Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
11 AS NAŢIONAL SINTEA MARE C.S. VOINȚA ZĂRAND Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 12-11-2017

14:00

SALADEA Sorin DEHELEAN Patrick Alin DISTA Denis CIURESCU Victor
11 A.C.S. VILLA GURBA 1213 C.S. PROGRESUL DIECI Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 12-11-2017

14:00

ARDELEAN Ioan Viorel IORDACHE Maximilian PANTEA Patricia Alexandra MANUȘOV Iosif
11 C.S. SPERANŢA CHIER AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 12-11-2017

14:00

BOGDAN Loredan TĂMAȘ Eugen SÂRBUȚ Alexandru Călin BABĂU Romulus
11 F.C. SPICUL OLARI F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion OLARI 12-11-2017

14:00

RUS Dionisie Constantin ANDEA Alexandru JOANDREA Sergiu Cătălin SFÃT Gheorghe
11 CS VICTORIA ZĂBRANI CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 15-11-2017

14:00

NEAGU Flavius MOLDOVEANU Ionel Alexandru OLOGEANU Dan
11 AS VIITORUL TISA NOUĂ CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 15-11-2017

14:00

IACOB Nicolae Liviu MADA Mădălin MOȚ Andreea Alexandra HERȚEG Doru
11 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 15-11-2017

14:00

PANTEA Sebastian NEAGU Alexandru IORDACHE Maximilian CIURESCU Victor
11 C.S. VICTORIA FELNAC C.S. ATHLETICO VINGA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 15-11-2017

14:00

MONA Sergiu Laurențiu CĂLINDRUȚ Emanuel Roland PANTEA Patricia Alexandra TIULEA Cornel
11 AS CETATE SĂVÎRŞIN AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 15-11-2017

14:00

JURCĂ Tudor Florin SÂRBUȚ Alexandru Călin DISTA Denis BABĂU Romulus
11 CS GLOGOVĂŢ 2013 A.F.C. UTA ARAD Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 15-11-2017

14:00

TURGYAN Cătălin ARDELEAN Alexandra Antonia DAȘCÃU Ovidiu Claudiu JIVAN Mihai Adrian
11 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 15-11-2017

14:00

BERARIU Lucian Mihai GROȘAN Tudor Ștefan ARSA Emil PÃCURAR Augustin
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 15-11-2017

14:00

MAKO Andrei Sebastian PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru DRĂGOIU Ioana Bianca MANUȘOV Iosif
11 A.C.S. SOCODOR AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 15-11-2017

14:00

PÃTROI Ciprian SUCIU Andreea CRÎSTA Eusebio Antoniu MAKO Andraș
11 CS ŞOIMII ŞIMAND AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 15-11-2017

14:00

NEAGU Flavius ANDEA Alexandru DRAGOȘ Darius PETRIŞOR Gheorghe
11 CS INEU C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 15-11-2017

14:00

RIȚA Flavius Ionel CALNACOV Denis Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
12 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori C - Seria A Stadion ZĂDĂRENI 13-11-2017

15:30

MADA Mădălin DISTA Denis PANTEA Patricia Alexandra
12 A.F.C. UTA ARAD 2004 CS ATLETICO ARAD Juniori C - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 13-11-2017

16:00

NEAGU Flavius DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
12 A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD CS ŞOIMII LIPOVA Juniori C - Seria A Stadion SÂNLEANI 13-11-2017

15:00

RIȚA Flavius Ionel MONA Sergiu Laurențiu VESA Pavel Florin
12 C.S. VICTORIA FELNAC C.S.S. GLORIA ARAD Juniori C - Seria A Stadion FELNAC 13-11-2017

15:30

BURCĂ Sergiu Lucian CĂLINDRUȚ Emanuel Roland MOȚ Andreea Alexandra
12 A.C.S. SOCODOR CS INEU Juniori C - Seria B Stadion SOCODOR 13-11-2017

16:00

PÃTROI Ciprian DRAGOȘ Darius JOANDREA Sergiu Cătălin
12 CS VICTORIA NĂDLAC C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori C - Seria B Stadion NĂDLAC 13-11-2017

16:00

TURGYAN Cătălin NEAGU Alexandru DRĂGOIU Ioana Bianca
12 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori C - Seria B Stadion SÂNLEANI 13-11-2017

16:15

VESA Pavel Florin RIȚA Flavius Ionel MONA Sergiu Laurențiu
12 A.F.C. UTA ARAD 2003 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori C - Seria B Stadion ATLETICO ARAD 13-11-2017

16:15

ANULAT
16 C.S. ATLETICO ARAD 2005 CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 16-11-2017

15:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CALNACOV Denis Claudiu
16 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 CS VICTORIA NĂDLAC Juniori D - Seria A Stadion SÂNLEANI 16-11-2017

16:00

VESA Pavel Florin BURCA Sergiu Lucian
16 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD AS PROGRESUL PECICA Juniori D - Seria A Stadion C.P.L. ARAD 16-11-2017

16:00

DREGHICI Flavius Cristian MONA Sergiu Laurențiu
16 C.S. ATLETICO ARAD 2007 CS VOINŢA MAILAT Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 16-11-2017

16:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CALNACOV Denis Claudiu
16 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori D - Seria B Stadion SÂNLEANI 16-11-2017

15:00

BURCĂ Sergiu Lucian VESA Pavel Florin
16 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori D - Seria B Stadion CENTRAL INEU 16-11-2017

16:00

PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru BERARIU Lucian Mihai
16 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori D - Seria B Stadion CERMEI 16-11-2017

16:00

MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
16 CS ŞOIMII ŞIMAND AS VOINŢA MACEA Juniori D - Seria B Stadion ŞIMAND 16-11-2017

16:00

PÃTROI Ciprian SUCIU Andreea
16 A.F.C. UTA ARAD CS UNIREA SÎNTANA Juniori D - Seria B Stadion BUJAC ARAD 14-11-2017

16:00

NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
12 C.S. ATLETICO ARAD 1 C.S. ATLETICO ARAD 2008 Juniori E - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 10-11-2017

15:00

PANĂ Natanael BURCA Sergiu Lucian
12 CS GLOGOVĂŢ 2013 C.S.S. GLORIA ARAD Juniori E - Seria A Stadion MÂNDRULOC 10-11-2017

16:00

VESA Pavel Florin MADA Mădălin
12 C.S. ŞOIMII LIPOVA AS PROGRESUL PECICA Juniori E - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 10-11-2017

16:00

DREGHICI Flavius Cristian CALNACOV Denis Claudiu
12 A.F.C. UTA ARAD 2007 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori E - Seria A Stadion ICRTI 10-11-2017

16:00

NEAGU Flavius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
11 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori E - Seria B Stadion SÂNLEANI 14-11-2017

16:00

PANĂ Natanael PETROVAN Florin
12 A.F.C. UTA ARAD 2008 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 Juniori E - Seria B Stadion ICRTI 10-11-2017

15:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Flavius
12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori E - Seria B Stadion CH. CRIȘ 10-11-2017

15:00

MAKO Andrei Sebastian SUCIU Andreea
12 A.C.S. SOCODOR A.C.S. VIITORUL ARAD 2 Juniori E - Seria B Stadion SOCODOR 10-11-2017

15:30

PÃTROI Ciprian PANTEA Sebastian
12 C.S. ATLETICO ARAD 2 ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori E - Seria B Stadion ATLETICO ARAD 10-11-2017

16:00

BURCĂ Sergiu Lucian PANĂ Natanael
12 CS VICTORIA ZĂBRANI CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Liga a 4 a

Stadion JOSEF SCHEIRICH ZĂBRANI 04-11-2017

11:00

HERȚEG Dorinel MOCANU Silviu Flaviu CÃȘUȚ Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian RAD Vasile
12 CS ŞOIMII ŞIMAND AS VICTORIA FELNAC

Liga a 4 a

Stadion ŞIMAND 04-11-2017

11:00

DEAC Ionel Alin PANTEA Andrei Alex. STANCIU Mihai Vlăduț ENOIU Traian ROȘU Eugen
12 AS CETATE SĂVÎRŞIN CS VICTORIA NĂDLAC

Liga a 4 a

Stadion SĂVÂRŞIN 04-11-2017

14:00

BÎTEA Radu Bogdan BERARIU Lucian Mihai GROȘAN Tudor Ștefan OLOGEANU Dan HAMZA Ioan
12 AS PROGRESUL PECICA A.F.C. UTA ARAD

Liga a 4 a

Stadion PECICA 04-11-2017

14:00

IOVA Cătălin Ionuț VASILE Ioan Adrian RADU Paul TIULEA Cornel LOVAS Iosif Ioan
12 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ C.S. GLOGOVĂŢ 2013

Liga a 4 a

Stadion PĂULIŞ 04-11-2017

14:00

BURCĂ Daniel Adrian PANTEA Sebastian CÎRMACI Filip Sergiu BONDAR Mircea Constantin BABĂU Romulus
12 CS VOINŢA MAILAT CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

Stadion MAILAT 04-11-2017

14:00

BOGDAN Loredan CRISTEA Emil Ioan NAGY Zoltan JIVAN Mihai Adrian SFÃT Gheorghe
12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 A.C.S. SOCODOR

