 CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori Stadion MAILAT 2010-11-13 09:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 14 FC ZIMANDU NOU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion ZIMANDU NOU 2010-11-14 11:00:00 Bora Alin Eugen Herman Mihai Alexandru Hanyecz Dan Toderici Mircea BERAR DANIEL
ETAPA 15 SC FC UTA II SA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 4 a ICRTI 2010-11-05 11:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Dumitru Florin ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 15 SC FC UTA II SA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori ICRTI 2010-11-05 09:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 15 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-11-06 11:00:00 Bîtea Radu Bogdan Burcă Sergiu Lucian Dumitru Flavia Daniela Toderici Mircea SFĂT GHEORGHE
ETAPA 13 CS FRONTIERA PILU - CS DACIA BELIU Liga Onoare B Stadion CH. CRIȘ 2010-11-07 11:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Toderici Mircea Ardelean Paul Giorgian Herteg Doru NEDELEA MARIAN
ETAPA 14 AS AQUA VEST ARAD - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-10-30 12:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Ologeanu Dan SCRIDON DANIEL
ETAPA 14 AS AQUA VEST ARAD - AS PROGRESUL PECICA Juniori Stadion ȘOFRONEA 2010-10-30 10:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 14 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion MAILAT 2010-10-30 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Cristea Emil Ioan Băla Casian Andrei Toderici Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 12 AS GLORIA SECUSIGIU - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga Onoare A Stadion SECUSIGIU 2010-10-31 12:00:00 Olariu Laurenţiu Toderici Mircea Mămuleanu Sorin Marius Bondar Mircea NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 13 CS UNIREA SÎNTANA - CS VOINŢA MAILAT Liga a 4 a Stadion SÂNTANA 2010-10-23 12:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Toderici Mircea Rotaru Sorin Tudor Bondar Mircea DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 11 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga Onoare A Stadion SÂNPAUL 2010-10-23 12:00:00 Vasile Dumitru Gheorghe Protase Alexa Marian Kocsis Eduard Toderici Mircea SIMA VIOREL
ETAPA 11 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion SÂNICOLAU MIC 2010-10-24 12:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Dragu Tudorel Axente Mircea PINTEA MIHAI
ETAPA 12 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Liga a 4 a Stadion ZĂBRANI 2010-10-16 12:00:00 Gheorghe Valentin Toderici Mircea Foda Lucian Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 12 AS AQUA VEST ARAD - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a Stadion ȘOFRONEA 2010-10-16 12:00:00 Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Ardelean Paul Giorgian Toderici Mircea RACHINOIU VIOREL
ETAPA 10 CS MONEASA - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga Onoare B Stadion MONEASA 2010-10-17 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Toderici Mircea Burcă Sergiu Lucian Tripa Claudiu ŞANDOR IOAN
ETAPA 11 AS VOINŢA MACEA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Liga a 4 a Stadion MACEA 2010-10-09 12:00:00 Fodoruţ Laurenţiu Toderici Mircea Berar Marius Florin Vatran Dorin ŞANDOR IOAN
ETAPA 11 FC SÎNLEANI - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 4 a Stadion SÂNLEANI 2010-10-09 12:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Bolcaş Alin Călin Vasile Ioan Adrian Toderici Mircea LUCACI ADRIAN
ETAPA 10 CS ŞOIMII TAUŢ - CS ŞOIMII PÎNCOTA Liga a 4 a Stadion TAUȚ 2010-10-02 12:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Toderici Mircea Alexa Marius Andrei Apatean Adrian DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 8 AS STEAUA GRĂNICERI - CS FRONTIERA PILU Liga Onoare B Stadion GRĂNICERI 2010-10-03 12:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Alexa Marius Andrei Dragu Tudorel Toderici Mircea SCRIDON DANIEL
