Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
12 AS CETATE DEZNA AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 12-11-2017

14:00

PÃTROI Ciprian CRISTA Eusebio PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru MIRON Marian
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDAB 12-11-2017

14:00

PANĂ Natanael MAGOCS Maria Monica SUCIU Andreea BIRO Gabor
11 AS MUREŞANA MÎNDRULOC A.S. SPORTING ȘAGU Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 12-11-2017

14:00

BÎTEA Radu Bogdan BETEA Sorina Georgiana ARDELEAN Alexandra Antonia TIULEA Cornel
11 CS OLIMPIA BUJAC C.S. ATHLETICO VINGA Liga a 6 a Seria B Stadion BUJAC ARAD 11-11-2017

14:00

IACOB Nicolae Liviu DOBÂNDĂ Dinu DRĂGOIU Ioana Bianca JIVAN Mihai
11 C.S. VIITORUL PEREG CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 12-11-2017

14:00

BURCĂ Sergiu Lucian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MOLDOVEANU Ionel Alexandru BORA Gligore
11 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 12-11-2017

14:00

GORNIC Alexandru Dan CRISTEA Emil Ioan CALNACOV Denis Claudiu OLOGEANU Dan
11 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 12-11-2017

14:00

NEAGU Flavius MONA Sergiu Laurențiu MOȚ Andreea Alexandra MIHUŢA Petre
11 ACS NAŢIONAL SEBIŞ C.S. ȘICULA Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 11-11-2017

14:00

NEAGU Flavius COJOCARIU Dan Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MAKO Andraș
11 AS HĂLMAGIU CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 12-11-2017

14:00

BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian CĂLINDRUŢ Emanuel Roland SCRIDON Daniel
11 AS NAŢIONAL SINTEA MARE C.S. VOINȚA ZĂRAND Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 12-11-2017

14:00

SALADEA Sorin DEHELEAN Patrick Alin DISTA Denis CIURESCU Victor
11 A.C.S. VILLA GURBA 1213 C.S. PROGRESUL DIECI Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 12-11-2017

14:00

ARDELEAN Ioan Viorel IORDACHE Maximilian PANTEA Patricia Alexandra MANUȘOV Iosif
11 C.S. SPERANŢA CHIER AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 12-11-2017

14:00

BOGDAN Loredan TĂMAȘ Eugen SÂRBUȚ Alexandru Călin BABĂU Romulus
11 F.C. SPICUL OLARI F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion OLARI 12-11-2017

14:00

RUS Dionisie Constantin ANDEA Alexandru JOANDREA Sergiu Cătălin SFÃT Gheorghe
11 CS VICTORIA ZĂBRANI CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 15-11-2017

14:00

NEAGU Flavius MOLDOVEANU Ionel Alexandru OLOGEANU Dan
11 AS VIITORUL TISA NOUĂ CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 15-11-2017

14:00

IACOB Nicolae Liviu MADA Mădălin MOȚ Andreea Alexandra HERȚEG Doru
11 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 15-11-2017

14:00

PANTEA Sebastian NEAGU Alexandru IORDACHE Maximilian CIURESCU Victor
11 C.S. VICTORIA FELNAC C.S. ATHLETICO VINGA Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 15-11-2017

14:00

MONA Sergiu Laurențiu CĂLINDRUȚ Emanuel Roland PANTEA Patricia Alexandra TIULEA Cornel
11 AS CETATE SĂVÎRŞIN AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 15-11-2017

14:00

JURCĂ Tudor Florin SÂRBUȚ Alexandru Călin DISTA Denis BABĂU Romulus
11 CS GLOGOVĂŢ 2013 A.F.C. UTA ARAD Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 15-11-2017

14:00

TURGYAN Cătălin ARDELEAN Alexandra Antonia DAȘCÃU Ovidiu Claudiu JIVAN Mihai Adrian
11 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 15-11-2017

14:00

BERARIU Lucian Mihai GROȘAN Tudor Ștefan ARSA Emil PÃCURAR Augustin
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 15-11-2017

14:00

MAKO Andrei Sebastian PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru DRĂGOIU Ioana Bianca MANUȘOV Iosif
11 A.C.S. SOCODOR AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 15-11-2017

14:00

PÃTROI Ciprian SUCIU Andreea CRÎSTA Eusebio Antoniu MAKO Andraș
11 CS ŞOIMII ŞIMAND AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 15-11-2017

14:00

NEAGU Flavius ANDEA Alexandru DRAGOȘ Darius PETRIŞOR Gheorghe
11 CS INEU C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 15-11-2017

14:00

RIȚA Flavius Ionel CALNACOV Denis Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUDA Leontin
12 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori C - Seria A Stadion ZĂDĂRENI 13-11-2017

