Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
17 AS CETATE SĂVÎRŞIN A.C.S. SOCODOR

Liga a 4 a

Stadion SĂVÂRŞIN 17-03-2018

15:00

BOLCAȘ Alin Călin BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț VĂTRAN Dorin ROȘU Eugen
17 CS ŞOIMII ŞIMAND CS VICTORIA ZĂBRANI

Liga a 4 a

Stadion ŞIMAND 17-03-2018

15:00

SALADEA Sorin ARSA Emil DREGHICI Flavius Cristian APĂTEAN Adrian BABĂU Romulus
17 CS VICTORIA NĂDLAC CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

Stadion NĂDLAC 17-03-2018

15:00

GORNIC Alexandru Dan CÎRMACI Filip Sergiu MIHOC Alina TĂNĂSESCU Romulus Cristian HAMZA Ioan
17 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ CS INEU

Liga a 4 a

Stadion PĂULIŞ 17-03-2018

15:00

NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian VESA Pavel Florin BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
14 AS AQUA VEST ARAD CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 17-03-2018

11:00

BURCĂ Daniel Adrian BURCA Sergiu Lucian ȘUȘCĂ Andreea MIHUŢA Petre
14 CS ŞOIMII LIVADA CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 17-03-2018

15:00

HERȚEG Dorinel PANTEA Andrei Alex. COJOCARIU Dan Cristian BONDAR Mircea Constantin
14 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 18-03-2018

15:00

NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian ANDEA Alexandru COMAN Ovidiu
14 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 18-03-2018

15:00

SALADEA Sorin COJOCARIU Dan Cristian CĂPRICEANĂ Gabriel Florin JIVAN Mihai II
14 AS VOINŢA MUNAR AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 18-03-2018

15:00

RIȚA Flavius Ionel DREGHICI Flavius Cristian ARDELEAN Paul Giorgian TODERICI Mircea
14 AS SEMLECANA SEMLAC AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 18-03-2018

15:00

MATEUȚ Cãlin PÂSLARU Andrei KOVACS Raul SFÃT Gheorghe
14 AS UNIREA ŞEITIN AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 18-03-2018

15:00

BOLCAȘ Alin Călin NEAGU Alexandru MOLDOVEANU Ionel Alexandru HERȚEG Doru
14 C.S. PODGORIA PÂNCOTA AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 17-03-2018

15:00

PALCU Gheorghe Marius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BABUȚIA Bogdan Onisim MAKO Andraș
14 CS VIITORUL SATU NOU AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 17-03-2018

15:00

COROBAN Cristian Ionel MONA Sergiu Laurențiu CALNACOV Denis Claudiu PÃCURAR Augustin
14 CS OLIMPIA BOCSIG CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 18-03-2018

15:00

BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCÃ Nicoleta MAKO Andraș
14 AS STEAUA GRĂNICERI AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 16-03-2018

16:13

AMÂNAT AMANAT AMANAT AMANAT
14 AS CRIŞUL ALB BUTENI CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 18-03-2018

15:00

MAKO Andrei Sebastian NAGHI Remus Ionuț RUS Dionisie Constantin RUSAN Dumitru
14 AS PODGORIA GHIOROC AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 18-03-2018

15:00

IACOB Nicolae Liviu DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu BUDA Leontin
14 FC ZIMANDU NOU CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 18-03-2018

15:00

OLARIU Laurențiu RANCEA Alexandru CALNACOV Denis Claudiu RAD Vasile
13 CS VICTORIA NĂDLAC A.F.C. UTA ARAD Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 21-03-2018

15:00

VESA Pavel Florin DISTA Denis MOȚ Andreea Alexandra JIVAN Mihai
13 C.S. VICTORIA FELNAC CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 21-03-2018

15:00

RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian GYENGYE Iosif
13 CS FRONTIERA CURTICI 2004 C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion CURTICI 21-03-2018

15:00

COROBAN Cristian Ionel CÎRMACI Filip Sergiu CĂLINDRUŢ Emanuel Roland TĂNĂSESCU Romulus Cristian
13 CS VOINŢA MAILAT AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 21-03-2018

15:00

MIHOC Alina PANTEA Patricia Alexandra DRĂGOIU Ioana Bianca BUDA Leontin
13 C.S. ATHLETICO VINGA AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 21-03-2018

