Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteți urmări delegațiile CJA Arad , care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni în ajutorul vizitatorului se poate utiliza funcția de căutare și / sau tabelul cu delegații se poate sorta după oricare dintre domeniile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
24 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 10-06-2018

18:00

JURCĂ Tudor Florin CRISTEA Emil Ioan LOVAS Alexandru BABĂU Romulus
24 AS ALUNIŞ AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 10-06-2018

18:00

MONA Sergiu Laurențiu DRAGOȘ Darius JOANDREA Sergiu Cătălin SFÃT Gheorghe
24 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI CS ŞOIMII LIVADA Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 10-06-2018

18:00

BOGDAN Loredan COJOCARIU Dan Cristian CĂPRICEANĂ Gabriel Florin ALEXA Marius
24 AS DOROBANŢI AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 10-06-2018

18:00

BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru IORDACHE Maximilian SCRIDON Daniel
24 CS VICTORIA SELEUŞ FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion SELEUŞ 10-06-2018

18:00

MAKO Andrei Sebastian DOBÂNDĂ Dinu TAL Daniel Vasile APĂTEAN Adrian
24 CS OLIMPIA BOCSIG C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 10-06-2018

18:00

IACOB Nicolae Liviu PANTEA Sebastian MIHUȚA Daniel Costel MAKO Andraș
24 AS FLACĂRA ŢIPAR CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 10-06-2018

18:00

OLARIU Laurențiu RANCEA Alexandru CĂLINDRUŢ Emanuel Roland ENOIU Traian
24 AS CRIŞUL ALB BUTENI CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 10-06-2018

18:00

BURCĂ Daniel Adrian BURCA Sergiu Lucian VÎLCEANU Marius Stelian BORA Gligore
24 AS CETATE DEZNA CS VIITORUL SATU NOU Liga a 6 a Seria B Stadion DEZNA 10-06-2018

18:00

PANĂ Natanael ARDELEAN Paul Giorgian SZTULIANEK George Marian RUSAN Dumitru
24 CS BELIU AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 10-06-2018

18:00

VASI Alexandru Iulian NAGY Zoltan LEAH Darius Alexandru VIDA Constantin
21 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA C.S. ATHLETICO VINGA Liga a 6 a Seria A Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 09-06-2018

11:00

NEAGU Flavius DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
21 CS OLIMPIA BUJAC CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 09-06-2018

16:00

IOVA Cătălin Ionuț DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru LOVAS Iosif Ioan
21 C.S. VIITORUL PEREG A.S. SPORTING ȘAGU Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 09-06-2018

18:00

IACOB Nicolae Liviu ANDEA Alexandru NAGY Zoltan VĂTRAN Dorin
21 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDAB 10-06-2018

18:00

PALCU Gheorghe Marius MIHOC Alina MOLDOVAN Bogdan Traian PEȘTE Bogdan Dumitru
 

ajf_arad