Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
ETAPA 10 U. II ŞEITIN O. BUJAC

Categoria Promotie A

Stadion ŞEITIN 31-10-2010

15:00

Roşu Eugen Aniculăesei Mihai Cornel Junger Andreeas Thomas SCRIDON DANIEL
ETAPA 10 V. PEREGU MARE AS MĂNĂȘTUR

Categoria Promotie A

Stadion PEREGU MARE 31-10-2010

15:00

Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Pătroi Ciprian GYENGE IOSIF
ETAPA 10 V. ALMAŞ L. ŢIPAR

Categoria Promotie B

Stadion CIL 31-10-2010

15:00

Negrilă Raul Marcel Dan Mihai Nicoraș Violeta Petrisor Gheorghe
ETAPA 10 O. BOCSIG S. CHIER

Categoria Promotie B

Stadion ARMONIA 31-10-2010

15:00

Fodoruţ Laurenţiu Vesa Pavel Florin Ciumedean Alexandru Vlad Zbârcea Flavius
ETAPA 10 AS HĂLMAGIU V. SOCODOR

Categoria Promotie B

Stadion HĂLMAGIU 31-10-2010

15:00

Ursan Paul Ciprian Mariş Sorin Dreghici Flavius Cristian Tiulea Cornel
ETAPA 10 CS ZERIND G. CERMEI

Categoria Promotie B

Stadion ZERIND 31-10-2010

15:00

Ardelean Mircea Florin Hărduţ Gabriel Dumitru Cheşa Dumitru Dănuţ ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 10 V. CHERELUŞ N.SINTEA MARE

Categoria Promotie B

Stadion CHERELUŞ 31-10-2010

15:00

Rusan Dumitru Eduard Demeter Claudiu Ioan Berariu Lucian Mihai BORA GLIGORE
ETAPA 7 N. SEBIS GLORIA ARAD Categoria Juniori C Stadion SEBIS 01-11-2010

15:00

Mariş Sorin Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 7 FC UTA 97 FC UTA 96 Categoria Juniori C Stadion ICRTI 01-11-2010

15:00

Hromei Alexandru Junger Andreeas Thomas Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 7 S. LIPOVA CS INEU Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 01-11-2010

15:00

Daşcău Ovidiu Claudiu Stanciu Mihai Vlăduţ Negrilă Cristian Gabriel
ETAPA 7 P. PECICA M. ZADARENI Categoria Juniori C Stadion PECICA 01-11-2010

15:00

Demeter Claudiu Ioan Aniculăesei Mihai Cornel Nicoraș Violeta
ETAPA 7 LPS ARAD ACU 96 Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 02-11-2010

15:00

Kope Attila Norbert Pîncotan Andrei Alexandru Dan Mihai
ETAPA 7 ACU 97 CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 02-11-2010

16:00

Pîncotan Andrei Alexandru Kope Attila Norbert Dan Mihai
ETAPA 7 FC UTA 98 FC UTA 99 Categoria Juniori D Stadion SEGA 30-10-2010

12:00

Sechereş Sergiu Paul Aniculăesei Mihai Cornel Demeter Claudiu Ioan
ETAPA 7 V. SELEUS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion VLADIMIRESCU 28-10-2010

16:00

Palcu Gheorghe Marius Sechereş Sergiu Paul Ciumedean Alexandru Vlad
ETAPA 7 N. SEBIS FC UTA 98 Categoria Juniori D Stadion SEBIS 02-11-2010

00:00

Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 7 CS INEU ACU 98 ARAD Categoria Juniori D Stadion ARMONIA 02-11-2010

15:00

Palcu Gheorghe Marius Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 7 ATLETICO ARAD GLORIA ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 02-11-2010

15:00

Mariş Sorin Negrilă Cristian Gabriel Nicoraș Violeta
ETAPA 7 CSS A. IANCU LPS ARAD Categoria Juniori D ICRTI 02-11-2010

15:00

Junger Andreeas Thomas Stanciu Mihai Vlăduţ Demeter Claudiu Ioan
ETAPA 7 KICKERS CH. CRIS CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion CH. CRIȘ 02-11-2010

