• BABUȚIA Bogdan Onisim
  • Data nasterii: 1993-08-10
  • Domiciliul:Sâmbăteni
  • Inaltime: 181 (cm)
  • Arbitru din anul: 2017
  • Categoria: Stagiar
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Uman
  • Ocupatia actuala: Operator Calculatoare
  • Limbi straine cunoscute: Engleza
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
21 CS ŞOIMII LIVADA - AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2018-05-19 BABUȚIA Bogdan Onisim CÎRMACI Filip Sergiu CÃȘUȚ Cristian MAKO Andraș
18 CS REAL HORIA - CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 2018-05-20 BABUȚIA Bogdan Onisim MOLDOVAN Bogdan Traian MOȚ Andreea Alexandra GYENGYE Iosif
14 AS PROGRESUL PECICA - C.S. ATLETICO 2005 ARAD Categoria Juniori D Stadion PECICA 2018-05-24 MONA Sergiu Laurențiu BABUȚIA Bogdan Onisim
11 CS GLOGOVĂŢ 2013 - A.F.C. UTA ARAD 2008 Categoria Juniori E Horia 2018-05-18 BABUȚIA Bogdan Onisim MADA Mădălin
20 AS DOROBANŢI - AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion Dorobanti 2018-05-13 BABUȚIA Bogdan Onisim CÃȘUȚ Cristian DREGHICI Flavius Cristian APĂTEAN Adrian
21 CS ŞOIMII ŞIMAND - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 2018-05-16 BABUȚIA Bogdan Onisim CĂLINDRUȚ Emanuel Roland DRĂGOIU Ioana Bianca HERȚEG Doru
13 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Categoria Juniori C Stadion SÂMBĂTENI 2018-05-14 BABUȚIA Bogdan Onisim MADA Mădălin DRĂGOIU Ioana Bianca
12 CS VOINŢA MAILAT - CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2018-05-17 BABUȚIA Bogdan Onisim TAL Daniel Vasile
16 F.C. SPICUL OLARI - A.C.S. VILLA GURBA 1213 Liga a 6 a Seria B Stadion OLARI 2018-05-06 BABUȚIA Bogdan Onisim BĂLA Casian Andrei MIHUȚA Daniel Costel FORTON Nicuşor
20 CS VOINŢA MAILAT - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2018-05-09 BABUȚIA Bogdan Onisim SÂRBUȚ Alexandru Călin JIDOI Florin Radu TIULEA Cornel
10 AS PROGRESUL PECICA - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori D Stadion PECICA 2018-05-05 BABUȚIA Bogdan Onisim RIȚA Flavius Ionel
11 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2018-05-10 LEAH Darius Alexandru BABUȚIA Bogdan Onisim
18 AS AQUA VEST ARAD - AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 2018-04-28 PALCU Gheorghe Marius BABUȚIA Bogdan Onisim GROȘAN Tudor Ștefan APĂTEAN Adrian
18 AS SEMLECANA SEMLAC - AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 2018-04-29 SALADEA Sorin MONA Sergiu Laurențiu BABUȚIA Bogdan Onisim ENOIU Traian
19 AS VIITORUL TISA NOUĂ - C.S. ATHLETICO VINGA Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 2018-05-02 BABUȚIA Bogdan Onisim LEAH Darius Alexandru BUNACIU Adrian Nicolas BUDA Leontin
11 CS INEU - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2018-05-03 BABUȚIA Bogdan Onisim ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea
11 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2018-04-27 BABUȚIA Bogdan Onisim CALNACOV Denis Claudiu
17 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2018-04-22 OLARIU Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BABUȚIA Bogdan Onisim MANUȘOV Iosif
18 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A StadionCURTICI 2018-04-23 BABUȚIA Bogdan Onisim DRĂGOIU Ioana Bianca JIDOI Florin Radu BUDA Leontin
9 CS FRONTIERA CURTICI 2004 - AS VICTORIA FELNAC Categoria Juniori C StadionCURTICI 2018-04-24 BABUȚIA Bogdan Onisim DRĂGOIU Ioana Bianca JIDOI Florin Radu
9 A.F.C. UTA ARAD - C.S. ATLETICO 2005 ARAD Categoria Juniori D Stadion BUJAC ARAD 2018-04-26 BABUȚIA Bogdan Onisim HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
16 CS VIITORUL SATU NOU - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2018-04-14 RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCÃ Nicoleta BABUȚIA Bogdan Onisim MAKO Andraș
17 CS VOINŢA MAILAT - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2018-04-18 BABUȚIA Bogdan Onisim POPA Sebastian BUNACIU Adrian Nicolas BORA Gligore
7 C.S.S. GLORIA ARAD - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2018-04-16 BABUȚIA Bogdan Onisim ȘUȘCĂ Andreea LEAH Darius Alexandru
8 C.S.S. GLORIA ARAD - A.F.C. UTA ARAD 2003 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 2018-04-19 BABUȚIA Bogdan Onisim KOVACS Raul SALA Adrian Florin
14 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 2018-03-17 PALCU Gheorghe Marius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BABUȚIA Bogdan Onisim MAKO Andraș
13 AS STEAUA GRĂNICERI - AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2017-11-19 PANĂ Natanael CĂPRICEANĂ Gabriel Florin BABUȚIA Bogdan Onisim PÃCURAR Augustin
