Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
9 AS VOINŢA MACEA AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 22-10-2017

15:00

9 AS UNIREA ŞEITIN AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 22-10-2017

15:00

9 AS VOINŢA MUNAR CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 22-10-2017

15:00

9 CS VIITORUL SATU NOU AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 21-10-2017

15:00

9 CS AVÂNTUL TÎRNOVA AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 22-10-2017

15:00

9 AS STEAUA GRĂNICERI CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 22-10-2017

15:00

9 AS VIITORUL ŞEPREUŞ AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 22-10-2017

15:00

9 AS FLACĂRA ŢIPAR CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 22-10-2017

15:00

9 FC ZIMANDU NOU CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 22-10-2017

15:00

9 AS PODGORIA GHIOROC C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 22-10-2017

15:00

8 CITIZENS OF ARAD A.S. SPORTING ȘAGU Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 21-10-2017

11:00

8 CS VICTORIA ZĂBRANI AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria B Stadion NEUDORF 22-10-2017

15:00

8 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 22-10-2017

15:00

8 CS REAL HORIA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 22-10-2017

15:00

8 C.S. ATHLETICO VINGA CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 22-10-2017

15:00

8 C.S. ŞOIMII LIPOVA AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂMBĂTENI 22-10-2017

15:00

8 F.C. SÂNTANA 2016 A.C.S. VILLA GURBA 1213 Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 21-10-2017

15:00

8 CS FRONTIERA PILU C.S. PROGRESUL DIECI Liga a 6 a Seria B Stadion PILU 22-10-2017

11:00

8 C.S. SPERANŢA CHIER AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 22-10-2017

15:00

8 C.S. VOINȚA ZĂRAND ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion ZĂRAND 22-10-2017

15:00

8 C.S. ȘICULA F.C. SPICUL OLARI Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 22-10-2017

15:00

8 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 22-10-2017

15:00

8 CS VICTORIA NĂDLAC AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 25-10-2017

15:00

TURGYAN Cătălin DEHELEAN Patrick Alin PANTEA Patricia Alexandra BABĂU Romulus
8 C.S. ATHLETICO VINGA AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 25-10-2017

15:00

PALCU Gheorghe Marius DRĂGOIU Ioana Bianca MIHOC Alina OLOGEANU Dan
8 A.F.C. UTA ARAD CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 25-10-2017

15:00

RUS Dionisie Constantin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru IORDACHE Maximilian TIULEA Cornel
8 CS VOINŢA MAILAT AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 25-10-2017

15:00

MOȚ Andreea Alexandra ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
8 CS GLOGOVĂŢ 2013 CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 25-10-2017

15:00

8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion CURTICI 25-10-2017

15:00

8 A.C.S. SOCODOR CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 25-10-2017

15:00

8 C.S. PODGORIA PÂNCOTA C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion PÂNCOTA 25-10-2017

15:00

8 CS UNIREA GURAHONŢ A.C.S. VIITORUL ARAD Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 25-10-2017

15:00

8 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 25-10-2017

15:00

8 CS UNIREA SÎNTANA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 25-10-2017

15:00

9 C.S. ŞOIMII LIPOVA C.S.S. GLORIA ARAD Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 23-10-2017

16:30

VESA Pavel Florin DEHELEAN Patrick Alin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD A.F.C. UTA ARAD 2004 Juniori C - Seria A Stadion SÂNLEANI 23-10-2017

15:00

NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian TURGYAN Cătălin
9 CS ATLETICO ARAD AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Juniori C - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 23-10-2017

15:00

NEAGU Flavius NEAGU Alexandru MONA Sergiu Laurențiu
9 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ AS VICTORIA FELNAC Juniori C - Seria A Stadion SÂMBĂTENI 23-10-2017

15:00

VESA Pavel Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DEHELEAN Patrick Alin
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS VICTORIA NĂDLAC Juniori C - Seria B Stadion CH. CRIȘ 23-10-2017

16:30

IOVA Cătălin Ionuț BURCA Sergiu Lucian MOȚ Andreea Alexandra
9 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI A.C.S. SOCODOR Juniori C - Seria B Stadion CERMEI 23-10-2017

16:00

PÃTROI Ciprian BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru
9 CS FRONTIERA CURTICI 2004 CS INEU Juniori C - Seria B Stadion CURTICI 23-10-2017

16:00

PANĂ Natanael ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta
9 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD A.F.C. UTA ARAD 2003 Juniori C - Seria B Stadion SÂNLEANI 23-10-2017

16:30

NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian TURGYAN Cătălin
12 C.S. ATLETICO ARAD 2005 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 26-10-2017

15:00

12 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD Juniori D - Seria A Stadion SÂNLEANI 26-10-2017

15:00

12 C.S. ATLETICO ARAD 2007 CS VICTORIA NĂDLAC Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 26-10-2017

16:00

12 CS VICTORIA ZĂBRANI AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori D - Seria A Stadion JOSEF SCHEIRICH ZĂBRANI 26-10-2017

