Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
11 AS PODGORIA GHIOROC AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 05-11-2017

14:00

ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei BUDA Leontin
10 CITIZENS OF ARAD AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 05-11-2017

14:00

BOLCAȘ Alin Călin JOANDREA Sergiu Cătălin MOȚ Andreea Alexandra TĂNĂSESCU Romulus Cristian
10 A.S. SPORTING ȘAGU CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion ŞAGU 05-11-2017

14:00

PANĂ Natanael MOCANU Silviu Flaviu DRĂGOIU Ioana Bianca SFÃT Gheorghe
10 CS VICTORIA ZĂBRANI C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 05-11-2017

14:00

BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Andrei Alex. STANCIU Mihai Vlăduț MIHUŢA Petre
10 C.S. ATHLETICO VINGA AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 05-11-2017

14:00

VASILE Ioan Adrian RADU Paul BABUȚIA Bogdan Onisim COMAN Ovidiu
10 CS REAL HORIA C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 05-11-2017

14:00

PETROVAN Florin DEHELEAN Patrick Alin NICA Liana CIURESCU Victor
10 C.S. ŞOIMII LIPOVA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria A Stadion SÂMBĂTENI 05-11-2017

14:00

BĂDICĂ Flavius Marian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan MANUȘOV Iosif
3 CITIZENS OF ARAD C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 08-11-2017

14:00

ARSA Emil LOVAS Alexandru MAGOCS Maria Monica BIRO Gabor
10 F.C. SÂNTANA 2016 AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 04-11-2017

14:00

MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Alexandru FORTON Nicuşor
10 CS FRONTIERA PILU A.C.S. VILLA GURBA 1213 Liga a 6 a Seria B Stadion PILU 05-11-2017

14:00

BOGDAN Loredan NAGY Zoltan CÎRMACI Filip Sergiu MAKO Andraș
10 C.S. ȘICULA CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 05-11-2017

14:00

SALADEA Sorin TĂMAȘ Eugen DISTA Denis GYENGYE Iosif
10 C.S. VOINȚA ZĂRAND AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion ZĂRAND 05-11-2017

14:00

PÃTROI Ciprian DRAGOȘ Darius ARDELEAN Alexandra Antonia PEȘTE Bogdan Dumitru
10 C.S. PROGRESUL DIECI ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion DIECI 05-11-2017

14:00

JURCĂ Tudor Florin ARDELEAN Paul Giorgian CÃȘUȚ Cristian ENOIU Traian
10 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA F.C. SPICUL OLARI Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 05-11-2017

14:00

ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel SUCIU Andreea PÃCURAR Augustin
10 CS VICTORIA NĂDLAC CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 08-11-2017

14:00

PETROVAN Florin IORDACHE Maximilian DRĂGOIU Ioana Bianca PETRIŞOR Gheorghe
10 AS PROGRESUL PECICA AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 08-11-2017

14:00

TURGYAN Cătălin MONA Sergiu Laurențiu PANTEA Patricia Alexandra TIULEA Cornel
10 A.F.C. UTA ARAD AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion ŞEGA ARAD 07-11-2017

14:00

NEAGU Flavius MOȚ Andreea Alexandra NEAGU Alexandru BUDA Leontin
10 CS VOINŢA MAILAT AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 08-11-2017

14:00

VESA Pavel Florin ANDEA Alexandru CÎRMACI Filip Sergiu TĂNĂSESCU Romulus Cristian
10 CS FRONTIERA CURTICI 2004 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion CURTICI 08-11-2017

14:00

BURCĂ Sergiu Lucian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Alexandru BABĂU Romulus
10 C.S. ATHLETICO VINGA C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 08-11-2017

14:00

CALNACOV Denis Claudiu MADA Mădălin MOLDOVEANU Ionel Alexandru OLOGEANU Dan
10 CS UNIREA GURAHONŢ CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 08-11-2017

14:00

ARDELEAN Ioan Viorel PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru SUCIU Andreea PÃCURAR Augustin
10 CS UNIREA SÎNTANA A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 08-11-2017

14:00

PANĂ Natanael PANTEA Sebastian ARDELEAN Alexandra Antonia CIURESCU Victor
10 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 08-11-2017

14:00

DREGHICI Flavius Cristian SÂRBUȚ Alexandru Călin DRAGOȘ Darius MAKO Andraș
10 AS VIITORUL ŞEPREUŞ A.C.S. VIITORUL ARAD Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 08-11-2017

14:00

BERARIU Lucian Mihai PÃTROI Ciprian GROȘAN Tudor Ștefan RUSAN Dumitru
10 C.S. PODGORIA PÂNCOTA CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion PÂNCOTA 08-11-2017

