Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
9 C.S. ŞOIMII LIPOVA C.S.S. GLORIA ARAD Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 23-10-2017

16:30

VESA Pavel Florin DEHELEAN Patrick Alin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD A.F.C. UTA ARAD 2004 Juniori C - Seria A Stadion SÂNLEANI 23-10-2017

15:00

NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian TURGYAN Cătălin
9 CS ATLETICO ARAD AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Juniori C - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 23-10-2017

15:00

NEAGU Flavius NEAGU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu
9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ AS VICTORIA FELNAC Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 23-10-2017

15:00

VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DEHELEAN Patrick Alin
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS VICTORIA NĂDLAC Juniori C - Seria B Stadion CH. CRIȘ 23-10-2017

16:30

IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian MOȚ Andreea Alexandra
9 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI A.C.S. SOCODOR Juniori C - Seria B Stadion CERMEI 23-10-2017

16:00

PÃTROI Ciprian BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
9 CS FRONTIERA CURTICI 2004 CS INEU Juniori C - Seria B Stadion CURTICI 23-10-2017

16:00

PANĂ Natanael ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
9 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD A.F.C. UTA ARAD 2003 Juniori C - Seria B Stadion SÂNLEANI 23-10-2017

16:30

NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian TURGYAN Cătălin
12 C.S. ATLETICO ARAD 2005 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 26-10-2017

15:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VESA Pavel Florin
12 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD Juniori D - Seria A Stadion SÂNLEANI 26-10-2017

15:00

NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
12 C.S. ATLETICO ARAD 2007 CS VICTORIA NĂDLAC Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 26-10-2017

16:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VESA Pavel Florin
12 CS VICTORIA ZĂBRANI AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori D - Seria A Stadion JOSEF SCHEIRICH ZĂBRANI 26-10-2017

16:00

DEHELEAN Patrick Alin RUS Dionisie Constantin
12 CS VOINŢA MAILAT AS PROGRESUL PECICA Juniori D - Seria A Stadion MAILAT 26-10-2017

16:30

MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCĂ Andreea
12 AS VOINŢA MACEA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori C - Seria B Stadion MACEA 26-10-2017

16:00

ANDEA Alexandru DRAGOȘ Darius
12 CS ŞOIMII ŞIMAND ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori D - Seria B Stadion ŞIMAND 26-10-2017

16:00

ARSA Emil PÃTROI Ciprian
12 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori D - Seria B Stadion SÂNLEANI 26-10-2017

16:00

NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
12 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI A.F.C. UTA ARAD Juniori D - Seria B Stadion SÂNPAUL 26-10-2017

16:00

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
12 C.S. PODGORIA PÂNCOTA CS UNIREA SÎNTANA Juniori D - Seria B Stadion PÂNCOTA 26-10-2017

16:00

DREGHICI Flavius Cristian GROȘAN Tudor Ștefan
9 C.S. ATLETICO ARAD 1 A.F.C. UTA ARAD 2007 Juniori E - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 20-10-2017

14:30

CALNACOV Denis Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 C.S.S. GLORIA ARAD CS ŞOIMII LIPOVA Juniori E - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 20-10-2017

16:00

NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
9 C.S. ATLETICO ARAD 2008 AS PROGRESUL PECICA Juniori E - Seria A Stadion SEGA 21-10-2017

10:30

CALNACOV Denis Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori E - Seria A Stadion C.P.L. ARAD 20-10-2017

16:30

MONA Sergiu Laurențiu PETROVAN Florin
9 A.C.S. VIITORUL ARAD 2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori E - Seria B Stadion TÂRNOVA 20-10-2017

15:00

ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
9 C.S. ATLETICO ARAD 2 A.F.C. UTA ARAD 2008 Juniori E - Seria B Stadion ATLETICO ARAD 20-10-2017

15:30

CALNACOV Denis Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 ACS NAŢIONAL SEBIŞ ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori E - Seria B Stadion SEBIS 20-10-2017

16:00

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
9 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 A.C.S. SOCODOR Juniori E - Seria B Stadion SÂNLEANI 20-10-2017

16:30

PANĂ Natanael PANTEA Sebastian
9 AS CETATE SĂVÎRŞIN CS PĂULIŞANA PĂULIŞ

Liga a 4 a

Stadion SĂVÂRŞIN 14-10-2017

15:00

BOGDAN Loredan MOCANU Silviu Flaviu PÂSLARU Andrei JIVAN Mihai Adrian VIDA Constantin
9 A.C.S. SOCODOR CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Liga a 4 a

