• CRUDU Alexandru
  • Data nasterii: 1998-04-10
  • Domiciliul:Peregu Mare
  • Inaltime: (cm)
  • Arbitru din anul: 2015
  • Categoria: II
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
18 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2017-06-03 PETROVAN Florin CRUDU Alexandru DEHELEAN Patrick Alin SCRIDON Daniel
19 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria A Stadion TÂRNOVA 2017-05-28 PANĂ Natanael CRUDU Alexandru PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru BIRO Gabor
21 AS ALUNIŞ - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-05-21 TRIF Cristian Alin CRUDU Alexandru DISTA Denis VĂTRAN Dorin
17 AS STEAUA GRĂNICERI - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2017-05-14 IOVA Cătălin Ionuț DOBÂNDĂ Dinu CRUDU Alexandru MIRON Marian
19 CS VICTORIA NĂDLAC - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2017-05-06 SANDU Roland COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
19 AS VOINŢA MUNAR - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-05-07 IACOB Nicolae Liviu DUMITRU Flavia Daniela CRUDU Alexandru ENOIU Traian
15 FC ZIMANDU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-04-30 ARDELEAN Mircea Florin COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru COMAN Ovidiu
17 AS ALUNIŞ - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-04-23 IACOB Nicolae Liviu ANDEA Alexandru CRUDU Alexandru MIHUŢA Petre
19 AS PROGRESUL PECICA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion PECICA 2017-04-24 LOVAS Alexandru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CRUDU Alexandru
15 C.S. VICTORIA FELNAC - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2017-04-05 CRUDU Alexandru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DEHELEAN Patrick Alin BORA Gligore
22 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SÂMBĂTENI 2017-03-31 CRUDU Alexandru MADA Mădălin
14 CS SPERANŢA TURNU - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-03-25 NEAGU Flavius CRUDU Alexandru DUMITRU Flavia Daniela APĂTEAN Adrian
14 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2017-03-29 CRUDU Alexandru BURCA Sergiu Lucian PÃTROI Ciprian RUSAN Dumitru
14 UTA B.D. 2003 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2017-03-20 CRUDU Alexandru RANCEA Alexandru CĂLINDRUŢ Emanuel Roland
12 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2017-03-15 PANĂ Natanael CRUDU Alexandru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu OLOGEANU Dan
13 AS PROGRESUL PECICA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion PECICA 2017-03-13 NEAGU Flavius CRUDU Alexandru CALNACOV Denis Claudiu
18 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D StadionCURTICI 2017-03-09 CALNACOV Denis Claudiu CRUDU Alexandru
11 AS PROGRESUL PECICA - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion PECICA 2016-11-28 DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCÃ Nicoleta CRUDU Alexandru
16 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-11-24 RADU Paul CRUDU Alexandru
12 AS OLIMPIA BÎRZAVA - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion BÂRZAVA 2016-11-13 SALADEA Sorin ȘUȘCÃ Nicoleta CRUDU Alexandru APĂTEAN Adrian
8 AS PROGRESUL PECICA - UTA B.D. 2007 Categoria Juniori E Stadion PECICA 2016-11-11 PETROVAN Florin CRUDU Alexandru
11 AS PODGORIA GHIOROC - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 2016-11-06 BOLCAȘ Alin Călin CRUDU Alexandru TURGYAN Cătălin VĂTRAN Dorin
10 CS OLIMPIA BOCSIG - CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-10-30 BURCĂ Daniel Adrian ARDELEAN Paul Giorgian CRUDU Alexandru RUSAN Dumitru
11 AS PROGRESUL PECICA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-11-02 PETROVAN Florin ARDELEAN Paul Giorgian CRUDU Alexandru TIULEA Cornel
9 CS VICTORIA NĂDLAC - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-10-22 IACOB Nicolae Liviu CRUDU Alexandru TAKATS Cristian Flavius PEȘTE Bogdan Dumitru
