Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
ETAPA 9 AS VINGA M. USUSĂU

Categoria Promotie A

Stadion VINGA 24-10-2010

15:00

Bogdan Loredan Pătroi Ciprian Terebenţ Cristian VACZI GHEORGHE
ETAPA 9 L. ŢIPAR V. CHERELUŞ

Categoria Promotie B

Stadion ŢIPAR 24-10-2010

15:00

Şeran Adrian Mihuţa Daniel Costel Aniculăesei Mihai Cornel Dehelean Nicolae
ETAPA 9 N.SINTEA MARE CS ZERIND

Categoria Promotie B

Stadion SINTEA MARE 24-10-2010

15:00

Păducel Cristian Măruşca Paul Răzvan Hanyecz Dan Petrisor Gheorghe
ETAPA 9 G. CERMEI AS HĂLMAGIU

Categoria Promotie B

Stadion CERMEI 24-10-2010

15:00

Cristea Silviu Florin Mămuleanu Sorin Marius Dan Mihai DOMIDE FLAVIUS
ETAPA 9 V. SOCODOR O. BOCSIG

Categoria Promotie B

Stadion GRĂNICERI 24-10-2010

15:00

Bolcaş Alin Călin Babău Mihai Traian Junger Andreeas Thomas CSORDAS IANOS
ETAPA 9 S. CHIER V.CAPORAL ALEXA

Categoria Promotie B

Stadion CHIER 24-10-2010

15:00

Tănăsescu Romulus Cristian Arsa Emil Berariu Lucian Mihai NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 6 CS INEU LPS ARAD Categoria Juniori C Stadion ARMONIA 25-10-2010

16:00

Ciumedean Alexandru Vlad Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 6 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI S LIPOVA Categoria Juniori C Stadion ZĂDĂRENI 25-10-2010

16:00

Ardelean Mircea Florin Demeter Claudiu Ioan Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 6 ACU 96 ARAD FC UTA 97 Categoria Juniori C Stadion ATLETICO ARAD 26-10-2010

16:00

Fodoruţ Laurenţiu Mariş Sorin Junger Andreeas Thomas
ETAPA 6 FC UTA 96 N. SEBIS Categoria Juniori C Stadion ICRTI 25-10-2010

16:00

Pantea Sebastian Coşovan Ciprian Ioan Dreghici Flavius Cristian
ETAPA 6 GLORIA ARAD ACU 97 ARAD Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 25-10-2010

16:00

Pîncotan Andrei Alexandru Kope Attila Norbert Junger Andreeas Thomas AMANAT
ETAPA 6 S. SIMAND P. PECICA Categoria Juniori C Stadion ŞIMAND 25-10-2010

16:00

Vasi Alexandru Iulian Mihuţa Daniel Costel Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 6 FC UTA 99 ACU 98 ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 23-10-2010

09:00

Bîtea Radu Bogdan Dan Mihai Aniculăesei Mihai Cornel
ETAPA 6 FC UTA 98 V. SELEUS Categoria Juniori D Stadion SEGA 23-10-2010

10:00

Bîtea Radu Bogdan Aniculăesei Mihai Cornel Dan Mihai
ETAPA 7 CS ŞIRIANA ŞIRIA KICKERS CH. CRIS Categoria Juniori D Stadion GALȘA 26-10-2010

15:00

Ciumedean Alexandru Vlad Dreghici Flavius Cristian Demeter Claudiu Ioan
ETAPA 6 CS UNIREA SÎNTANA CSS AVRAM IANCU Categoria Juniori D Stadion SÂNTANA 26-10-2010

15:00

Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Hanyecz Dan
ETAPA 6 LPS ARAD ATLETICO ARAD Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 26-10-2010

14:00

Palcu Gheorghe Marius Negrilă Cristian Gabriel Nicoraș Violeta
ETAPA 6 GLORIA ARAD CS INEU Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 26-10-2010

15:00

Palcu Gheorghe Marius Negrilă Cristian Gabriel Nicoraș Violeta
ETAPA 6 ACU 98 N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion SUBCETATE ARAD 27-10-2010

15:00

Mariş Sorin Hromei Alexandru Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 7 ACU ARAD S LIPOVA Categoria Juniori E Stadion SEGA 24-10-2010

08:30

Sechereş Sergiu Paul
ETAPA 7 ATLETICO ARAD P. PECICA Categoria Juniori E Stadion SEGA 24-10-2010

09:30

Sechereş Sergiu Paul
ETAPA 7 LPS ARAD N. SEBIS Categoria Juniori E Stadion SUBCETATE ARAD 22-10-2010

15:30

Kope Attila Norbert AMANAT
ETAPA 7 GLORIA ARAD FC UTA 2001 Categoria Juniori E Stadion SEGA 22-10-2010

