• BORLEA Emanuel
  • Data nasterii: 1998-10-15
  • Domiciliul:Chereluş
  • Inaltime: (cm)
  • Arbitru din anul: 2015
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
12 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-04-23 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel SUCIU Andreea PÃCURAR Augustin
18 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2017-04-26 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian TULCAN Raul Emil BORLEA Emanuel MIRON Marian
19 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion TÂRNOVA 2017-04-24 14:00:00 TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel SUCIU Andreea
26 A.C.S. SOCODOR - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2017-04-20 14:00:00 PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel
11 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2017-04-08 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian DEHELEAN Patrick Alin BORLEA Emanuel JUȘCÃ Teodor
16 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-04-12 14:00:00 PÃTROI Ciprian TULCAN Raul Emil BORLEA Emanuel JUȘCÃ Teodor
12 AS CRIŞUL ALB BUTENI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2017-04-02 14:00:00 OLARIU Laurențiu DEHELEAN Patrick Alin BORLEA Emanuel RUSAN Dumitru
15 CS UNIREA GURAHONŢ - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2017-04-05 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel SUCIU Andreea RUSAN Dumitru
12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. ŞICULA 2016 Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-03-15 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel SUCIU Andreea MIHUŢA Petre
18 CS OLIMPIA BOCSIG - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion BOCSIG 2017-03-09 13:30:00 BERARIU Lucian Mihai BORLEA Emanuel
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion CH. CRIȘ 2016-11-28 12:30:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel
9 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-11-06 11:00:00 PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel TULCAN Raul BORA Gligore
10 AS STEAUA GRĂNICERI - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-10-30 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel MIRON Marian
7 F.C. SÂNTANA 2016 - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2016-10-22 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel TULCAN Raul FORTON Nicuşor
10 A.C.S. SOCODOR - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2016-10-26 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel SUCIU Andreea MAKO Andraș
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS INEU Categoria Juniori C Stadion CH. CRIȘ 2016-10-24 13:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel SUCIU Andreea
9 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNPAUL 2016-10-20 13:00:00 BORLEA Emanuel BERARIU Lucian Mihai
6 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-10-16 12:00:00 BOGDAN Loredan BORLEA Emanuel CRUDU Alexandru BIRO Oliver
9 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2016-10-19 12:00:00 BORLEA Emanuel PÃTROI Ciprian TULCAN Raul MAKO Andraș
5 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2016-10-17 13:30:00 PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel TULCAN Raul
8 A.C.S. SOCODOR - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2016-10-18 13:30:00 PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel
7 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-10-09 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian ANDEA Alexandru BORLEA Emanuel PETRIŞOR Gheorghe
8 C.S. ŞICULA 2016 - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-10-12 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel SUCIU Andreea PÃCURAR Augustin
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion CH. CRIȘ 2016-10-10 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel SUCIU Andreea
7 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-10-05 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel SUCIU Andreea PÃCURAR Augustin
3 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2016-10-03 13:30:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel
4 CS VICTORIA SELEUŞ - F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2016-10-02 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel PÃTROI Ciprian RUSAN Dumitru
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-09-29 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel
4 CS ŞOIMII ŞIMAND - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2016-09-30 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel
6 CS INEU - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 2016-09-28 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel SUCIU Andreea MAKO Andraș
2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion CH. CRIȘ 2016-09-26 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel SUCIU Andreea
2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-09-27 13:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel
5 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2016-09-25 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel GROȘAN Tudor Ștefan PÃCURAR Augustin
1 ACADEMIA BROSOVSZKY 1 - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 2016-09-23 14:00:00 BERARIU Lucian Mihai BORLEA Emanuel
1 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion CERMEI 2016-09-20 14:00:00 BERARIU Lucian Mihai BORLEA Emanuel
2 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SEBIS 2016-09-22 14:00:00 BERARIU Lucian Mihai BORLEA Emanuel
1 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2016-09-10 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel COJOCARIU Dan Cristian HERȚEG Doru
