• NEAGU Flavius
  • Data nasterii: 1999-09-07
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: (cm)
  • Arbitru din anul: 2016
  • Categoria: II
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Elev
  • Ocupatia actuala: Elev
  • Limbi straine cunoscute:
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
25 AS VOINŢA MUNAR - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2017-06-18 15:00:00 NEAGU Flavius CÃȘUȚ Cristian RADU Paul MIHUŢA Petre
19 FC ZIMANDU NOU - AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 2017-05-28 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru MADA Mădălin MANUȘOV Iosif
16 AS NAŢIONAL SINTEA MARE - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-05-21 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru ANDEA Alexandru TĂNĂSESCU Romulus Cristian
22 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2017-05-24 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru DEHELEAN Patrick Alin HERȚEG Doru
15 CITIZENS OF ARAD - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-05-14 08:00:00 NEAGU Flavius MOLDOVEANU Ionel Alexandru RADU Paul ALEXA Marius
21 CS UNIREA SÎNTANA - AS DOROBANŢI Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-05-18 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru VESA Pavel Florin MANUȘOV Iosif
22 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion CERMEI 2017-05-15 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț
13 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2017-05-04 15:00:00 IOVA Cătălin Ionuț PANTEA Andrei Alex. NEAGU Flavius FORTON Nicuşor
14 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2017-05-07 15:00:00 NEAGU Flavius PÃTROI Ciprian DREGHICI Flavius Cristian SFÃT Gheorghe
20 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2017-05-16 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu VIDA Constantin
21 VIITORUL 1 ARAD - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2017-05-08 15:00:00 NEAGU Flavius CALNACOV Denis Claudiu DRĂGOIU Ioana Bianca
21 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 2017-05-05 14:00:00 SANDU Roland NEAGU Flavius
13 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2017-04-30 14:00:00 NEAGU Flavius CĂPRICEANĂ Gabriel Florin VESA Pavel Florin SFÃT Gheorghe
19 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2017-05-22 15:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru MADA Mădălin OLOGEANU Dan
12 AS VOINŢA MACEA - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion MACEA 2017-04-23 14:00:00 BOLCAȘ Alin Călin DOBÂNDĂ Dinu NEAGU Flavius GORNIC Mircea
17 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - CS INEU Juniori 1 Seria B StadionCURTICI 2017-04-24 14:00:00 NEAGU Flavius MOLDOVEANU Ionel Alexandru DRĂGOIU Ioana Bianca VIDA Constantin
18 AS PODGORIA GHIOROC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2017-04-26 14:00:00 NEAGU Flavius PANTEA Andrei Alex. PANTEA Patricia Alexandra BUDA Leontin
27 ATLETICO 2007 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 2017-04-25 14:00:00 NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
18 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-04-22 08:00:00 COROBAN Cristian Ionel NEAGU Flavius
18 CS ATLETICO ARAD - C.S.S. GLORIA ARAD 2007 Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2017-04-21 15:00:00 NEAGU Flavius COROBAN Cristian Ionel
17 AS PROGRESUL PECICA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2017-04-19 14:00:00 NEAGU Flavius NICA Liana DOBÂNDĂ Dinu GYENGYE Iosif
17 UTA B.D. 2007 - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2017-04-14 14:00:00 NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
11 F.C. SÂNTANA 2016 - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-04-09 14:00:00 NEAGU Flavius NAGY Zoltan MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
16 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2017-04-12 14:00:00 NEAGU Flavius CALNACOV Denis Claudiu CĂLINDRUŢ Emanuel Roland ROȘU Eugen
16 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2017-04-07 14:00:00 LOVAS Alexandru NEAGU Flavius
10 CITIZENS OF ARAD - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-02 14:00:00 NEAGU Flavius NICA Liana TURGYAN Cătălin TIULEA Cornel
15 CS VOINŢA MAILAT - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-04-05 14:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru ȘUȘCĂ Andreea TIULEA Cornel
16 UTA B.D. 2003 - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2017-04-03 14:30:00 NEAGU Flavius TURGYAN Cătălin CĂLINDRUŢ Emanuel Roland
14 CS SPERANŢA TURNU - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2017-03-25 12:00:00 NEAGU Flavius CRUDU Alexandru DUMITRU Flavia Daniela APĂTEAN Adrian
