• ŞUŞCA Andreea
  • Data nasterii: 2000-11-02
  • Domiciliul:Turnu
  • Inaltime: 164 (cm)
  • Arbitru din anul: 2015
  • Categoria: I
  • Specializare: Arbitru Asistent
  • Lotul: Liga 4
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute: Engleză
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
24 AS ALUNIŞ - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-06-11 15:00:00 RIȚA Flavius Ionel PÂSLARU Andrei ȘUȘCĂ Andreea TIULEA Cornel
23 CS VICTORIA NĂDLAC - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2017-06-03 15:00:00 SALADEA Sorin RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea BABĂU Romulus
22 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-05-28 08:00:00 TRIF Cristian Alin RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
22 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-24 15:00:00 RUS Dionisie Constantin ȘUȘCĂ Andreea MADA Mădălin PETRIȘOR Gheorghe
27 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Liga a 4 a Stadion PĂULIŞ 2017-05-13 15:00:00 DEAC Ionel Alin VASILE Ioan Adrian ȘUȘCĂ Andreea TODERICI Mircea BABĂU Romulus
20 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-05-14 15:00:00 MAKO Andrei Sebastian VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai Adrian
21 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2017-05-18 15:00:00 RUS Dionisie Constantin ȘUȘCĂ Andreea DAȘCÃU Ovidiu Claudiu VIDA Constantin
31 ATLETICO 2007 - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2017-05-11 15:00:00 ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
16 CS VIITORUL SATU NOU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2017-05-06 15:00:00 VASI Alexandru Iulian ARDELEAN Paul Giorgian ȘUȘCĂ Andreea MIRON Marian
16 CS UNIREA GURAHONŢ - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 2017-05-07 15:00:00 SANDU Roland ȘUȘCĂ Andreea TAKATS Cristian Flavius MAKO Andraș
20 CS VOINŢA MAILAT - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-16 15:00:00 PETROVAN Florin ȘUȘCĂ Andreea SÂRBUȚ Alexandru Călin CIURESCU Victor
21 CS ATLETICO ARAD - UTA B.D. 2002 Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-08 13:00:00 PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
21 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2017-05-05 14:00:00 ȘUȘCĂ Andreea TAKATS Cristian Flavius
18 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2017-04-30 14:00:00 JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCĂ Andreea APĂTEAN Adrian
19 AS CETATE SĂVÎRŞIN - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2017-05-03 15:00:00 PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCĂ Andreea CĂPRICEANĂ Gabriel Florin ROȘU Eugen
19 CS VICTORIA NĂDLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2017-05-03 15:00:00 PETROVAN Florin DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCĂ Andreea BABĂU Romulus
23 C.S. ŞOIMII LIPOVA - AS DOROBANŢI Liga a 4 a Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-22 08:00:00 BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin SCRIDON Daniel
18 AS CETATE SĂVÎRŞIN - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2017-04-26 15:00:00 PETROVAN Florin ȘUȘCĂ Andreea MADA Mădălin GYENGYE Iosif
19 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2017-04-25 13:00:00 ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
21 AS PROGRESUL PECICA - CS INEU Liga a 4 a Stadion PECICA 2017-04-14 14:00:00 BOLCAȘ Alin Călin CÃȘUȚ Cristian ȘUȘCĂ Andreea CADAR Răzvan COMAN Ovidiu
17 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-04-19 11:00:00 IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta JIVAN Mihai
16 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 2017-04-09 14:00:00 DEAC Ionel Alin VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea HERȚEG Doru
24 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2017-04-11 13:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ȘUȘCĂ Andreea
16 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S.S. GLORIA ARAD 2006 Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-04-07 13:00:00 ȘUȘCĂ Andreea DREGHICI Flavius Cristian
15 AS ALUNIŞ - CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-04-02 14:00:00 VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea MADA Mădălin TĂNĂSESCU Romulus Cristian
15 CS VOINŢA MAILAT - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-05 14:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru ȘUȘCĂ Andreea TIULEA Cornel
