• RANCEA Alexandru
  • Data nasterii: 1999-08-09
  • Domiciliul:Zădăreni
  • Inaltime: (cm)
  • Arbitru din anul: 2015
  • Categoria: II
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
19 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-05-28 15:00:00 BOLCAȘ Alin Călin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RANCEA Alexandru JIVAN Mihai Adrian
16 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2017-05-20 15:00:00 PANĂ Natanael NEAGU Alexandru RANCEA Alexandru JIVAN Mihai
22 A.C.S. SOCODOR - CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2017-05-24 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu MAKO Andraș
20 AS SEMLECANA SEMLAC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2017-05-13 15:00:00 BOLCAȘ Alin Călin RANCEA Alexandru DEHELEAN Patrick Alin VĂTRAN Dorin
21 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2017-05-18 15:00:00 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru CĂLINDRUŢ Emanuel Roland TIULEA Cornel
19 AS GLORIA SECUSIGIU - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2017-05-07 15:00:00 TRIF Cristian Alin BURCA Sergiu Lucian RANCEA Alexandru PETRIŞOR Gheorghe
20 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-05-16 15:00:00 PANĂ Natanael RANCEA Alexandru CĂPRICEANĂ Gabriel Florin ROȘU Eugen
29 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SÂMBĂTENI 2017-05-04 14:00:00 PALCU Gheorghe Marius RANCEA Alexandru
30 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2017-05-09 14:00:00 RANCEA Alexandru PETROVAN Florin
13 CITIZENS OF ARAD - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-30 14:00:00 PETROVAN Florin VASILE Ioan Adrian RANCEA Alexandru TIULEA Cornel
19 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2017-05-03 15:00:00 CALNACOV Denis Claudiu RANCEA Alexandru CĂLINDRUŢ Emanuel Roland MANUȘOV Iosif
12 CS OLIMPIA BUJAC - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 2017-04-22 14:00:00 BÎTEA Radu Bogdan MADA Mădălin RANCEA Alexandru TIULEA Cornel
17 C.S. VICTORIA FELNAC - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2017-04-24 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel CALNACOV Denis Claudiu RANCEA Alexandru OLOGEANU Dan
18 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-04-26 14:00:00 VESA Pavel Florin RANCEA Alexandru DISTA Denis ROȘU Eugen
26 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2017-04-20 13:00:00 CALNACOV Denis Claudiu RANCEA Alexandru
27 CS ŞOIMII ŞIMAND - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2017-04-25 13:00:00 RANCEA Alexandru CALNACOV Denis Claudiu
25 CS UNIREA SÎNTANA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2017-04-13 14:00:00 RANCEA Alexandru CALNACOV Denis Claudiu
11 C.S. VIITORUL PEREG - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2017-04-09 14:00:00 PETROVAN Florin PANTEA Sebastian RANCEA Alexandru SFÃT Gheorghe
23 VIITORUL 2 ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-04-06 12:00:00 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru
24 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2017-04-11 14:00:00 CALNACOV Denis Claudiu RANCEA Alexandru
12 AS FLACĂRA ŢIPAR - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-04-02 14:00:00 PÃTROI Ciprian RANCEA Alexandru CALNACOV Denis Claudiu MAKO Andraș
15 CS VICTORIA NĂDLAC - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2017-04-05 14:00:00 MATEUȚ Cãlin MONA Sergiu Laurențiu RANCEA Alexandru HERȚEG Doru
15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2017-04-03 13:00:00 MATEUȚ Cãlin RANCEA Alexandru
14 AS UNIREA ŞEITIN - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2017-03-25 12:00:00 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Alexandru RANCEA Alexandru CIURESCU Victor
14 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-03-29 12:00:00 IOVA Cătălin Ionuț RANCEA Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan
21 VIITORUL 1 ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-03-28 12:00:00 RANCEA Alexandru CĂLINDRUȚ Emanuel Roland
21 VIITORUL 2 ARAD - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2017-03-28 13:00:00 RANCEA Alexandru CĂLINDRUȚ Emanuel Roland
14 UTA B.D. 2003 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2017-03-20 14:00:00 CRUDU Alexandru RANCEA Alexandru CĂLINDRUŢ Emanuel Roland
12 C.S. VICTORIA FELNAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2017-03-15 12:00:00 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru VASILE Ioan Adrian BABĂU Romulus
18 ATLETICO 2007 - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-12-06 12:30:00 RANCEA Alexandru MONA Sergiu Laurențiu