17:00

Aniculăesei Mihai Cornel
ETAPA 7 KICKERS CH. CRIS FC UTA 2000 Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 22-10-2010

16:30

Pătroi Ciprian
ETAPA 6 SEL. AJF ARAD SEL. AJF ALBA JUN. U16 Stadion SEGA 24-10-2010

11:00

Vasile Dumitru Gheorghe Băla Casian Andrei Vesa Pavel Florin
ETAPA 12 CS VOINŢA MAILAT SC FC UTA II ARAD SA

Liga a 4 a

Stadion MAILAT 15-10-2010

15:00

Vasi Alexandru Iulian Buda Leontin Stamatoiu Alexandru Dacian Apatean Adrian ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 12 CS VOINŢA MAILAT SC FC UTA II ARAD SA Categoria Juniori Stadion MAILAT 15-10-2010

13:00

Stamatoiu Alexandru Dacian
ETAPA 12 CS ŞOIMII TAUŢ CS INEU

Liga a 4 a

Stadion TAUȚ 16-10-2010

15:00

Boruga Carlos Răzvan Jivan Mihai Adrian Arsa Emil Ologeanu Dan Cristian LEAC IOAN
ETAPA 12 CS ŞOIMII TAUŢ CS INEU Categoria Juniori Stadion TAUȚ 16-10-2010

13:00

Jivan Mihai Adrian
ETAPA 12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 CS VLADIMIRESCU 2003

Liga a 4 a

Stadion CURTICI 16-10-2010

15:00

Cadar Răzvan Olimpiu Alexa Marius Andrei Vesa Pavel Florin Buica Dumitru BIRO GABOR
ETAPA 12 CS FRONTIERA CURTICI 2004 CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori Stadion CURTICI 16-10-2010

13:00

Vesa Pavel Florin
ETAPA 12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS ŞOIMII PÎNCOTA

Liga a 4 a

Stadion CH. CRIȘ 16-10-2010

15:00

Burza Cristian Mirel Bujor Rotaru Sorin Tudor Bondar Daniel Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 12 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS ŞOIMII PÎNCOTA Categoria Juniori Stadion CH. CRIȘ 16-10-2010

13:00

Bondar Daniel
ETAPA 12 CS VICTORIA ZĂBRANI AS PROGRESUL PECICA

Liga a 4 a

Stadion ZĂBRANI 16-10-2010

15:00

Gheorghe Valentin Toderici Mircea Foda Lucian Herteg Doru BABĂU ROMULUS
ETAPA 12 CS VICTORIA ZĂBRANI AS PROGRESUL PECICA Categoria Juniori Stadion ZĂBRANI 16-10-2010

15:00

Foda Lucian
ETAPA 12 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ FC SÎNLEANI

Liga a 4 a

Stadion PĂULIŞ 16-10-2010

15:00

Vasile Dumitru Gheorghe Mocanu Silviu Flaviu Ianoşi Laurenţiu Adrian Braniscan Ioan CIOS DĂNUŢ
ETAPA 12 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ FC SÎNLEANI Categoria Juniori Stadion PĂULIŞ 16-10-2010

13:00

Ianoşi Laurenţiu Adrian
ETAPA 12 AS AQUA VEST ARAD AS VOINŢA MACEA

Liga a 4 a

Stadion ȘOFRONEA 16-10-2010

15:00

Bogdan Loredan Naghi Remus Ionuţ Ardelean Paul Giorgian Toderici Mircea RACHINOIU VIOREL
ETAPA 12 AS AQUA VEST ARAD AS VOINŢA MACEA Categoria Juniori Stadion ȘOFRONEA 16-10-2010

13:00

Naghi Remus Ionuţ
ETAPA 12 AS UNIREA ŞEITIN CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

Stadion ȘEITIN 16-10-2010

15:00

Trif Cristian Alin Cristea Emil Ioan Mihoc Alina Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
ETAPA 12 AS UNIREA ŞEITIN CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori Stadion ȘEITIN 16-10-2010

13:00

Mihoc Alina
ETAPA 12 CS VIITORUL SATU NOU AS SEMLECANA SEMLAC

Liga a 4 a

Stadion SATU NOU 17-10-2010

15:00

Butunoi Adrian Cătălin Puicea Claudiu Gheorghe Palcu Gheorghe Marius Tiulea Cornel GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 12 CS VIITORUL SATU NOU AS SEMLECANA SEMLAC Categoria Juniori Stadion SATU NOU 17-10-2010

13:00

Palcu Gheorghe Marius
ETAPA 5 AS UNIREA ŞEITIN SC FC UTA II ARAD SA

Liga a 4 a

Stadion ȘEITIN 20-10-2010

15:00

Fodoruţ Laurenţiu Băla Casian Andrei Hărduţ Gabriel Dumitru Axente Mircea BOGDAN IOAN
ETAPA 5 AS UNIREA ŞEITIN SC FC UTA II ARAD SA Categoria Juniori Stadion ȘEITIN 20-10-2010