12 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 2017-11-12 IOVA Cătălin Ionuț DOBÂNDĂ Dinu BABUȚIA Bogdan Onisim TĂNĂSESCU Romulus Cristian
10 C.S. ATHLETICO VINGA - AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 2017-11-05 VASILE Ioan Adrian RADU Paul BABUȚIA Bogdan Onisim COMAN Ovidiu
8 CS BELIU - CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 2017-10-15 PANĂ Natanael DOBÂNDĂ Dinu BABUȚIA Bogdan Onisim BORA Gligore
6 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-10-08 NEAGU Flavius STANCIU Mihai Vlăduț BABUȚIA Bogdan Onisim TIULEA Cornel
6 AS ALUNIŞ - AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 2017-10-01 COROBAN Cristian Ionel ȘUȘCÃ Nicoleta BABUȚIA Bogdan Onisim VĂTRAN Dorin
5 ACS NAŢIONAL SEBIŞ - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 2017-09-30 RIȚA Flavius Ionel BABUȚIA Bogdan Onisim LOVAS Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
5 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 2017-09-23 BURZA Cristian Mirel RADU Paul BABUȚIA Bogdan Onisim SCRIDON Daniel
5 AS FLACĂRA ŢIPAR - AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 2017-09-24 MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Paul Giorgian BABUȚIA Bogdan Onisim JUȘCÃ Teodor
4 CS INEU - A.C.S. VIITORUL ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-09-20 RUS Dionisie Constantin MADA Mădălin BABUȚIA Bogdan Onisim MANUȘOV Iosif
4 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 2017-09-27 IOVA Cătălin Ionuț DREGHICI Flavius Cristian BABUȚIA Bogdan Onisim BUDA Leontin
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-09-25 RUS Dionisie Constantin MADA Mădălin BABUȚIA Bogdan Onisim
5 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori D - Seria A Stadion C.P.L. ARAD 2017-09-28 PALCU Gheorghe Marius BABUȚIA Bogdan Onisim
4 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori E - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-09-22 MADA Mădălin BABUȚIA Bogdan Onisim
4 AS STEAUA GRĂNICERI - FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 2017-09-17 VASI Alexandru Iulian CALNACOV Denis Claudiu BABUȚIA Bogdan Onisim VIDA Constantin
3 F.C. SÂNTANA 2016 - C.S. ȘICULA Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-09-16 SALADEA Sorin TURGYAN Cătălin BABUȚIA Bogdan Onisim JIVAN Mihai
5 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS VOINŢA MAILAT Juniori D - Seria A Stadion JOSEF SCHEIRICH ZĂBRANI 2017-09-21 MADA Mădălin BABUȚIA Bogdan Onisim
5 CS UNIREA SÎNTANA - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori D - Seria B Stadion SÂNTANA 2017-09-21 MONA Sergiu Laurențiu BABUȚIA Bogdan Onisim
3 CS VICTORIA SELEUŞ - CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 6 a Seria B Stadion SELEUŞ 2017-09-10 MAKO Andrei Sebastian BURCA Sergiu Lucian BABUȚIA Bogdan Onisim COMAN Ovidiu
2 CS GLOGOVĂŢ 2013 - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori E - Seria A Stadion HORIA 2017-09-12 BABUȚIA Bogdan Onisim
2 CS ATLETICO ARAD - AS VICTORIA FELNAC Cupa Romaniei Stadion FELNAC 2017-09-06 VESA Pavel Florin LOVAS Alexandru BABUȚIA Bogdan Onisim ALEXA Marius Andrei
1 CITIZENS OF ARAD - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-09-03 ARDELEAN Mircea Florin PÂSLARU Andrei BABUȚIA Bogdan Onisim TIULEA Cornel
1 A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD - AS VICTORIA FELNAC Juniori C - Seria A Stadion SÂNLEANI 2017-09-04 NEAGU Flavius MADA Mădălin BABUȚIA Bogdan Onisim
2 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Juniori D - Seria A Stadion ZĂBRANI 2017-09-07 MADA Mădălin BABUȚIA Bogdan Onisim
1 CS ATLETICO ARAD - AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-08-26 DEAC Ionel Alin BETEA Sorina Georgiana BABUȚIA Bogdan Onisim VIDA Constantin
2 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2017-08-30 RUS Dionisie Constantin MIHUȚ Răzvan Traian BABUȚIA Bogdan Onisim BORA Gligore
33 C.S. ŞOIMII LIPOVA - ACADEMIA BROSOVSZKY Categoria Juniori D Stadion SÂMBĂTENI 2017-05-23 MADA Mădălin BABUȚIA Bogdan Onisim
21 AS PROGRESUL PECICA - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion PECICA 2017-05-05 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BABUȚIA Bogdan Onisim
19 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 2017-05-03 PETROVAN Florin MOLDOVEANU Ionel Alexandru BABUȚIA Bogdan Onisim VIDA Constantin
18 CS VICTORIA ZĂBRANI - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 2017-04-26 SANDU Roland BABUȚIA Bogdan Onisim JOANDREA Sergiu Cătălin HERȚEG Doru
16 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-04-10 MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Alexandru BABUȚIA Bogdan Onisim VIDA Constantin
Inregistrari in baza de date: 57

ajf_arad