16 UTA B.D. 2002 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2017-04-04 14:00:00 ȘUȘCĂ Andreea MOLDOVEANU Ionel Alexandru CĂPRICEANĂ Gabriel Florin
15 VIITORUL 1 ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-03-31 14:00:00 IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCĂ Andreea
14 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-03-26 12:00:00 OLARIU Laurențiu DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ȘUȘCĂ Andreea BIRO Gabor
14 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2017-03-24 14:00:00 BURCĂ Sergiu Lucian ȘUȘCĂ Andreea
13 CS VOINŢA MAILAT - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2017-03-22 12:00:00 PETROVAN Florin RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
12 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion VLADIMIRESCU 2017-03-15 12:00:00 IOVA Cătălin Ionuț HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
12 UTA B.D. 2007 - C.S.S. GLORIA ARAD 2006 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2017-03-10 13:00:00 MIHOC Alina ȘUȘCĂ Andreea
17 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion TARNOVA 2016-11-29 12:30:00 DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCĂ Andreea
10 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - UTA B.D. 2007 Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-25 12:00:00 ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
10 CS ATLETICO ARAD - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-25 13:00:00 ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea
12 CS VICTORIA NĂDLAC - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 2016-11-12 11:00:00 IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian ȘUȘCĂ Andreea GORNIC Mircea
15 ATLETICO 2007 - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-17 12:30:00 ȘUȘCĂ Andreea DISTA Denis
8 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-11 12:00:00 ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
12 CS INEU - CS ŞOIMII ŞIMAND Liga a 4 a Stadion CENTRAL INEU 2016-11-05 08:00:00 COROBAN Cristian Ionel VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
9 CS VICTORIA SELEUŞ - C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2016-11-06 11:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel ȘUȘCĂ Andreea CÎRMACI Filip Sergiu MAKO Andraș
5 AS DOROBANŢI - A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion DOROBANTI 2016-11-09 11:00:00 PETROVAN Florin ȘUȘCĂ Andreea DISTA Denis BORA Gligore
11 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Liga a 4 a StadionCURTICI 2016-10-29 12:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin MAKO Andraș
10 AS VINGA - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-10-30 12:00:00 TRIF Cristian Alin MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCĂ Andreea PETRIŞOR Gheorghe
11 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - C.S. ŞICULA 2016 Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-11-02 11:00:00 VESA Pavel Florin ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea GYENGYE Iosif
7 VIITORUL 1 ARAD - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2016-10-31 13:00:00 DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
6 CS UNIREA SÎNTANA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion SÂNTANA 2016-11-01 13:00:00 ȘUȘCĂ Andreea CALNACOV Denis Claudiu
7 CITIZENS OF ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2016-10-23 08:00:00 PETROVAN Florin ȘUȘCĂ Andreea NEAGU Flavius ALEXA Marius
10 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2016-10-26 12:00:00 MIHOC Alina ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta GYENGYE Iosif
6 UTA B.D. 2002 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-10-24 13:00:00 ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
5 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-21 12:30:00 ȘUȘCĂ Andreea DOBÂNDĂ Dinu
5 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2016-10-21 13:30:00 ȘUȘCĂ Andreea DOBÂNDĂ Dinu
8 AS STEAUA GRĂNICERI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2016-10-16 12:00:00 ARDELEAN Ioan Viorel RANCEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai Adrian
9 CS GLOGOVĂŢ 2013 - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-10-19 12:00:00 MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta FORTON Nicuşor
