• MONA Sergiu Laurenţiu
  • Data nasterii: 1998-11-04
  • Domiciliul:Bulci
  • Inaltime: (cm)
  • Arbitru din anul: 2015
  • Categoria: II
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Student
  • Ocupatia actuala: Student
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
18 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2017-06-04 15:00:00 PANĂ Natanael STANCIU Mihai Vlăduț MONA Sergiu Laurențiu SFÃT Gheorghe
17 C.S. SPERANŢA CHIER - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2017-05-28 15:00:00 COVACI Sergiu Cristian MONA Sergiu Laurențiu CRÎSTA Eusebio Antoniu CIURESCU Victor
34 AS PROGRESUL PECICA - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion PECICA 2017-05-25 15:00:00 MONA Sergiu Laurențiu MADA Mădălin
22 CS VICTORIA NĂDLAC - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2017-05-24 15:00:00 MONA Sergiu Laurențiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CĂLINDRUŢ Emanuel Roland OLOGEANU Dan
33 CS ŞOIMII ŞIMAND - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2017-05-23 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel MONA Sergiu Laurențiu
15 CS ŞOIMII LIVADA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion SEGA 2017-05-13 12:00:00 RIȚA Flavius Ionel TAKATS Cristian Flavius MONA Sergiu Laurențiu MIHUŢA Petre
22 AS VIITORUL TISA NOUĂ - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2017-05-15 15:00:00 MONA Sergiu Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
31 ATLETICO 2005 ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-11 14:00:00 VESA Pavel Florin MONA Sergiu Laurențiu
32 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-18 13:00:00 MONA Sergiu Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
14 CS REAL HORIA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2017-05-07 15:00:00 PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu CALNACOV Denis Claudiu TIULEA Cornel
20 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2017-05-16 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu VIDA Constantin
30 AS PROGRESUL PECICA - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion PECICA 2017-05-09 15:00:00 MONA Sergiu Laurențiu DREGHICI Flavius Cristian
20 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-28 08:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MONA Sergiu Laurențiu
14 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2017-04-23 14:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian LOVAS Alexandru MONA Sergiu Laurențiu VĂTRAN Dorin
18 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-26 14:00:00 MONA Sergiu Laurențiu MOLDOVEANU Ionel Alexandru KOVACS Raul TIULEA Cornel
27 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion SÂMBĂTENI 2017-04-25 14:00:00 MATEUȚ Cãlin MONA Sergiu Laurențiu
19 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2017-04-24 13:00:00 MONA Sergiu Laurențiu CALNACOV Denis Claudiu
11 F.C. SÂNTANA 2016 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-04-09 14:00:00 NEAGU Flavius NAGY Zoltan MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
16 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-04-10 14:00:00 MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Alexandru BABUȚIA Bogdan Onisim VIDA Constantin
23 ATLETICO 2007 - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2017-04-06 14:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MONA Sergiu Laurențiu
10 AS VOINŢA MACEA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2017-04-02 14:00:00 MONA Sergiu Laurențiu HANYECZ Dan RADU Paul SFÃT Gheorghe
10 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-04-02 08:00:00 MONA Sergiu Laurențiu TAKATS Cristian Flavius CĂLINDRUŢ Emanuel Roland MAKO Andraș
15 CS VICTORIA NĂDLAC - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2017-04-05 14:00:00 MATEUȚ Cãlin MONA Sergiu Laurențiu RANCEA Alexandru HERȚEG Doru
22 A.C.S. SOCODOR - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2017-03-30 13:00:00 CALNACOV Denis Claudiu MONA Sergiu Laurențiu
14 AS VOINŢA MUNAR - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-03-26 12:00:00 PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu MADA Mădălin BABĂU Romulus
14 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2017-03-29 12:00:00 PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
21 ATLETICO 2007 - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2017-03-28 14:00:00 DREGHICI Flavius Cristian MONA Sergiu Laurențiu
14 UTA B.D. 2007 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2017-03-24 13:00:00 MONA Sergiu Laurențiu DREGHICI Flavius Cristian
12 VIITORUL 1 ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-03-22 14:00:00 MONA Sergiu Laurențiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
13 UTA B.D. 2002 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2017-03-13 13:30:00 MONA Sergiu Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
18 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion ALUNIŞ 2017-03-10 13:30:00 MONA Sergiu Laurențiu DREGHICI Flavius Cristian
18 ATLETICO 2007 - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-12-06 12:30:00 RANCEA Alexandru MONA Sergiu Laurențiu