Liga a 4 a

Stadion CURTICI 04-11-2017

14:00

SALADEA Sorin MIHOC Alina TURGYAN Cătălin MANUȘOV Iosif VIDA Constantin
11 CS ŞOIMII LIVADA AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 04-11-2017

14:00

BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian MONA Sergiu Laurențiu HERȚEG Doru
11 AS GLORIA SECUSIGIU AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 05-11-2017

14:00

COROBAN Cristian Ionel MIHOC Alina TURGYAN Cătălin JIVAN Mihai
11 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 05-11-2017

14:00

PALCU Gheorghe Marius BURCA Sergiu Lucian PANTEA Patricia Alexandra VĂTRAN Dorin
11 AS SEMLECANA SEMLAC AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 05-11-2017

14:00

GORNIC Alexandru Dan MONA Sergiu Laurențiu MAGOCS Maria Monica GORNIC Mircea
11 AS UNIREA ŞEITIN AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 05-11-2017

14:00

MATEUȚ Cãlin DREGHICI Flavius Cristian MADA Mădălin SCRIDON Daniel
11 AS VOINŢA MUNAR CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 05-11-2017

14:00

OLARIU Laurențiu LOVAS Alexandru TAKATS Cristian Flavius BIRO Gabor Oliver
11 AS VOINŢA MACEA AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 05-11-2017

14:00

NEAGU Flavius ANDEA Alexandru CĂPRICEANĂ Gabriel Florin APĂTEAN Adrian
11 CS VIITORUL SATU NOU AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 04-11-2017

14:00

COROBAN Cristian Ionel BURCA Sergiu Lucian CALNACOV Denis Claudiu MAKO Andraș
11 C.S. PODGORIA PÂNCOTA CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 04-11-2017

14:00

BĂDICĂ Flavius Marian NAGHI Remus Ionuț TAKATS Cristian Flavius PETRIŞOR Gheorghe
11 CS AVÂNTUL TÎRNOVA AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 05-11-2017

14:00

RIȚA Flavius Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DOBÂNDĂ Dinu BORA Gligore
11 AS STEAUA GRĂNICERI CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 05-11-2017

14:00

MAKO Andrei Sebastian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai JUȘCÃ Teodor
11 AS VIITORUL ŞEPREUŞ CS BELIU Liga a 5 a Seria A Stadion ŞEPREUŞ 05-11-2017

14:00

VASI Alexandru Iulian PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru IORDACHE Maximilian MIRON Marian
11 FC ZIMANDU NOU AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 05-11-2017

14:00

BURZA Cristian Mirel CĂLINDRUȚ Emanuel Roland CALNACOV Denis Claudiu TIULEA Cornel
11 AS PODGORIA GHIOROC AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 05-11-2017

14:00

ARDELEAN Mircea Florin VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei BUDA Leontin
10 CITIZENS OF ARAD AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 05-11-2017

14:00

BOLCAȘ Alin Călin JOANDREA Sergiu Cătălin MOȚ Andreea Alexandra TĂNĂSESCU Romulus Cristian
10 A.S. SPORTING ȘAGU CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion ŞAGU 05-11-2017

14:00

PANĂ Natanael MOCANU Silviu Flaviu DRĂGOIU Ioana Bianca SFÃT Gheorghe
10 CS VICTORIA ZĂBRANI C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 05-11-2017

14:00

BÎTEA Radu Bogdan PANTEA Andrei Alex. STANCIU Mihai Vlăduț MIHUŢA Petre
10 C.S. ATHLETICO VINGA AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 05-11-2017

14:00

VASILE Ioan Adrian RADU Paul BABUȚIA Bogdan Onisim COMAN Ovidiu
10 CS REAL HORIA C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 05-11-2017

14:00

PETROVAN Florin DEHELEAN Patrick Alin NICA Liana CIURESCU Victor
10 C.S. ŞOIMII LIPOVA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria A Stadion SÂMBĂTENI 05-11-2017

14:00

BĂDICĂ Flavius Marian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan MANUȘOV Iosif
3 CITIZENS OF ARAD C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 08-11-2017

14:00

ARSA Emil LOVAS Alexandru MAGOCS Maria Monica BIRO Gabor
10 F.C. SÂNTANA 2016 AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 04-11-2017

14:00

MATEUȚ Cãlin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Alexandru FORTON Nicuşor
10 CS FRONTIERA PILU A.C.S. VILLA GURBA 1213 Liga a 6 a Seria B Stadion PILU 05-11-2017

14:00

BOGDAN Loredan NAGY Zoltan CÎRMACI Filip Sergiu MAKO Andraș
10 C.S. ȘICULA CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 05-11-2017