15:00

Mako Andrei Sebastian Popa Răzvan Ioan Pătroi Ciprian
ETAPA 8 S. LIPOVA P. PECICA Categoria Juniori E Stadion LIPOVA 29-10-2010

15:30

Pantea Sebastian
ETAPA 8 ACU ARAD LPS ARAD Categoria Juniori E Stadion SEGA 30-10-2010

09:00

Dreghici Flavius Cristian
ETAPA 8 FC UTA 2001 KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori E Stadion SEGA 30-10-2010

10:00

Dreghici Flavius Cristian
ETAPA 8 FC UTA 2000 ATLETICO ARAD Categoria Juniori E Stadion SEGA 30-10-2010

11:00

Dreghici Flavius Cristian
ETAPA 8 N. SEBIS GLORIA ARAD Categoria Juniori E Stadion SEBIS 30-10-2010

11:00

Palcu Gheorghe Marius
ETAPA 1 ATLETICO 99 ARAD LPS ARAD CUPA HAGI Stadion SEGA 03-11-2010

17:00

Pantea Sebastian
ETAPA 1 FC UTA ARAD ATLETICO 2000 ARAD CUPA HAGI Stadion SEGA 03-11-2010

17:00

Daşcău Ovidiu Claudiu
ETAPA 13 SC FC UTA II SA CS ŞOIMII TAUŢ

Liga a 4 a

ICRTI 22-10-2010

15:00

Deac Ionel Alin Berar Marius Florin Puicea Claudiu Gheorghe Herteg Doru LUCACI ADRIAN
ETAPA 13 SC FC UTA II SA CS ŞOIMII TAUŢ Categoria Juniori ICRTI 22-10-2010

13:00

Puicea Claudiu Gheorghe
ETAPA 13 AS VOINŢA MACEA CS VIITORUL SATU NOU

Liga a 4 a

Stadion MACEA 23-10-2010

15:00

Boruga Carlos Răzvan Jivan Mihai Adrian Bolcaş Alin Călin Dehelean Nicolae SFĂT GHEORGHE
ETAPA 13 AS VOINŢA MACEA CS VIITORUL SATU NOU Categoria Juniori Stadion MACEA 23-10-2010

13:00

Bolcaş Alin Călin
ETAPA 13 FC SÎNLEANI AS AQUA VEST ARAD

Liga a 4 a

Stadion SÂNLEANI 23-10-2010

15:00

Burza Cristian Mirel Bujor Alexa Marius Andrei Cheşa Dumitru Dănuţ Rosca Mircea BIRO GABOR
ETAPA 13 FC SÎNLEANI AS AQUA VEST ARAD Categoria Juniori Stadion SÂNLEANI 23-10-2010

13:00

Cheşa Dumitru Dănuţ
ETAPA 13 AS PROGRESUL PECICA CS PĂULIŞANA PĂULIŞ

Liga a 4 a

Stadion PECICA 23-10-2010

15:00

Barta Paul Sebastian Mihoc Alina Păducel Cristian Tripa Claudiu VACZI GHEORGHE
ETAPA 13 AS PROGRESUL PECICA CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Categoria Juniori Stadion PECICA 23-10-2010

13:00

Păducel Cristian
ETAPA 13 CS ŞOIMII PÎNCOTA CS VICTORIA ZĂBRANI

Liga a 4 a

Stadion PÂNCOTA 23-10-2010

15:00

Bogdan Loredan Băla Casian Andrei Burcă Sergiu Lucian Forton Nicusor JIVAN MIHAI
ETAPA 13 CS ŞOIMII PÎNCOTA CS VICTORIA ZĂBRANI Categoria Juniori Stadion PÂNCOTA 23-10-2010

13:00

Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 13 CS VLADIMIRESCU 2003 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Liga a 4 a

Stadion VLADIMIRESCU 23-10-2010

15:00

Fodoruţ Laurenţiu Arsa Emil Nagy Zoltan Enoiu Traian ŞANDOR IOAN
ETAPA 13 CS VLADIMIRESCU 2003 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Categoria Juniori Stadion VLADIMIRESCU 23-10-2010

