Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
22 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 27-05-2018

18:00

PALCU Gheorghe Marius COJOCARIU Dan Cristian PANTEA Patricia Alexandra HERȚEG Doru
22 AS SEMLECANA SEMLAC CS ŞOIMII LIVADA Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 27-05-2018

18:00

SALADEA Sorin NEAGU Alexandru CĂLINDRUŢ Emanuel Roland MANUȘOV Iosif
22 AS DOROBANŢI AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 27-05-2018

18:00

OLARIU Laurențiu CRISTEA Emil Ioan CALNACOV Denis Claudiu MIRON Marian
22 C.S. PODGORIA PÂNCOTA CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 26-05-2018

18:00

VASI Alexandru Iulian ȘUȘCĂ Andreea DOBÂNDĂ Dinu JIVAN Mihai
22 CS BELIU AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 27-05-2018

18:00

PÃTROI Ciprian JOANDREA Sergiu Cătălin KOVACS Raul RUSAN Dumitru
22 AS CETATE DEZNA CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 27-05-2018

18:00

VASI Alexandru Iulian PÂSLARU Andrei IORDACHE Maximilian PETRIŞOR Gheorghe
22 CS VICTORIA SELEUŞ AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion SELEUŞ 27-05-2018

18:00

SANDU Roland MIHUȚA Daniel Costel DRĂGOIU Ioana Bianca TĂNĂSESCU Romulus Cristian
22 AS CRIŞUL ALB BUTENI CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 27-05-2018

18:00

MAKO Andrei Sebastian LOVAS Alexandru DOBÂNDĂ Dinu GYENGYE Iosif
22 CS UNIREA GURAHONŢ FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 27-05-2018

18:00

IOVA Cătălin Ionuț PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru MADA Mădălin JUȘCÃ Teodor
19 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 6 a Seria A Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 26-05-2018

17:00

COROBAN Cristian Ionel ANDEA Alexandru COJOCARIU Dan Cristian PEȘTE Bogdan Dumitru
19 CS OLIMPIA BUJAC C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 26-05-2018

18:00

RUS Dionisie Constantin CÎRMACI Filip Sergiu LOVAS Alexandru SFÃT Gheorghe
19 C.S. VIITORUL PEREG C.S. ATHLETICO VINGA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 27-05-2018

18:00

BABUȚIA Bogdan Onisim CĂPRICEANĂ Gabriel Florin CĂLINDRUŢ Emanuel Roland COMAN Ovidiu
19 AS MUREŞANA MÎNDRULOC CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 27-05-2018

18:00

COROBAN Cristian Ionel NAGY Zoltan MOȚ Andreea Alexandra OLOGEANU Dan
19 A.S. SPORTING ȘAGU CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria B Stadion ŞAGU 27-05-2018

18:00

BERARIU Lucian Mihai DISTA Denis NICA Liana LOVAS Iosif Ioan
19 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDAB 27-05-2018

18:00

PANĂ Natanael TAKATS Cristian Flavius MOLDOVEANU Ionel Alexandru MIHUŢA Petre
19 C.S. PROGRESUL DIECI CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion DIECI 27-05-2018

18:00

VESA Pavel Florin MONA Sergiu Laurențiu PANTEA Sebastian BUDA Leontin
19 A.C.S. VILLA GURBA 1213 F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 27-05-2018

18:00

BOGDAN Loredan DREGHICI Flavius Cristian STANCIU Mihai Vlăduț APĂTEAN Adrian
19 ACS NAŢIONAL SEBIŞ C.S. VOINȚA ZĂRAND Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 27-05-2018

18:00

BOLCAȘ Alin Călin ARSA Emil NAGHI Remus Ionuț MAKO Andraș
19 AS HĂLMAGIU AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 27-05-2018

18:00

NEAGU Flavius VÎLCEANU Marius Stelian TAL Daniel Vasile BORA Gligore
19 AS NAŢIONAL SINTEA MARE CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 27-05-2018

18:00

RUS Dionisie Constantin ȘUȘCĂ Andreea LEAH Darius Alexandru FORTON Nicuşor
19 F.C. SPICUL OLARI C.S. ȘICULA Liga a 6 a Seria B Stadion OLARI 27-05-2018

18:00

HERȚEG Dorinel SUCIU Andreea SULEA Cristian ALEXA Marius Andrei
18 CS UNIREA SÎNTANA AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 30-05-2018

18:00

PÃTROI Ciprian SULEA Cristian BRÂNDUȘE Flavius Viore
12 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD CS INEU Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 25-05-2018

16:30

PANTEA Sebastian VESA Pavel Florin CĂLINDRUŢ Emanuel Roland
13 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori C Stadion SÂMBĂTENI 28-05-2018