13:00

Hărduţ Gabriel Dumitru
ETAPA 10 AS SEDERHAT AS ALUNIŞ

Categoria Onoare A

Stadion PECICA 16-10-2010

15:00

Barta Paul Sebastian Protase Alexa Marian Burcă Sergiu Lucian Ciurescu Victor JIVAN MIHAI
ETAPA 10 CS INTER ARAD AS OLIMPIA BÎRZAVA

Categoria Onoare A

Stadion SEGA 16-10-2010

16:00

Butunoi Adrian Cătălin Băla Casian Andrei Gornic Alexandru Dan Dehelean Nicolae SIMA VIOREL
ETAPA 10 AS VIITORUL TISA NOUĂ AS VICTORIA PRO NĂDLAC

Categoria Onoare A

Stadion TISA NOUĂ 17-10-2010

15:00

Bogdan Loredan Riţa Flavius Şeran Ioana Loredana Belle Nicolae BERAR DANIEL
ETAPA 10 AS VIITORUL TISA NOUĂ AS VICTORIA PRO NĂDLAC

Categoria Onoare A

Stadion TISA NOUĂ 17-10-2010

15:00

Bogdan Loredan Riţa Flavius Şeran Ioana Loredana Belle Nicolae BERAR DANIEL
ETAPA 10 CS SPERANŢA TURNU AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL

Categoria Onoare A

Stadion TURNU 17-10-2010

15:00

Hidiş Sferdian Ioan Mihalache Mircea Herman Mihai Alexandru Enoiu Traian LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 10 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI AS F.O. SÎNPETRU GERMAN

Categoria Onoare A

Stadion ZĂDĂRENI 17-10-2010

15:00

Herţeg Dorinel Bolcaş Alin Călin Cheşa Dumitru Dănuţ Apatean Adrian NĂDĂBAN AUREL
ETAPA 10 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU CS ATLETICO ARAD

Categoria Onoare A

Stadion IRATOŞU 17-10-2010

15:00

Vasi Alexandru Iulian Nagy Zoltan Mihuţa Daniel Costel Manusov Iosif VACZI GHEORGHE
ETAPA 10 AS GLORIA SECUSIGIU AS VOINŢA MUNAR

Categoria Onoare A

Stadion SECUSIGIU 17-10-2010

15:00

Bora Alin Eugen Ieneşescu Remus Ioan Florin Sechereş Sergiu Paul Buica Dumitru SCRIDON DANIEL
ETAPA 10 AS MUREŞANA MÎNDRULOC FC ZIMANDU NOU

Categoria Onoare A

Stadion MÂNDRULOC 17-10-2010

15:00

Pantea Sebastian Dumitru Flavia Daniela Babău Mihai Traian Vatran Dorin HAMZA IOAN
ETAPA 10 AS CETATE SĂVÎRŞIN AS BANATUL SÎNICOLAU MIC

Categoria Onoare A

Stadion SĂVÂRŞIN 17-10-2010

15:00

Olariu Laurenţiu Bondar Daniel Hromei Alexandru Vida Marcel GYENGE IOSIF
ETAPA 10 AS ANDEZITUL VÎRFURILE AS CETATE DEZNA Categoria Onoare B Stadion VÂRFURILE 17-10-2010

15:00

Coroban Cristian Ionel Ursan Paul Ciprian Ciumedean Alexandru Vlad Negru Marin BARNA DAN
ETAPA 10 AS FLACĂRA ŢIPAR AS CRIŞUL ALB BUTENI Categoria Onoare B Stadion ŢIPAR 17-10-2010

15:00

Vasile Ioan Adrian Maghiar Petre Cristea Silviu Florin Bondar Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 10 AS STEAUA GRĂNICERI AS CRIŞUL ALB ŞICULA Categoria Onoare B Stadion GRĂNICERI 17-10-2010

15:00

Rad Adrian Sorin Jivan Mihai Adrian Kope Attila Norbert Mihuța Petru BABĂU ROMULUS
ETAPA 10 AS VIITORUL ŞEPREUŞ CS REGAL HORIA Categoria Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 17-10-2010

15:00

Fodoruţ Laurenţiu Daşcău Ovidiu Claudiu Popa Răzvan Ioan Rosca Mircea PINTEA MIHAI
ETAPA 10 AS VICTORIA BERECHIU CS FRONTIERA PILU Categoria Onoare B Stadion BERECHIU 17-10-2010

15:00

Gheorghe Valentin Arsa Emil Ianoşi Laurenţiu Adrian Gornic Mircea MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 10 CS MONEASA CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Onoare B Stadion MONEASA 17-10-2010