15:30

MADA Mădălin DISTA Denis PANTEA Patricia Alexandra
12 A.F.C. UTA ARAD 2004 CS ATLETICO ARAD Juniori C - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 13-11-2017

16:00

NEAGU Flavius DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
12 A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD CS ŞOIMII LIPOVA Juniori C - Seria A Stadion SÂNLEANI 13-11-2017

15:00

RIȚA Flavius Ionel MONA Sergiu Laurențiu VESA Pavel Florin
12 C.S. VICTORIA FELNAC C.S.S. GLORIA ARAD Juniori C - Seria A Stadion FELNAC 13-11-2017

15:30

BURCĂ Sergiu Lucian CĂLINDRUȚ Emanuel Roland MOȚ Andreea Alexandra
12 A.C.S. SOCODOR CS INEU Juniori C - Seria B Stadion SOCODOR 13-11-2017

16:00

PÃTROI Ciprian DRAGOȘ Darius JOANDREA Sergiu Cătălin
12 CS VICTORIA NĂDLAC C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori C - Seria B Stadion NĂDLAC 13-11-2017

16:00

TURGYAN Cătălin NEAGU Alexandru DRĂGOIU Ioana Bianca
12 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori C - Seria B Stadion SÂNLEANI 13-11-2017

16:15

VESA Pavel Florin RIȚA Flavius Ionel MONA Sergiu Laurențiu
12 A.F.C. UTA ARAD 2003 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori C - Seria B Stadion ATLETICO ARAD 13-11-2017

16:15

ANULAT
16 C.S. ATLETICO ARAD 2005 CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 16-11-2017

15:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CALNACOV Denis Claudiu
16 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 CS VICTORIA NĂDLAC Juniori D - Seria A Stadion SÂNLEANI 16-11-2017

16:00

VESA Pavel Florin BURCA Sergiu Lucian
16 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD AS PROGRESUL PECICA Juniori D - Seria A Stadion C.P.L. ARAD 16-11-2017

16:00

DREGHICI Flavius Cristian MONA Sergiu Laurențiu
16 C.S. ATLETICO ARAD 2007 CS VOINŢA MAILAT Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 16-11-2017

16:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CALNACOV Denis Claudiu
16 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori D - Seria B Stadion SÂNLEANI 16-11-2017

15:00

BURCĂ Sergiu Lucian VESA Pavel Florin
16 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori D - Seria B Stadion CENTRAL INEU 16-11-2017

16:00

PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru BERARIU Lucian Mihai
16 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori D - Seria B Stadion CERMEI 16-11-2017

16:00

MAKO Andrei Sebastian ARDELEAN Ioan Viorel
16 CS ŞOIMII ŞIMAND AS VOINŢA MACEA Juniori D - Seria B Stadion ŞIMAND 16-11-2017

16:00

PÃTROI Ciprian SUCIU Andreea
16 A.F.C. UTA ARAD CS UNIREA SÎNTANA Juniori D - Seria B Stadion BUJAC ARAD 14-11-2017

16:00

NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
12 C.S. ATLETICO ARAD 1 C.S. ATLETICO ARAD 2008 Juniori E - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 10-11-2017

15:00

PANĂ Natanael BURCA Sergiu Lucian
12 CS GLOGOVĂŢ 2013 C.S.S. GLORIA ARAD Juniori E - Seria A Stadion MÂNDRULOC 10-11-2017

16:00

VESA Pavel Florin MADA Mădălin
12 C.S. ŞOIMII LIPOVA AS PROGRESUL PECICA Juniori E - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 10-11-2017

16:00

DREGHICI Flavius Cristian CALNACOV Denis Claudiu
12 A.F.C. UTA ARAD 2007 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori E - Seria A Stadion ICRTI 10-11-2017

16:00

NEAGU Flavius HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
11 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori E - Seria B Stadion SÂNLEANI 14-11-2017

16:00

PANĂ Natanael PETROVAN Florin
12 A.F.C. UTA ARAD 2008 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 Juniori E - Seria B Stadion ICRTI 10-11-2017

15:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Flavius
12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori E - Seria B Stadion CH. CRIȘ 10-11-2017

15:00

MAKO Andrei Sebastian SUCIU Andreea
12 A.C.S. SOCODOR A.C.S. VIITORUL ARAD 2 Juniori E - Seria B Stadion SOCODOR 10-11-2017

15:30

PÃTROI Ciprian PANTEA Sebastian
12 C.S. ATLETICO ARAD 2 ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori E - Seria B Stadion ATLETICO ARAD 10-11-2017

16:00

BURCĂ Sergiu Lucian PANĂ Natanael
 

ajf_arad