Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
ETAPA 30 CS VLADIMIRESCU 2003 CS VICTORIA ZĂBRANI

Liga a 4 a

Stadion VLADIMIRESCU 21-05-2011

18:00

Fodoruţ Laurenţiu Bolcaş Alin Călin Naghi Remus Ionuţ Tripa Claudiu LUCACI ADRIAN
ETAPA 30 CS VLADIMIRESCU 2003 CS VICTORIA ZĂBRANI Categoria Juniori Stadion VLADIMIRESCU 21-05-2011

16:00

Bolcaş Alin Călin
ETAPA 30 CS ŞOIMII PÎNCOTA CS PĂULIŞANA PĂULIŞ

Liga a 4 a

Stadion PÂNCOTA 21-05-2011

18:00

Butunoi Adrian Cătălin Cheşa Dumitru Dănuţ Hromei Alexandru Herteg Doru SCRIDON DANIEL
ETAPA 30 CS ŞOIMII PÎNCOTA CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Categoria Juniori Stadion PÂNCOTA 21-05-2011

16:00

Hromei Alexandru
ETAPA 30 AS PROGRESUL PECICA AS AQUA VEST ARAD

Liga a 4 a

Stadion PECICA 21-05-2011

18:00

Vasile Dumitru Gheorghe Herman Mihai Alexandru Dumitru Flavia Daniela Tiulea Cornel VACZI GHEORGHE
ETAPA 30 AS PROGRESUL PECICA AS AQUA VEST ARAD Categoria Juniori Stadion PECICA 21-05-2011

16:00

Herman Mihai Alexandru
ETAPA 30 FC SÎNLEANI CS VIITORUL SATU NOU

Liga a 4 a

Stadion SÂNLEANI 21-05-2011

18:00

Burza Cristian Mirel Bujor Rotaru Sorin Tudor Jivan Mihai Adrian Axente Mircea CIOS DĂNUŢ
ETAPA 30 FC SÎNLEANI CS VIITORUL SATU NOU Categoria Juniori Stadion SÂNLEANI 21-05-2011

16:00

Rotaru Sorin Tudor
ETAPA 30 AS VOINŢA MACEA AS UNIREA ŞEITIN

Liga a 4 a

Stadion MACEA 21-05-2011

18:00

Bîtea Radu Bogdan Vasile Ioan Adrian Bondar Daniel Buica Dumitru JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 30 AS VOINŢA MACEA AS UNIREA ŞEITIN Categoria Juniori Stadion MACEA 21-05-2011

16:00

Bondar Daniel
ETAPA 30 CS ŞOIMII TAUŢ CS VOINŢA MAILAT

Liga a 4 a

Stadion TAUȚ 21-05-2011

18:00

Cadar Răzvan Olimpiu Toderici Mircea Hărduţ Gabriel Dumitru Apatean Adrian ŞANDOR IOAN
ETAPA 30 CS ŞOIMII TAUŢ CS VOINŢA MAILAT Categoria Juniori Stadion TAUȚ 21-05-2011

16:00

Toderici Mircea
ETAPA 30 AS SEMLECANA SEMLAC CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

Stadion SEMLAC 22-05-2011

18:00

Ardelean Mircea Florin Vesa Pavel Florin Burcă Sergiu Lucian Toderici Mircea Vida Marcel
ETAPA 30 AS SEMLECANA SEMLAC CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori Stadion SEMLAC 22-05-2011

16:00

Burcă Sergiu Lucian
ETAPA 28 CS INTER ARAD AS ALUNIŞ

Categoria Onoare A

Stadion SEGA 21-05-2011

18:00

Bogdan Loredan Burcă Sergiu Lucian Dan Mihai Ciurescu Victor PINTEA MIHAI
ETAPA 28 AS SEDERHAT AS F.O. SÎNPETRU GERMAN