9 AS GLORIA SECUSIGIU - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-10-23 NICORAȘ Ionuț Vasile CRUDU Alexandru TAKATS Cristian Flavius CIURESCU Victor
10 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-10-26 MATEUȚ Cãlin CRUDU Alexandru DEHELEAN Patrick Alin BABĂU Romulus
6 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-10-16 BOGDAN Loredan BORLEA Emanuel CRUDU Alexandru BIRO Oliver
9 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-10-19 CRUDU Alexandru TURGYAN Cătălin LOVAS Alexandru GORNIC Mircea
7 AS GLORIA SECUSIGIU - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-10-09 BĂDICĂ Flavius Marian RADU Paul CRUDU Alexandru OLOGEANU Dan
8 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2016-10-12 PANTEA Sebastian LOVAS Alexandru CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
6 AS CETATE DEZNA - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 2016-10-02 RIȚA Flavius Ionel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CRUDU Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
5 AS ALUNIŞ - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria B Stadion ALUNIŞ 2016-09-25 BOLCAȘ Alin Călin VESA Pavel Florin CRUDU Alexandru BORA Gligore
1 AS PROGRESUL PECICA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion PECICA 2016-09-19 BOLCAȘ Alin Călin ȘUȘCĂ Andreea CRUDU Alexandru
5 CS VICTORIA NĂDLAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2016-09-21 MONA Sergiu Laurențiu CRUDU Alexandru TURGYAN Cătălin JIVAN Mihai
4 AS UNIREA ŞEITIN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-09-18 JURCĂ Tudor Florin CRUDU Alexandru TAKATS Cristian Flavius SFÃT Gheorghe
3 AS OLIMPIA BÎRZAVA - C.S. ATHLETICO VINGA Liga a 5 a Seria B Stadion BÂRZAVA 2016-09-11 MATEUȚ Cãlin COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru BORA Gligore
1 CS ŞOIMII LIVADA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-09-10 IACOB Nicolae Liviu CRUDU Alexandru CĂPRICEANĂ Gabriel Florin BIRO Gabor
4 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2016-09-14 SALADEA Sorin DOBÂNDĂ Dinu CRUDU Alexandru OLOGEANU Dan
2 AS VOINŢA MUNAR - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-09-04 OLARIU Laurențiu ANDEA Alexandru CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
3 CS VICTORIA NĂDLAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2016-09-07 NEAGU Flavius BULZ Ștefan CRUDU Alexandru BIRO Gabor Oliver
1 AS SEMLECANA SEMLAC - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-08-28 SALADEA Sorin ANDEA Alexandru CRUDU Alexandru ENOIU Traian
1 CS VICTORIA NĂDLAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2016-08-24 IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCÃ Nicoleta CRUDU Alexandru VĂTRAN Dorin
1 CS VICTORIA NĂDLAC - AS UNIREA ŞEITIN Cupa Romaniei Stadion NĂDLAC 2016-08-21 COROBAN Cristian Ionel CRUDU Alexandru DREGHICI Flavius Cristian OLOGEANU Dan
26 AS VOINŢA MUNAR - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2016-06-19 GHEORGHE Valentin COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru GYENGYE Iosif
5 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-06-12 VASILE Ioan Adrian CRUDU Alexandru ȘUȘCĂ Andreea CIURESCU Victor
4 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-06-04 GHEORGHE Valentin CRUDU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
3 CS REAL HORIA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-05-29 VASI Alexandru Iulian COIȘ Carol CRUDU Alexandru GYENGYE Iosif
22 AS DOROBANŢI - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2016-05-22 GHEORGHE Valentin CRUDU Alexandru NEAGU Alexandru BIRO Oliver
21 AS VINGA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-05-15 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Alexandru CRUDU Alexandru PETRIŞOR Gheorghe
21 CS VICTORIA NĂDLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2016-05-19 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CRUDU Alexandru RANCEA Alexandru BORA Gligore
20 AS UNIREA ŞEITIN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-05-08 BĂDICĂ Flavius Marian COIȘ Carol CRUDU Alexandru MIHUŢA Petre
