Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
10 CS INEU A.C.S. SOCODOR

Liga a 4 a

Stadion CENTRAL INEU 21-10-2017

11:00

ARDELEAN Mircea Florin ȘUȘCĂ Andreea BURCA Sergiu Lucian APĂTEAN Adrian BABĂU Romulus
10 CS ŞOIMII ŞIMAND A.F.C. UTA ARAD

Liga a 4 a

Stadion ŞIMAND 21-10-2017

11:00

BOLCAȘ Alin Călin DREGHICI Flavius Cristian PÂSLARU Andrei CIURESCU Victor MAKO Andraș
10 CS VICTORIA ZĂBRANI CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

Stadion ZĂBRANI 21-10-2017

11:00

NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian BERARIU Lucian Mihai OLOGEANU Dan SFÃT Gheorghe
10 AS PROGRESUL PECICA AS CETATE SĂVÎRŞIN

Liga a 4 a

Stadion PECICA 21-10-2017

15:00

NEAGU Flavius ARSA Emil NAGHI Remus Ionuț BUDA Leontin LOVAS Iosif Ioan
10 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ CS VICTORIA NĂDLAC

Liga a 4 a

Stadion PĂULIŞ 21-10-2017

15:00

COROBAN Cristian Ionel CRISTEA Emil Ioan PANTEA Andrei Alex. TĂNĂSESCU Romulus Cristian ROȘU Eugen
10 CS VOINŢA MAILAT C.S. GLOGOVĂŢ 2013

Liga a 4 a

Stadion MAILAT 21-10-2017

15:00

BOGDAN Loredan MOCANU Silviu Flaviu GROȘAN Tudor Ștefan BONDAR Mircea Constantin HAMZA Ioan
10 CS FRONTIERA CURTICI 2004 AS VICTORIA FELNAC

Liga a 4 a

Stadion CURTICI 21-10-2017

15:00

JURCĂ Tudor Florin ARDELEAN Paul Giorgian BETEA Sorina Georgiana ALEXA Marius Andrei JUȘCÃ Teodor
9 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 21-10-2017

15:00

RIȚA Flavius Ionel CALNACOV Denis Claudiu VESA Pavel Florin PEȘTE Bogdan Dumitru
9 CS ŞOIMII LIVADA AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 21-10-2017

15:00

PANĂ Natanael TURGYAN Cătălin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu HERȚEG Doru
9 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 22-10-2017

15:00

IOVA Cătălin Ionuț DAȘCÃU Ovidiu Claudiu MOȚ Andreea Alexandra VIDA Constantin
9 AS GLORIA SECUSIGIU CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 22-10-2017

15:00

RIȚA Flavius Ionel CALNACOV Denis Claudiu DREGHICI Flavius Cristian SCRIDON Daniel
9 AS VOINŢA MACEA AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 22-10-2017

15:00

JURCĂ Tudor Florin BURCA Sergiu Lucian BETEA Sorina Georgiana BIRO Gabor Oliver
9 AS UNIREA ŞEITIN AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 22-10-2017

15:00

BĂDICĂ Flavius Marian MIHOC Alina MONA Sergiu Laurențiu JIVAN Mihai
9 AS VOINŢA MUNAR CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 22-10-2017

15:00

BOGDAN Loredan PÂSLARU Andrei NEAGU Alexandru ENOIU Traian
9 CS VIITORUL SATU NOU AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 21-10-2017

15:00

MATEUȚ Cãlin ȘUȘCÃ Nicoleta TAKATS Cristian Flavius PÃCURAR Augustin
9 CS AVÂNTUL TÎRNOVA AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 22-10-2017

15:00

BURZA Cristian Mirel ARDELEAN Paul Giorgian CÎRMACI Filip Sergiu ALEXA Marius
9 AS STEAUA GRĂNICERI CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 22-10-2017

15:00

PÃTROI Ciprian CĂLINDRUȚ Emanuel Roland DOBÂNDĂ Dinu VĂTRAN Dorin
9 AS VIITORUL ŞEPREUŞ AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 22-10-2017

15:00

CRISTEA Emil Ioan COJOCARIU Dan Cristian MADA Mădălin COMAN Ovidiu
9 AS FLACĂRA ŢIPAR CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 22-10-2017

15:00

OLARIU Laurențiu NAGHI Remus Ionuț BERARIU Lucian Mihai JIVAN Mihai Adrian
9 FC ZIMANDU NOU CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 22-10-2017

