Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
18 C.S. SPERANŢA CHIER AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 20-05-2018

17:00

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru SUCIU Andreea PEȘTE Bogdan Dumitru
18 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA A.C.S. VILLA GURBA 1213 Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 20-05-2018

18:00

RUS Dionisie Constantin SALA Adrian Florin LEAH Darius Alexandru MIHUŢA Petre
18 C.S. ȘICULA CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion PETRU DEHELEAN ȘICULA 20-05-2018

18:00

BOLCAȘ Alin Călin CÎRMACI Filip Sergiu CÃȘUȚ Cristian JUȘCÃ Teodor
18 F.C. SÂNTANA 2016 ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 20-05-2018

18:00

PANĂ Natanael NAGY Zoltan TAKATS Cristian Flavius SCRIDON Daniel
18 C.S. VOINȚA ZĂRAND C.S. PROGRESUL DIECI Liga a 6 a Seria B Stadion ZĂRAND 20-05-2018

18:00

PÃTROI Ciprian ARDELEAN Paul Giorgian TAL Daniel Vasile TIULEA Cornel
23 AS PROGRESUL PECICA AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 21-05-2018

18:00

NEAGU Flavius MORARIU Alin DRĂGOIU Ioana Bianca HERȚEG Doru
23 CS VICTORIA NĂDLAC AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 23-05-2018

18:00

DREGHICI Flavius Cristian SÂRBUȚ Alexandru Călin VÎLCEANU Marius Stelian BORA Gligore
23 CS FRONTIERA CURTICI 2004 CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion CURTICI 21-05-2018

18:00

RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCÃ Nicoleta BUNACIU Adrian Nicolas BABĂU Romulus
23 C.S. ATHLETICO VINGA AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 21-05-2018

18:00

RUS Dionisie Constantin BERENZ Theodor PANTEA Patricia Alexandra JIVAN Mihai
23 CS VOINŢA MAILAT CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 21-05-2018

16:00

MONA Sergiu Laurențiu MOLDOVEANU Ionel Alexandru NEAGU Alexandru BUDA Leontin
23 A.F.C. UTA ARAD C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 21-05-2018

15:00

LEAH Darius Alexandru HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MIHUȚA Daniel Costel TIULEA Cornel
23 C.S. PODGORIA PÂNCOTA CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion PÂNCOTA 21-05-2018

18:00

NICORAȘ Ionuț Vasile VESA Pavel Florin PANTEA Sebastian MAKO Andraș
23 CS UNIREA SÎNTANA C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 21-05-2018

18:00

PANĂ Natanael MOȚ Andreea Alexandra DISTA Denis JUȘCÃ Teodor
23 AS VIITORUL ŞEPREUŞ CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 23-05-2018

18:00

VASI Alexandru Iulian BĂTRÎN Alexandru Petru GALUTI Sergiu MIRON Marian
23 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 23-05-2018

18:00

IOVA Cătălin Ionuț NEAGU Alexandru DISTA Denis PÃCURAR Augustin
22 CS UNIREA GURAHONŢ CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 23-05-2018

18:00

MIHUȚA Daniel Costel STRIFLER Denisa Iasmina CRISTEA Ioana RUSAN Dumitru
12 A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 21-05-2018

17:00

PANTEA Sebastian CĂLINDRUȚ Emanuel Roland BURCA Sergiu Lucian
12 A.F.C. UTA ARAD 2003 C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori C Stadion FZ 21-05-2018

17:00

PALCU Gheorghe Marius VÎLCEANU Marius Stelian IOVESCU Paul Daniel
12 CS VICTORIA NĂDLAC A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori C Stadion NĂDLAC 21-05-2018

18:00

anulat anulat anulat
12 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD CS INEU Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 25-05-2018

16:30

PANTEA Sebastian CĂLINDRUȚ Emanuel Roland BURCA Sergiu Lucian
12 C.S. ŞOIMII LIPOVA CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori C Stadion NEUDORF 22-05-2018

16:00

TAL Daniel Vasile POPA Sebastian STANCIU Mihai Vlăduț
12 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI AS VICTORIA FELNAC Categoria Juniori C Stadion ZĂDĂRENI 22-05-2018

19:00

LEAH Darius Alexandru MOLDOVAN Bogdan Traian MORARIU Alin
12 A.F.C. UTA ARAD 2004 C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion FZ 21-05-2018

18:00

PALCU Gheorghe Marius IOVESCU Paul Daniel VÎLCEANU Marius Stelian
12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Categoria Juniori C Stadion CH. CRIȘ 21-05-2018

18:00

anulat anulat anulat
12 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 18-05-2018

17:00

VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian
12 C.S. ATLETICO ARAD 2005 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 18-05-2018

17:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu
13 CS UNIREA SÎNTANA A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 22-05-2018

16:00

VASI Alexandru Iulian MIHUȚA Daniel Costel
13 C.S. ATLETICO ARAD 2005 C.S. ATLETICO 2007 ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 22-05-2018

16:30

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUNACIU Adrian Nicolas
13 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 22-05-2018

17:00

MONA Sergiu Laurențiu MOȚ Andreea Alexandra
13 A.F.C. UTA ARAD AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion BUJAC ARAD 22-05-2018

18:00

NEAGU Flavius NEAGU Alexandru
13 AS CETATE SĂVÎRŞIN ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori D Stadion SĂVÂRŞIN 22-05-2018

18:00

DREGHICI Flavius Cristian DISTA Denis
14 A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 24-05-2018

17:00

PANTEA Sebastian VESA Pavel Florin
14 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU A.F.C. UTA ARAD Categoria Juniori D Stadion CENTRAL INEU 24-05-2018

17:00

BERARIU Lucian Mihai MAKO Andrei Sebastian
14 AS PROGRESUL PECICA C.S. ATLETICO 2005 ARAD Categoria Juniori D Stadion PECICA 24-05-2018

18:00

MONA Sergiu Laurențiu BABUȚIA Bogdan Onisim
14 C.S. ATLETICO ARAD 2007 CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 29-05-2018

18:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
11 C.S. ATLETICO ARAD 2008 C.S. KICKERS CHIȘINEU CRIȘ Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 18-05-2018

18:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu
11 CS GLOGOVĂŢ 2013 A.F.C. UTA ARAD 2008 Categoria Juniori E Horia 18-05-2018

18:00

BABUȚIA Bogdan Onisim MADA Mădălin
11 ACS NAŢIONAL SEBIŞ CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 19-05-2018

11:00

BRÂNDUȘE Flavius Viorel PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
12 C.S. ŞOIMII LIPOVA C.S. KICKERS CHIȘINEU CRIȘ Categoria Juniori E Stadion SÂMBĂTENI 22-05-2018

18:00

MADA Mădălin CALNACOV Denis Claudiu
12 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU A.F.C. UTA ARAD 2008 Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 22-05-2018

18:00

MAKO Andrei Sebastian SUCIU Andreea
12 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 A.C.S. VIITORUL ARAD 2 Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 22-05-2018

18:00

MONA Sergiu Laurențiu MOȚ Andreea Alexandra
12 ACS NAŢIONAL SEBIŞ C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 22-05-2018

18:00

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
SEMIFINALĂ AS PROGRESUL PECICA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Cupa Romaniei

Stadion CURTICI 16-05-2018

17:30

ARDELEAN Mircea Florin BERARIU Lucian Mihai CÃȘUȚ Cristian TIULEA Cornel RAD Vasile
 

ajf_arad