DELEGARI 29.05-03.06.2010

Imprimare
PDF

 

<

 

JOCUL

TEREN

CAT

DATA

ORA

ARBITRU

ASISTENTI

OBSERVATOR

1

F. CURTICI 2004

CURTICI

LIGA

29.05.

18

BIRO

BUICĂ

ARDELEAN

UNIREA ŞEITIN

4

2010

TODERICI

2

"

"

JUN.

"

16

TODERICI

 

 

 

3

P. PĂULIŞ

PĂULIŞ

LIGA

29.05.

18

DUMITRU

JIVAN

BIRO

AQUA VEST

4

2010

ALEXA

4

"

"

JUN.

"

16

ALEXA

 

 

 

5

Î. IRATOŞU

IRATOŞU

LIGA

29.05.

18

HERŢEG

CRISTEA E.

JUŞCA

UNIV. SEBIŞ

4

2010

MOCANU

6

"

"

JUN.

"

16

MOCANU S.

 

 

 

7

CR. A. ŞICULA

ŞICULA

LIGA

29.05.

18

VASILE D.

BOLCAŞ

RACHINOIU

CRIŞUL CH. CRIŞ

4

2010

BUDA

8

"

"

JUN.

"

16

BOLCAŞ

 

 

 

9

VLADIMIRESCU 2003

VLADIMIRESCU

LIGA

29.05.

18

BORUGĂ

BONDAR

PĂCURAR

P. PECICA

4

2010

ARDELEAN P.

10

"

"

JUN.

"

16

BONDAR

 

 

 

11

FC SÎNLEANI

SÎNLEANI

LIGA

29.05.

18

BARTA

ARSA

SFĂT

V. MAILAT

4

2010

MIHOC

12

"

"

JUN.

"

16

MIHOC

 

 

 

13

U. SÎNTANA

SÎNTANA

LIGA

29.05.

18

BRIGADĂ DIN UNGARIA

TODERICI

AV. TÎRNOVA

4

2010

14

"

"

JUN.

"

16

 

 

 

 

15

V. PRO NĂDLAC

NĂDLAC

LIGA

29.05.

18

TRIF

BURCĂ

BABĂU

ŞOIMII PÎNCOTA

4

2010

HERMAN

16

"

"

JUN.

"

16

BURCĂ

 

 

 

17

ATLETICO ARAD

ATLETICO

ON

29.05.

11

BOGDAN

MAXIM

CIOS

V. ZĂBRANI

A

2010

COMAN

18

B. SÎNICOLAU MIC

SÎNICOLAU M.

"

30.05.

18

CIOCAN

HĂRDUŢ

LEAC

M. ZĂDĂRENI

2010

BONDAR

19

INTER ARAD

ŞEGA

"

29.05.

18

RIŢA

CIBIAN

JIVAN

AS ALUNIŞ

2010

SECHEREŞ

20

V. MACEA

MACEA

"

30.05.

18

TRIF

BURCĂ

ROŞCA

FC ZIMANDU NOU

2010

HERMAN

21

V. TISA NOUĂ

TISA NOUĂ

"

"

18

TĂNĂSESCU

MIHALACHE

MANUŞOV

S. TURNU

VINCZE

22

C. SĂVÎRŞIN

SĂVÎRŞIN

"

"

18

FODORUŢ

PROTASE

ZĂHOI

V. MUNAR

BERAR

23

F.O. SP. GERMAN

SP. GERMAN

"

"

18

BÎTEA

IANOŞI

VIDA

S. SEMLAC

IACOB

24

M. MÎNDRULOC

MÎNDRULOC

"

"

18

DUMITRU

NAGY

BONDAR

GL. SECUSIGIU

CONDEA

25

OL. BÎRZAVA

BÎRZAVA

"

"

18

OLARIU

PALCU

SFĂT

REGAL HORIA

BĂLA

26

V. LUNCA TEUZ

SÎNPAUL

ON

29.05.

18

PALCU

VESA

ŞANDOR

C. DEZNA

B

2010

KOCSIS

27

V. BERECHIU

BERECHIU

"

30.05.

18

HIDIŞ

HROMEI

BELLE

D. BELIU

2010

BUDA

28

H. DRAUŢ

DRAUŢ

"

"

18

VASILE D.

NAGHI

HERŢEG

CR. A. BUTENI

URSAN

29

S. GRĂNICERI

GRĂNICERI

"

"

18

VASILE A.

PANTEA

BÎNDEA

N. SINTEA MARE

CRISTEA E.

30

Ş. ŞIMAND

ŞIMAND

"

"

18

PĂDUCEL

DRAGU

GHERGHEL

R. APATEU

FLAVIA D.

31

V. SATU NOU

SATU NOU

"

"

18

BUICĂ

MIHUŢA

VĂTRAN

Ş. ŞIRIA

BOGDAN

32

V. ŞEPREUŞ

ŞEPREUŞ

"

"

18

GHEORGHE

NICORAŞ I.