15:00

DEAC Ionel Alin IORDACHE Maximilian ANDEA Alexandru BORA Gligore
9 AS PODGORIA GHIOROC C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 22-10-2017

15:00

ARSA Emil ȘUȘCĂ Andreea GROȘAN Tudor Ștefan HERȚEG Doru
8 CITIZENS OF ARAD A.S. SPORTING ȘAGU Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 22-10-2017

15:15

PETROVAN Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MAGOCS Maria Monica FORTON Nicuşor
8 CS VICTORIA ZĂBRANI AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria B Stadion NEUDORF 22-10-2017

15:00

BOLCAȘ Alin Călin MOLDOVEANU Ionel Alexandru PANTEA Patricia Alexandra GYENGYE Iosif
8 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 22-10-2017

15:00

RUS Dionisie Constantin KOVACS Raul SÂRBUȚ Alexandru Călin MIHUŢA Petre
8 CS REAL HORIA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 22-10-2017

15:00

COROBAN Cristian Ionel DREGHICI Flavius Cristian ARDELEAN Alexandra Antonia TĂNĂSESCU Romulus Cristian
8 C.S. ATHLETICO VINGA CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 22-10-2017

15:00

VASI Alexandru Iulian RANCEA Alexandru NICA Liana MANUȘOV Iosif
8 C.S. ŞOIMII LIPOVA AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂMBĂTENI 22-10-2017

15:00

PANĂ Natanael DRAGOȘ Darius JOANDREA Sergiu Cătălin BUDA Leontin
8 F.C. SÂNTANA 2016 A.C.S. VILLA GURBA 1213 Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 21-10-2017

15:00

BURCĂ Daniel Adrian RADU Paul DOBÂNDĂ Dinu SCRIDON Daniel
8 CS FRONTIERA PILU C.S. PROGRESUL DIECI Liga a 6 a Seria B Stadion PILU 22-10-2017

11:00

SALADEA Sorin ȘUȘCÃ Nicoleta DISTA Denis MAKO Andraș
8 C.S. SPERANŢA CHIER AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 22-10-2017

15:00

TURGYAN Cătălin LOVAS Alexandru PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru SFÃT Gheorghe
8 C.S. VOINȚA ZĂRAND ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ZĂRAND 22-10-2017

15:00

PALCU Gheorghe Marius TAKATS Cristian Flavius SUCIU Andreea BIRO Gabor
8 C.S. ȘICULA F.C. SPICUL OLARI Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 22-10-2017

15:00

NEAGU Flavius TĂMAȘ Eugen CĂPRICEANĂ Gabriel Florin APĂTEAN Adrian
8 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 22-10-2017

15:00

SALADEA Sorin DEHELEAN Patrick Alin ȘUȘCÃ Nicoleta RUSAN Dumitru
8 CS VICTORIA NĂDLAC AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 25-10-2017

15:00

TURGYAN Cătălin DEHELEAN Patrick Alin PANTEA Patricia Alexandra BABĂU Romulus
8 C.S. ATHLETICO VINGA AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 25-10-2017

15:00

PALCU Gheorghe Marius DRĂGOIU Ioana Bianca MIHOC Alina OLOGEANU Dan
8 A.F.C. UTA ARAD CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 25-10-2017

15:00

RUS Dionisie Constantin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru IORDACHE Maximilian TIULEA Cornel
8 CS VOINŢA MAILAT AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 25-10-2017

15:00

MOȚ Andreea Alexandra ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
8 CS GLOGOVĂŢ 2013 CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 25-10-2017

15:00

NEAGU Flavius SÂRBUȚ Alexandru Călin DISTA Denis TĂNĂSESCU Romulus Cristian
8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion CURTICI 25-10-2017

15:00

VESA Pavel Florin ARDELEAN Alexandra Antonia CĂLINDRUŢ Emanuel Roland HERȚEG Doru
8 A.C.S. SOCODOR CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 25-10-2017

15:00

PÃTROI Ciprian JOANDREA Sergiu Cătălin DRAGOȘ Darius MAKO Andraș
8 C.S. PODGORIA PÂNCOTA C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion PÂNCOTA 25-10-2017

15:00

BERARIU Lucian Mihai ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan PÃCURAR Augustin
8 CS UNIREA GURAHONŢ A.C.S. VIITORUL ARAD Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 25-10-2017

15:00

PANTEA Sebastian BURCA Sergiu Lucian ARDELEAN Paul Giorgian JUȘCÃ Teodor
8 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 25-10-2017