14:00

MAKO Andrei Sebastian CĂLINDRUȚ Emanuel Roland RUS Dionisie Constantin JUȘCÃ Teodor
11 C.S. ŞOIMII LIPOVA A.F.C. UTA ARAD 2004 Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 06-11-2017

15:00

RUS Dionisie Constantin MONA Sergiu Laurențiu DEHELEAN Patrick Alin
11 CS ATLETICO ARAD AS VICTORIA FELNAC Juniori C - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 06-11-2017

15:00

NEAGU Flavius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
11 C.S.S. GLORIA ARAD AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Juniori C - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 06-11-2017

15:00

PETROVAN Florin DISTA Denis ARDELEAN Alexandra Antonia
11 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD Juniori C - Seria A Stadion PĂULIŞ 06-11-2017

16:00

PANĂ Natanael CĂLINDRUȚ Emanuel Roland MOȚ Andreea Alexandra
11 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD Juniori C - Seria B Stadion CERMEI 06-11-2017

16:00

BERARIU Lucian Mihai ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
11 CS INEU CS VICTORIA NĂDLAC Juniori C - Seria B Stadion CENTRAL INEU 06-11-2017

16:00

NAGHI Remus Ionuț PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
11 CS FRONTIERA CURTICI 2004 A.F.C. UTA ARAD 2003 Juniori C - Seria B Stadion CURTICI 06-11-2017

16:00

PÃTROI Ciprian MAKO Andrei Sebastian SUCIU Andreea
14 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori D - Seria A Stadion SÂNLEANI 07-11-2017

14:00

PANTEA Sebastian VESA Pavel Florin
14 C.S. ATLETICO ARAD 2005 AS PROGRESUL PECICA Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 07-11-2017

15:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
14 C.S. ATLETICO ARAD 2007 AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 07-11-2017

16:00

DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
14 A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD CS VICTORIA NĂDLAC Juniori D - Seria A Stadion SÂNLEANI 07-11-2017

16:00

VESA Pavel Florin PANTEA Sebastian
14 CS VOINŢA MAILAT CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori D - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 07-11-2017

16:00

PETROVAN Florin PANĂ Natanael
15 CS VOINŢA MAILAT A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 Juniori D - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 09-11-2017

14:00

PANĂ Natanael PETROVAN Florin
15 AS PROGRESUL PECICA A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD Juniori D - Seria A Stadion PECICA 09-11-2017

15:30

BURCĂ Sergiu Lucian RIȚA Flavius Ionel
15 CS VICTORIA NĂDLAC ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori D - Seria A Stadion NĂDLAC 09-11-2017

15:30

DEHELEAN Patrick Alin PANTEA Sebastian
15 CS VICTORIA ZĂBRANI C.S. ATLETICO 2007 ARAD Juniori D - Seria A Stadion JOSEF SCHEIRICH ZĂBRANI 09-11-2017

15:30

IORDACHE Maximilian TURGYAN Cătălin
15 AS CETATE SĂVÎRŞIN C.S. ATLETICO 2005 ARAD Juniori D - Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 09-11-2017

16:00

RUS Dionisie Constantin CĂLINDRUȚ Emanuel Roland
14 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori D - Seria B Stadion SÂNLEANI 07-11-2017

15:00

PANTEA Sebastian VESA Pavel Florin
14 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori D - Seria B Stadion CERMEI 07-11-2017

16:00

BERARIU Lucian Mihai MAKO Andrei Sebastian
14 AS VOINŢA MACEA C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori D - Seria B Stadion MACEA 07-11-2017

16:00

ANDEA Alexandru DRAGOȘ Darius
14 CS ŞOIMII ŞIMAND CS UNIREA SÎNTANA Juniori D - Seria B Stadion ŞIMAND 07-11-2017

16:00

MONA Sergiu Laurențiu NEAGU Flavius
14 A.F.C. UTA ARAD ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori D - Seria B Stadion ICRTI 07-11-2017

16:00

NEAGU Alexandru HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
15 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ A.F.C. UTA ARAD Juniori D - Seria B Stadion CH. CRIȘ 09-11-2017

15:00

MAKO Andrei Sebastian SUCIU Andreea
15 ACS NAŢIONAL SEBIŞ ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori D - Seria B Stadion SEBIS 09-11-2017

16:00

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
15 C.S. PODGORIA PÂNCOTA CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori D - Seria B Stadion PÂNCOTA 09-11-2017

15:00

ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
 

ajf_arad