22 ATLETICO 2007 - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-05-10 COIȘ Carol CRUDU Alexandru
22 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-05-10 COIȘ Carol CRUDU Alexandru
19 CS VICTORIA NĂDLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2016-05-05 CRUDU Alexandru COIȘ Carol ȘUȘCÃ Nicoleta FORTON Nicuşor
17 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-04-23 BĂDICĂ Flavius Marian CRUDU Alexandru RADU Paul GYENGYE Iosif
23 VIITORUL 2 ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-04-22 CRUDU Alexandru TAKATS Cristian Flavius
24 CS OLIMPIA BUJAC - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion BUJAC ARAD 2016-04-27 CRUDU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta
17 AS VICTORIA PRO NĂDLAC - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2016-04-21 DREGHICI Flavius Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CRUDU Alexandru GYENGYE Iosif
22 CS OLIMPIA BUJAC - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion BUJAC 2016-04-20 DOBÂNDĂ Dinu CRUDU Alexandru
15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion NĂDAB 2016-04-10 CÎRMACI Filip Sergiu CRUDU Alexandru ANDEA Alexandru BORA Gligore
16 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-04-14 COROBAN Cristian Ionel ȘUȘCÃ Nicoleta CRUDU Alexandru BORA Gligore
16 AS SEMLECANA SEMLAC - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2016-04-03 COROBAN Cristian Ionel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CRUDU Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
15 C.S. VICTORIA FELNAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-04-07 VESA Pavel Florin CRUDU Alexandru COIȘ Carol MANUȘOV Iosif
15 VIITORUL 2 ARAD - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2016-04-04 MATEUȚ Cãlin CRUDU Alexandru COIȘ Carol
15 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2016-03-27 BÎTEA Radu Bogdan MATEUȚ Cãlin CRUDU Alexandru ENOIU Traian
13 CS VICTORIA NĂDLAC - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-03-26 GHEORGHE Valentin CRUDU Alexandru NEAGU Alexandru TIULEA Cornel
14 AS SEMLECANA SEMLAC - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-03-31 COROBAN Cristian Ionel CRUDU Alexandru ȘUȘCĂ Andreea GYENGYE Iosif
13 VIITORUL 2 ARAD - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2016-03-21 JUNGER Andreas Thomas DEHELEAN Patrick Alin CRUDU Alexandru
12 UTA B.D. 2002 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-03-14 MATEUȚ Cãlin CRUDU Alexandru RADU Paul
11 S. CHIER - ACS SIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-11-22 DEAC Ionel Alin COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru RUSAN Dumitru
11 ATLETICO ARAD - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-23 COIȘ Carol CRUDU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta
10 AS PRO GURBA - CS MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-11-15 POPA Paul CRUDU Alexandru CĂTANĂ Paul JIVAN Mihai II
10 P. GHIOROC - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2015-11-19 DOBÂNDĂ Dinu CRUDU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu BRĂNIȘCAN Ioan
10 VIITORUL 2 ARAD - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SEMLAC 2015-11-17 COIȘ Carol CRUDU Alexandru
9 S. CHIER - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-11-08 JURCĂ Tudor Florin CRUDU Alexandru DOBÂNDĂ Dinu FORTON Nicușor
9 AS VINGA - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-11-12 DOBÂNDĂ Dinu CRUDU Alexandru TURGYAN Cătălin BUDA Leontin
9 VIITORUL 2 ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2015-11-09 DREGHICI Flavius Cristian CRUDU Alexandru COJOCARIU Dan Cristian
8 S.LIVADA - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2015-11-01 VESA Pavel Florin CRUDU Alexandru GYENGE Iosif
8 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2015-11-05 PETROVAN Florin CRUDU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta HERȚEG Doru