18:00

BABUȚIA Bogdan Onisim IOVESCU Paul Daniel TAL Daniel Vasile
13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ AS VICTORIA FELNAC Categoria Juniori C Stadion CH. CRIȘ 28-05-2018

18:00

13 C.S. ŞOIMII LIPOVA CS VICTORIA NĂDLAC Categoria Juniori C Stadion SÂMBĂTENI 28-05-2018

18:00

13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori C Stadion ZĂDĂRENI 28-05-2018

18:00

LEAH Darius Alexandru PÂSLARU Andrei STANCIU Mihai Vlăduț
14 C.S. ATLETICO ARAD 2007 CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 29-05-2018

18:00

DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
12 C.S. KICKERS CHIȘINEU CRIȘ C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 25-05-2018

16:00

MAKO Andrei Sebastian SULEA Cristian
12 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU C.S. ATLETICO ARAD 2008 Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 25-05-2018

18:00

BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
13 AS PROGRESUL PECICA C.S. ATLETICO ARAD 2008 Categoria Juniori E Stadion PECICA 29-05-2018

18:00

ANDEA Alexandru JOANDREA Sergiu Cătălin
13 C.S. ŞOIMII LIPOVA C.S. KICKERS CHIȘINEU CRIȘ Categoria Juniori E Stadion ŞEGA ARAD 29-05-2018

18:00

MADA Mădălin CALNACOV Denis Claudiu
27 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS VICTORIA ZĂBRANI

Liga a 4 a

Stadion CH. CRIȘ 19-05-2018

11:00

BOLCAȘ Alin Călin PANTEA Sebastian VESA Pavel Florin BUDA Leontin MAKO Andraș
27 CS GLOGOVĂŢ 2013 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ

Liga a 4 a

Stadion HORIA 19-05-2018

11:00

DEAC Ionel Alin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru TAKATS Cristian Flavius TĂNĂSESCU Romulus Cristian RAD Vasile
27 C.S. VICTORIA FELNAC CS ŞOIMII ŞIMAND

Liga a 4 a

Stadion FELNAC 19-05-2018

18:00

BĂDICĂ Flavius Marian BERARIU Lucian Mihai NAGY Zoltan VĂTRAN Dorin HAMZA Ioan
27 CS VICTORIA NĂDLAC AS CETATE SĂVÎRŞIN

Liga a 4 a

Stadion NĂDLAC 19-05-2018

18:00

HERȚEG Dorinel ARDELEAN Paul Giorgian DREGHICI Flavius Cristian JIVAN Mihai II SCRIDON Daniel
27 CS UNIREA SÎNTANA CS VOINŢA MAILAT

Liga a 4 a

Stadion SÂNTANA 19-05-2018

18:00

GORNIC Alexandru Dan PÂSLARU Andrei NAGHI Remus Ionuț TIULEA Cornel LOVAS Iosif Ioan
27 A.F.C. UTA ARAD AS PROGRESUL PECICA

Liga a 4 a

Stadion ICRTI 19-05-2018

18:00

Pajer Tamas Balint Zoltan Petroviszki Peter ALEXA Marius Rozsa Zoltan
27 A.C.S. SOCODOR CS FRONTIERA CURTICI 2004

Liga a 4 a

Stadion SOCODOR 19-05-2018

18:00

NICORAȘ Ionuț Vasile ARSA Emil BURCA Sergiu Lucian APĂTEAN Adrian SFÃT Gheorghe
28 AS CETATE SĂVÎRŞIN A.F.C. UTA ARAD

Liga a 4 a

Stadion SĂVÂRŞIN 23-05-2018

18:00

DEAC Ionel Alin TAKATS Cristian Flavius VESA Pavel Florin TIULEA Cornel RAD Vasile
23 CS ŞOIMII ŞIMAND CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

Stadion ŞIMAND 23-05-2018

18:00

COROBAN Cristian Ionel PANTEA Sebastian PANTEA Andrei Alex. OLOGEANU Dan MAKO Andraș
28 CS VICTORIA ZĂBRANI CS INEU

Liga a 4 a

Stadion JOSEF SCHEIRICH ZĂBRANI 23-05-2018

18:00

NICORAȘ Ionuț Vasile ȘUȘCĂ Andreea HÃRDUȚ Gabriel Dumitru HERȚEG Doru VIDA Constantin
28 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ AS VICTORIA FELNAC

Liga a 4 a

Stadion PĂULIŞ 23-05-2018

18:00

BOGDAN Loredan CÎRMACI Filip Sergiu BURCA Sergiu Lucian MANUȘOV Iosif SFÃT Gheorghe
 

ajf_arad