• RUS Dionisie Constantin
  • Data nasterii: 1988-05-07
  • Domiciliul:Arad
  • Inaltime: 186 (cm)
  • Arbitru din anul: 2017
  • Categoria: Stagiar
  • Specializare: Arbitru
  • Lotul: Liga 5 - 6
  • Studii : Medii
  • Profesia de baza: Operator Calculatoare
  • Ocupatia actuala: Șef Echipă
  • Limbi straine cunoscute: Engleza
Alte detalii:
Delegari:
Etapa Echipe Categorie Teren Data Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
18 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - A.C.S. VILLA GURBA 1213 Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2018-05-20 RUS Dionisie Constantin SALA Adrian Florin LEAH Darius Alexandru MIHUŢA Petre
23 C.S. ATHLETICO VINGA - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2018-05-21 RUS Dionisie Constantin BERENZ Theodor PANTEA Patricia Alexandra JIVAN Mihai
17 A.S. SPORTING ȘAGU - CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion ŞAGU 2018-05-13 RUS Dionisie Constantin RANCEA Alexandru DRAGOȘ Darius TIULEA Cornel
13 A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD - CS INEU Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2018-05-14 RUS Dionisie Constantin JIDOI Florin Radu DISTA Denis
14 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD - A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 2018-05-16 RUS Dionisie Constantin MONA Sergiu Laurențiu MOȚ Andreea Alexandra
14 CS ATLETICO ARAD - A.F.C. UTA ARAD 2003 Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 2018-05-17 RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RUS Dionisie Constantin
14 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - C.S. ATLETICO ARAD 2 Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 2018-05-11 DREGHICI Flavius Cristian RUS Dionisie Constantin
19 AS VOINŢA MUNAR - AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 2018-05-06 RUS Dionisie Constantin SALA Adrian Florin DRĂGOIU Ioana Bianca ROȘU Eugen
12 C.S. ŞOIMII LIPOVA - CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Categoria Juniori C Stadion SÂMBĂTENI 2018-05-07 RUS Dionisie Constantin NEAGU Alexandru MOȚ Andreea Alexandra
11 AS VOINŢA MACEA - AS CETATE SĂVÎRŞIN Categoria Juniori D Stadion MACEA 2018-05-10 RUS Dionisie Constantin DRĂGOIU Ioana Bianca
18 CS ŞOIMII LIVADA - AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 2018-04-28 VASI Alexandru Iulian MOCANU Silviu Flaviu RUS Dionisie Constantin BABĂU Romulus
15 CS FRONTIERA PILU - AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion PILU 2018-04-29 RUS Dionisie Constantin PÂSLARU Andrei LEAH Darius Alexandru TIULEA Cornel
10 C.S. VICTORIA FELNAC - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 2018-05-02 RUS Dionisie Constantin JIDOI Florin Radu ȘUȘCĂ Andreea BORA Gligore
10 CS VOINŢA MAILAT - CS VICTORIA NĂDLAC Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 2018-05-03 NEAGU Flavius RUS Dionisie Constantin
11 A.F.C. UTA ARAD 2008 - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2018-04-27 RUS Dionisie Constantin RIȚA Flavius Ionel
11 A.F.C. UTA ARAD 2007 - A.C.S. VIITORUL ARAD 1 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 2018-04-27 RIȚA Flavius Ionel RUS Dionisie Constantin
17 CS VIITORUL SATU NOU - CS BELIU Liga a 5 a Seria B StadionSATU NOU 2018-04-21 COROBAN Cristian Ionel RANCEA Alexandru RUS Dionisie Constantin JUȘCÃ Teodor
14 F.C. SPICUL OLARI - C.S. PROGRESUL DIECI Liga a 6 a Seria B Stadion OLARI 2018-04-22 RUS Dionisie Constantin CALNACOV Denis Claudiu DRAGOȘ Darius GYENGYE Iosif
18 C.S. ATHLETICO VINGA - CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 2018-04-25 RUS Dionisie Constantin CĂLINDRUȚ Emanuel Roland DRĂGOIU Ioana Bianca BORA Gligore
8 C.S. ATLETICO ARAD 1 - C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 2018-04-20 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RUS Dionisie Constantin
13 C.S. ȘICULA - A.C.S. VILLA GURBA 1213 Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 2018-04-15 BĂDICĂ Flavius Marian NAGHI Remus Ionuț RUS Dionisie Constantin SCRIDON Daniel
17 AS PROGRESUL PECICA - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 2018-04-18 MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Alexandru RUS Dionisie Constantin VIDA Constantin
8 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori C Stadion SÂMBĂTENI 2018-04-19 MADA Mădălin RUS Dionisie Constantin PANTEA Patricia Alexandra
8 CS INEU - A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 2018-04-19 RUS Dionisie Constantin RIȚA Flavius Ionel BERENZ Theodor