5 VIITORUL 1 ARAD - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2016-10-17 13:00:00 ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta DOBÂNDĂ Dinu
8 VIITORUL 2 ARAD - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-10-18 14:00:00 VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea
7 AS ALUNIŞ - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-10-09 12:00:00 OLARIU Laurențiu ȘUȘCĂ Andreea DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SFÃT Gheorghe
5 CS ŞOIMII LIVADA - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2016-10-08 12:00:00 BÎTEA Radu Bogdan ȘUȘCĂ Andreea TAKATS Cristian Flavius FORTON Nicuşor
4 UTA B.D. 2003 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-10 13:30:00 RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
7 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria Stadion PECICA 2016-10-05 12:00:00 ANDEA Alexandru ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai
3 UTA B.D. 2002 - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-10-03 13:30:00 ȘUȘCĂ Andreea HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
6 AS VINGA - AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-10-02 12:00:00 GHEORGHE Valentin TURGYAN Cătălin ȘUȘCĂ Andreea ROȘU Eugen
2 UTA B.D. 2007 - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-09-30 14:00:00 ȘUȘCĂ Andreea DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
6 A.C.S. SOCODOR - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 2016-09-28 14:00:00 DOBÂNDĂ Dinu RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
2 UTA B.D. 2003 - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2016-09-26 14:00:00 PETROVAN Florin ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea
3 CITIZENS OF ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNICOLAU MIC 2016-09-25 08:00:00 VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta TIULEA Cornel
1 AS PROGRESUL PECICA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion PECICA 2016-09-19 14:00:00 BOLCAȘ Alin Călin ȘUȘCĂ Andreea CRUDU Alexandru
5 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2016-09-21 14:00:00 ANDEA Alexandru NEAGU Flavius ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
4 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2016-09-18 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea PEȘTE Bogdan Dumitru
3 AS AQUA VEST ARAD - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2016-09-10 14:00:00 SALADEA Sorin ANDEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea APĂTEAN Adrian
4 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-09-14 14:00:00 MAKO Andrei Sebastian ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta BABĂU Romulus
2 CS OLIMPIA BOCSIG - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 2016-09-04 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel ȘUȘCĂ Andreea BORLEA Emanuel JUȘCÃ Teodor
2 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - A.C.S. SOCODOR Cupa Romaniei Stadion ŢIPAR 2016-09-07 13:30:00 VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif
1 C.S. ATHLETICO VINGA - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion VINGA 2016-08-28 15:00:00 HERȚEG Dorinel ȘUȘCĂ Andreea NEAGU Alexandru CRISTI T.
1 AS SEMLECANA SEMLAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-08-24 15:00:00 COROBAN Cristian Ionel ANDEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea MIHUȚA Petru
1 C.S. VIITORUL PEREG - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Cupa Romaniei Stadion PEREGU MARE 2016-08-21 14:30:00 VESA Pavel Florin ȘUȘCĂ Andreea DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TIULEA Cornel
6 C.S. GLORIA NEUDORF - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-06-19 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț RANCEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea MANUȘOV Iosif
5 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CH. CRIȘ 2016-06-12 15:00:00 VASILE Ioan Adrian CRUDU Alexandru ȘUȘCĂ Andreea CIURESCU Victor
4 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-06-04 15:00:00 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Flavius ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
1 AS VOINŢA MACEA - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2016-05-15 15:00:00 PANĂ Natanael ȘUȘCĂ Andreea PÃTROI Ciprian ALB Ioan
21 AS VIITORUL TISA NOUĂ - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-05-16 15:00:00 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea
