Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
23 C.S. PODGORIA PÂNCOTA CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion PÂNCOTA 21-05-2018

18:00

NICORAȘ Ionuț Vasile VESA Pavel Florin PANTEA Sebastian MAKO Andraș
23 CS UNIREA SÎNTANA C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 21-05-2018

18:00

PANĂ Natanael MOȚ Andreea Alexandra DISTA Denis JUȘCÃ Teodor
23 AS VIITORUL ŞEPREUŞ CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 23-05-2018

18:00

VASI Alexandru Iulian BĂTRÎN Alexandru Petru GALUTI Sergiu MIRON Marian
23 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 23-05-2018

18:00

IOVA Cătălin Ionuț NEAGU Alexandru DISTA Denis PÃCURAR Augustin
22 CS UNIREA GURAHONŢ CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 23-05-2018

18:00

MIHUȚA Daniel Costel STRIFLER Denisa Iasmina CRISTEA Ioana RUSAN Dumitru
12 A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 21-05-2018

17:00

PANTEA Sebastian CĂLINDRUȚ Emanuel Roland BURCA Sergiu Lucian
12 A.F.C. UTA ARAD 2003 C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori C Stadion FZ 21-05-2018

17:00

PALCU Gheorghe Marius VÎLCEANU Marius Stelian IOVESCU Paul Daniel
12 CS VICTORIA NĂDLAC A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori C Stadion NĂDLAC 21-05-2018

18:00

anulat anulat anulat
12 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD CS INEU Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 25-05-2018

16:30

PANTEA Sebastian CĂLINDRUȚ Emanuel Roland BURCA Sergiu Lucian
12 C.S. ŞOIMII LIPOVA CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori C Stadion NEUDORF 22-05-2018

16:00

TAL Daniel Vasile POPA Sebastian STANCIU Mihai Vlăduț
12 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI AS VICTORIA FELNAC Categoria Juniori C Stadion ZĂDĂRENI 22-05-2018

19:00

LEAH Darius Alexandru MOLDOVAN Bogdan Traian MORARIU Alin
12 A.F.C. UTA ARAD 2004 C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori C Stadion FZ 21-05-2018

18:00

PALCU Gheorghe Marius IOVESCU Paul Daniel VÎLCEANU Marius Stelian
12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Categoria Juniori C Stadion CH. CRIȘ 21-05-2018

18:00

anulat anulat anulat
12 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 18-05-2018

17:00

VESA Pavel Florin DREGHICI Flavius Cristian
12 C.S. ATLETICO ARAD 2005 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 18-05-2018

17:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu
13 CS UNIREA SÎNTANA A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 22-05-2018

16:00

VASI Alexandru Iulian MIHUȚA Daniel Costel
13 C.S. ATLETICO ARAD 2005 C.S. ATLETICO 2007 ARAD Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 22-05-2018

16:30

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BUNACIU Adrian Nicolas
13 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 22-05-2018

17:00

MONA Sergiu Laurențiu MOȚ Andreea Alexandra
13 A.F.C. UTA ARAD AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori D Stadion BUJAC ARAD 22-05-2018

18:00

NEAGU Flavius NEAGU Alexandru
13 AS CETATE SĂVÎRŞIN ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Categoria Juniori D Stadion SĂVÂRŞIN 22-05-2018

18:00

DREGHICI Flavius Cristian DISTA Denis
14 A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 Categoria Juniori D Stadion SÂNLEANI 24-05-2018

17:00

PANTEA Sebastian VESA Pavel Florin
14 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU A.F.C. UTA ARAD Categoria Juniori D Stadion CENTRAL INEU 24-05-2018

17:00

BERARIU Lucian Mihai MAKO Andrei Sebastian
14 AS PROGRESUL PECICA C.S. ATLETICO 2005 ARAD Categoria Juniori D Stadion PECICA 24-05-2018

18:00

MONA Sergiu Laurențiu BABUȚIA Bogdan Onisim
14 C.S. ATLETICO ARAD 2007 CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 29-05-2018

18:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
11 C.S. ATLETICO ARAD 2008 C.S. KICKERS CHIȘINEU CRIȘ Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 18-05-2018

18:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MONA Sergiu Laurențiu
11 CS GLOGOVĂŢ 2013 A.F.C. UTA ARAD 2008 Categoria Juniori E Horia 18-05-2018

18:00

BABUȚIA Bogdan Onisim MADA Mădălin
11 ACS NAŢIONAL SEBIŞ CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori E Stadion SEBIS 19-05-2018

11:00

BRÂNDUȘE Flavius Viorel PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
12 C.S. ŞOIMII LIPOVA C.S. KICKERS CHIȘINEU CRIȘ Categoria Juniori E Stadion SÂMBĂTENI 22-05-2018

18:00

MADA Mădălin CALNACOV Denis Claudiu
12 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU A.F.C. UTA ARAD 2008 Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 22-05-2018

18:00

MAKO Andrei Sebastian SUCIU Andreea
12 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 A.C.S. VIITORUL ARAD 2 Categoria Juniori E Stadion SÂNLEANI 22-05-2018

18:00

MONA Sergiu Laurențiu MOȚ Andreea Alexandra
12 ACS NAŢIONAL SEBIŞ C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Categoria Juniori E Stadion SEBIS 22-05-2018

18:00

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
SEMIFINALĂ AS PROGRESUL PECICA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Cupa Romaniei

Stadion CURTICI 16-05-2018

17:30

ARDELEAN Mircea Florin BERARIU Lucian Mihai CÃȘUȚ Cristian TIULEA Cornel RAD Vasile
SEMIFINALĂ CS UNIREA SÎNTANA CS VICTORIA ZĂBRANI

Cupa Romaniei

Stadion SÂNICOLAU MIC 16-05-2018

17:30

JURCĂ Tudor Florin MIHOC Alina PANTEA Sebastian BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
26 CS INEU CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Liga a 4 a

Stadion CENTRAL INEU 12-05-2018

11:00

GORNIC Alexandru Dan PANTEA Andrei Alex. CÎRMACI Filip Sergiu BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
26 CS VICTORIA ZĂBRANI A.C.S. SOCODOR

Liga a 4 a

Stadion JOSEF SCHEIRICH ZĂBRANI 12-05-2018

11:00

BOGDAN Loredan MIHOC Alina CÃȘUȚ Cristian HERȚEG Doru SCRIDON Daniel
26 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ A.F.C. UTA ARAD

Liga a 4 a

Stadion PĂULIŞ 12-05-2018

11:00

BĂDICĂ Flavius Marian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan ENOIU Traian ROȘU Eugen
26 AS PROGRESUL PECICA CS VICTORIA NĂDLAC

Liga a 4 a

Stadion PECICA 12-05-2018

18:00

SALADEA Sorin PÂSLARU Andrei TAKATS Cristian Flavius TODERICI Mircea BABĂU Romulus
26 CS VOINŢA MAILAT AS VICTORIA FELNAC

Liga a 4 a

Stadion MAILAT 12-05-2018

18:00

HERȚEG Dorinel BURCA Sergiu Lucian PANTEA Sebastian TĂNĂSESCU Romulus Cristian VIDA Constantin
26 CS ŞOIMII ŞIMAND C.S. GLOGOVĂŢ 2013

Liga a 4 a

Stadion ŞIMAND 12-05-2018

18:00

BOLCAȘ Alin Călin BĂLA Casian Andrei DREGHICI Flavius Cristian BIRO Gabor Oliver LOVAS Iosif Ioan
26 CS FRONTIERA CURTICI 2004 CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

Stadion CURTICI 12-05-2018

18:00

ARDELEAN Mircea Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NAGY Zoltan TIULEA Cornel HAMZA Ioan
20 CS ATLETICO ARAD AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 12-05-2018

11:00

RIȚA Flavius Ionel ARDELEAN Paul Giorgian CALNACOV Denis Claudiu PEȘTE Bogdan Dumitru
20 AS AQUA VEST ARAD AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 12-05-2018

18:00

COROBAN Cristian Ionel BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț PÃCURAR Augustin
20 AS ALUNIŞ CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 13-05-2018

18:00

BOLCAȘ Alin Călin COJOCARIU Dan Cristian SÂRBUȚ Alexandru Călin VĂTRAN Dorin
 

ajf_arad