Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
5 CITIZENS OF ARAD CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 01-10-2017

16:00

MONA Sergiu Laurențiu MAGOCS Maria Monica SÂRBUȚ Alexandru Călin OLOGEANU Dan
7 AS PROGRESUL PECICA CS ŞOIMII ŞIMAND

Liga a 4 a

Stadion PECICA 30-09-2017

11:00

BĂDICĂ Flavius Marian BERARIU Lucian Mihai BETEA Sorina Georgiana ALEXA Marius RAD Vasile
7 CS UNIREA SÎNTANA A.C.S. SOCODOR

Liga a 4 a

Stadion SÂNTANA 30-09-2017

17:00

BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian VASILE Ioan Adrian TODERICI Mircea LOVAS Iosif Ioan
7 C.S. VICTORIA FELNAC CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Liga a 4 a

Stadion FELNAC 30-09-2017

17:00

BÎTEA Radu Bogdan VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei BUDA Leontin HAMZA Ioan
7 CS GLOGOVĂŢ 2013 CS INEU

Liga a 4 a

Stadion HORIA 30-09-2017

17:00

BOGDAN Loredan CRISTEA Emil Ioan PANTEA Sebastian ENOIU Traian SFÃT Gheorghe
7 A.F.C. UTA ARAD CS VICTORIA ZĂBRANI

Liga a 4 a

Stadion ICRTI 30-09-2017

17:00

COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BURCA Sergiu Lucian TĂNĂSESCU Romulus Cristian VIDA Constantin
7 CS VICTORIA NĂDLAC CS FRONTIERA CURTICI 2004

Liga a 4 a

Stadion NĂDLAC 30-09-2017

17:00

BURCĂ Daniel Adrian DREGHICI Flavius Cristian TAKATS Cristian Flavius TIULEA Cornel ROȘU Eugen
7 AS CETATE SĂVÎRŞIN CS VOINŢA MAILAT

Liga a 4 a

Stadion SĂVÂRŞIN 30-09-2017

17:00

HERȚEG Dorinel ARSA Emil CÎRMACI Filip Sergiu CIURESCU Victor BABĂU Romulus
6 CS ATLETICO ARAD AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 30-09-2017

11:00

PÃTROI Ciprian COJOCARIU Dan Cristian ȘUȘCĂ Andreea MAKO Andraș
6 AS AQUA VEST ARAD AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 30-09-2017

17:00

IACOB Nicolae Liviu MONA Sergiu Laurențiu CALNACOV Denis Claudiu PÃCURAR Augustin
6 CS ŞOIMII LIVADA AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 01-10-2017

15:00

BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț CALNACOV Denis Claudiu MANUȘOV Iosif
6 AS DOROBANŢI CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 01-10-2017

15:00

MATEUȚ Cãlin VASILE Ioan Adrian JOANDREA Sergiu Cătălin CIURESCU Victor
6 AS ALUNIŞ AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 01-10-2017

15:00

COROBAN Cristian Ionel ȘUȘCÃ Nicoleta BABUȚIA Bogdan Onisim VĂTRAN Dorin
6 AS SEMLECANA SEMLAC AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 01-10-2017

15:00

BOLCAȘ Alin Călin MADA Mădălin NAGY Zoltan BORA Gligore
6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 01-10-2017

15:00

ARDELEAN Mircea Florin STANCIU Mihai Vlăduț ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai
6 C.S. PODGORIA PÂNCOTA FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 30-09-2017

17:00

NEAGU Flavius TURGYAN Cătălin BERARIU Lucian Mihai HERȚEG Doru
6 AS CETATE DEZNA AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 01-10-2017

15:00

IACOB Nicolae Liviu DOBÂNDĂ Dinu TAKATS Cristian Flavius JUȘCÃ Teodor
6 CS UNIREA GURAHONŢ AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 01-10-2017

15:00

PALCU Gheorghe Marius PANTEA Patricia Alexandra DEHELEAN Patrick Alin COMAN Ovidiu
6 AS PODGORIA GHIOROC CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 01-10-2017

15:00

NICORAȘ Ionuț Vasile DAȘCÃU Ovidiu Claudiu LOVAS Alexandru GYENGYE Iosif
6 AS CRIŞUL ALB BUTENI AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 01-10-2017

15:00

OLARIU Laurențiu CĂLINDRUȚ Emanuel Roland CÎRMACI Filip Sergiu SCRIDON Daniel
6 CS BELIU AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 01-10-2017

15:00

MAKO Andrei Sebastian DREGHICI Flavius Cristian RANCEA Alexandru GORNIC Mircea
6 CS OLIMPIA BOCSIG CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 01-10-2017

15:00

SALADEA Sorin COJOCARIU Dan Cristian NEAGU Alexandru MAKO Andraș
5 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 30-09-2017

17:00

BĂDICĂ Flavius Marian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu NEAGU Alexandru BIRO Gabor Oliver
5 C.S. ATHLETICO VINGA CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 01-10-2017