15:00

DREGHICI Flavius Cristian CÎRMACI Filip Sergiu NEAGU Alexandru RUSAN Dumitru
8 CS UNIREA SÎNTANA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 25-10-2017

15:00

RIȚA Flavius Ionel MONA Sergiu Laurențiu CALNACOV Denis Claudiu MANUȘOV Iosif
9 C.S. ŞOIMII LIPOVA C.S.S. GLORIA ARAD Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 23-10-2017

16:30

VESA Pavel Florin DEHELEAN Patrick Alin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD A.F.C. UTA ARAD 2004 Juniori C - Seria A Stadion SÂNLEANI 23-10-2017

15:00

NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian TURGYAN Cătălin
9 CS ATLETICO ARAD AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Juniori C - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 23-10-2017

15:00

NEAGU Flavius NEAGU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu
9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ AS VICTORIA FELNAC Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 23-10-2017

15:00

VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DEHELEAN Patrick Alin
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS VICTORIA NĂDLAC Juniori C - Seria B Stadion CH. CRIȘ 23-10-2017

16:30

IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian MOȚ Andreea Alexandra
9 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI A.C.S. SOCODOR Juniori C - Seria B Stadion CERMEI 23-10-2017

16:00

PÃTROI Ciprian BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
9 CS FRONTIERA CURTICI 2004 CS INEU Juniori C - Seria B Stadion CURTICI 23-10-2017

16:00

PANĂ Natanael ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
9 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD A.F.C. UTA ARAD 2003 Juniori C - Seria B Stadion SÂNLEANI 23-10-2017

16:30

NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian TURGYAN Cătălin
12 C.S. ATLETICO ARAD 2005 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 26-10-2017

15:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VESA Pavel Florin
12 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD Juniori D - Seria A Stadion SÂNLEANI 26-10-2017

15:00

NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
12 C.S. ATLETICO ARAD 2007 CS VICTORIA NĂDLAC Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 26-10-2017

16:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VESA Pavel Florin
12 CS VICTORIA ZĂBRANI AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori D - Seria A Stadion JOSEF SCHEIRICH ZĂBRANI 26-10-2017

16:00

DEHELEAN Patrick Alin RUS Dionisie Constantin
12 CS VOINŢA MAILAT AS PROGRESUL PECICA Juniori D - Seria A Stadion MAILAT 26-10-2017

16:30

MONA Sergiu Laurențiu ȘUȘCĂ Andreea
12 AS VOINŢA MACEA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori C - Seria B Stadion MACEA 26-10-2017

16:00

ANDEA Alexandru DRAGOȘ Darius
12 CS ŞOIMII ŞIMAND ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori D - Seria B Stadion ŞIMAND 26-10-2017

16:00

ARSA Emil PÃTROI Ciprian
12 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori D - Seria B Stadion SÂNLEANI 26-10-2017

16:00

NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
12 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI A.F.C. UTA ARAD Juniori D - Seria B Stadion SÂNPAUL 26-10-2017

16:00

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
12 C.S. PODGORIA PÂNCOTA CS UNIREA SÎNTANA Juniori D - Seria B Stadion PÂNCOTA 26-10-2017

16:00

DREGHICI Flavius Cristian GROȘAN Tudor Ștefan
9 C.S. ATLETICO ARAD 1 A.F.C. UTA ARAD 2007 Juniori E - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 20-10-2017

14:30

CALNACOV Denis Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 C.S.S. GLORIA ARAD CS ŞOIMII LIPOVA Juniori E - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 20-10-2017

16:00

NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
9 C.S. ATLETICO ARAD 2008 AS PROGRESUL PECICA Juniori E - Seria A Stadion SEGA 21-10-2017

10:30

CALNACOV Denis Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori E - Seria A Stadion C.P.L. ARAD 20-10-2017

16:30

MONA Sergiu Laurențiu PETROVAN Florin
9 A.C.S. VIITORUL ARAD 2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori E - Seria B Stadion TÂRNOVA 20-10-2017

15:00

ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
9 C.S. ATLETICO ARAD 2 A.F.C. UTA ARAD 2008 Juniori E - Seria B Stadion ATLETICO ARAD 20-10-2017

15:30

CALNACOV Denis Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 ACS NAŢIONAL SEBIŞ ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori E - Seria B Stadion SEBIS 20-10-2017

16:00

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
9 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 A.C.S. SOCODOR Juniori E - Seria B Stadion SÂNLEANI 20-10-2017

16:30

PANĂ Natanael PANTEA Sebastian
 

ajf_arad