Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
7 C.S. PROGRESUL DIECI C.S. VOINȚA ZĂRAND Liga a 6 a Seria B Stadion DIECI 15-10-2017

15:00

BOGDAN Loredan VESA Pavel Florin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BUDA Leontin
7 A.C.S. VILLA GURBA 1213 AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 15-10-2017

15:00

BOLCAȘ Alin Călin RADU Paul MOȚ Andreea Alexandra MAKO Andraș
7 CS FRONTIERA PILU C.S. ȘICULA Liga a 6 a Seria B Stadion PILU 15-10-2017

15:00

ARSA Emil PANTEA Sebastian GROȘAN Tudor Ștefan MIRON Marian
7 AS NAŢIONAL SINTEA MARE F.C. SPICUL OLARI Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 15-10-2017

15:00

PALCU Gheorghe Marius MADA Mădălin MOLDOVEANU Ionel Alexandru BONDAR Mircea Constantin
7 AS CETATE SĂVÎRŞIN A.F.C. UTA ARAD Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 18-10-2017

15:00

NEAGU Flavius ȘUȘCÃ Nicoleta CĂLINDRUŢ Emanuel Roland ROȘU Eugen
7 CS VOINŢA MAILAT C.S. ATHLETICO VINGA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 18-10-2017

15:00

PANĂ Natanael IORDACHE Maximilian MOȚ Andreea Alexandra TĂNĂSESCU Romulus Cristian
7 C.S. VICTORIA FELNAC CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 18-10-2017

15:00

CALNACOV Denis Claudiu PANTEA Patricia Alexandra ARDELEAN Alexandra Antonia MANUȘOV Iosif
7 CS VICTORIA ZĂBRANI AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion NEUDORF 18-10-2017

15:00

PETROVAN Florin MONA Sergiu Laurențiu DISTA Denis OLOGEANU Dan
7 AS PROGRESUL PECICA CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 18-10-2017

15:00

NEAGU Alexandru MOLDOVEANU Ionel Alexandru DRĂGOIU Ioana Bianca BABĂU Romulus
7 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 18-10-2017

15:00

DREGHICI Flavius Cristian PANTEA Sebastian DEHELEAN Patrick Alin HERȚEG Doru
7 CS ŞOIMII ŞIMAND A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 18-10-2017

15:00

ARSA Emil GROŞAN Andrei Petre DRAGOȘ Darius CIURESCU Victor
7 A.C.S. VIITORUL ARAD AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria B Stadion SÂNLEANI 18-10-2017

15:30

VESA Pavel Florin ARDELEAN Paul Giorgian MADA Mădălin BUDA Leontin
7 AS VIITORUL ŞEPREUŞ CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 18-10-2017

15:00

RIȚA Flavius Ionel MIHOC Alina ȘUȘCĂ Andreea RUSAN Dumitru
7 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 18-10-2017

15:00

PÃTROI Ciprian BURCA Sergiu Lucian SUCIU Andreea JUȘCÃ Teodor
7 CS INEU CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 18-10-2017

15:00

BERARIU Lucian Mihai CRISTA Eusebio PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru MAKO Andraș
8 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI A.F.C. UTA ARAD 2004 Juniori C - Seria A Stadion ZĂDĂRENI 16-10-2017

15:00

PANĂ Natanael HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BURCA Sergiu Lucian
8 C.S.S. GLORIA ARAD CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori C - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 16-10-2017

15:00

DOBÂNDĂ Dinu ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea
8 C.S. VICTORIA FELNAC A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD Juniori C - Seria A Stadion FELNAC 16-10-2017

16:00

PANTEA Sebastian DRAGOȘ Darius MOȚ Andreea Alexandra
8 CS ATLETICO ARAD CS ŞOIMII LIPOVA Juniori C - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 16-10-2017

16:30

PETROVAN Florin IORDACHE Maximilian DEHELEAN Patrick Alin
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori C - Seria B Stadion CH. CRIȘ 16-10-2017

15:00

MAKO Andrei Sebastian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
8 CS VICTORIA NĂDLAC A.F.C. UTA ARAD 2003 Juniori C - Seria B Stadion NĂDLAC 16-10-2017

16:00

NEAGU Flavius CĂLINDRUȚ Emanuel Roland MONA Sergiu Laurențiu
8 A.C.S. SOCODOR A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD Juniori C - Seria B Stadion SOCODOR 16-10-2017

