Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
24 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 11-06-2017

11:00

JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin DUMITRU Flavia Daniela TĂNĂSESCU Romulus Cristian
24 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 11-06-2017

18:00

SALADEA Sorin STANCIU Mihai Vlăduț TAKATS Cristian Flavius HERȚEG Doru
24 AS ALUNIŞ AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 11-06-2017

18:00

RIȚA Flavius Ionel PÂSLARU Andrei ȘUȘCĂ Andreea TIULEA Cornel
21 CS BELIU FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 11-06-2017

18:00

BOLCAȘ Alin Călin DOBÂNDĂ Dinu COVACI Sergiu Cristian BORA Gligore
21 AS VIITORUL ŞEPREUŞ CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 11-06-2017

18:00

SANDU Roland NAGY Zoltan PANTEA Andrei Alex. PÃCURAR Augustin
21 AS FLACĂRA ŢIPAR AS STEAUA GRĂNICERI Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 11-06-2017

18:00

MAKO Andrei Sebastian NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai PEȘTE Bogdan Dumitru
21 AS PODGORIA GHIOROC CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 11-06-2017

18:00

OLARIU Laurențiu DREGHICI Flavius Cristian CÎRMACI Filip Sergiu SFÃT Gheorghe
21 CS AVÂNTUL TÎRNOVA CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 11-06-2017

18:00

COROBAN Cristian Ionel ARDELEAN Paul Giorgian GROȘAN Tudor Ștefan ENOIU Traian
21 AS CRIŞUL ALB BUTENI AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 11-06-2017

18:00

TRIF Cristian Alin BURCA Sergiu Lucian HANYECZ Dan MANUȘOV Iosif
Finală C.S. ŞOIMII LIPOVA CS UNIREA SÎNTANA

Cupa Romaniei

Stadion PÂNCOTA 06-06-2017

17:30

ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei MIHOC Alina ALEXA Marius Andrei RAD Vasile
Finală ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Stadion CURTICI 31-05-2017

17:30

ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian CÎRMACI Filip Sergiu BUDA Leontin
30 C.S. ŞOIMII LIPOVA CS PĂULIŞANA PĂULIŞ

Liga a 4 a

Stadion ŞEGA ARAD 03-06-2017

11:00

BÎTEA Radu Bogdan ARSA Emil NAGHI Remus Ionuț TĂNĂSESCU Romulus Cristian RAD Vasile
30 AS PROGRESUL PECICA C.S. GLOGOVĂŢ 2013

Liga a 4 a

Stadion PECICA 03-06-2017

11:00

TRIF Cristian Alin ARDELEAN Paul Giorgian HANYECZ Dan CADAR Răzvan LOVAS Iosif Ioan
30 CS INEU CS VICTORIA ZĂBRANI

Liga a 4 a

Stadion CENTRAL INEU 03-06-2017

11:00

BOLCAȘ Alin Călin PANTEA Sebastian BURCA Sergiu Lucian OLOGEANU Dan HAMZA Ioan
30 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS FRONTIERA CURTICI 2004

Liga a 4 a

Stadion CH. CRIȘ 03-06-2017

11:00

BURZA Cristian Mirel MOCANU Silviu Flaviu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MANUȘOV Iosif MAKO Andraș
30 AS CETATE SĂVÎRŞIN CS ŞOIMII ŞIMAND

Liga a 4 a

Stadion SĂVÂRŞIN 03-06-2017

11:00

COROBAN Cristian Ionel CÎRMACI Filip Sergiu PANTEA Andrei Alex. BIRO Gabor Oliver BIRO Gabor
30 C.S. VICTORIA FELNAC CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

Stadion FELNAC 03-06-2017

11:00

NICORAȘ Ionuț Vasile NAGY Zoltan STANCIU Mihai Vlăduț BONDAR Mircea Constantin SCRIDON Daniel
30 A.C.S. SOCODOR CS VOINŢA MAILAT

Liga a 4 a

Stadion SOCODOR 03-06-2017

11:00

UNGARIA UNGARIA UNGARIA BUDA Leontin
30 AS DOROBANŢI ACS UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ

Liga a 4 a

Stadion DOROBANTI 03-06-2017

18:00

MATEUȚ Cãlin CRISTEA Emil Ioan DREGHICI Flavius Cristian TIULEA Cornel SFÃT Gheorghe
23 CS ATLETICO ARAD AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 03-06-2017

11:00

NEAGU Alexandru DUMITRU Flavia Daniela CALNACOV Denis Claudiu ROȘU Eugen
23 CS SPERANŢA TURNU AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 03-06-2017

18:00

SANDU Roland DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TAKATS Cristian Flavius HERȚEG Doru
23 CS VICTORIA NĂDLAC AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 03-06-2017

18:00

SALADEA Sorin RADU Paul ȘUȘCĂ Andreea BABĂU Romulus
23 AS UNIREA ŞEITIN AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 04-06-2017

18:00

SANDU Roland RADU Paul ȘUȘCÃ Nicoleta MIHUŢA Petre
23 AS GLORIA SECUSIGIU AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 04-06-2017

18:00

BOGDAN Loredan MIHOC Alina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu JIVAN Mihai Adrian
20 CS VIITORUL SATU NOU FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 03-06-2017

18:00

MAKO Andrei Sebastian TURGYAN Cătălin CALNACOV Denis Claudiu PEȘTE Bogdan Dumitru
20 CS OLIMPIA BOCSIG CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion BOCSIG 04-06-2017

11:00

BÎTEA Radu Bogdan NAGHI Remus Ionuț DOBÂNDĂ Dinu MAKO Andraș
20 AS CETATE DEZNA AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 04-06-2017

18:00

NICORAȘ Ionuț Vasile GROȘAN Tudor Ștefan NEAGU Alexandru PÃCURAR Augustin
20 CS UNIREA GURAHONŢ AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 04-06-2017

18:00

JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian BUDA Leontin
20 AS STEAUA GRĂNICERI CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 04-06-2017

18:00

VASI Alexandru Iulian HANYECZ Dan TAKATS Cristian Flavius VĂTRAN Dorin
20 AS VIITORUL ŞEPREUŞ CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 04-06-2017

18:00

BOLCAȘ Alin Călin BERARIU Lucian Mihai LOVAS Alexandru ENOIU Traian
18 AS MUREŞANA MÎNDRULOC C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 03-06-2017

18:00

PALCU Gheorghe Marius GROȘAN Tudor Ștefan DOBÂNDĂ Dinu CIURESCU Victor
18 CS OLIMPIA BUJAC AS VOINŢA MACEA Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 03-06-2017

18:00

OLARIU Laurențiu DISTA Denis CĂLINDRUŢ Emanuel Roland BORA Gligore
18 CS ŞOIMII LIVADA CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNLEANI 04-06-2017

18:00

PALCU Gheorghe Marius ANDEA Alexandru MADA Mădălin TIULEA Cornel
 

ajf_arad