Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
1 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI A.C.S. VIITORUL ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 06-09-2017

18:00

MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel SUCIU Andreea JUȘCÃ Teodor
1 CS UNIREA SÎNTANA AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 23-08-2017

18:00

MATEUȚ Cãlin CÎRMACI Filip Sergiu DOBÂNDĂ Dinu HERȚEG Doru
1 AS PODGORIA GHIOROC CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 23-08-2017

18:00

RUS Dionisie Constantin DRĂGOIU Ioana Bianca DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BUDA Leontin
1 CS UNIREA GURAHONŢ A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 23-08-2017

18:00

BERARIU Lucian Mihai DEHELEAN Patrick Alin PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru MAKO Andraș
26 AS SEMLECANA SEMLAC CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 24-06-2017

18:00

BOLCAȘ Alin Călin VASILE Ioan Adrian ARDELEAN Paul Giorgian VIDA Constantin
26 AS AQUA VEST ARAD AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 24-06-2017

18:00

ARDELEAN Mircea Florin CÃȘUȚ Cristian PANTEA Andrei Alex. TIULEA Cornel
26 CS VICTORIA NĂDLAC CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 24-06-2017

18:00

GORNIC Alexandru Dan NAGY Zoltan PÂSLARU Andrei MAKO Andraș
26 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 25-06-2017

11:00

TRIF Cristian Alin PANTEA Sebastian VESA Pavel Florin BUDA Leontin
26 AS ALUNIŞ AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 25-06-2017

18:00

COROBAN Cristian Ionel MIHOC Alina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SFÃT Gheorghe
25 CS SPERANŢA TURNU AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 17-06-2017

18:00

COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan OLOGEANU Dan
25 AS UNIREA ŞEITIN AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 18-06-2017

18:00

NICORAȘ Ionuț Vasile VASILE Ioan Adrian DREGHICI Flavius Cristian GYENGYE Iosif
25 AS VOINŢA MUNAR AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 18-06-2017

18:00

NEAGU Flavius CÃȘUȚ Cristian RADU Paul MIHUŢA Petre
25 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion FELNAC 18-06-2017

18:00

SALADEA Sorin ARDELEAN Mircea Florin OLARIU Laurențiu TIULEA Cornel
25 AS GLORIA SECUSIGIU CS VICTORIA NĂDLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 18-06-2017

18:00

MATEUȚ Cãlin NAGY Zoltan DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BIRO Gabor
22 CS VIITORUL SATU NOU CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 17-06-2017

18:00

IACOB Nicolae Liviu VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu BUDA Leontin
22 FC ZIMANDU NOU AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 18-06-2017

18:00

BĂDICĂ Flavius Marian MIHOC Alina TURGYAN Cătălin TĂNĂSESCU Romulus Cristian
22 AS CETATE DEZNA CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 18-06-2017

18:00

MAKO Andrei Sebastian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai JUȘCÃ Teodor
22 AS STEAUA GRĂNICERI AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 18-06-2017

18:00

BOLCAȘ Alin Călin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru CÎRMACI Filip Sergiu BORA Gligore
22 CS UNIREA GURAHONŢ CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 18-06-2017

18:00

IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian PÂSLARU Andrei MAKO Andraș
22 CS OLIMPIA BOCSIG AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 18-06-2017

18:00

BOGDAN Loredan ANDEA Alexandru PANTEA Andrei Alex. SFÃT Gheorghe
24 AS AQUA VEST ARAD CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 10-06-2017

18:00

GORNIC Alexandru Dan PANTEA Sebastian TURGYAN Cătălin MAKO Andraș
24 AS SEMLECANA SEMLAC AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 10-06-2017

18:00

ARDELEAN Mircea Florin CÃȘUȚ Cristian RADU Paul BUDA Leontin
24 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 11-06-2017

11:00

JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin DUMITRU Flavia Daniela TĂNĂSESCU Romulus Cristian
24 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 11-06-2017

18:00

SALADEA Sorin STANCIU Mihai Vlăduț TAKATS Cristian Flavius HERȚEG Doru
24 AS ALUNIŞ AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 11-06-2017

18:00

RIȚA Flavius Ionel PÂSLARU Andrei ȘUȘCĂ Andreea TIULEA Cornel
21 CS BELIU FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 11-06-2017

18:00

BOLCAȘ Alin Călin DOBÂNDĂ Dinu COVACI Sergiu Cristian BORA Gligore
21 AS VIITORUL ŞEPREUŞ CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 11-06-2017

18:00

SANDU Roland NAGY Zoltan PANTEA Andrei Alex. PÃCURAR Augustin
21 AS FLACĂRA ŢIPAR AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 11-06-2017

18:00

MAKO Andrei Sebastian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai PEȘTE Bogdan Dumitru
21 AS PODGORIA GHIOROC CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 11-06-2017

18:00

OLARIU Laurențiu DREGHICI Flavius Cristian CÎRMACI Filip Sergiu SFÃT Gheorghe
21 CS AVÂNTUL TÎRNOVA CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 11-06-2017

18:00

COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian GROȘAN Tudor Ștefan ENOIU Traian
21 AS CRIŞUL ALB BUTENI AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 11-06-2017

18:00

TRIF Cristian Alin BURCA Sergiu Lucian HANYECZ Dan MANUȘOV Iosif
Finală C.S. ŞOIMII LIPOVA CS UNIREA SÎNTANA

Cupa Romaniei

Stadion PÂNCOTA 06-06-2017

17:30

ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei MIHOC Alina ALEXA Marius Andrei RAD Vasile
Finală ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Stadion CURTICI 31-05-2017

17:30

ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian CÎRMACI Filip Sergiu BUDA Leontin
 

ajf_arad