14 AS PROGRESUL PECICA - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2017-03-29 12:00:00 NEAGU Flavius CÎRMACI Filip Sergiu RADU Paul TIULEA Cornel
15 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - UTA B.D. 2003 Categoria Juniori C Stadion TÂRNOVA 2017-03-27 14:00:00 NEAGU Flavius MOLDOVEANU Ionel Alexandru CALNACOV Denis Claudiu
13 C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion PÂNCOTA 2017-03-22 12:00:00 NEAGU Flavius CALNACOV Denis Claudiu NEAGU Alexandru PÃCURAR Augustin
19 A.C.S. SOCODOR - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2017-03-16 13:30:00 CALNACOV Denis Claudiu NEAGU Flavius
13 C.S.S. GLORIA ARAD 2006 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-17 13:00:00 NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
13 C.S.S. GLORIA ARAD 2007 - UTA B.D. 2007 Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2017-03-17 14:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru
12 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 2017-03-15 12:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru CALNACOV Denis Claudiu MAKO Andraș
13 AS PROGRESUL PECICA - CS INEU Categoria Juniori C Stadion PECICA 2017-03-13 13:30:00 NEAGU Flavius CRUDU Alexandru CALNACOV Denis Claudiu
12 AS PROGRESUL PECICA - ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ Categoria Juniori E Stadion PECICA 2017-03-10 13:30:00 NEAGU Flavius CALNACOV Denis Claudiu
18 CS ŞOIMII ŞIMAND - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2016-12-06 12:30:00 NEAGU Flavius DREGHICI Flavius Cristian
17 C.S.S. GLORIA ARAD - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-29 13:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru
10 ACS ŞOIMII PÎNCOTA - AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori C Stadion TÂRNOVA 2016-11-21 12:30:00 VESA Pavel Florin NEAGU Flavius NEAGU Alexandru
15 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion LIPOVA 2016-11-22 13:00:00 NEAGU Flavius CALNACOV Denis Claudiu
12 AS ALUNIŞ - CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2016-11-13 11:00:00 VASI Alexandru Iulian COJOCARIU Dan Cristian NEAGU Flavius ENOIU Traian
9 AS PROGRESUL PECICA - ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori C Stadion PECICA 2016-11-14 12:30:00 MATEUȚ Cãlin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu NEAGU Flavius
9 VIITORUL 1 ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C JOC AMANAT 2016-11-14 13:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru CALNACOV Denis Claudiu JOC AMANAT
14 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - CS OLIMPIA BOCSIG Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 2016-11-15 12:00:00 NEAGU Flavius CĂPRICEANĂ Gabriel Florin
11 CS SPERANŢA TURNU - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 2016-11-05 11:00:00 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Flavius BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru
11 CS AVÂNTUL TÎRNOVA - CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion TARNOVA 2016-11-06 11:00:00 BÎTEA Radu Bogdan DAȘCÃU Ovidiu Claudiu NEAGU Flavius ALEXA Marius
2 C.S. VICTORIA FELNAC - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2016-11-09 11:00:00 NEAGU Flavius CALNACOV Denis Claudiu CĂPRICEANĂ Gabriel Florin TIULEA Cornel
8 UTA B.D. 2003 - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-07 12:30:00 NEAGU Flavius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu
13 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-11-08 13:00:00 MATEUȚ Cãlin NEAGU Flavius
7 UTA B.D. 2007 - A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-11-04 13:00:00 MATEUȚ Cãlin NEAGU Flavius
7 VIITORUL 1 ARAD - C.S. ŞOIMII 1938 PÂNCOTA Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 2016-11-04 13:00:00 MATEUȚ Cãlin NEAGU Flavius
10 CS VIITORUL SATU NOU - AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2016-10-29 12:00:00 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Flavius TAKATS Cristian Flavius OLOGEANU Dan
8 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-10-30 12:00:00 CRISTEA Emil Ioan NEAGU Flavius DREGHICI Flavius Cristian TIULEA Cornel
11 AS CETATE SĂVÎRŞIN - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2016-11-02 11:00:00 NEAGU Flavius LOVAS Alexandru CALNACOV Denis Claudiu BABĂU Romulus
10 A.C.S. SOCODOR - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion SOCODOR 2016-10-27 13:00:00 NEAGU Flavius RADU Paul
6 ATLETICO 2007 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-11-01 13:00:00 NEAGU Flavius ȘUȘCÃ Nicoleta
7 CITIZENS OF ARAD - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2016-10-23 08:00:00 PETROVAN Florin ȘUȘCĂ Andreea NEAGU Flavius ALEXA Marius
10 CS VOINŢA MAILAT - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 2016-10-26 12:00:00 NEAGU Flavius CALNACOV Denis Claudiu NEAGU Alexandru TIULEA Cornel