7 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU - A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD Categoria Juniori D Stadion CENTRAL INEU 2018-04-19 RIȚA Flavius Ionel RUS Dionisie Constantin
14 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2018-03-28 RUS Dionisie Constantin NEAGU Alexandru KOVACS Raul MANUȘOV Iosif
14 AS CRIŞUL ALB BUTENI - CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 2018-03-18 MAKO Andrei Sebastian NAGHI Remus Ionuț RUS Dionisie Constantin RUSAN Dumitru
2 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori C Stadion SÂMBĂTENI 2018-03-19 MADA Mădălin RUS Dionisie Constantin PANTEA Patricia Alexandra
14 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori E - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-11-24 RUS Dionisie Constantin TURGYAN Cătălin
17 CS UNIREA SÎNTANA - ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori D - Seria B Stadion SÂNTANA 2017-11-23 RUS Dionisie Constantin RIȚA Flavius Ionel
11 F.C. SPICUL OLARI - F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion OLARI 2017-11-12 RUS Dionisie Constantin ANDEA Alexandru JOANDREA Sergiu Cătălin SFÃT Gheorghe
10 C.S. PODGORIA PÂNCOTA - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion PÂNCOTA 2017-11-08 MAKO Andrei Sebastian CĂLINDRUȚ Emanuel Roland RUS Dionisie Constantin JUȘCÃ Teodor
11 C.S. ŞOIMII LIPOVA - A.F.C. UTA ARAD 2004 Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-11-06 RUS Dionisie Constantin MONA Sergiu Laurențiu DEHELEAN Patrick Alin
15 AS CETATE SĂVÎRŞIN - C.S. ATLETICO 2005 ARAD Juniori D - Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2017-11-09 RUS Dionisie Constantin CĂLINDRUȚ Emanuel Roland
11 C.S.S. GLORIA ARAD - C.S. ATLETICO ARAD 1 Juniori E - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-11-03 HÃRDUȚ Gabriel Dumitru RUS Dionisie Constantin
9 C.S. PROGRESUL DIECI - C.S. ȘICULA Liga a 6 a Seria B Stadion DIECI 2017-10-29 RUS Dionisie Constantin NAGHI Remus Ionuț TAKATS Cristian Flavius VĂTRAN Dorin
10 A.C.S. SOCODOR - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori C - Seria B Stadion SOCODOR 2017-10-30 RIȚA Flavius Ionel NEAGU Alexandru RUS Dionisie Constantin
10 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S. ATLETICO ARAD 2008 Juniori E - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-10-27 RUS Dionisie Constantin MONA Sergiu Laurențiu
8 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI - C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 2017-10-22 RUS Dionisie Constantin KOVACS Raul SÂRBUȚ Alexandru Călin MIHUŢA Petre
8 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 2017-10-25 DREGHICI Flavius Cristian RUS Dionisie Constantin PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru JUȘCÃ Teodor
12 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori D - Seria A Stadion JOSEF SCHEIRICH ZĂBRANI 2017-10-26 DEHELEAN Patrick Alin RUS Dionisie Constantin
7 AS HĂLMAGIU - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 2017-10-15 RUS Dionisie Constantin NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai PÃCURAR Augustin
10 CS VOINŢA MAILAT - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori D - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-10-17 RUS Dionisie Constantin ȘUȘCĂ Andreea
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori D - Seria B Stadion CH. CRIȘ 2017-10-19 CÎRMACI Filip Sergiu RUS Dionisie Constantin
6 CS VICTORIA ZĂBRANI - A.S. SPORTING ȘAGU Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 2017-10-08 PANĂ Natanael MOLDOVEANU Ionel Alexandru RUS Dionisie Constantin BONDAR Mircea Constantin
6 A.F.C. UTA ARAD - AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 2017-10-11 RUS Dionisie Constantin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ARDELEAN Alexandra Antonia CIURESCU Victor
7 A.F.C. UTA ARAD 2004 - C.S.S. GLORIA ARAD Juniori C - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-10-09 PANTEA Sebastian RUS Dionisie Constantin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
7 A.F.C. UTA ARAD 2003 - CS INEU Juniori C - Seria B Stadion ATLETICO ARAD 2017-10-09 RUS Dionisie Constantin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian
7 CS GLOGOVĂŢ 2013 - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori E - Seria A Stadion MÂNDRULOC 2017-10-06 PANĂ Natanael RUS Dionisie Constantin
5 AS CETATE SĂVÎRŞIN - AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 2017-10-04 RUS Dionisie Constantin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CĂLINDRUŢ Emanuel Roland JIVAN Mihai