18 ATLETICO 2007 - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-12-08 12:30:00 MONA Sergiu Laurențiu MOLDOVEANU Ionel Alexandru
17 ATLETICO 2007 - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-29 11:30:00 MONA Sergiu Laurențiu MOLDOVEANU Ionel Alexandru
17 CS UNIREA SÎNTANA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2016-11-29 13:00:00 PETROVAN Florin MONA Sergiu Laurențiu
9 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-18 13:00:00 CALNACOV Denis Claudiu MONA Sergiu Laurențiu
15 C.S.S. GLORIA ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-17 12:00:00 ȘUȘCÃ Nicoleta MONA Sergiu Laurențiu
11 AS GLORIA SECUSIGIU - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2016-11-06 11:00:00 RIȚA Flavius Ionel MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
8 UTA B.D. 2003 - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-07 12:30:00 NEAGU Flavius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu
13 C.S.S. GLORIA ARAD - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-10 12:00:00 VESA Pavel Florin MONA Sergiu Laurențiu
13 ATLETICO 2005 ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-10 13:00:00 VESA Pavel Florin MONA Sergiu Laurențiu
12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D StadionCURTICI 2016-11-04 12:30:00 DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu
10 AS VINGA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-10-30 12:00:00 TRIF Cristian Alin MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCĂ Andreea PETRIŞOR Gheorghe
11 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-11-02 11:00:00 MONA Sergiu Laurențiu RANCEA Alexandru BURCA Sergiu Lucian BORA Gligore
10 CS ATLETICO ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2016-10-31 13:00:00 MONA Sergiu Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
7 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-10-22 12:00:00 IOVA Cătălin Ionuț MONA Sergiu Laurențiu DISTA Denis JIVAN Mihai
10 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2016-10-26 12:00:00 MONA Sergiu Laurențiu MOLDOVEANU Ionel Alexandru BURCA Sergiu Lucian HERȚEG Doru
6 AS VIITORUL TISA NOUĂ - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-10-24 13:30:00 MONA Sergiu Laurențiu DREGHICI Flavius Cristian CALNACOV Denis Claudiu
9 ATLETICO 2007 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-20 13:00:00 MONA Sergiu Laurențiu DREGHICI Flavius Cristian
5 CS ATLETICO ARAD - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-21 13:00:00 MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Flavius
8 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-10-16 12:00:00 HERȚEG Dorinel ARDELEAN Paul Giorgian MONA Sergiu Laurențiu OLOGEANU Dan
9 CS GLOGOVĂŢ 2013 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-10-19 12:00:00 MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta FORTON Nicuşor
8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D StadionCURTICI 2016-10-18 13:00:00 MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Flavius
5 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2016-10-08 12:00:00 GHEORGHE Valentin DEHELEAN Patrick Alin MONA Sergiu Laurențiu PEȘTE Bogdan Dumitru
8 A.C.S. SOCODOR - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2016-10-12 12:00:00 IOVA Cătălin Ionuț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MONA Sergiu Laurențiu MAKO Andraș
6 C.S.S. GLORIA ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-13 12:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MONA Sergiu Laurențiu
7 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-10-05 12:00:00 NEAGU Flavius MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Alexandru HERȚEG Doru
5 VIITORUL 2 ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-10-06 12:00:00 MONA Sergiu Laurențiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
5 VIITORUL 1 ARAD - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-10-06 13:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MONA Sergiu Laurențiu
4 C.S. SPERANŢA CHIER - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 2016-10-02 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel MONA Sergiu Laurențiu CĂPRICEANĂ Gabriel Florin BORA Gligore
4 A.C.S. SOCODOR - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2016-09-29 13:30:00 MONA Sergiu Laurențiu CALNACOV Denis Claudiu
2 ATLETICO 2007 - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-09-27 14:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MONA Sergiu Laurențiu
2 CS UNIREA SÎNTANA - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2016-09-22 14:00:00 PANTEA Sebastian MONA Sergiu Laurențiu
5 CS VICTORIA NĂDLAC - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2016-09-21 14:00:00 MONA Sergiu Laurențiu CRUDU Alexandru TURGYAN Cătălin JIVAN Mihai
2 CS VICTORIA SELEUŞ - C.S. MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2016-09-18 14:00:00 BOGDAN Loredan CALNACOV Denis Claudiu MONA Sergiu Laurențiu SCRIDON Daniel
1 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-09-11 14:00:00 BOGDAN Loredan NAGY Zoltan MONA Sergiu Laurențiu MANUȘOV Iosif
4 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-09-14 14:00:00 TAKATS Cristian Flavius BETEA Sorina Georgiana MONA Sergiu Laurențiu CRISTI T.