10 CS ŞOIMII ŞIMAND - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2016-10-24 13:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru
5 CS ATLETICO ARAD - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-10-21 13:00:00 MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Flavius
6 AS MUREŞANA MÎNDRULOC - CS ŞOIMII LIVADA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 2016-10-16 12:00:00 GORNIC Alexandru Dan NEAGU Flavius DISTA Denis VĂTRAN Dorin
9 CS UNIREA SÎNTANA - C.S. ŞICULA 2016 Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2016-10-19 12:00:00 NEAGU Flavius VESA Pavel Florin NEAGU Alexandru TIULEA Cornel
8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - ATLETICO 2007 Categoria Juniori D StadionCURTICI 2016-10-18 13:00:00 MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Flavius
5 C.S. VIITORUL PEREG - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria B Stadion PEREGU MARE 2016-10-09 12:00:00 BURCĂ Daniel Adrian BETEA Sorina Georgiana NEAGU Flavius TIULEA Cornel
8 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-10-12 12:00:00 NEAGU Flavius VESA Pavel Florin NEAGU Alexandru MANUȘOV Iosif
6 VIITORUL 2 ARAD - A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 2016-10-13 13:00:00 NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
7 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2016-10-05 12:00:00 NEAGU Flavius MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Alexandru HERȚEG Doru
6 AS VIITORUL ŞEPREUŞ - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 2016-10-02 10:00:00 NEAGU Flavius SUCIU Andreea JOANDREA Sergiu Cătălin MANUȘOV Iosif
5 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2016-10-06 13:30:00 CALNACOV Denis Claudiu NEAGU Flavius
4 AS PROGRESUL PECICA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion PECICA 2016-09-29 14:00:00 NEAGU Flavius NEAGU Alexandru
6 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2016-09-28 14:00:00 NEAGU Flavius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian TIULEA Cornel
3 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS FRONTIERA PILU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂBRANI 2016-09-25 14:00:00 COROBAN Cristian Ionel NEAGU Flavius DREGHICI Flavius Cristian SFÃT Gheorghe
2 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2016-09-23 14:00:00 OPITZ Roland Ladislau NEAGU Flavius
5 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2016-09-21 14:00:00 ANDEA Alexandru NEAGU Flavius ȘUȘCĂ Andreea OLOGEANU Dan
2 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2016-09-18 14:00:00 OLARIU Laurențiu NEAGU Flavius NEAGU Alexandru TIULEA Cornel
1 F.C. SÂNTANA 2016 - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2016-09-10 14:00:00 GHEORGHE Valentin NEAGU Flavius BETEA Sorina Georgiana MIHUŢA Petre
4 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2016-09-14 14:00:00 NEAGU Flavius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu NEAGU Alexandru BUDA Leontin
3 CS VICTORIA NĂDLAC - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2016-09-07 14:00:00 NEAGU Flavius BULZ Ștefan CRUDU Alexandru BIRO Gabor Oliver
2 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria B Stadion VLADIMIRESCU 2016-08-31 15:00:00 ANDEA Alexandru NEAGU Flavius CÃȘUȚ Cristian OLOGEANU Dan
6 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2016-06-19 15:00:00 MATEUȚ Cãlin NEAGU Flavius NEAGU Alexandru BORA Gligore
4 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2016-06-04 15:00:00 IACOB Nicolae Liviu NEAGU Flavius ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
29 CS OLIMPIA BUJAC - VIITORUL 1 ARAD Categoria Juniori D Stadion BUJAC ARAD 2016-05-13 15:00:00 NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
27 CS OLIMPIA BUJAC - FC ANDROMEDA Categoria Juniori D Stadion BUJAC ARAD 2016-05-06 13:00:00 TAKATS Cristian Flavius NEAGU Flavius
21 VIITORUL 2 ARAD - CS INEU Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2016-05-07 08:00:00 NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
19 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2016-05-05 15:00:00 MATEUȚ Cãlin NEAGU Flavius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
23 ATLETICO 2004 - C.S. OLIMPIA BUJAC Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2016-04-22 13:00:00 MATEUȚ Cãlin NEAGU Flavius
16 ATLETICO 2007 - CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-07 14:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Flavius
16 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS INEU Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 2016-04-07 15:00:00 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Flavius
Inregistrari in baza de date: 90

ajf_arad