16:00

12 CS VOINŢA MAILAT AS PROGRESUL PECICA Juniori D - Seria A Stadion MAILAT 26-10-2017

16:30

12 AS VOINŢA MACEA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori C - Seria B Stadion MACEA 26-10-2017

16:00

12 CS ŞOIMII ŞIMAND ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori D - Seria B Stadion ŞIMAND 26-10-2017

16:00

12 A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori D - Seria B Stadion SÂNLEANI 26-10-2017

16:00

12 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI A.F.C. UTA ARAD Juniori D - Seria B Stadion SÂNPAUL 26-10-2017

16:00

12 C.S. PODGORIA PÂNCOTA CS UNIREA SÎNTANA Juniori D - Seria B Stadion PÂNCOTA 26-10-2017

16:00

9 C.S. ATLETICO ARAD 1 A.F.C. UTA ARAD 2007 Juniori E - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 20-10-2017

14:30

CALNACOV Denis Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 C.S.S. GLORIA ARAD CS ŞOIMII LIPOVA Juniori E - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 20-10-2017

16:00

NEAGU Alexandru NEAGU Flavius
9 C.S. ATLETICO ARAD 2008 AS PROGRESUL PECICA Juniori E - Seria A Stadion SEGA 21-10-2017

10:30

CALNACOV Denis Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori E - Seria A Stadion C.P.L. ARAD 20-10-2017

16:30

MONA Sergiu Laurențiu PETROVAN Florin
9 A.C.S. VIITORUL ARAD 2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori E - Seria B Stadion TÂRNOVA 20-10-2017

15:00

ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
9 C.S. ATLETICO ARAD 2 A.F.C. UTA ARAD 2008 Juniori E - Seria B Stadion ATLETICO ARAD 20-10-2017

15:30

CALNACOV Denis Claudiu HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
9 ACS NAŢIONAL SEBIŞ ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori E - Seria B Stadion SEBIS 20-10-2017

16:00

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
9 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 A.C.S. SOCODOR Juniori E - Seria B Stadion SÂNLEANI 20-10-2017

16:30

PANĂ Natanael PANTEA Sebastian
9 AS CETATE SĂVÎRŞIN CS PĂULIŞANA PĂULIŞ

Liga a 4 a

Stadion SĂVÂRŞIN 14-10-2017

15:00

BOGDAN Loredan MOCANU Silviu Flaviu PÂSLARU Andrei JIVAN Mihai Adrian VIDA Constantin
9 A.C.S. SOCODOR CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Liga a 4 a

Stadion SOCODOR 14-10-2017

15:00

NICORAȘ Ionuț Vasile PANTEA Sebastian CÃȘUȚ Cristian TĂNĂSESCU Romulus Cristian SFÃT Gheorghe
9 CS UNIREA SÎNTANA CS INEU

Liga a 4 a

Stadion SÂNTANA 14-10-2017

15:00

BURZA Cristian Mirel NAGHI Remus Ionuț NAGY Zoltan BUDA Leontin MAKO Andraș
9 C.S. VICTORIA FELNAC CS VICTORIA ZĂBRANI

Liga a 4 a

Stadion FELNAC 14-10-2017

15:00

HERȚEG Dorinel ARSA Emil CRISTEA Emil Ioan TODERICI Mircea COMAN Ovidiu
9 CS GLOGOVĂŢ 2013 CS FRONTIERA CURTICI 2004

Liga a 4 a

Stadion HORIA 14-10-2017

15:00

DEAC Ionel Alin GROȘAN Tudor Ștefan ȘUȘCĂ Andreea VĂTRAN Dorin LOVAS Iosif Ioan
9 A.F.C. UTA ARAD CS VOINŢA MAILAT

Liga a 4 a

Stadion ICRTI 14-10-2017

15:00

NEAGU Flavius VESA Pavel Florin CALNACOV Denis Claudiu ALEXA Marius BABĂU Romulus
9 CS VICTORIA NĂDLAC CS ŞOIMII ŞIMAND

Liga a 4 a

Stadion NĂDLAC 14-10-2017

15:00

BOLCAȘ Alin Călin VASILE Ioan Adrian CÎRMACI Filip Sergiu MANUȘOV Iosif HAMZA Ioan
8 CS ATLETICO ARAD AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 14-10-2017

11:00

COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru COJOCARIU Dan Cristian RAD Vasile
8 CS SPERANŢA TURNU AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 14-10-2017

15:00

TURGYAN Cătălin RANCEA Alexandru TAKATS Cristian Flavius APĂTEAN Adrian
8 AS AQUA VEST ARAD AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 14-10-2017

15:00

COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru COJOCARIU Dan Cristian SCRIDON Daniel
8 AS SEMLECANA SEMLAC AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 15-10-2017

15:00

SALADEA Sorin PÂSLARU Andrei ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai
 

ajf_arad