15:00

MONA Sergiu Laurențiu MADA Mădălin KOVACS Raul HERȚEG Doru
13 AS PROGRESUL PECICA CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 21-03-2018

15:00

CALNACOV Denis Claudiu ARDELEAN Paul Giorgian DEHELEAN Patrick Alin OLOGEANU Dan
13 AS VIITORUL ŞEPREUŞ CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 21-03-2018

15:00

NEAGU Flavius NEAGU Alexandru IORDACHE Maximilian MANUȘOV Iosif
13 CS UNIREA SÎNTANA A.C.S. VIITORUL ARAD Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 21-03-2018

15:00

ANULAT
13 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 21-03-2018

15:00

BURCĂ Sergiu Lucian MOLDOVEANU Ionel Alexandru SÂRBUȚ Alexandru Călin MAKO Andraș
13 CS UNIREA GURAHONŢ AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 21-03-2018

15:00

MAKO Andrei Sebastian BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru JUȘCÃ Teodor
13 C.S. PODGORIA PÂNCOTA A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion PÂNCOTA 21-03-2018

15:00

DREGHICI Flavius Cristian ARSA Emil SUCIU Andreea PÃCURAR Augustin
2 C.S. VICTORIA FELNAC CS VICTORIA NĂDLAC Categoria Juniori C Stadion FELNAC 19-03-2018

15:00

anulat
2 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori C Stadion ZĂDĂRENI 19-03-2018

15:00

anulat
2 A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD A.F.C. UTA ARAD 2003 Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 19-03-2018

15:30

VESA Pavel Florin MONA Sergiu Laurențiu DRĂGOIU Ioana Bianca
2 A.F.C. UTA ARAD 2004 C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 19-03-2018

16:30

DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CĂLINDRUŢ Emanuel Roland
2 CS FRONTIERA CURTICI 2004 A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori C Stadion CURTICI 19-03-2018

16:30

CALNACOV Denis Claudiu DISTA Denis BURCA Sergiu Lucian
2 CS INEU CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion CENTRAL INEU 19-03-2018

16:30

MAKO Andrei Sebastian BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
2 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori C Stadion SÂMBĂTENI 19-03-2018

16:30

MADA Mădălin RUS Dionisie Constantin PANTEA Patricia Alexandra
2 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 19-03-2018

17:00

VESA Pavel Florin MONA Sergiu Laurențiu DRĂGOIU Ioana Bianca
2 AS PROGRESUL PECICA A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD Categoria Juniori D Stadion PECICA 16-03-2018

17:00

COROBAN Cristian Ionel NEAGU Flavius
2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 22-03-2018

15:00

MAKO Andrei Sebastian ANDEA Alexandru
2 A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD C.S. ATLETICO 2007 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 22-03-2018

15:30

DREGHICI Flavius Cristian STANCIU Mihai Vlăduț
2 CS VOINŢA MAILAT A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 22-03-2018

16:00

PANTEA Andrei Alex. PANTEA Patricia Alexandra
2 A.F.C. UTA ARAD CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ŞEGA ARAD 22-03-2018

16:30

MIHOC Alina HÃRDUȚ Gabriel Dumitru -
2 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 C.S. ATLETICO 2005 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 22-03-2018

16:30

DREGHICI Flavius Cristian STANCIU Mihai Vlăduț
2 CS ŞOIMII ŞIMAND CS VICTORIA NĂDLAC Categoria Juniori D Stadion ŞIMAND 22-03-2018

16:30

MADA Mădălin BURCA Sergiu Lucian
2 ACS NAŢIONAL SEBIŞ CS VICTORIA ZĂBRANI Categoria Juniori D Stadion SEBIS 22-03-2018

16:30

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
2 ACS ŞOIMII PÎNCOTA AS VOINŢA MACEA Categoria Juniori D Stadion PÂNCOTA 22-03-2018

16:30

ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
2 AS CETATE SĂVÎRŞIN ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori D Stadion SĂVÂRŞIN 22-03-2018

17:00

MONA Sergiu Laurențiu DISTA Denis
1 C.S. KICKERS CHIȘINEU CRIȘ ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 16-03-2018