Stadion SOCODOR 14-10-2017

15:00

NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian CÃȘUȚ Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian SFÃT Gheorghe
9 CS UNIREA SÎNTANA CS INEU

Liga a 4 a

Stadion SÂNTANA 14-10-2017

15:00

BURZA Cristian Mirel NAGHI Remus Ionuț NAGY Zoltan BUDA Leontin MAKO Andraș
9 C.S. VICTORIA FELNAC CS VICTORIA ZĂBRANI

Liga a 4 a

Stadion FELNAC 14-10-2017

15:00

HERȚEG Dorinel ARSA Emil CRISTEA Emil Ioan TODERICI Mircea COMAN Ovidiu
9 CS GLOGOVĂŢ 2013 CS FRONTIERA CURTICI 2004

Liga a 4 a

Stadion HORIA 14-10-2017

15:00

DEAC Ionel Alin GROȘAN Tudor Ștefan ȘUȘCĂ Andreea VĂTRAN Dorin LOVAS Iosif Ioan
9 A.F.C. UTA ARAD CS VOINŢA MAILAT

Liga a 4 a

Stadion ICRTI 14-10-2017

15:00

NEAGU Flavius VESA Pavel Florin CALNACOV Denis Claudiu ALEXA Marius BABĂU Romulus
9 CS VICTORIA NĂDLAC CS ŞOIMII ŞIMAND

Liga a 4 a

Stadion NĂDLAC 14-10-2017

15:00

BOLCAȘ Alin Călin VASILE Ioan Adrian CÎRMACI Filip Sergiu MANUȘOV Iosif HAMZA Ioan
8 CS ATLETICO ARAD AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 14-10-2017

11:00

COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru COJOCARIU Dan Cristian RAD Vasile
8 CS SPERANŢA TURNU AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 14-10-2017

15:00

TURGYAN Cătălin RANCEA Alexandru TAKATS Cristian Flavius APĂTEAN Adrian
8 AS AQUA VEST ARAD AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 14-10-2017

15:00

COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru COJOCARIU Dan Cristian SCRIDON Daniel
8 AS SEMLECANA SEMLAC AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 15-10-2017

15:00

SALADEA Sorin PÂSLARU Andrei ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai
8 AS DOROBANŢI AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 15-10-2017

15:00

GORNIC Alexandru Dan TURGYAN Cătălin PANTEA Andrei Alex. TĂNĂSESCU Romulus Cristian
8 AS ALUNIŞ CS ŞOIMII LIVADA Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 15-10-2017

15:00

OLARIU Laurențiu STANCIU Mihai Vlăduț LOVAS Alexandru GYENGYE Iosif
8 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 15-10-2017

15:00

BURZA Cristian Mirel VASILE Ioan Adrian NEAGU Alexandru ROȘU Eugen
8 C.S. PODGORIA PÂNCOTA AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 14-10-2017

15:00

PANĂ Natanael ȘUȘCÃ Nicoleta SUCIU Andreea HERȚEG Doru
8 CS VICTORIA SELEUŞ AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion SELEUŞ 15-10-2017

15:00

MAKO Andrei Sebastian DEHELEAN Patrick Alin PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru GORNIC Mircea
8 CS OLIMPIA BOCSIG CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 15-10-2017

15:00

ARDELEAN Ioan Viorel CALNACOV Denis Claudiu CÎRMACI Filip Sergiu TIULEA Cornel
8 AS CETATE DEZNA CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 15-10-2017

15:00

PÃTROI Ciprian ARDELEAN Paul Giorgian BURCA Sergiu Lucian RUSAN Dumitru
8 CS UNIREA GURAHONŢ CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 15-10-2017

15:00

NICORAȘ Ionuț Vasile DREGHICI Flavius Cristian TAKATS Cristian Flavius JUȘCÃ Teodor
8 CS BELIU CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 15-10-2017

15:00

PANĂ Natanael DOBÂNDĂ Dinu BABUȚIA Bogdan Onisim BORA Gligore
8 AS CRIŞUL ALB BUTENI FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 15-10-2017

15:00

MATEUȚ Cãlin COJOCARIU Dan Cristian MONA Sergiu Laurențiu CIURESCU Victor
7 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 14-10-2017

15:00

RIȚA Flavius Ionel DOBÂNDĂ Dinu ARDELEAN Paul Giorgian BIRO Gabor Oliver
7 CS OLIMPIA BUJAC CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 14-10-2017