16:00

PÃTROI Ciprian STANCIU Mihai Vlăduț
8 CS INEU C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori C - Seria B Stadion CENTRAL INEU 18-10-2017

16:00

DREGHICI Flavius Cristian BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
10 AS CETATE SĂVÎRŞIN AS PROGRESUL PECICA Juniori D - Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 17-10-2017

15:00

CALNACOV Denis Claudiu
10 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 C.S. ATLETICO 2005 ARAD Juniori D - Seria A Stadion SÂNLEANI 17-10-2017

16:00

VESA Pavel Florin JURCĂ Tudor Florin
10 C.S. ATLETICO ARAD 2007 C.S. ATLETICO 2005 ARAD Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 17-10-2017

16:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Flavius
10 CS VICTORIA ZĂBRANI CS VICTORIA NĂDLAC Juniori D - Seria A Stadion JOSEF SCHEIRICH ZĂBRANI 17-10-2017

16:00

MONA Sergiu Laurențiu BURCA Sergiu Lucian
10 CS VOINŢA MAILAT ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori D - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 17-10-2017

15:00

RUS Dionisie Constantin ȘUȘCĂ Andreea
11 CS VICTORIA NĂDLAC CS VOINŢA MAILAT Juniori D - Seria A Stadion NĂDLAC 19-10-2017

15:00

VASILE Ioan Adrian CĂLINDRUȚ Emanuel Roland
11 AS PROGRESUL PECICA CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori D - Seria A Stadion PECICA 19-10-2017

15:00

BURCĂ Sergiu Lucian IORDACHE Maximilian
11 AS CETATE SĂVÎRŞIN A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 Juniori D - Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 19-10-2017

15:00

DEHELEAN Patrick Alin IOVA Cătălin Ionuț
11 A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD C.S. ATLETICO 2005 ARAD Juniori D - Seria A Stadion SÂNLEANI 19-10-2017

15:00

TURGYAN Cătălin PALCU Gheorghe Marius
11 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD C.S. ATLETICO 2007 ARAD Juniori D - Seria A Stadion C.P.L. ARAD 19-10-2017

15:00

PANĂ Natanael HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
10 C.S. PODGORIA PÂNCOTA ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori D - Seria B Stadion PÂNCOTA 17-10-2017

15:00

DREGHICI Flavius Cristian GROȘAN Tudor Ștefan
10 AS VOINŢA MACEA ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori D - Seria B Stadion MACEA 17-10-2017

16:00

PANTEA Sebastian IORDACHE Maximilian
10 CS UNIREA SÎNTANA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori D - Seria B Stadion SÂNTANA 17-10-2017

16:00

PANĂ Natanael PETROVAN Florin
10 CS ŞOIMII ŞIMAND A.F.C. UTA ARAD Juniori D - Seria B Stadion ŞIMAND 17-10-2017

16:00

PÃTROI Ciprian MAKO Andrei Sebastian
10 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 Juniori D - Seria B Stadion CERMEI 17-10-2017

16:00

PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru BERARIU Lucian Mihai
11 CS UNIREA SÎNTANA C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori D - Seria B Stadion SÂNTANA 19-10-2017

15:00

NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
11 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori D - Seria B Stadion CH. CRIȘ 19-10-2017

15:00

CÎRMACI Filip Sergiu RUS Dionisie Constantin
11 A.F.C. UTA ARAD A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 Juniori D - Seria B Stadion BUJAC ARAD 19-10-2017

15:00

ARSA Emil PETROVAN Florin
11 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori D - Seria B Stadion CENTRAL INEU 19-10-2017

15:00

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
11 ACS NAŢIONAL SEBIŞ AS VOINŢA MACEA Juniori D - Seria B Stadion SEBIS 19-10-2017

15:00

PÃTROI Ciprian SUCIU Andreea
8 C.S. ŞOIMII LIPOVA C.S. ATLETICO ARAD 1 Juniori E - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 14-10-2017

12:00

PANĂ Natanael PETROVAN Florin
8 CS GLOGOVĂŢ 2013 A.F.C. UTA ARAD 2007 Juniori E - Seria A Stadion MÂNDRULOC 13-10-2017

16:00

DREGHICI Flavius Cristian GROȘAN Tudor Ștefan
8 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD C.S. ATLETICO ARAD 2008 Juniori E - Seria A Stadion C.P.L. ARAD 13-10-2017

16:30

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ȘUȘCĂ Andreea
8 AS PROGRESUL PECICA C.S.S. GLORIA ARAD Juniori E - Seria A Stadion PECICA 13-10-2017