2 CS ATLETICO ARAD - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2016-09-03 08:00:00 IACOB Nicolae Liviu BETEA Sorina Georgiana MONA Sergiu Laurențiu BORA Gligore
2 AS OLIMPIA BÎRZAVA - AS DOROBANŢI Cupa Romaniei Stadion BÂRZAVA 2016-09-07 13:30:00 VASILE Ioan Adrian MADA Mădălin MONA Sergiu Laurențiu SFÃT Gheorghe
1 CS VICTORIA NĂDLAC - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion NADLAC 2016-08-28 15:00:00 BURCĂ Daniel Adrian MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCÃ Nicoleta JIVAN Mihai Adrian
2 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-08-31 15:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MADA Mădălin MONA Sergiu Laurențiu MANUȘOV Iosif
26 AS VINGA - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-06-19 15:00:00 CÎRMACI Filip Sergiu MONA Sergiu Laurențiu TAKATS Cristian Flavius TIULEA Cornel
25 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2016-06-12 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu HERȚEG Doru
4 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-06-04 15:00:00 GHEORGHE Valentin CRUDU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
3 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-05-29 15:00:00 IACOB Nicolae Liviu MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCÃ Nicoleta ALB Ioan
21 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-05-26 15:00:00 SALADEA Sorin NEAGU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu OLOGEANU Dan
21 AS STEAUA GRĂNICERI - CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRANICERI 2016-05-15 15:00:00 GHEORGHE Valentin ȘUȘCÃ Nicoleta MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
29 ATLETICO 2004 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-05-13 14:00:00 DREGHICI Flavius Cristian MONA Sergiu Laurențiu
30 VIITORUL 1 ARAD - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-05-18 15:00:00 PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu
18 CITIZENS OF ARAD - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-05-08 08:00:00 PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu PÂSLARU Andrei BIRO Oliver
18 AS VOINŢA MACEA - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-05-08 15:00:00 VASI Alexandru Iulian MONA Sergiu Laurențiu MADA Mădălin SCRIDON Daniel
20 VIITORUL 1 ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-05-09 15:30:00 MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu
22 CS ATLETICO ARAD - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-05-07 10:00:00 MONA Sergiu Laurențiu RANCEA Alexandru
26 VIITORUL 1 ARAD - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-05-04 15:00:00 MONA Sergiu Laurențiu LOVAS Alexandru
21 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion SEBIS 2016-05-03 15:00:00 PANTEA Andrei Alex. MONA Sergiu Laurențiu
19 CS RECOLTA APATEU - AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion APATEU 2016-04-24 14:00:00 IACOB Nicolae Liviu LOVAS Alexandru MONA Sergiu Laurențiu BORA Gligore
24 ACS SIRIA - C.S.S. GLORIA ARAD 2 Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2016-04-27 15:00:00 RADU Paul MONA Sergiu Laurențiu
18 ATLETICO 2007 - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-22 15:00:00 MONA Sergiu Laurențiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
19 CS ATLETICO ARAD - CS INEU Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-26 14:00:00 DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu
16 C.S. SPERANŢA CHIER - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria A Stadion CHIER 2016-04-17 14:00:00 VESA Pavel Florin GROȘAN Tudor Ștefan MONA Sergiu Laurențiu ALB Ioan
17 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-04-21 14:00:00 MATEUȚ Cãlin MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCÃ Nicoleta TIULEA Cornel
17 CS ATLETICO ARAD - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-04-18 14:00:00 MATEUȚ Cãlin DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu
22 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS INEU Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-20 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel MONA Sergiu Laurențiu
17 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-04-10 08:00:00 COROBAN Cristian Ionel DREGHICI Flavius Cristian MONA Sergiu Laurențiu GORNIC Mircea
15 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-04-10 14:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile MADA Mădălin MONA Sergiu Laurențiu ALB Ioan
16 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-04-12 14:00:00 PANTEA Sebastian MONA Sergiu Laurențiu TAKATS Cristian Flavius CIURESCU Victor
21 CSS GLORIA ARAD 1 - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-04-13 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel MONA Sergiu Laurențiu
14 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-04-03 15:00:00 IACOB Nicolae Liviu CĂTANĂ Paul MONA Sergiu Laurențiu BIRO Oliver
15 AS PROGRESUL PECICA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-04-07 15:00:00 MATEUȚ Cãlin DREGHICI Flavius Cristian MONA Sergiu Laurențiu GYENGYE Iosif
15 CS ATLETICO ARAD - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-01 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel MONA Sergiu Laurențiu
14 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2016-03-31 13:00:00 MATEUȚ Cãlin MONA Sergiu Laurențiu DEHELEAN Patrick Alin HERȚEG Doru
19 VIITORUL 2 ARAD - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-03-30 15:00:00 DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu
13 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2016-03-24 13:00:00 VESA Pavel Florin MADA Mădălin MONA Sergiu Laurențiu SFÃT Gheorghe
18 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S.S. GLORIA ARAD 2 Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-03-23 14:30:00 MADA Mădălin MONA Sergiu Laurențiu
12 UTA B.D. 2001 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-03-14 14:30:00 MATEUȚ Cãlin RAȚĂ Raul MONA Sergiu Laurențiu
17 VIITORUL 2 ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-03-16 13:30:00 STANCIU Mihai Vlăduț MONA Sergiu Laurențiu
16 C.S.S. GLORIA ARAD 2 - VIITORUL 3 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-03-09 15:00:00 MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCÃ Nicoleta
11 CS DACIA BELIU - AS PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-11-22 12:00:00 IACOB Nicolae Liviu ȘUȘCÃ Nicoleta MONA Sergiu Laurențiu BONDAR Mircea Constantin
11 FC ANDROMEDA - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion DOROBANTI 2015-11-23 13:30:00 SILAGHI Robert TAKATS Cristian Flavius MONA Sergiu Laurențiu
10 AS GLORIA SECUSIGIU - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2015-11-15 12:00:00 NICORAȘ Ionuț Vasile TURGYAN Cătălin MONA Sergiu Laurențiu SFÃT Gheorghe
10 P. GHIOROC - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2015-11-19 12:00:00 DOBÂNDĂ Dinu CRUDU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu BRĂNIȘCAN Ioan
10 ACS SIRIA - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion ŞIRIA 2015-11-18 14:00:00 MADA Mădălin MONA Sergiu Laurențiu
9 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CITIZENS Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-11-08 12:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian BOLDOR Sebastian Mircea MONA Sergiu Laurențiu OLOGEANU Dan
9 V. NADLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2015-11-12 12:00:00 DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCÃ Nicoleta MONA Sergiu Laurențiu HERȚEG Doru
9 FC ANDROMEDA - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion DOROBANTI 2015-11-09 13:30:00 STANCIU Mihai Vlăduț MONA Sergiu Laurențiu CIUCĂ Robert