15:00

MAKO Andrei Sebastian ANDEA Alexandru
1 A.F.C. UTA ARAD 2007 C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori E Stadion ICRTI 16-03-2018

16:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu
1 C.S. ATLETICO ARAD 1 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 Categoria Juniori E Stadion ŞEGA ARAD 16-03-2018

16:15

VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian
1 CS GLOGOVĂŢ 2013 AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori E Stadion MÂNDRULOC 16-03-2018

17:00

IORDACHE Maximilian DEHELEAN Patrick Alin
1 A.F.C. UTA ARAD 2008 C.S. ATLETICO ARAD 2008 Categoria Juniori E Stadion ICRTI 16-03-2018

17:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu
1 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD A.C.S. VIITORUL ARAD 2 Categoria Juniori E Stadion C.P.L. ARAD 16-03-2018

17:00

BURCĂ Sergiu Lucian CALNACOV Denis Claudiu
1 C.S. ATLETICO ARAD 2 A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori E Stadion ŞEGA ARAD 16-03-2018

17:15

VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian
1 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 17-03-2018

11:00

PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru SUCIU Andreea
2 C.S. ATLETICO ARAD 2 C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori E Stadion ŞEGA ARAD 20-03-2018

15:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu
2 C.S. ATLETICO ARAD 1 A.C.S. VIITORUL ARAD 2 Categoria Juniori E Stadion ŞEGA ARAD 20-03-2018

16:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu
2 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU A.F.C. UTA ARAD 2008 Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 20-03-2018

16:30

MAKO Andrei Sebastian SUCIU Andreea
2 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 20-03-2018

16:30

VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian
2 C.S. ŞOIMII LIPOVA C.S. KICKERS CHIȘINEU CRIȘ Categoria Juniori E Stadion SÂMBĂTENI 20-03-2018

17:00

MADA Mădălin CALNACOV Denis Claudiu
2 AS PROGRESUL PECICA CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion PECICA 20-03-2018

17:00

ANDEA Alexandru JOANDREA Sergiu Cătălin
2 A.F.C. UTA ARAD 2007 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori E Stadion ŞEGA ARAD 20-03-2018

17:00

MONA Sergiu Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
2 ACS NAŢIONAL SEBIŞ C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 20-03-2018

17:00

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
16 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS PĂULIŞANA PĂULIŞ

Liga a 4 a

Stadion CH. CRIȘ 10-03-2018

11:00

GORNIC Alexandru Dan BERARIU Lucian Mihai CÃȘUȚ Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian MAKO Andraș
16 CS INEU CS ŞOIMII ŞIMAND

Liga a 4 a

Stadion INEU 10-03-2018

11:00

HERȚEG Dorinel CRISTEA Emil Ioan CÎRMACI Filip Sergiu TIULEA Cornel HAMZA Ioan
16 CS VICTORIA ZĂBRANI CS VOINŢA MAILAT

Liga a 4 a

Stadion ŞEGA ARAD 10-03-2018

12:00

JURCĂ Tudor Florin BĂLA Casian Andrei MONA Sergiu Laurențiu ALEXA Marius RAD Vasile
16 A.C.S. SOCODOR AS PROGRESUL PECICA

Liga a 4 a

Stadion SOCODOR 10-03-2018

15:00

NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian PANTEA Andrei Alex. JIVAN Mihai II VIDA Constantin
16 CS GLOGOVĂŢ 2013 A.F.C. UTA ARAD

Liga a 4 a

Stadion HORIA 10-03-2018

15:00

COROBAN Cristian Ionel MIHOC Alina CALNACOV Denis Claudiu HERȚEG Doru JUȘCÃ Teodor
16 C.S. VICTORIA FELNAC CS VICTORIA NĂDLAC

Liga a 4 a

Stadion FELNAC 10-03-2018

15:00

BOGDAN Loredan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BURCA Sergiu Lucian TODERICI Mircea LOVAS Iosif Ioan
16 CS UNIREA SÎNTANA AS CETATE SĂVÎRŞIN

Liga a 4 a

Stadion SEGA 10-03-2018

15:00

PANĂ Natanael NAGY Zoltan ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
12 CS GLOGOVĂŢ 2013 CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 14-03-2018