11 UTA B.D. 2003 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-28 12:30:00 BURCĂ Sergiu Lucian RADU Paul RANCEA Alexandru
10 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-11-21 12:30:00 LOVAS Alexandru DREGHICI Flavius Cristian RANCEA Alexandru
16 A.C.S. SOCODOR - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2016-11-24 12:30:00 DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru
12 AS VINGA - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-11-13 11:00:00 COROBAN Cristian Ionel RANCEA Alexandru VESA Pavel Florin MIHUŢA Petre
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion CH. CRIȘ 2016-11-14 12:30:00 DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru LOVAS Alexandru
14 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-15 12:30:00 RIȚA Flavius Ionel RANCEA Alexandru
11 AS UNIREA ŞEITIN - AS OLIMPIA BÎRZAVA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 2016-11-06 11:00:00 TRIF Cristian Alin RANCEA Alexandru TAKATS Cristian Flavius BIRO Oliver
9 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - C.S. MONEASA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-11-05 11:00:00 RIȚA Flavius Ionel RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu CIURESCU Victor
7 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-04 12:00:00 RANCEA Alexandru HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
7 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-04 13:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RANCEA Alexandru
11 C.S. VICTORIA FELNAC - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-11-02 11:00:00 MONA Sergiu Laurențiu RANCEA Alexandru BURCA Sergiu Lucian BORA Gligore
11 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D StadionCURTICI 2016-10-28 13:00:00 DREGHICI Flavius Cristian RANCEA Alexandru
11 C.S. ŞOIMII LIPOVA - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion PĂULIŞ 2016-11-08 13:00:00 RANCEA Alexandru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
9 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 2016-10-23 12:00:00 ARDELEAN Mircea Florin NEAGU Alexandru RANCEA Alexandru BUDA Leontin
10 CS VICTORIA NĂDLAC - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2016-10-26 12:00:00 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu OLOGEANU Dan
8 AS STEAUA GRĂNICERI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-10-16 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel RANCEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai Adrian
9 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-10-19 12:00:00 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul RANCEA Alexandru HERȚEG Doru
5 F.C. SÂNTANA 2016 - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2016-10-08 12:00:00 IACOB Nicolae Liviu RADU Paul RANCEA Alexandru SCRIDON Daniel
4 AS VIITORUL TISA NOUĂ - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-10-10 13:30:00 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul RANCEA Alexandru
6 AS PROGRESUL PECICA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion PECICA 2016-10-11 13:30:00 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru
7 CS GLOGOVĂŢ 2013 - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-10-05 12:00:00 MADA Mădălin RANCEA Alexandru DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TIULEA Cornel
4 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-10-02 12:00:00 MATEUȚ Cãlin MIHOC Alina RANCEA Alexandru FORTON Nicuşor
6 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-09-28 14:00:00 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru ANDEA Alexandru GYENGYE Iosif
3 C.S. VIITORUL PEREG - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-09-25 14:00:00 BOGDAN Loredan ANDEA Alexandru RANCEA Alexandru VĂTRAN Dorin
2 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-09-23 14:00:00 MADA Mădălin RANCEA Alexandru
5 C.S. VICTORIA FELNAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-09-21 14:00:00 NEAGU Alexandru MOLDOVEANU Ionel Alexandru RANCEA Alexandru MIHUŢA Petre
2 CS FRONTIERA PILU - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion PILU 2016-09-17 14:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru MAKO Andraș
3 C.S. VICTORIA FELNAC - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-09-07 14:00:00 GHEORGHE Valentin MOLDOVEANU Ionel Alexandru RANCEA Alexandru VĂTRAN Dorin
6 C.S. GLORIA NEUDORF - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-06-19 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț RANCEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea MANUȘOV Iosif