ETAPA 8 AS HIGHIŞANA DRAUŢ - AS CETATE DEZNA Liga Onoare B Stadion TÂRNOVA 2010-10-03 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Toderici Mircea Ianoşi Laurenţiu Adrian Rosca Mircea PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 4 AS SEMLECANA SEMLAC - FC SÎNLEANI Cupa Romaniei Stadion SEMLAC 2010-10-06 12:00:00 Ardelean Mircea Florin Toderici Mircea Buda Leontin Tiulea Cornel SCRIDON DANIEL
ETAPA 9 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS INEU Liga a 4 a Stadion VLADIMIRESCU 2010-09-25 14:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Toderici Mircea Băla Casian Andrei Braniscan Ioan ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 9 CS VLADIMIRESCU 2003 - CS INEU Juniori Stadion VLADIMIRESCU 2010-09-25 12:00:00 Toderici Mircea
ETAPA 7 AS ALUNIŞ - AS VIITORUL TISA NOUĂ Liga Onoare A Stadion ALUNIŞ 2010-09-26 14:00:00 Biro Gabor Oliver Iacob Nicolae Liviu Nagy Zoltan Toderici Mircea HAMZA IOAN
ETAPA 7 CS FRONTIERA PILU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga Onoare B Stadion PILU 2010-09-26 14:00:00 Herţeg Dorinel Toderici Mircea Negrilă Cristian Gabriel Buica Dumitru PINTEA MIHAI
Etapa 8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS VOINŢA MACEA Liga a 4 a StadionCURTICI 2010-09-18 14:00:00 Herţeg Dorinel Mocanu Silviu Flaviu Foda Lucian Toderici Mircea RACHINOIU VIOREL
Etapa 8 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2010-09-18 14:00:00 Gheorghe Valentin Toderici Mircea Ardelean Paul Giorgian Ologeanu Dan jr LUCACI ADRIAN
Etapa 8 Jun. CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - Juin. AS UNIREA ŞEITIN Juniori Stadion PĂULIŞ 2010-09-18 12:00:00 Toderici Mircea
Etapa 6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2010-09-19 14:00:00 Butunoi Adrian Cătălin Toderici Mircea Daşcău Ovidiu Claudiu Zbârcea Flavius SIMA VIOREL
Etapa 6 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL Liga Onoare A Stadion SĂVÂRŞIN 2010-09-19 14:00:00 Suciu Călin Silvius Nagy Zoltan Pîncotan Andrei Alexandru Toderici Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
Etapa 7 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS VLADIMIRESCU 2003 Liga a 4 a Stadion PÂNCOTA 2010-09-15 14:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Toderici Mircea Bondar Daniel Axente Mircea LUCACI ADRIAN
Etapa 6 CS INEU - FC SÎNLEANI Liga a 4 a Stadion INEU 2010-09-11 14:00:00 Cadar Răzvan Olimpiu Toderici Mircea Mihoc Alina Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
Etapa 6 Jun. CS INEU - Jun. FC SÎNLEANI Juniori Stadion INEU 2010-09-11 12:00:00 Toderici Mircea
Etapa 4 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS VOINŢA MUNAR Liga Onoare A Stadion TISA NOUĂ 2010-09-12 14:00:00 Trif Cristian Alin Toderici Mircea Berar Marius Florin Mihuța Petru BARNA DAN
Etapa 4 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga Onoare A Stadion ZĂDĂRENI 2010-09-12 14:00:00 Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Rad Adrian Sorin Toderici Mircea HAMZA IOAN
Etapa 5 04-05 Septembrie 2010 AS SEMLECANA SEMLAC - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion SEMLAC 2010-09-05 14:00:00 Barta Paul Sebastian Arsa Emil Burcă Sergiu Lucian Toderici Mircea ŞANDOR IOAN
Etapa 2 28-29 August 2010 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC - FC ZIMANDU NOU Liga Onoare a Stadion SÂNICOLAU MIC 2010-08-29 16:00:00 Bîtea Radu Bogdan Bondar Daniel Ianoşi Laurenţiu Adrian Toderici Mircea VACZI GHEORGHE
Etapa 2 21-25 August 2010 CS INEU - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 4 a Stadion INEU 2010-08-21 16:00:00 Burza Cristian Mirel Bujor Naghi Remus Ionuţ Vasile Ioan Adrian Toderici Mircea ARDELEAN NICOLAE
Etapa 1 14-15 August 2010 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII TAUŢ Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2010-08-14 16:00:00 Biro Gabor Oliver Jivan Mihai Adrian Protase Alexa Marian Toderici Mircea Domide
Inregistrari in baza de date: 295

ajf_arad