Categoria Onoare A

Stadion SEGA 22-05-2011

18:00

Hidiş Sferdian Ioan Măruşca Paul Răzvan Aniculăesei Mihai Cornel Gornic Mircea BABĂU ROMULUS
ETAPA 28 AS MUREŞANA MÎNDRULOC AS VOINŢA MUNAR

Categoria Onoare A

Stadion MÂNDRULOC 22-05-2011

18:00

Palcu Gheorghe Marius Condea Paula Geanina Kocsis Eduard Vlad Remus JIVAN MIHAI
ETAPA 28 AS GLORIA SECUSIGIU CS ATLETICO ARAD

Categoria Onoare A

Stadion SECUSIGIU 22-05-2011

18:00

Păducel Cristian Daşcău Ovidiu Claudiu Nicoraș Violeta Alb Ioan ŞCHIOPU PETRE
ETAPA 28 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU AS OLIMPIA BÎRZAVA

Categoria Onoare A

Stadion IRATOŞU 22-05-2011

18:00

Fodoruţ Laurenţiu Gudiu Ionel Florin Sechereş Sergiu Paul Mihuța Petru Marginean Valer
ETAPA 28 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI AS VICTORIA L.TEUZ SÎNPAUL

Categoria Onoare A

Stadion ZĂDĂRENI 22-05-2011

18:00

Burza Cristian Mirel Bujor Mocan Ciprian Dumitru Demeter Claudiu Ioan Tripa Claudiu NEDELEA MARIAN
ETAPA 28 CS SPERANŢA TURNU AS VICTORIA PRO NĂDLAC

Categoria Onoare A

Stadion TURNU 22-05-2011

18:00

Olariu Laurenţiu Dreghici Flavius Cristian Negrilă Cristian Gabriel Negru Marin LUCACI ADRIAN
ETAPA 28 AS VIITORUL TISA NOUĂ AS BANATUL SÎNICOLAU MIC

Categoria Onoare A

Stadion TISA NOUĂ 22-05-2011

18:00

Vasi Alexandru Iulian Cristea Emil Ioan Gheorghe Valentin Enoiu Traian SFĂT GHEORGHE
ETAPA 28 AS CETATE SĂVÎRŞIN FC ZIMANDU NOU

Categoria Onoare A

Stadion SĂVÂRŞIN 22-05-2011

18:00

Vasile Dumitru Gheorghe Kope Attila Norbert Junger Andreeas Thomas Ologeanu Dan MÂNDRU ŞTEFAN
ETAPA 28 CS DACIA BELIU CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Onoare B Stadion BELIU 22-05-2011

18:00

Bîtea Radu Bogdan Bolcaş Alin Călin Şeran Ioana Loredana Petrisor Gheorghe ACKERMANN
ETAPA 28 AS PROGRESUL NĂDAB CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Onoare B Stadion NĂDAB 22-05-2011

18:00

Barta Paul Sebastian Dragu Tudorel Gornic Alexandru Dan Belle Nicolae GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 28 CS MONEASA CS FRONTIERA PILU Categoria Onoare B Stadion MONEASA 22-05-2011

18:00

Coroban Cristian Ionel Iacob Nicolae Liviu Puicea Claudiu Gheorghe Rosca Mircea JUŞCĂ TEODOR
ETAPA 28 AS VICTORIA BERECHIU CS REGAL HORIA Categoria Onoare B Stadion SINTEA MARE 22-05-2011

18:00

Bora Alin Eugen Pîncotan Andrei Alexandru Nicoraș Ionuț Vatran Dorin LAZĂR GHEORGHE
ETAPA 28 AS VIITORUL ŞEPREUŞ AS CRIŞUL ALB ŞICULA Categoria Onoare B Stadion ŞEPREUŞ 22-05-2011

18:00

Herţeg Dorinel Băla Casian Andrei Buda Leontin Apatean Adrian HAMZA IOAN
ETAPA 28 AS STEAUA GRĂNICERI AS CRIŞUL ALB BUTENI Categoria Onoare B Stadion GRĂNICERI 22-05-2011