7 AS PROGRESUL PECICA - ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori D - Seria A Stadion PECICA 2017-10-03 CALNACOV Denis Claudiu RUS Dionisie Constantin
6 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD - C.S.S. GLORIA ARAD Juniori E - Seria A Stadion C.P.L. ARAD 2017-09-29 RUS Dionisie Constantin DISTA Denis
4 C.S. ȘICULA - AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 2017-09-24 RUS Dionisie Constantin CĂPRICEANĂ Gabriel Florin MOLDOVEANU Ionel Alexandru GYENGYE Iosif
4 CS INEU - A.C.S. VIITORUL ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 2017-09-20 RUS Dionisie Constantin MADA Mădălin BABUȚIA Bogdan Onisim MANUȘOV Iosif
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-09-25 RUS Dionisie Constantin MADA Mădălin BABUȚIA Bogdan Onisim
5 AS PROGRESUL PECICA - CS ŞOIMII LIPOVA Juniori E - Seria A Stadion PECICA 2017-09-26 RUS Dionisie Constantin TAKATS Cristian Flavius
4 A.C.S. SOCODOR - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori C - Seria B Stadion SOCODOR 2017-09-18 RUS Dionisie Constantin DISTA Denis MOLDOVEANU Ionel Alexandru
4 C.S. ATLETICO ARAD 2005 - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-09-19 DAȘCÃU Ovidiu Claudiu RUS Dionisie Constantin
4 C.S. ATLETICO ARAD 2007 - AS PROGRESUL PECICA Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 2017-09-19 RUS Dionisie Constantin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu
3 A.C.S. VIITORUL ARAD 2 - A.F.C. UTA ARAD 2008 Juniori E - Seria B Stadion TÂRNOVA 2017-09-15 DREGHICI Flavius Cristian RUS Dionisie Constantin
2 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA - F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 2017-09-10 RUS Dionisie Constantin BORLEA Emanuel CĂLINDRUŢ Emanuel Roland ENOIU Traian
3 CS VOINŢA MAILAT - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-09-13 RUS Dionisie Constantin MOȚ Andreea Alexandra DRĂGOIU Ioana Bianca BUDA Leontin
3 CS UNIREA SÎNTANA - C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori D - Seria B Stadion SÂNTANA 2017-09-14 RUS Dionisie Constantin MONA Sergiu Laurențiu
2 C.S. ŞOIMII LIPOVA - C.S.S. GLORIA ARAD Juniori E - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 2017-09-12 RANCEA Alexandru RUS Dionisie Constantin
2 AS VOINŢA MUNAR - AS PROGRESUL PECICA Cupa Romaniei Stadion MUNAR 2017-09-06 IACOB Nicolae Liviu ARDELEAN Paul Giorgian RUS Dionisie Constantin COMAN Ovidiu
1 F.C. SÂNTANA 2016 - CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 2017-09-02 RUS Dionisie Constantin GROȘAN Tudor Ștefan MONA Sergiu Laurențiu OLOGEANU Dan
2 CS VICTORIA NĂDLAC - CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori C - Seria B Stadion NĂDLAC 2017-09-07 RUS Dionisie Constantin MOȚ Andreea Alexandra JOANDREA Sergiu Cătălin
1 CS VICTORIA NĂDLAC - CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori D - Seria A Stadion NĂDLAC 2017-09-05 RUS Dionisie Constantin MONA Sergiu Laurențiu
2 CS VICTORIA ZĂBRANI - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 2017-08-30 RUS Dionisie Constantin MIHUȚ Răzvan Traian BABUȚIA Bogdan Onisim BORA Gligore
1 CITIZENS OF ARAD - AS ALUNIŞ Cupa Romaniei Stadion ŞEGA ARAD 2017-08-20 RUS Dionisie Constantin NAGY Zoltan MONA Sergiu Laurențiu CADAR Răzvan
1 AS PODGORIA GHIOROC - CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 2017-08-23 RUS Dionisie Constantin DRĂGOIU Ioana Bianca DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BUDA Leontin
22 CS VOINŢA MAILAT - AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 2017-05-24 RUS Dionisie Constantin ȘUȘCĂ Andreea MADA Mădălin PETRIȘOR Gheorghe
33 CS UNIREA SÎNTANA - C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2017-05-23 RUS Dionisie Constantin TURGYAN Cătălin
21 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 2017-05-18 RUS Dionisie Constantin ȘUȘCĂ Andreea DAȘCÃU Ovidiu Claudiu VIDA Constantin
31 CS UNIREA SÎNTANA - VIITORUL 2 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 2017-05-12 RUS Dionisie Constantin TAKATS Cristian Flavius
29 CS ŞOIMII ŞIMAND - CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 2017-05-05 LOVAS Alexandru RUS Dionisie Constantin
16 ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ - CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion ŞEGA ARAD 2017-04-12 COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Alexandra Antonia RUS Dionisie Constantin OLOGEANU Dan
13 CS VICTORIA NĂDLAC - C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 2017-03-22 ANDEA Alexandru MOLDOVEANU Ionel Alexandru RUS Dionisie Constantin MANUȘOV Iosif
Inregistrari in baza de date: 78

ajf_arad