15:00

Burza Cristian Mirel Bujor Toderici Mircea Burcă Sergiu Lucian Tripa Claudiu ŞANDOR IOAN
ETAPA 10 AS PROGRESUL NĂDAB CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Onoare B Stadion NĂDAB 17-10-2010

15:00

Ardelean Mircea Florin Rotaru Sorin Tudor Covaci Călin Andrei Petrisor Gheorghe CIOS DĂNUŢ
ETAPA 10 CS DACIA BELIU AS PRO GURBA Categoria Onoare B Stadion BELIU 17-10-2010

15:00

Tănăsescu Romulus Cristian Hărduţ Gabriel Dumitru Berar Marius Florin Zbârcea Flavius BORA GLIGORE
ETAPA 10 AS HIGHIŞANA DRAUŢ CS RECOLTA APATEU Categoria Onoare B Stadion TÂRNOVA 17-10-2010

15:00

Mako Andras Dragu Tudorel Pîncotan Andrei Alexandru Forton Nicusor ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 8 P. GHIOROC V. PEREGU MARE

Categoria Promotie A

Stadion GHIOROC 16-10-2010

15:00

Palcu Gheorghe Marius Condea Paula Geanina Nicoraș Violeta Bîndea Petru
ETAPA 8 V. NADLAC O. BUJAC

Categoria Promotie A

Stadion NADLAC 16-10-2010

15:00

Coroban Cristian Ionel Kocsis Eduard Nicoraș Ionuț Negru Marin
ETAPA 8 M. USUSĂU V. FELNAC

Categoria Promotie A

Stadion USUSĂU 17-10-2010

15:00

Barta Paul Sebastian Ardelean Paul Giorgian Mămuleanu Sorin Marius SFĂT GHEORGHE
ETAPA 8 F. CRUCENI P. COVĂSÂNȚ

Categoria Promotie A

Stadion CRUCENI 17-10-2010

15:00

Roşu Eugen Demeter Claudiu Ioan Junger Andreeas Thomas Dumitru Florin
ETAPA 8 V. SEMLAC AC ŞAGU

Categoria Promotie A

Stadion SEMLAC 17-10-2010

15:00

Vasile Dumitru Gheorghe Dreghici Flavius Cristian Aniculăesei Mihai Cornel SIMA VIOREL
ETAPA 8 U. II ŞEITIN AS MĂNĂȘTUR

Categoria Promotie A

Stadion ŞEITIN 17-10-2010

15:00

Foda Lucian Maxim Silviu Valerian Negrilă Cristian Gabriel LEAC IOAN
ETAPA 8 V.CAPORAL ALEXA V. SOCODOR

Categoria Promotie B

Stadion CAPORAL ALEXA 17-10-2010

15:00

Şeran Adrian Pătroi Ciprian Hanyecz Dan Axente Mircea
ETAPA 8 O. BOCSIG G. CERMEI

Categoria Promotie B

Stadion ARMONIA 17-10-2010

15:00

Rusan Dumitru Eduard Condea Paula Geanina Berariu Lucian Mihai Ologeanu Dan
ETAPA 8 AS HĂLMAGIU N.SINTEA MARE

Categoria Promotie B

Stadion HĂLMAGIU 17-10-2010

15:00

Buda Leontin Coşovan Ciprian Ioan Kalo Gabriel Sabin Alb Ioan
ETAPA 8 CS ZERIND L. ŢIPAR

Categoria Promotie B

Stadion ZERIND 17-10-2010

15:00

Mako Andrei Sebastian Terebenţ Cristian Mariş Sorin BIZĂU BODNĂRAŞ
ETAPA 8 V. CHERELUŞ V. ALMAŞ

Categoria Promotie B

Stadion CHERELUŞ 17-10-2010

15:00

Trif Cristian Alin Măruşca Paul Răzvan Stanciu Mihai Vlăduţ RACHINOIU VIOREL
ETAPA 5 GLORIA ARAD CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 18-10-2010

15:00

Fodoruţ Laurenţiu Demeter Claudiu Ioan Negrilă Cristian Gabriel
ETAPA 5 LPS ARAD M. ZADARENI Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 18-10-2010

16:00

Fodoruţ Laurenţiu Demeter Claudiu Ioan Negrilă Cristian Gabriel
ETAPA 5 S. LIPOVA P. PECICA Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 18-10-2010

16:00

Pantea Sebastian Dreghici Flavius Cristian Kalo Gabriel Sabin
ETAPA 5 FC UTA 97 CS INEU Categoria Juniori C ICRTI 18-10-2010

17:00

Ciumedean Alexandru Vlad Stanciu Mihai Vlăduţ Nicoraș Violeta
ETAPA 5 N. SEBIS ACU 96 Categoria Juniori C Stadion SEBIS 19-10-2010

16:30

Vasi Alexandru Iulian Măruşca Paul Răzvan Hanyecz Dan
 

ajf_arad