18:00

Bogdan Loredan Bondar Daniel Mihalache Mircea Tiulea Cornel PINTEA MIHAI
ETAPA 28 AS FLACĂRA ŢIPAR AS CETATE DEZNA Categoria Onoare B Stadion ŢIPAR 22-05-2011

18:00

Mako Andras Toderici Mircea Protase Alexa Marian Forton Nicusor BORA GLIGORE
ETAPA 28 AS ANDEZITUL VÎRFURILE CS RECOLTA APATEU Categoria Onoare B Stadion VÂRFURILE 22-05-2011

18:00

Mako Andrei Sebastian Arsa Emil Nagy Zoltan Buica Dumitru CIOS DĂNUŢ
ETAPA 28 AS HIGHIŞANA DRAUŢ AS PRO GURBA Categoria Onoare B Stadion TÂRNOVA 22-05-2011

18:00

Riţa Flavius Hărduţ Gabriel Dumitru Herman Mihai Alexandru Dumitru Florin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 21 AC ŞAGU V. SEMLAC

Categoria Promotie A

Stadion ŞAGU 21-05-2011

18:00

Barta Paul Sebastian Iacob Nicolae Liviu Rad Adrian Sorin PĂCURAR AUGUSTIN
ETAPA 21 O. BUJAC V. NADLAC

Categoria Promotie A

Stadion SEGA 22-05-2011

16:00

Mariş Sorin Cheşa Dumitru Dănuţ Berar Marius Florin BABĂU ROMULUS
ETAPA 21 V. FELNAC M. USUSĂU

Categoria Promotie A

Stadion FELNAC 22-05-2011

18:00

Ciumedean Alexandru Vlad Ardelean Paul Giorgian Maghiar Petre SCRIDON DANIEL
ETAPA 21 P. COVĂSÂNȚ F. CRUCENI

Categoria Promotie A

Stadion COVĂSÂNȚ 22-05-2011

18:00

Pantea Sebastian Naghi Remus Ionuţ Stanciu Mihai Vlăduţ ŞANDOR IOAN
ETAPA 21 V. PEREGU MARE P. GHIOROC

Categoria Promotie A

Stadion PEREGU MARE 22-05-2011

18:00

Butunoi Adrian Cătălin Ianoşi Laurenţiu Adrian Hanyecz Dan Herteg Doru
ETAPA 18 CS ZERIND V. ALMAŞ

Categoria Promotie B

Stadion ZERIND 22-05-2011

18:00

Bolcaş Alin Călin Herman Mihai Alexandru Pătroi Ciprian Ciurescu Victor AMANAT
ETAPA 18 V.CAPORAL ALEXA G. CERMEI

Categoria Promotie B

Stadion CAPORAL ALEXA 22-05-2011

18:00

Ştrengar Virgil Petru Şeran Adrian Kalo Gabriel Sabin Bîndea Petru
ETAPA 18 S. CHIER V. SOCODOR

Categoria Promotie B

Stadion CHIER 22-05-2011

18:00

Tănăsescu Romulus Cristian Rusan Dumitru Eduard Berariu Lucian Mihai Manusov Iosif
ETAPA 19 FC UTA 99 CS VLADIMIRESCU 2003 Categoria Juniori D Stadion SEGA 21-05-2011

09:00

Ciumedean Alexandru Vlad Lauko Claudiu Trip Cristian
ETAPA 19 FC UTA 98 CS ŞIRIANA ŞIRIA Categoria Juniori D Stadion SEGA 21-05-2011

10:30

Pîncotan Andrei Alexandru Nicoraș Violeta Beschiu Dumitru
ETAPA 19 GLORIA ARAD LPS ARAD Categoria Juniori D Stadion SEGA 21-05-2011

13:00

Pele Silviu Cojocariu Sebastian Szasz Brighitta
 

ajf_arad