14:00

SALADEA Sorin TĂMAȘ Eugen DISTA Denis GYENGYE Iosif
10 C.S. VOINȚA ZĂRAND AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion ZĂRAND 05-11-2017

14:00

PÃTROI Ciprian DRAGOȘ Darius ARDELEAN Alexandra Antonia PEȘTE Bogdan Dumitru
10 C.S. PROGRESUL DIECI ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion DIECI 05-11-2017

14:00

JURCĂ Tudor Florin ARDELEAN Paul Giorgian CÃȘUȚ Cristian ENOIU Traian
10 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA F.C. SPICUL OLARI Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 05-11-2017

14:00

ARDELEAN Ioan Viorel BORLEA Emanuel SUCIU Andreea PÃCURAR Augustin
10 CS VICTORIA NĂDLAC CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 08-11-2017

14:00

PETROVAN Florin IORDACHE Maximilian DRĂGOIU Ioana Bianca PETRIŞOR Gheorghe
10 AS PROGRESUL PECICA AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 08-11-2017

14:00

TURGYAN Cătălin MONA Sergiu Laurențiu PANTEA Patricia Alexandra TIULEA Cornel
10 A.F.C. UTA ARAD AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion ŞEGA ARAD 07-11-2017

14:00

NEAGU Flavius MOȚ Andreea Alexandra NEAGU Alexandru BUDA Leontin
10 CS VOINŢA MAILAT AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 08-11-2017

14:00

VESA Pavel Florin ANDEA Alexandru CÎRMACI Filip Sergiu TĂNĂSESCU Romulus Cristian
10 CS FRONTIERA CURTICI 2004 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion CURTICI 08-11-2017

14:00

BURCĂ Sergiu Lucian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Alexandru BABĂU Romulus
10 C.S. ATHLETICO VINGA C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 08-11-2017

14:00

CALNACOV Denis Claudiu MADA Mădălin MOLDOVEANU Ionel Alexandru OLOGEANU Dan
10 CS UNIREA GURAHONŢ CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 08-11-2017

14:00

ARDELEAN Ioan Viorel PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru SUCIU Andreea PÃCURAR Augustin
10 CS UNIREA SÎNTANA A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 08-11-2017

14:00

PANĂ Natanael PANTEA Sebastian ARDELEAN Alexandra Antonia CIURESCU Victor
10 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 08-11-2017

14:00

DREGHICI Flavius Cristian SÂRBUȚ Alexandru Călin DRAGOȘ Darius MAKO Andraș
10 AS VIITORUL ŞEPREUŞ A.C.S. VIITORUL ARAD Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 08-11-2017

14:00

BERARIU Lucian Mihai PÃTROI Ciprian GROȘAN Tudor Ștefan RUSAN Dumitru
10 C.S. PODGORIA PÂNCOTA CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion PÂNCOTA 08-11-2017

14:00

MAKO Andrei Sebastian CĂLINDRUȚ Emanuel Roland RUS Dionisie Constantin JUȘCÃ Teodor
11 C.S. ŞOIMII LIPOVA A.F.C. UTA ARAD 2004 Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 06-11-2017

15:00

RUS Dionisie Constantin MONA Sergiu Laurențiu DEHELEAN Patrick Alin
11 CS ATLETICO ARAD AS VICTORIA FELNAC Juniori C - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 06-11-2017

15:00

NEAGU Flavius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
11 C.S.S. GLORIA ARAD AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Juniori C - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 06-11-2017

15:00

PETROVAN Florin DISTA Denis ARDELEAN Alexandra Antonia
11 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD Juniori C - Seria A Stadion PĂULIŞ 06-11-2017

16:00

PANĂ Natanael CĂLINDRUȚ Emanuel Roland MOȚ Andreea Alexandra
11 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD Juniori C - Seria B Stadion CERMEI 06-11-2017

16:00

BERARIU Lucian Mihai ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
11 CS INEU CS VICTORIA NĂDLAC Juniori C - Seria B Stadion CENTRAL INEU 06-11-2017

16:00

NAGHI Remus Ionuț PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
11 CS FRONTIERA CURTICI 2004 A.F.C. UTA ARAD 2003 Juniori C - Seria B Stadion CURTICI 06-11-2017

16:00

PÃTROI Ciprian MAKO Andrei Sebastian SUCIU Andreea
14 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori D - Seria A Stadion SÂNLEANI 07-11-2017

14:00

PANTEA Sebastian VESA Pavel Florin
14 C.S. ATLETICO ARAD 2005 AS PROGRESUL PECICA Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 07-11-2017

15:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
14 C.S. ATLETICO ARAD 2007 AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 07-11-2017

16:00

DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
 

ajf_arad