7 R. HORIA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2015-10-25 GHEORGHE Valentin SĂVAN Gavril Flavius Laurian CRUDU Alexandru ALB Ioan
7 V. NADLAC - S.LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2015-10-29 CIUCĂ Robert CRUDU Alexandru NEAGU Alexandru BUDA Leontin
7 VIITORUL 1 ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-10-26 HERȚEG Dorinel CRUDU Alexandru RANCEA Alexandru
6 V. SELEUS - CS ŞIRIANA ŞIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-10-18 PANĂ Natanael BERARIU Lucian Mihai CRUDU Alexandru VIDA Constantin
6 AS AQUA VEST ARAD - U. GURAHONT Juniori 1 Seria B Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-22 VASILE Ioan Adrian CRUDU Alexandru COIȘ Carol HERȚEG Doru
6 VIITORUL 2 ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2015-10-21 COIȘ Carol CRUDU Alexandru
6 CS ATLETICO ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-20 CRUDU Alexandru LOVAS Alexandru
5 V.LUNCA TEUZ CERMEI - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2015-10-10 VESA Pavel Florin SILAGHI Robert CRUDU Alexandru GYENGYE Iosif
5 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-10-15 CIUCĂ Robert COIȘ Carol CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
5 AS VIITORUL TISA NOUĂ - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-10-12 POPA Paul CRUDU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta
4 AS GLORIA SECUSIGIU - V.LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2015-10-04 PANĂ Natanael NICA Liana CRUDU Alexandru FORTON Nicușor
6 AS VINGA - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-10-08 SILAGHI Robert CRUDU Alexandru ȘUȘCĂ Andreea MANUȘOV Iosif
3 N.SINTEA MARE - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2015-09-27 ARDELEAN Ioan Viorel COJOCARIU Dan Cristian CRUDU Alexandru FORTON Nicușor
3 R. HORIA - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2015-09-20 TRIF Cristian Alin COVACI Sergiu Cristian CRUDU Alexandru DUMITRU Florin
2 LPS ARAD - S LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-18 CRUDU Alexandru PETROVAN Florin
2 S. CHIER - V. SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2015-09-13 BÎTEA Radu Bogdan BETEA Sorina Georgiana CRUDU Alexandru GYENGYE Iosif
3 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - V.LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-09-17 JURCĂ Tudor Florin DUMITRU Flavia Daniela CRUDU Alexandru BUDA Leontin
1 ATLETICO 2004 - LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-16 CÃȘUȚ Cristian CRUDU Alexandru
2 AS SEMLECANA SEMLAC - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-09-10 MATEUȚ Cãlin CÃȘUȚ Cristian CRUDU Alexandru HERȚEG Doru
1 S. LIVADA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2015-09-06 IACOB Nicolae Liviu COIȘ Carol CRUDU Alexandru DUMITRU Florin
1 AS AQUA VEST ARAD - P. GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-03 PUICEA Claudiu Ghe. RANCEA Alexandru CRUDU Alexandru DUMITRU Florin
24 V. NADLAC - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2015-06-04 SANDU Roland CRUDU Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta BUDA Leontin
23 V. NADLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2015-05-23 DEMETER CLAUDIU IOAN DOBANDA DINU CRUDU ALEXANDRU Herteg Doru
22 AS PROGRESUL PECICA - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion PECICA 2015-05-19 OPITZ ROLAND LADISLAU SILAGHI ROBERT CRUDU ALEXANDRU
21 AS PROGRESUL PECICA - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-05-09 DRECIN BOGDAN CRUDU ALEXANDRU SUSCA NICOLETA JIVAN MIHAI
19 V. NADLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2015-04-25 BĂDICĂ FLAVIUS MARIAN COIS CAROL CRUDU ALEXANDRU Peste Bogdan
18 AS PROGRESUL PECICA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion PECICA 2015-04-21 ILEA ALEXANDRU IONUŢ CRUDU ALEXANDRU SUSCA ANDREEA
17 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2015-04-17 DRECIN BOGDAN HANYECZ DAN CRUDU ALEXANDRU
Inregistrari in baza de date: 108

ajf_arad