4 CS REAL HORIA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-06-04 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel RANCEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta MÃRGINEAN Valer
2 C.S. GLORIA NEUDORF - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-05-22 08:00:00 VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru TĂNĂSESCU Romulus Cristian
1 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-05-14 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț RANCEA Alexandru NICA Liana GYENGYE Iosif
21 CS VICTORIA NĂDLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 2016-05-19 15:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CRUDU Alexandru RANCEA Alexandru BORA Gligore
30 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. OLIMPIA BUJAC Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-05-18 15:00:00 RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu
22 CS ATLETICO ARAD - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-05-07 10:00:00 MONA Sergiu Laurențiu RANCEA Alexandru
13 CS VOINŢA MAILAT - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-03-24 13:00:00 SĂVAN Gavril Flavius Laurian RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu OLOGEANU Dan
13 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - ATLETICO 2007 Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-03-18 14:00:00 LOVAS Alexandru RANCEA Alexandru
17 VIITORUL 1 ARAD - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-03-16 14:30:00 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru
11 V.CAPORAL ALEXA - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-11-22 12:00:00 MATEUȚ Cãlin CÃȘUȚ Cristian RANCEA Alexandru PETRIȘOR Gheorghe
11 ACS SIRIA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2015-11-23 13:30:00 PANĂ Natanael RANCEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea
10 S. LIVADA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion LIVADA 2015-11-15 12:00:00 RIȚA Flavius Ionel COJOCARIU Dan Cristian RANCEA Alexandru MÂNDRU Ștefan
10 AS PROGRESUL PECICA - GLOGOVAT 2013 Juniori 1 Seria A Stadion TURNU 2015-11-19 12:00:00 PANĂ Natanael COIȘ Carol RANCEA Alexandru TIULEA Cornel
10 VIITORUL 2 ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2015-11-16 13:30:00 DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru PETROVAN Florin
10 ACS UTA B.D. - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2015-11-18 14:00:00 DREGHICI Flavius Cristian RANCEA Alexandru
9 GLORIA NEUDORF - V. NADLAC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2015-11-08 12:00:00 CÎRMACI Filip Sergiu ANDEA Alexandru RANCEA Alexandru SCRIDON Daniel
9 AS PROGRESUL PECICA - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-11-12 12:00:00 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț MANUȘOV Iosif
9 AS VIITORUL TISA NOUĂ - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-11-09 13:30:00 POPA Paul RANCEA Alexandru NEAGU Alexandru
10 V.MUNAR - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2015-11-01 12:00:00 ANDEA Alexandru RANCEA Alexandru CIUCĂ Robert ENOIU Traian
8 S. LIPOVA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2015-11-05 12:00:00 JURCĂ Tudor Florin TAKATS Cristian Flavius RANCEA Alexandru BRĂNIȘCAN Ioan
7 AS VOINŢA MACEA - GL. LUNCA TEUZ-CERMEI II Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2015-10-25 13:00:00 BÎTEA Radu Bogdan RANCEA Alexandru BRADE Radu Victor BABĂU Romulus
7 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion HORIA 2015-10-29 13:00:00 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru DOBÂNDĂ Dinu HERȚEG Doru
7 VIITORUL 1 ARAD - N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-10-26 14:00:00 HERȚEG Dorinel CRUDU Alexandru RANCEA Alexandru
7 ATLETICO 2004 - P. SIRIA Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-27 14:00:00 DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru
6 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - V. PEREGU MARE Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-10-18 13:00:00 BONDAR Daniel DEHELEAN Patrick Alin RANCEA Alexandru BORA Gligore
6 P. GHIOROC - V. ALMAŞ Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2015-10-22 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. RANCEA Alexandru DREGHICI Flavius Cristian MANUȘOV Iosif
6 ATLETICO 2004 - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-10-20 15:00:00 PETROVAN Florin RANCEA Alexandru