4 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-09-14 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel SUCIU Andreea PÃCURAR Augustin
2 CS OLIMPIA BOCSIG - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-09-04 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel ȘUȘCĂ Andreea BORLEA Emanuel JUȘCÃ Teodor
3 CS UNIREA GURAHONŢ - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2016-09-09 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel CRÎSTA Eusebio Antoniu BORLEA Emanuel MAKO Andraș
1 AS STEAUA GRĂNICERI - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-08-28 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel MIRON Marian
2 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-08-31 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel CRÎSTA Eusebio Antoniu BORLEA Emanuel RUSAN Dumitru
1 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-08-24 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
6 AS PRO GURBA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2016-06-19 15:00:00 SALADEA Sorin BORLEA Emanuel DEHELEAN Patrick Alin CIURESCU Victor
24 CS INEU - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion INEU 2016-06-04 08:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel DUMITRU Flavia Daniela BORLEA Emanuel MAKO Andraș
24 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-06-04 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel BORLEA Emanuel ARDELEAN Paul Giorgian BORA Gligore
3 CS ŞOIMII LIVADA - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-05-29 08:00:00 BÎTEA Radu Bogdan BORLEA Emanuel HANYECZ Dan MAKO Andraș
2 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-05-22 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel CĂTANĂ Paul RUSAN Dumitru
22 CS INEU - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion INEU 2016-05-23 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel
21 PRO GURBA - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-05-19 15:00:00 ARSA Emil TOMUȚ Cristian BORLEA Emanuel MAKO Andraș
29 KICKERS CH. CRIS - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-05-16 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel
18 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2016-05-08 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel CĂTANĂ Paul PETRIŞOR Gheorghe
20 CS ŞOIMII ŞIMAND - PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-05-12 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ANDEA Alexandru BORLEA Emanuel GYENGYE Iosif
28 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SELEUŞ 2016-05-11 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel
19 CS OLIMPIA BOCSIG - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2016-05-05 15:00:00 TOMUȚ Cristian BORLEA Emanuel MORAR Daniel JUȘCÃ Teodor
17 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-04-24 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel TOMUȚ Cristian PETRIȘOR Gheorghe
24 KICKERS CH. CRIS - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-04-25 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel
18 KICKERS CH. CRIS - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2016-04-25 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel
16 AS VOINŢA MACEA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-04-17 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel VASILE Ioan Adrian PETRIŞOR Gheorghe
17 CS OLIMPIA BOCSIG - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2016-04-21 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel DEHELEAN Patrick Alin PÃCURAR Augustin
15 CS VICTORIA SELEUŞ - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2016-04-10 14:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian BORLEA Emanuel TOMUȚ Cristian ENOIU Traian
16 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2016-04-14 14:00:00 JURCĂ Tudor Florin PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel MAKO Andraș
16 CS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion SELEUŞ 2016-04-11 14:00:00 COVACI Sergiu Cristian GROȘAN Tudor Ștefan BORLEA Emanuel
14 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-04-02 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel OLOGEANU Dan
15 PRO GURBA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2016-04-07 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel RUSAN Dumitru
13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2016-03-27 13:00:00 PANĂ Natanael BORLEA Emanuel PÂSLARU Andrei FORTON Nicuşor
14 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2016-03-31 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel PÃCURAR Augustin
14 CS INEU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion CENTRAL INEU 2016-03-20 13:00:00 VASI Alexandru Iulian BORLEA Emanuel CĂTANĂ Paul PEȘTE Bogdan Dumitru
13 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-03-24 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel MIHUŢA Petre
13 CS INEU - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2016-03-21 14:30:00 ARDELEAN Ioan Viorel COVACI Sergiu Cristian BORLEA Emanuel
17 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion SELEUŞ 2016-03-16 14:30:00 BERARIU Lucian Mihai BORLEA Emanuel
11 KICKERS CH. CRIS - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2015-11-26 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel
10 ACS SIRIA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2015-11-14 12:00:00 IACOB Nicolae Liviu RADU Paul BORLEA Emanuel MAKO Andraș
10 V. SELEUS - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-11-15 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel GROȘAN Tudor Ștefan GORNIC Mircea
10 U.GURAHONT - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-11-19 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel MAKO Andraș