15:00

BĂDICĂ Flavius Marian CĂPRICEANĂ Gabriel Florin KOVACS Raul SFÃT Gheorghe
5 AS MUREŞANA MÎNDRULOC CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 01-10-2017

15:00

NEAGU Flavius BURCA Sergiu Lucian MOLDOVEANU Ionel Alexandru ALEXA Marius
5 A.S. SPORTING ȘAGU CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 6 a Seria A Stadion ŞAGU 01-10-2017

15:00

BOGDAN Loredan BETEA Sorina Georgiana DISTA Denis TIULEA Cornel
5 C.S. VIITORUL PEREG C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 01-10-2017

15:00

RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DRAGOȘ Darius FORTON Nicuşor
5 ACS NAŢIONAL SEBIŞ CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 30-09-2017

17:00

RIȚA Flavius Ionel BABUȚIA Bogdan Onisim LOVAS Alexandru PEȘTE Bogdan Dumitru
5 AS HĂLMAGIU AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 01-10-2017

15:00

ARSA Emil PANTEA Andrei Alex. PÂSLARU Andrei PETRIŞOR Gheorghe
5 CS FRONTIERA PILU F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion PILU 01-10-2017

15:00

BÎTEA Radu Bogdan VESA Pavel Florin TURGYAN Cătălin BUDA Leontin
5 A.C.S. VILLA GURBA 1213 F.C. SPICUL OLARI Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 01-10-2017

15:00

PÃTROI Ciprian TĂMAȘ Eugen SUCIU Andreea MIRON Marian
5 C.S. VOINȚA ZĂRAND C.S. ŞICULA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion ZĂRAND 01-10-2017

15:00

ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru RUSAN Dumitru
5 C.S. PROGRESUL DIECI AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion DIECI 01-10-2017

15:00

BURCĂ Daniel Adrian NICA Liana IORDACHE Maximilian BIRO Gabor Oliver
5 C.S. VICTORIA FELNAC C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 04-10-2017

15:00

NEAGU Flavius DRAGOȘ Darius DRAGOȘ Darius HERȚEG Doru
5 CS FRONTIERA CURTICI 2004 C.S. ATHLETICO VINGA Juniori 1 Seria A Stadion CURTICI 04-10-2017

15:00

ARSA Emil NEAGU Alexandru IORDACHE Maximilian ROȘU Eugen
5 AS PROGRESUL PECICA A.F.C. UTA ARAD Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 04-10-2017

15:00

JURCĂ Tudor Florin ȘUȘCĂ Andreea MOLDOVEANU Ionel Alexandru CIURESCU Victor
5 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 04-10-2017

15:00

STANCIU Mihai Vlăduț MADA Mădălin MAGOCS Maria Monica MANUȘOV Iosif
5 CS VOINŢA MAILAT CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 04-10-2017

15:00

RIȚA Flavius Ionel PANTEA Sebastian ARDELEAN Alexandra Antonia TIULEA Cornel
5 AS CETATE SĂVÎRŞIN AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 04-10-2017

15:00

RUS Dionisie Constantin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu CĂLINDRUŢ Emanuel Roland JIVAN Mihai
5 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 04-10-2017

15:00

IOVA Cătălin Ionuț DREGHICI Flavius Cristian DISTA Denis JUȘCÃ Teodor
5 C.S. PODGORIA PÂNCOTA CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion PÂNCOTA 04-10-2017

15:00

ARDELEAN Ioan Viorel PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru SUCIU Andreea MAKO Andraș
5 CS ŞOIMII ŞIMAND CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 04-10-2017

15:00

PÃTROI Ciprian ANDEA Alexandru MOȚ Andreea Alexandra PÃCURAR Augustin
5 AS VIITORUL ŞEPREUŞ CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 04-10-2017

15:00

VESA Pavel Florin BURCA Sergiu Lucian PANTEA Patricia Alexandra BORA Gligore
5 A.C.S. VIITORUL ARAD CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNLEANI 04-10-2017

15:00

BÎTEA Radu Bogdan HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DRĂGOIU Ioana Bianca BUDA Leontin
6 C.S.S. GLORIA ARAD A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD Juniori C - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 02-10-2017

15:00

NEAGU Flavius DAȘCÃU Ovidiu Claudiu DOBÂNDĂ Dinu
6 C.S. ŞOIMII LIPOVA AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 02-10-2017

16:00

PANTEA Sebastian NEAGU Alexandru DRAGOȘ Darius
6 C.S. VICTORIA FELNAC A.F.C. UTA ARAD 2004 Juniori C - Seria A Stadion FELNAC 02-10-2017

16:30

MADA Mădălin VASILE Ioan Adrian JOANDREA Sergiu Cătălin
6 CS ATLETICO ARAD CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori C - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 02-10-2017

16:30

JURCĂ Tudor Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DRĂGOIU Ioana Bianca
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori C - Seria B Stadion CH. CRIȘ 02-10-2017

15:00

ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
6 CS INEU A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD Juniori C - Seria B Stadion CENTRAL INEU 02-10-2017

16:30

VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian TURGYAN Cătălin
 

ajf_arad