Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteți urmări delegațiile CJA Arad , care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni în ajutorul vizitatorului se poate utiliza funcția de căutare și / sau tabelul cu delegații se poate sorta după oricare dintre domeniile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
24 AS CRIŞUL ALB BUTENI CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 10-06-2018

18:00

BURCĂ Daniel Adrian BURCA Sergiu Lucian VÎLCEANU Marius Stelian BORA Gligore
24 AS CETATE DEZNA CS VIITORUL SATU NOU Liga a 6 a Seria B Stadion DEZNA 10-06-2018

18:00

PANĂ Natanael ARDELEAN Paul Giorgian SZTULIANEK George Marian RUSAN Dumitru
24 CS BELIU AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 10-06-2018

18:00

VASI Alexandru Iulian NAGY Zoltan LEAH Darius Alexandru VIDA Constantin
21 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA C.S. ATHLETICO VINGA Liga a 6 a Seria A Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 09-06-2018

11:00

NEAGU Flavius DREGHICI Flavius Cristian ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
21 CS OLIMPIA BUJAC CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 09-06-2018

16:00

IOVA Cătălin Ionuț DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru LOVAS Iosif Ioan
21 C.S. VIITORUL PEREG A.S. SPORTING ȘAGU Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 09-06-2018

18:00

IACOB Nicolae Liviu ANDEA Alexandru NAGY Zoltan VĂTRAN Dorin
21 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDAB 10-06-2018

18:00

PALCU Gheorghe Marius MIHOC Alina MOLDOVAN Bogdan Traian PEȘTE Bogdan Dumitru
21 AS MUREŞANA MÎNDRULOC CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 10-06-2018

18:00

CALNACOV Denis Claudiu NEAGU Alexandru DRĂGOIU Ioana Bianca ROȘU Eugen
21 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 10-06-2018

18:00

BERARIU Lucian Mihai ȘUȘCÃ Nicoleta MOLDOVEANU Ionel Alexandru OLOGEANU Dan
21 ACS NAŢIONAL SEBIŞ C.S. PROGRESUL DIECI Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 10-06-2018

18:00

ANDEA Alexandru SÂRBUȚ Alexandru Călin PAVEN Cosmin GORNIC Mircea
21 A.C.S. VILLA GURBA 1213 CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 10-06-2018

18:00

COROBAN Cristian Ionel NAGHI Remus Ionuț RUSU Răzvan JUȘCÃ Teodor
21 AS NAŢIONAL SINTEA MARE F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 10-06-2018

18:00

PÃTROI Ciprian SUCIU Andreea JURCOI Sergiu Fabian COMAN Ovidiu
21 AS HĂLMAGIU C.S. VOINȚA ZĂRAND Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 10-06-2018

18:00

MATEUȚ Cãlin MADA Mădălin KOVACS Raul PETRIŞOR Gheorghe
21 F.C. SPICUL OLARI AS VOINŢA CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion OLARI 10-06-2018

18:00

NEAGU Flavius DEHELEAN Patrick Alin PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru HERȚEG Doru
 

ajf_arad