16:00

BURCĂ Sergiu Lucian NEAGU Alexandru
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ C.S. ATLETICO ARAD 2 Juniori E - Seria B Stadion CH. CRIȘ 13-10-2017

15:00

STANCIU Mihai Vlăduț NEAGU Flavius
8 A.C.S. SOCODOR A.F.C. UTA ARAD 2008 Juniori E - Seria B Stadion SOCODOR 13-10-2017

16:00

PANTEA Sebastian MOȚ Andreea Alexandra
8 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU A.C.S. VIITORUL ARAD 2 Juniori E - Seria B Stadion CENTRAL INEU 13-10-2017

16:00

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
8 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori E - Seria B Stadion SÂNLEANI 13-10-2017

16:00

VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

Stadion CH. CRIȘ 07-10-2017

11:00

ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei CRISTEA Emil Ioan ALEXA Marius RAD Vasile
8 CS VICTORIA ZĂBRANI C.S. GLOGOVĂŢ 2013

Liga a 4 a

Stadion ZĂBRANI 07-10-2017

11:00

BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian DREGHICI Flavius Cristian BIRO Oliver SCRIDON Daniel
8 CS INEU AS VICTORIA FELNAC

Liga a 4 a

Stadion INEU 07-10-2017

11:00

NICORAȘ Ionuț Vasile HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VASILE Ioan Adrian TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
8 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ AS PROGRESUL PECICA

Liga a 4 a

Stadion PĂULIŞ 07-10-2017

15:00

HERȚEG Dorinel VESA Pavel Florin STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan HAMZA Ioan
8 CS ŞOIMII ŞIMAND AS CETATE SĂVÎRŞIN

Liga a 4 a

Stadion ŞIMAND 07-10-2017

15:00

UNGARIA UNGARIA UNGARIA TIULEA Cornel
8 CS VOINŢA MAILAT CS VICTORIA NĂDLAC

Liga a 4 a

Stadion MAILAT 07-10-2017

15:00

DEAC Ionel Alin BURCA Sergiu Lucian NAGY Zoltan APĂTEAN Adrian MAKO Andraș
8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 A.F.C. UTA ARAD

Liga a 4 a

Stadion CURTICI 07-10-2017

15:00

BOGDAN Loredan ARSA Emil NAGHI Remus Ionuț BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
7 CS SPERANŢA TURNU AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 07-10-2017

15:00

MAKO Andrei Sebastian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TAKATS Cristian Flavius BABĂU Romulus
7 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 07-10-2017

15:00

COROBAN Cristian Ionel MONA Sergiu Laurențiu CALNACOV Denis Claudiu VIDA Constantin
7 AS VOINŢA MUNAR AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 08-10-2017

15:00

MATEUȚ Cãlin RADU Paul DISTA Denis MANUȘOV Iosif
7 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU CS ŞOIMII LIVADA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 08-10-2017

15:00

DEAC Ionel Alin MADA Mădălin RANCEA Alexandru BORA Gligore
7 AS GLORIA SECUSIGIU CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 08-10-2017

15:00

VASI Alexandru Iulian CÃȘUȚ Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu GYENGYE Iosif
7 AS UNIREA ŞEITIN AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 08-10-2017

15:00

OLARIU Laurențiu LOVAS Alexandru TAKATS Cristian Flavius ENOIU Traian
7 AS VOINŢA MACEA AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 08-10-2017

15:00

HERȚEG Dorinel DREGHICI Flavius Cristian NAGY Zoltan COMAN Ovidiu
7 CS VIITORUL SATU NOU C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 07-10-2017

15:00

VASI Alexandru Iulian PÂSLARU Andrei MADA Mădălin VĂTRAN Dorin
7 AS STEAUA GRĂNICERI CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 08-10-2017

15:00

PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCĂ Andreea CALNACOV Denis Claudiu BIRO Gabor
7 AS VIITORUL ŞEPREUŞ CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 08-10-2017

15:00

BĂDICĂ Flavius Marian DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu PÃCURAR Augustin
7 AS FLACĂRA ŢIPAR AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 08-10-2017

15:00

ARDELEAN Ioan Viorel VASILE Ioan Adrian NEAGU Alexandru CIURESCU Victor
7 FC ZIMANDU NOU CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 08-10-2017

15:00

BOLCAȘ Alin Călin NAGHI Remus Ionuț ARDELEAN Paul Giorgian ALEXA Marius
 

ajf_arad