30 VIITORUL 2 ARAD - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion ICRTI 2016-05-18 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea
18 CS REAL HORIA - CS GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2016-05-08 15:00:00 PANĂ Natanael ARDELEAN Paul Giorgian ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
20 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2016-05-12 15:00:00 SALADEA Sorin TURGYAN Cătălin ȘUȘCĂ Andreea TIULEA Cornel
19 AS VIITORUL TISA NOUĂ - CS INEU Categoria Juniori C Stadion TISA NOUĂ 2016-05-03 15:00:00 VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCĂ Andreea
18 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-04-28 14:00:00 VASILE Ioan Adrian ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
24 FC ANDROMEDA - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion Dorobanti 2016-04-27 14:00:00 DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCĂ Andreea
16 AS VIITORUL PEREGU MARE - AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-04-17 14:00:00 PANĂ Natanael COIȘ Carol ȘUȘCĂ Andreea SCRIDON Daniel
17 CS UNIREA SÎNTANA - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-04-21 14:00:00 PANĂ Natanael ȘUȘCĂ Andreea MATEŞ Bogdan Emilian OLOGEANU Dan
17 CS ATLETICO ARAD - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-15 14:00:00 RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCĂ Andreea
15 GLORIA NEUDORF - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2016-04-10 14:00:00 BOLCAȘ Alin Călin MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea GYENGYE Iosif
16 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2016-04-14 13:30:00 MATEUȚ Cãlin NEAGU Alexandru ȘUȘCĂ Andreea TIULEA Cornel
16 CS ATLETICO ARAD - ACS SIRIA Categoria Juniori C Stadion SEGA 2016-04-11 13:30:00 TAKATS Cristian Flavius DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCĂ Andreea
14 AS VIITORUL PEREGU MARE - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 2016-04-03 15:00:00 VASI Alexandru Iulian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai
15 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2016-04-07 15:00:00 BÎTEA Radu Bogdan ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
15 VIITORUL 1 ARAD - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-04-01 14:30:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea
13 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-03-27 13:00:00 GORNIC Alexandru Dan DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCĂ Andreea CIURESCU Victor
14 AS SEMLECANA SEMLAC - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2016-03-31 13:00:00 COROBAN Cristian Ionel CRUDU Alexandru ȘUȘCĂ Andreea GYENGYE Iosif
19 CSS GLORIA ARAD 1 - C.S. OLIMPIA BUJAC Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-03-30 13:30:00 ȘUȘCĂ Andreea MATEUȚ Cãlin
14 ATLETICO 2007 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-03-25 14:30:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea
13 VIITORUL 1 ARAD - FC ANDROMEDA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2016-03-21 14:30:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea
17 CSS GLORIA ARAD 1 - ATLETICO 2004 Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-03-16 15:00:00 ARDELEAN Paul Giorgian ȘUȘCĂ Andreea
16 ATLETICO 2005 ARAD - CS INEU Categoria Juniori D Stadion SEGA 2016-03-09 14:00:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea
11 ACS SIRIA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2015-11-23 13:30:00 PANĂ Natanael RANCEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea
10 AS SEMLECANA SEMLAC - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-11-19 12:00:00 MATEUȚ Cãlin ANDEA Alexandru ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
10 UTA B.D. 2001 - FC ANDROMEDA Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-11-16 13:15:00 PANĂ Natanael RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCĂ Andreea
9 V. SELEUS - AS PRO GURBA Liga a 6 a Seria B Stadion Seleus 2015-11-08 12:00:00 SILAGHI Robert SĂVAN Gavril Flavius Laurian ȘUȘCĂ Andreea BABĂU Romulus
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - AS AQUA VEST ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 2015-11-12 12:00:00 JUNGER Andreas Thomas ȘUȘCĂ Andreea ARDELEAN Paul Giorgian MIHUȚA Petru
9 O. BUJAC - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion BUJAC 2015-11-11 14:00:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea
10 FC ZIMANDU NOU - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2015-11-01 12:00:00 CRISTEA Emil Ioan TOMUȚA Sebastian Florin ȘUȘCĂ Andreea COMAN Ovidiu
8 V. FELNAC - GLOGOVAT 2013 Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2015-11-05 12:00:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea NEAGU Alexandru ALB Ioan
8 VIITORUL 1 ARAD - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-11-04 13:00:00 RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
7 ATLETICO ARAD - FC ANDROMEDA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2015-10-26 14:00:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea LAUKO Claudiu Cosmin
7 VIITORUL 2 ARAD - ATLETICO 2007 Categoria Juniori E Stadion SEMLAC 2015-10-23 14:30:00 STANCIU Mihai Vlăduț ȘUȘCĂ Andreea
6 AS GLORIA SECUSIGIU - R. HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SECUSIGIU 2015-10-18 13:00:00 BOLCAȘ Alin Călin ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea ENOIU Traian
6 ACS UTA II B.D. - AS SEMLECANA SEMLAC Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 2015-10-22 13:00:00 COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea APĂTEAN Adrian
6 UTA B.D. 2001 - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion ICRTI 2015-10-19 13:00:00 STANCIU Mihai Vlăduț PETROVAN Florin ȘUȘCĂ Andreea
5 AS VOINŢA MACEA - GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2015-10-11 13:00:00 DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCĂ Andreea MONA Sergiu Laurențiu HAMZA Ioan
5 GLOGOVAT 2013 - S LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-10-15 13:00:00 SILAGHI Robert PETROVAN Florin ȘUȘCĂ Andreea TIULEA Cornel
5 ACS SIRIA - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion ŞIRIA 2015-10-12 14:00:00 PUICEA Claudiu Ghe. TAKATS Cristian Flavius ȘUȘCĂ Andreea
5 VIITORUL 1 ARAD - KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2015-10-10 08:30:00 IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCĂ Andreea
4 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - GLORIA NEUDORF Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2015-10-04 13:00:00 CÃȘUȚ Cristian DEHELEAN Patrick Alin ȘUȘCĂ Andreea COMAN Ovidiu
6 AS VINGA - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-10-08 13:00:00 SILAGHI Robert CRUDU Alexandru ȘUȘCĂ Andreea MANUȘOV Iosif
4 CS ŞOIMII PÎNCOTA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion PÂNCOTA 2015-10-05 14:00:00 MATEUȚ Cãlin ȘUȘCĂ Andreea RADU Paul
3 CS INEU - UTA B.D. 2001 Categoria Juniori C Stadion INEU 2015-09-28 15:00:00 JURCĂ Tudor Florin ȘUȘCĂ Andreea BERARIU Lucian Mihai
2 ACS UTA B.D. - ACS SIRIA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2015-09-18 15:00:00 LOVAS Alexandru ȘUȘCĂ Andreea
24 ACS UTA B.D. - V.LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion SEGA 2015-05-30 09:00:00 MATEUȚ Cãlin BRADE Radu Victor ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
23 AS PROGRESUL PECICA - AS VINGA Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-05-23 16:00:00 PUICEA CLAUDIU GHE. SUSCA NICOLETA SUSCA ANDREEA Biro Gabor jr.
22 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS BANATUL SÎNICOLAU MIC Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2015-05-20 16:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL SUSCA NICOLETA SUSCA ANDREEA Braniscan Ioan
21 V. NADLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2015-05-09 09:00:00 DAŞCĂU OVIDIU CLAUDIU HANT DANIEL SUSCA ANDREEA Buda Leontin
21 AS VINGA - V. FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2015-05-14 16:00:00 DEMETER CLAUDIU IOAN MONA SERGIU SUSCA ANDREEA Ologeanu Dan
20 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - N. SEBIS Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2015-05-07 16:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ SUSCA NICOLETA SUSCA ANDREEA Ciurescu Victor
19 AS PROGRESUL PECICA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2015-04-25 15:00:00 WERNITZER ADRIAN PAUL SUSCA NICOLETA SUSCA ANDREEA Biro Gabor jr.
18 AS PROGRESUL PECICA - AS VIITORUL TISA NOUĂ Categoria Juniori C Stadion PECICA 2015-04-21 15:00:00 ILEA ALEXANDRU IONUŢ CRUDU ALEXANDRU SUSCA ANDREEA
17 AS SEMLECANA SEMLAC - V. NADLAC Juniori 1 Seria A Stadion SEMLAC 2015-04-16 15:00:00 JURCĂ TUDOR FLORIN SUSCA NICOLETA SUSCA ANDREEA Ologeanu Dan
Inregistrari in baza de date: 135

ajf_arad