13:00

Nagy Zoltan
ETAPA 13 CS INEU CS FRONTIERA CURTICI 2004

Liga a 4 a

Stadion INEU 23-10-2010

15:00

Stamatoiu Constantin Hărduţ Gabriel Dumitru Stamatoiu Alexandru Dacian Dumitru Florin ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 13 CS INEU CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori Stadion INEU 23-10-2010

13:00

Stamatoiu Alexandru Dacian
ETAPA 13 CS UNIREA SÎNTANA CS VOINŢA MAILAT

Liga a 4 a

Stadion SÂNTANA 23-10-2010

15:00

Cadar Răzvan Olimpiu Toderici Mircea Rotaru Sorin Tudor Bondar Mircea DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 13 CS UNIREA SÎNTANA CS VOINŢA MAILAT Categoria Juniori Stadion SÂNTANA 23-10-2010

13:00

Rotaru Sorin Tudor
ETAPA 13 AS SEMLECANA SEMLAC AS UNIREA ŞEITIN

Liga a 4 a

Stadion SEMLAC 24-10-2010

15:00

Coroban Cristian Ionel Buda Leontin Protase Alexa Marian Apatean Adrian GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 13 AS SEMLECANA SEMLAC AS UNIREA ŞEITIN Categoria Juniori Stadion SEMLAC 24-10-2010

13:00

Protase Alexa Marian
ETAPA 4 SC FC UTA II SA CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

ICRTI 27-10-2010

16:00

Vasile Dumitru Gheorghe Mocanu Silviu Flaviu Cristea Silviu Florin Vatran Dorin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 4 SC FC UTA II SA CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori ICRTI 27-10-2010

14:00

Cristea Silviu Florin
ETAPA 11 CS ATLETICO ARAD AS GLORIA SECUSIGIU

Categoria Onoare A

Stadion ATLETICO ARAD 23-10-2010

11:00

Pantea Sebastian Palcu Gheorghe Marius Gornic Alexandru Dan Buica Dumitru LUCACI ADRIAN
ETAPA 11 AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL AS MUREŞUL ZĂDĂRENI

Categoria Onoare A

Stadion SÂNPAUL 23-10-2010

15:00

Vasile Dumitru Gheorghe Protase Alexa Marian Kocsis Eduard Toderici Mircea SIMA VIOREL
ETAPA 11 AS VICTORIA PRO NĂDLAC CS SPERANŢA TURNU

Categoria Onoare A

Stadion NĂDLAC 23-10-2010

15:00

Coroban Cristian Ionel Dumitru Flavia Daniela Nicoraș Ionuț Braniscan Ioan LEAC IOAN
ETAPA 11 AS OLIMPIA BÎRZAVA AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU

Categoria Onoare A

Stadion BÂRZAVA 24-10-2010

15:00

Hidiş Sferdian Ioan Mihoc Alina Kope Attila Norbert Bîndea Petru SFĂT GHEORGHE
ETAPA 11 AS VOINŢA MUNAR AS MUREŞANA MÎNDRULOC

Categoria Onoare A

Stadion MUNAR 24-10-2010

15:00

Riţa Flavius Ardelean Paul Giorgian Mariş Sorin Negru Marin GYENGE IOSIF
ETAPA 11 AS ALUNIŞ CS INTER ARAD

Categoria Onoare A

Stadion ALUNIŞ 24-10-2010

15:00

Trif Cristian Alin Vesa Pavel Florin Pîncotan Andrei Alexandru Tiulea Cornel HAMZA IOAN
ETAPA 11 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN AS SEDERHAT

Categoria Onoare A

Stadion SP.GERMAN 24-10-2010

15:00

Vasi Alexandru Iulian Mihalache Mircea Daşcău Ovidiu Claudiu Ologeanu Dan Cristian BORA GLIGORE
ETAPA 11 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC AS VIITORUL TISA NOUĂ

Categoria Onoare A

Stadion SÂNICOLAU MIC 24-10-2010

15:00

Herţeg Dorinel Toderici Mircea Dragu Tudorel Axente Mircea PINTEA MIHAI
ETAPA 11 FC ZIMANDU NOU AS CETATE SĂVÎRŞIN