15:00

RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCÃ Nicoleta DREGHICI Flavius Cristian BORA Gligore
12 AS CETATE SĂVÎRŞIN AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 14-03-2018

15:00

CALNACOV Denis Claudiu DEHELEAN Patrick Alin DISTA Denis MANUȘOV Iosif
12 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 14-03-2018

15:00

NEAGU Flavius NEAGU Alexandru ARDELEAN Paul Giorgian HERȚEG Doru
12 AS VIITORUL TISA NOUĂ CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 14-03-2018

15:45

MONA Sergiu Laurențiu MOLDOVEANU Ionel Alexandru SÂRBUȚ Alexandru Călin OLOGEANU Dan
12 CS VICTORIA ZĂBRANI CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 14-03-2018

15:00

COROBAN Cristian Ionel CÎRMACI Filip Sergiu CĂLINDRUŢ Emanuel Roland ROȘU Eugen
12 A.F.C. UTA ARAD C.S. ATHLETICO VINGA Juniori 1 Seria A Stadion ŞEGA ARAD 14-03-2018

15:00

PANTEA Andrei Alex. MIHOC Alina PANTEA Patricia Alexandra TIULEA Cornel
12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 14-03-2018

15:00

MAKO Andrei Sebastian BURCA Sergiu Lucian ARSA Emil JIVAN Mihai
12 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 14-03-2018

15:00

IOVA Cătălin Ionuț IORDACHE Maximilian DRĂGOIU Ioana Bianca BUDA Leontin
12 A.C.S. SOCODOR CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 14-03-2018

15:00

PÃTROI Ciprian VESA Pavel Florin MOȚ Andreea Alexandra MAKO Andraș
12 CS INEU AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 14-03-2018

15:00

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru SUCIU Andreea JUȘCÃ Teodor
12 A.C.S. VIITORUL ARAD C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion SÂNLEANI 14-03-2018

15:00

ANULAT anulat anulat anulat
1 A.F.C. UTA ARAD 2003 A.F.C. UTA ARAD 2004 Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 09-03-2018

15:00

MONA Sergiu Laurențiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VESA Pavel Florin
1 CS ATLETICO ARAD A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 12-03-2018

15:00

VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu
1 A.C.S. SOCODOR AS VICTORIA FELNAC Categoria Juniori C Stadion SOCODOR 12-03-2018

16:00

PÃTROI Ciprian ANDEA Alexandru JOANDREA Sergiu Cătălin
1 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD Categoria Juniori C Stadion CERMEI 12-03-2018

16:30

BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
1 C.S. ŞOIMII LIPOVA AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Categoria Juniori C Stadion SÂMBĂTENI 12-03-2018

16:30

MADA Mădălin DEHELEAN Patrick Alin DRĂGOIU Ioana Bianca
1 C.S.S. GLORIA ARAD CS INEU Categoria Juniori C Stadion ŞEGA ARAD 12-03-2018

16:00

VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu
1 A.F.C. UTA ARAD C.S. ATLETICO 2007 ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞEGA ARAD 08-03-2018

16:00

COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
1 C.S. ATLETICO ARAD 2005 CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ŞEGA ARAD 08-03-2018

17:00

COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
1 CS VOINŢA MAILAT CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 13-03-2018

16:00

PANTEA Andrei Alex. PANTEA Patricia Alexandra
1 C.S. ATLETICO ARAD 2005 A.F.C. UTA ARAD Categoria Juniori D Stadion ŞEGA ARAD 15-03-2018

16:00

JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin
1 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 15-03-2018

16:00

BURCĂ Sergiu Lucian CALNACOV Denis Claudiu
1 CS UNIREA SÎNTANA ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 15-03-2018

16:00

COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
1 AS CETATE SĂVÎRŞIN A.C.S. ŞOIMII PÂNCOTA Categoria Juniori D Stadion SĂVÂRŞIN 14-03-2018

17:00

DEHELEAN Patrick Alin CALNACOV Denis Claudiu
1 CS VICTORIA ZĂBRANI AS VOINŢA MACEA Categoria Juniori D Stadion JOSEF SCHEIRICH ZĂBRANI 15-03-2018

16:30

IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCÃ Nicoleta
1 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori D Stadion C.P.L. ARAD 15-03-2018

16:30

DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCĂ Andreea
 

ajf_arad