CIURESCU

PRO GURBA

GUDIU

33

V. CHERELUŞ

CHERELUŞ

"

"

18

ARDELEAN M.

PUICEA

FORTON

FL. ŢIPAR

PÎNCOTAN

34

A. VÎRFURILE

VÎRFURILE

"

"

18

NEGRILĂ

ŞERAN I.

TIULEA

Ş. TAUŢ

RUSAN

35

AS SEDERHAT

PECICA

PR

29.05.

18

GHEORGHE

JUNGER

NEGRU

AC SAGU

A

2010

ŢIGAN

36

P. GHIOROC

GHIOROC

"

"

18

COROBAN

STANCIU

VIDA

M. USUSĂU

PUICEA

37

F. CRUCENI

CRUCENI

"

30.05.

18

BORA

ANICULĂESEI

ENOIU

F. PILU

2010

ARDELEAN P.

38

P. COVĂSÎNŢ

COVĂSÎNŢ

"

"

18

MAKO A.

MAKO S.

ACKERMAN

AS VINGA

PĂTROI

39

GL. NEUDORF

NEUDORF

"

"

18

BOLCAŞ

DAŞCĂU

ALB

V. SOCODOR

MARIŞ

40

UNIREA II ŞEITIN

ŞEITIN

"

"

18

ROŞU

KOPE

DEHELEAN

OL. BUJAC

KALO

41

L. ŢIPAR

ŢIPAR

PR

30.05.

18

POPA

MAGHIAR

JUŞCA

S. CHIER

B

2010

COSOVAN

42

GL. CERMEI

CERMEI

"

"

18

VASI

HANYECZ

BABĂU

AS MONEASA

MARUŞCA

43

AS HĂLMAGIU

HĂLMAGIU

"

"

18

HERŢEG

BABĂU

GORNIC

C. CRAIVA

DREGHICI

44

ŞOIMII II PÎNCOTA

PÎNCOTA

"

"

18

CIUMEDEAN

TEREBENŢ

RACHINOIU

CS ZERIND

DEMETER

45

P. NĂDAB

NĂDAB

"

"

18

COROBAN

NEGRILA C.

PETRIŞOR

OL. BOCSIG

BARNA

46

V. ZĂBRANI

ZĂBRANI

ON

2.06.

18

BARTA

ARSA

CIOS

M. MÎNDRULOC

A

2010

JIVAN

47

M. USUSĂU

USUSĂU

PR

"

18

CIOCAN

HĂRDUŢ

VLAD

GL. NEUDORF

A

HROMEI

48

FC UTA ARAD

ICRTI

JUN.D

29.05

11

HROMEI

MARIS

 

CS INEU

1997

2010

JUNGER

 

49

FC UTA 95 ARAD

SEGA

JUN.C

29.05

9,30

ARDELEAN M.

HERMAN

 

FC UTA 96 ARAD

1995

2010

KOPE

 

50

CS ATLETICO ARAD

ATLETICO

"

28.05

18

RITA

COSOVAN

 

ACU 97 ARAD

2010

KOCSIS

 

51

AS VINGA

VINGA

"

31.05

17

IANOSI

CIBIAN

 

Ş. ŞIMAND

2010

NEGRILA C.

 

52

CSS GLORIA ARAD

SUBCETATE

"

"

18,30

FODORUT

PINCOTAN

 

N. SEBIŞ

NICORAS I.

 

53

V.SOCODOR

CH.CRIŞ

"

"

17

MAKO S.

TEREBENT

 

P.PECICA

PATROI

 

54

CSS GLORIA ARAD

SUBCETATE

JUN.B

"

17

CIUMEDEAN

SERAN I.

 

DACIA BELIU

1994

NICORAS V.

 

55

M.ZĂDĂRENI

ZĂDĂRENI

"

"

17

DASCAU

SECHERES

 

F.CURTICI

DEMETER

 

56

GLORIA ARAD

SEGA

"

"

17

PALCU

CONDEA

 

FC UTA ARAD

DREGHICI

57

F.CURTICI

CURTICI

"

03.06

17

MIHALACHE

KALO

 

CSS GLORIA ARAD

2010

STANCIU

 

58

D.BELIU

BELIU

"

"

17

VASI

MARUSCA

 

GLORIA ARAD

HANYECZ

 

59

FC UTA ARAD

ATLETICO

"

"

17

RAD

ANICULAESEI

 

M.ZĂDĂRENI

TIGAN

60

FINALA LOCUL 3/4

UTA

JUN. C

02.06

17

PANTEA

BERAR

 

1995

2010

VINCZE

61

FINALA LOCUL 1/2

UTA

"

"

18,30

BURZA

MIHOC

 

BURCA

ajf_arad