Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteți urmări delegațiile CJA Arad , care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni în ajutorul vizitatorului se poate utiliza funcția de căutare și / sau tabelul cu delegații se poate sorta după oricare dintre domeniile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
ETAPA 12 V. NADLAC M. USUSĂU

Categoria Promotie A

Stadion NADLAC 13-11-2010

14:00

Pantea Sebastian Babău Mihai Traian Coşovan Ciprian Ioan Vatran Dorin
ETAPA 12 P. GHIOROC P. COVĂSÂNȚ

Categoria Promotie A

Stadion GHIOROC 14-11-2010

14:00

Tănăsescu Romulus Cristian Mămuleanu Sorin Marius Dreghici Flavius Cristian Vida Marcel
ETAPA 12 U. II ŞEITIN V. FELNAC

Categoria Promotie A

Stadion ŞEITIN 14-11-2010

14:00

Ursan Paul Ciprian Măruşca Paul Răzvan Mihuţa Daniel Costel ARDELEAN NICOLAE
ETAPA 12 V. PEREGU MARE O. BUJAC

Categoria Promotie A

Stadion PEREGU MARE 14-11-2010

14:00

Şeran Adrian Demeter Claudiu Ioan Junger Andreeas Thomas BABĂU ROMULUS
ETAPA 12 AS MĂNĂȘTUR AC ŞAGU

Categoria Promotie A

Stadion MĂNĂȘTUR 14-11-2010

14:00

Negrilă Raul Marcel Iacob Nicolae Liviu Mariş Sorin GHERGHEL EMANOIL
ETAPA 1 O. BOCSIG V. CHERELUŞ

Categoria Promotie B

Stadion INEU 14-11-2010

14:00

Rusan Dumitru Eduard Ciumedean Alexandru Vlad Stanciu Mihai Vlăduţ LEAC IOAN
ETAPA 9 FC UTA 97 ACU 97 ARAD Categoria Juniori C Stadion ICRTI 15-11-2010

15:00

Ciumedean Alexandru Vlad Kalo Gabriel Sabin Stanciu Mihai Vlăduţ
ETAPA 9 LPS ARAD GLORIA ARAD Categoria Juniori C Stadion SUBCETATE ARAD 15-11-2010

15:00

Daşcău Ovidiu Claudiu Pîncotan Andrei Alexandru Nicoraș Violeta
ETAPA 9 S. LIPOVA FC UTA 96 Categoria Juniori C Stadion LIPOVA 16-11-2010

15:00

Ardelean Mircea Florin Hromei Alexandru Mariş Sorin
ETAPA 9 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI CS INEU Categoria Juniori C Stadion ZĂDĂRENI 15-11-2010

15:00

Pantea Sebastian Junger Andreeas Thomas Negrilă Cristian Gabriel
ETAPA 9 N. SEBIS CS ŞOIMII ŞIMAND Categoria Juniori C SEBIS-BUTENI 15-11-2010

15:00

Palcu Gheorghe Marius Şeran Ioana Loredana Berariu Lucian Mihai
ETAPA 9 P. PECICA ACU 96 Categoria Juniori C Stadion PECICA 16-11-2010

15:00

Dreghici Flavius Cristian Daşcău Ovidiu Claudiu Mariş Sorin
ETAPA 9 FC UTA 98 CS INEU Categoria Juniori D Stadion SEGA 13-11-2010

10:00

Sechereş Sergiu Paul Kope Attila Norbert Demeter Claudiu Ioan
ETAPA 9 FC UTA 99 N. SEBIS Categoria Juniori D Stadion SEGA 13-11-2010

11:00

Demeter Claudiu Ioan Kope Attila Norbert Sechereş Sergiu Paul
 

ajf_arad