15:00

PALCU Gheorghe Marius MADA Mădălin NICA Liana PEȘTE Bogdan Dumitru
7 CITIZENS OF ARAD CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 14-10-2017

11:00

RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Paul Giorgian DOBÂNDĂ Dinu TIULEA Cornel
7 A.S. SPORTING ȘAGU C.S. ATHLETICO VINGA Liga a 6 a Seria A Stadion ŞAGU 15-10-2017

15:00

JURCĂ Tudor Florin BĂLA Casian Andrei MIHOC Alina MIHUȚA Petru
7 AS MUREŞANA MÎNDRULOC CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 15-10-2017

15:00

CRISTEA Emil Ioan CÃȘUȚ Cristian KOVACS Raul OLOGEANU Dan
7 C.S. VIITORUL PEREG CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 15-10-2017

15:00

NEAGU Flavius NAGY Zoltan ȘUȘCÃ Nicoleta SFÃT Gheorghe
7 ACS NAŢIONAL SEBIŞ F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 14-10-2017

15:00

ARDELEAN Ioan Viorel DAȘCÃU Ovidiu Claudiu LOVAS Alexandru PETRIŞOR Gheorghe
7 AS HĂLMAGIU CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 15-10-2017

15:00

RUS Dionisie Constantin NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai PÃCURAR Augustin
7 C.S. PROGRESUL DIECI C.S. VOINȚA ZĂRAND Liga a 6 a Seria B Stadion DIECI 15-10-2017

15:00

BOGDAN Loredan VESA Pavel Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BUDA Leontin
7 A.C.S. VILLA GURBA 1213 AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 15-10-2017

15:00

BOLCAȘ Alin Călin RADU Paul MOȚ Andreea Alexandra MAKO Andraș
7 CS FRONTIERA PILU C.S. ȘICULA Liga a 6 a Seria B Stadion PILU 15-10-2017

15:00

ARSA Emil PANTEA Sebastian GROȘAN Tudor Ștefan MIRON Marian
7 AS NAŢIONAL SINTEA MARE F.C. SPICUL OLARI Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 15-10-2017

15:00

PALCU Gheorghe Marius MADA Mădălin MOLDOVEANU Ionel Alexandru BONDAR Mircea Constantin
7 AS CETATE SĂVÎRŞIN A.F.C. UTA ARAD Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 18-10-2017

15:00

NEAGU Flavius ȘUȘCÃ Nicoleta CĂLINDRUŢ Emanuel Roland ROȘU Eugen
7 CS VOINŢA MAILAT C.S. ATHLETICO VINGA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 18-10-2017

15:00

PANĂ Natanael IORDACHE Maximilian MOȚ Andreea Alexandra TĂNĂSESCU Romulus Cristian
7 C.S. VICTORIA FELNAC CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 18-10-2017

15:00

CALNACOV Denis Claudiu PANTEA Patricia Alexandra ARDELEAN Alexandra Antonia MANUȘOV Iosif
7 CS VICTORIA ZĂBRANI AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 18-10-2017

15:00

PETROVAN Florin MONA Sergiu Laurențiu DISTA Denis OLOGEANU Dan
7 AS PROGRESUL PECICA CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 18-10-2017

15:00

NEAGU Alexandru MOLDOVEANU Ionel Alexandru DRĂGOIU Ioana Bianca BABĂU Romulus
7 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 18-10-2017

15:00

DREGHICI Flavius Cristian PANTEA Sebastian DEHELEAN Patrick Alin HERȚEG Doru
7 CS ŞOIMII ŞIMAND A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 18-10-2017

15:00

ARSA Emil GROŞAN Andrei Petre DRAGOȘ Darius CIURESCU Victor
7 A.C.S. VIITORUL ARAD AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria B Stadion SÂNLEANI 18-10-2017

15:30

VESA Pavel Florin ARDELEAN Paul Giorgian MADA Mădălin BUDA Leontin
7 AS VIITORUL ŞEPREUŞ CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 18-10-2017

15:00

RIȚA Flavius Ionel MIHOC Alina ȘUȘCĂ Andreea RUSAN Dumitru
7 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 18-10-2017

15:00

PÃTROI Ciprian BURCA Sergiu Lucian SUCIU Andreea JUȘCÃ Teodor
7 CS INEU CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 18-10-2017

15:00

BERARIU Lucian Mihai CRISTA Eusebio PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru MAKO Andraș
 

ajf_arad