5 V. PEREGU MARE - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2015-10-11 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. PANĂ Natanael RANCEA Alexandru SFÃT Gheorghe
5 VIITORUL 1 ARAD - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-10-12 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel TURGYAN Cătălin RANCEA Alexandru
5 V. FELNAC - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-10-13 13:00:00 PETROVAN Florin DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru REPROGRAMAT
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - ACS SIRIA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-10-04 13:00:00 POPA Paul RANCEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta MÂNDRU Ștefan
6 S. LIPOVA - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion LIPOVA 2015-10-08 13:00:00 DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru NICA Liana BRĂNIȘCAN Ioan
4 CS ATLETICO ARAD - CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-05 14:00:00 PANTEA Andrei Alex. RANCEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta
3 V.CAPORAL ALEXA - AS PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2015-09-27 15:00:00 GHEORGHE Valentin COIȘ Carol RANCEA Alexandru PETRIȘOR Gheorghe
5 CS UNIREA SÎNTANA - V.LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2015-10-01 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. PETROVAN Florin RANCEA Alexandru MANUȘOV Iosif
3 S. LIVADA - GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNLEANI 2015-09-20 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin COJOCARIU Dan Cristian RANCEA Alexandru COMAN Ovidiu
4 S. LIPOVA - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria B Stadion LIPOVA 2015-09-24 15:00:00 DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru DEHELEAN Patrick Alin BRĂNIȘCAN Ioan
2 LPS ARAD - ATLETICO 2005 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-18 15:00:00 DOBÂNDĂ Dinu RANCEA Alexandru
2 AS VOINŢA MACEA - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2015-09-13 15:00:00 CRISTEA Emil Ioan COJOCARIU Dan Cristian RANCEA Alexandru PETRIȘOR Gheorghe
3 V. FELNAC - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-09-17 15:00:00 DOBÂNDĂ Dinu PETROVAN Florin RANCEA Alexandru TIULEA Cornel
1 VIITORUL 2 ARAD - P. SIRIA Categoria Juniori C Stadion SEMLAC 2015-09-14 15:00:00 STANCIU Mihai Vlăduț CIUCĂ Robert RANCEA Alexandru
2 P. GHIOROC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2015-09-10 15:00:00 DOBÂNDĂ Dinu DREGHICI Flavius Cristian RANCEA Alexandru MANUȘOV Iosif
1 V. PEREGU MARE - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2015-09-06 15:00:00 GHEORGHE Valentin HANYECZ Dan RANCEA Alexandru BORA Gligore
1 AS AQUA VEST ARAD - P. GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion SUBCETATE ARAD 2015-09-03 13:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. RANCEA Alexandru CRUDU Alexandru DUMITRU Florin
25 AS AQUA VEST ARAD - P. SIRIA Juniori 1 Seria B Stadion ȘOFRONEA 2015-06-05 16:00:00 HAIDA Valentina RANCEA Alexandru DEHELEAN Patrick Alin MAGHIAR Petre
24 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-06-03 16:00:00 ANDEA Alexandru LOVAS Alexandru RANCEA Alexandru VĂTRAN Dorin
23 V. FELNAC - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-05-23 09:00:00 NAGY ZOLTAN PETROVAN VASILE RANCEA ALEXANDRU Mihuța Petru
22 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-05-21 16:00:00 DRECIN BOGDAN RANCEA ALEXANDRU DEHELEAN PATRICK Jivan Mihai II
15 V. SELEUS - CS BELIU Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-05-10 16:00:00 GHEORGHE VALENTIN CRISTEA EMIL IOAN RANCEA ALEXANDRU Gornic Mircea
21 V. FELNAC - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-05-09 09:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL PETROVAN VASILE RANCEA ALEXANDRU Mihuța Petru
20 AS VIITORUL TISA NOUĂ - GLOGOVAT 2013 Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2015-05-04 16:00:00 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU RANCEA ALEXANDRU DEHELEAN PATRICK
19 V. FELNAC - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-04-27 15:00:00 CÎRMACI FILIP SERGIU HANT DANIEL RANCEA ALEXANDRU Maghiar Petre
19 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-04-30 15:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN HANT DANIEL RANCEA ALEXANDRU Manusov Iosif
18 AS VINGA - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-04-23 15:00:00 SANDU ROLAND BRADE RADU RANCEA ALEXANDRU Ologeanu Dan
17 UTA B.D. 2000 - CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2015-04-16 13:00:00 MATEUT CALIN NEAGU ALEXANDRU RANCEA ALEXANDRU
Inregistrari in baza de date: 114

ajf_arad