Categoria Onoare A

Stadion ZIMANDU NOU 24-10-2010

15:00

Ardelean Mircea Florin Ianoşi Laurenţiu Adrian Condea Paula Geanina Ciurescu Victor ŞANDOR IOAN
ETAPA 11 CS REGAL HORIA AS VICTORIA BERECHIU Categoria Onoare B Stadion HORIA 24-10-2010

15:00

Bîtea Radu Bogdan Hărduţ Gabriel Dumitru Vasile Ioan Adrian Dumitru Florin JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 11 CS ŞIRIANA ŞIRIA CS DACIA BELIU Categoria Onoare B Stadion GALȘA 24-10-2010

15:00

Olariu Laurenţiu Jivan Mihai Adrian Palcu Gheorghe Marius Buica Dumitru ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 11 CS ŞOIMII ŞIMAND AS PROGRESUL NĂDAB Categoria Onoare B Stadion ŞIMAND 24-10-2010

15:00

Barta Paul Sebastian Iacob Nicolae Liviu Sechereş Sergiu Paul Herteg Doru RACHINOIU VIOREL
ETAPA 11 CS FRONTIERA PILU CS MONEASA Categoria Onoare B Stadion PILU 24-10-2010

15:00

Butunoi Adrian Cătălin Dumitru Flavia Daniela Hromei Alexandru Tripa Claudiu BABĂU ROMULUS
ETAPA 11 AS CRIŞUL ALB ŞICULA AS VIITORUL ŞEPREUŞ Categoria Onoare B Stadion ŞICULA 24-10-2010

15:00

Deac Ionel Alin Gudiu Ionel Florin Ieneşescu Remus Ioan Florin Vida Marcel BERAR DANIEL
ETAPA 11 AS CRIŞUL ALB BUTENI AS STEAUA GRĂNICERI Categoria Onoare B Stadion BUTENI 24-10-2010

15:00

Mako Andras Burcă Sergiu Lucian Mako Andrei Sebastian Belle Nicolae BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 11 AS CETATE DEZNA AS FLACĂRA ŢIPAR Categoria Onoare B Stadion DEZNA 24-10-2010

15:00

Negrilă Raul Marcel Rusan Dumitru Eduard Cristea Daniel Alin Alb Ioan SCRIDON DANIEL
ETAPA 11 CS RECOLTA APATEU AS ANDEZITUL VÎRFURILE Categoria Onoare B Stadion APATEU 24-10-2010

15:00

Burza Cristian Mirel Bujor Popa Răzvan Ioan Coşovan Ciprian Ioan Manusov Iosif LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 11 AS PRO GURBA AS HIGHIŞANA DRAUŢ Categoria Onoare B Stadion GURBA 24-10-2010

15:00

Bora Alin Eugen Maghiar Petre Şeran Ioana Loredana Ologeanu Dan ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 9 O. BUJAC V. SEMLAC

Categoria Promotie A

Stadion SEGA 23-10-2010

15:00

Ardelean Mircea Florin Riţa Flavius Stanciu Mihai Vlăduţ Apatean Adrian
ETAPA 9 AS MĂNĂȘTUR P. GHIOROC

Categoria Promotie A

Stadion MĂNĂȘTUR 24-10-2010

15:00

Roşu Eugen Cheşa Dumitru Dănuţ Berar Marius Florin Vatran Dorin
ETAPA 9 AC ŞAGU U. II ŞEITIN

Categoria Promotie A

Stadion ŞAGU 24-10-2010

15:00

Rad Adrian Sorin Nagy Zoltan Ciumedean Alexandru Vlad Mihuța Petru
ETAPA 9 P. COVĂSÂNȚ V. NADLAC

Categoria Promotie A

Stadion COVĂSÂNȚ 24-10-2010

15:00

Fodoruţ Laurenţiu Puicea Claudiu Gheorghe Negrilă Cristian Gabriel BARNA DAN
ETAPA 9 V. FELNAC F. CRUCENI

Categoria Promotie A

Stadion FELNAC 24-10-2010

15:00

Ursan Paul Ciprian Dreghici Flavius Cristian Nicoraș Violeta SIMA VIOREL
 

ajf_arad