10 CS ŞOIMII PÎNCOTA - ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion Seleus 2015-11-16 13:30:00 JURCĂ Tudor Florin TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel
9 CS MONEASA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion MONEASA 2015-11-08 12:00:00 MAKO Andrei Sebastian TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel PETRIȘOR Gheorghe
9 V. ALMAŞ - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion ALMAS 2015-11-12 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel MAKO Andraș
8 G. CERMEI - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-10-31 13:00:00 OLARIU Laurențiu MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel APĂTEAN Adrian
8 V.CAPORAL ALEXA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-11-01 12:00:00 TRIF Cristian Alin GROȘAN Tudor Ștefan BORLEA Emanuel FORTON Nicușor
8 CS INEU - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-11-04 14:00:00 TOMUȚ Cristian BORLEA Emanuel
7 U.GURAHONT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-10-29 13:00:00 TOMUȚ Cristian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel PETRIȘOR Gheorghe
7 CS INEU - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-10-23 14:00:00 BOLDOR Sebastian Mircea BORLEA Emanuel
6 S. LIVADA - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2015-10-18 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. BORLEA Emanuel ARDELEAN Ioan Viorel BONDAR Mircea Constantin
6 G. CERMEI - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-10-22 13:00:00 TOMUȚ Cristian BORLEA Emanuel MAKO Andrei Sebastian RUSAN Dumitru
6 CS INEU - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-10-19 14:00:00 BOLDOR Sebastian Mircea COVACI Sergiu Cristian BORLEA Emanuel
5 V. ALMAŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ALMAS 2015-10-15 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel PÃCURAR Augustin
4 N. SEBIS - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2015-10-04 13:00:00 BERARIU Lucian Mihai BORLEA Emanuel CĂTANĂ Paul RUSAN Dumitru
6 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-10-08 13:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel PEȘTE Bogdan Dumitru
4 N. SEBIS - ACS SIRIA Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2015-10-05 14:00:00 BERARIU Lucian Mihai TOMUȚ Cristian BORLEA Emanuel
4 O. BOCSIG - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion BOCSIG 2015-10-02 14:30:00 PÃTROI Ciprian BORLEA Emanuel
3 CS BELIU - V.SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-09-27 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel MONA Sergiu Laurențiu BORLEA Emanuel MÃRGINEAN Valer
5 U.GURAHONT - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-10-01 13:00:00 TOMUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel PÃCURAR Augustin
3 CS INEU - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion INEU 2015-09-30 15:00:00 BOLDOR Sebastian Mircea BORLEA Emanuel
3 V.CAPORAL ALEXA - N.SEBIS II Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-09-13 15:00:00 POPA Paul OPITZ Roland Ladislau BORLEA Emanuel PEȘTE Bogdan Dumitru
3 U.GURAHONT - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-09-17 15:00:00 TOMUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel RUSAN Dumitru
1 N. SEBIS - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 2015-09-14 15:00:00 TOMUȚ Cristian TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel
1 CS INEU - FC ANDROMEDA Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-09-24 15:00:00 TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel
1 CS ŞOIMII PÎNCOTA - O. BOCSIG Categoria Juniori E Stadion PÂNCOTA 2015-09-15 15:30:00 BOLDOR Sebastian Mircea BORLEA Emanuel
2 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-09-10 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel ARDELEAN Ioan Viorel PÃCURAR Augustin
1 N.SINTEA MARE - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-09-06 15:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel TĂMAȘ Eugen BORLEA Emanuel MAKO Andraș
1 AS PRO GURBA - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion GURBA 2015-09-03 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel MAKO Andraș
25 V.LUNCA TEUZ CERMEI - N. SEBIS Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-06-03 16:00:00 MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel MORAR Daniel MAKO Andraș
24 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-06-04 16:00:00 MAKO Andrei Sebastian MORAR Daniel BORLEA Emanuel MAKO Andraș
23 N. SEBIS - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2015-05-28 16:00:00 BERARIU LUCIAN MIHAI MORAR DANIEL BORLEA EMANUEL Rusan Dumitru
22 V.LUNCA TEUZ CERMEI - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2015-05-17 09:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN MORAR DANIEL BORLEA EMANUEL Mako Andras
21 O. BOCSIG - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion BOCSIG 2015-05-14 16:00:00 MAKO ANDREI SEBASTIAN MORAR DANIEL BORLEA EMANUEL Mako Andras
21 CS INEU - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-05-11 16:00:00 TOMUT CRISTIAN MORAR DANIEL BORLEA EMANUEL
20 U.GURAHONT - O. BOCSIG Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-05-07 16:00:00 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN BORLEA EMANUEL Rusan Dumitru
18 U.GURAHONT - ACS UTA II B.D. Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 2015-04-23 15:00:00 BERARIU LUCIAN MIHAI TAMAS EUGEN BORLEA EMANUEL Rusan Dumitru
17 N. SEBIS - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion SEBIS 2015-04-16 15:00:00 BERARIU LUCIAN MIHAI MORAR DANIEL BORLEA EMANUEL Rusan Dumitru
Inregistrari in baza de date: 111

ajf_arad