8 GLORIA NEUDORF - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2015-11-01 12:00:00 CÃȘUȚ Cristian MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
8 CS UNIREA SÎNTANA - AS PRO GURBA Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2015-11-05 12:00:00 CÎRMACI Filip Sergiu MONA Sergiu Laurențiu PÃTROI Ciprian MAKO Andraș
7 N. SEBIS - V.SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2015-10-25 13:00:00 COROBAN Cristian Ionel PETROVAN Florin MONA Sergiu Laurențiu GYENGYE Iosif
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - S. CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-10-18 13:00:00 TOMUȚ Cristian MONA Sergiu Laurențiu MADA Mădălin MAKO Andraș
6 CS VICTORIA ZĂBRANI - GLOGOVAT 2013 Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-10-22 13:00:00 MIHOC Alina ARDELEAN Paul Giorgian MONA Sergiu Laurențiu DUMITRU Florin
5 AS VOINŢA MACEA - GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2015-10-11 13:00:00 DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCĂ Andreea MONA Sergiu Laurențiu HAMZA Ioan
5 CS UNIREA SÎNTANA - FC ANDROMEDA Categoria Juniori C Stadion SÂNTANA 2015-10-12 14:00:00 DREGHICI Flavius Cristian MONA Sergiu Laurențiu NICA Liana
6 AS PRO GURBA - N.SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 2015-10-04 13:00:00 ARSA Emil COJOCARIU Dan Cristian MONA Sergiu Laurențiu GYENGYE Iosif
6 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-10-08 13:00:00 LOVAS Alexandru CIUCĂ Robert MONA Sergiu Laurențiu DUMITRU Florin
3 V.LUNCA TEUZ CERMEI - S.LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion CERMEI 2015-09-26 15:00:00 VASI Alexandru Iulian MAKO Andrei Sebastian MONA Sergiu Laurențiu MANUȘOV Iosif
3 CS BELIU - V.SELEUS Liga a 6 a Seria B Stadion BELIU 2015-09-27 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel MONA Sergiu Laurențiu BORLEA Emanuel MÃRGINEAN Valer
5 GLOGOVAT 2013 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2015-10-01 13:00:00 HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu APĂTEAN Adrian
3 CRISUL CH CRIS II - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-09-20 15:00:00 DEAC Ionel Alin MONA Sergiu Laurențiu BRADE Radu Victor GYENGYE Iosif
4 AS AQUA VEST ARAD - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-24 13:00:00 MATEUȚ Cãlin MONA Sergiu Laurențiu PETROVAN Florin HERȚEG Doru
2 UTA B.D. 2002 - CS INEU Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-09-21 15:00:00 CÃȘUȚ Cristian MONA Sergiu Laurențiu DEHELEAN Patrick Alin
2 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - S. Livada Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-09-13 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu VĂTRAN Dorin
3 CS VOINŢA MAILAT - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria B Stadion MAILAT 2015-09-17 15:00:00 PANĂ Natanael OPITZ Roland Ladislau MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
1 VIITORUL 1 ARAD - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-09-14 15:00:00 HERȚEG Dorinel TURGYAN Cătălin MONA Sergiu Laurențiu
2 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2015-09-10 15:00:00 BĂDICĂ Flavius Marian PANTEA Andrei Alex. MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
1 P. SIRIA - V.CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion ŞIRIA 2015-09-05 15:00:00 VASILE Ioan Adrian ANDEA Alexandru MONA Sergiu Laurențiu JIVAN Mihai II
1 GLOGOVAT 2013 - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2015-09-03 15:00:00 DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu BETEA Sorina Georgiana HERȚEG Doru
25 CS VOINŢA MAILAT - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2015-06-06 09:00:00 SĂVAN Gavril Flavius Laurian SILAGHI Robert MONA Sergiu Laurențiu PETRIȘOR Gheorghe
24 V. FELNAC - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-05-30 09:00:00 JURCĂ Tudor Florin HANȚ Daniel MONA Sergiu Laurențiu MIHUȚA Petru
Inregistrari in baza de date: 138

ajf_arad