Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
2 CS VICTORIA ZĂBRANI AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion ZĂBRANI 30-08-2017

18:00

2 AS CETATE SĂVÎRŞIN C.S. ATHLETICO VINGA Juniori 1 Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 30-08-2017

18:00

2 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion PĂULIŞ 30-08-2017

18:00

2 A.F.C. UTA ARAD CS VICTORIA NĂDLAC Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 30-08-2017

18:00

2 CS GLOGOVĂŢ 2013 CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori 1 Seria A Stadion HORIA 30-08-2017

18:00

2 A.C.S. VIITORUL ARAD CS UNIREA SÎNTANA Juniori 1 Seria B Stadion SÂNLEANI 30-08-2017

18:00

2 CS ŞOIMII ŞIMAND C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion ŞIMAND 30-08-2017

18:00

2 A.C.S. SOCODOR C.S. PODGORIA PÂNCOTA Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 30-08-2017

18:00

2 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA CS UNIREA GURAHONŢ Juniori 1 Seria B Stadion ŞIRIA 30-08-2017

18:00

2 CS INEU CS PODGORIA GHIOROC Juniori 1 Seria B Stadion CENTRAL INEU 30-08-2017

18:00

2 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 30-08-2017

18:00

1 AS CETATE SĂVÎRŞIN CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

Stadion SĂVÂRŞIN 19-08-2017

18:00

COROBAN Cristian Ionel DREGHICI Flavius Cristian STANCIU Mihai Vlăduț BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
1 AS PROGRESUL PECICA A.C.S. SOCODOR

Liga a 4 a

Stadion PECICA 19-08-2017

18:00

BÎTEA Radu Bogdan MIHOC Alina RADU Paul TĂNĂSESCU Romulus Cristian HAMZA Ioan
1 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Liga a 4 a

Stadion PĂULIŞ 19-08-2017

18:00

ARDELEAN Mircea Florin CÎRMACI Filip Sergiu PANTEA Andrei Alex. ALEXA Marius Andrei ROȘU Eugen
1 CS ŞOIMII ŞIMAND CS INEU

Liga a 4 a

Stadion ŞIMAND 19-08-2017

18:00

BOLCAȘ Alin Călin ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan TODERICI Mircea MAKO Andraș
1 CS VOINŢA MAILAT CS VICTORIA ZĂBRANI

Liga a 4 a

Stadion MAILAT 19-08-2017

18:00

HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ARDELEAN Paul Giorgian BIRO Oliver BABĂU Romulus
1 A.F.C. UTA ARAD C.S. GLOGOVĂŢ 2013

Liga a 4 a

Stadion ICRTI 19-08-2017

18:00

SALADEA Sorin CÃȘUȚ Cristian PÂSLARU Andrei TIULEA Cornel LOVAS Iosif Ioan
1 CS VICTORIA NĂDLAC AS VICTORIA FELNAC

Liga a 4 a

Stadion NĂDLAC 19-08-2017

18:00

BURZA Cristian Mirel VESA Pavel Florin BURCA Sergiu Lucian JIVAN Mihai Adrian RAD Vasile
1 CS ATLETICO ARAD AS DOROBANŢI

Cupa Romaniei

Stadion ATLETICO ARAD 19-08-2017

11:00

VESA Pavel Florin RADU Paul KOVACS Raul HERȚEG Doru
1 AS SEMLECANA SEMLAC AS GLORIA SECUSIGIU

Cupa Romaniei

Stadion SEMLAC 19-08-2017

17:30

BOGDAN Loredan TAKATS Cristian Flavius TURGYAN Cătălin BORA Gligore
1 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA AS CRIŞUL ALB BUTENI

Cupa Romaniei

Stadion ŞIRIA 19-08-2017

17:30

RANCEA Alexandru VASILE Ioan Adrian NAGY Zoltan APĂTEAN Adrian
1 AS STEAUA GRĂNICERI AS VIITORUL ŞEPREUŞ

Cupa Romaniei

Stadion GRĂNICERI 19-08-2017

17:30

DEAC Ionel Alin ȘUȘCĂ Andreea MOLDOVEANU Ionel Alexandru MIRON Marian
1 CITIZENS OF ARAD AS ALUNIŞ

Cupa Romaniei

Stadion ŞEGA ARAD 20-08-2017

11:00

RUS Dionisie Constantin NAGY Zoltan MONA Sergiu Laurențiu CADAR Răzvan
1 CS ŞOIMII LIVADA CS SPERANŢA TURNU

Cupa Romaniei

Stadion ŞEGA ARAD 20-08-2017

17:00

ARDELEAN Mircea Florin BETEA Sorina Georgiana KOVACS Raul TĂNĂSESCU Romulus Cristian
1 F.C. SÂNTANA 2016 CS AVÂNTUL TÎRNOVA

Cupa Romaniei

Stadion SÂNTANA 20-08-2017

17:30

PANĂ Natanael CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu ALEXA Marius Andrei
1 AS VOINŢA MACEA AS AQUA VEST ARAD

Cupa Romaniei

Stadion MACEA 20-08-2017

17:30

BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian SÂRBUȚ Alexandru Călin VĂTRAN Dorin
1 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA FC ZIMANDU NOU

Cupa Romaniei

Stadion CAPORAL ALEXA 20-08-2017

17:30

HERȚEG Dorinel STANCIU Mihai Vlăduț ȘUȘCĂ Andreea BIRO Gabor
1 AS VOINŢA MUNAR AS UNIREA ŞEITIN

Cupa Romaniei

Stadion MUNAR 20-08-2017

17:30

COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian GORNIC Mircea
1 C.S. VIITORUL PEREG AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU

Cupa Romaniei

Stadion PEREGU MARE 20-08-2017

17:30

ANDEA Alexandru PANTEA Andrei Alex. PÂSLARU Andrei OLOGEANU Dan
1 PRO GURBA CS OLIMPIA BOCSIG

Cupa Romaniei

Stadion GURBA 20-08-2017

17:30

ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai GROȘAN Tudor Ștefan JUȘCÃ Teodor
1 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN AS MUREŞUL ZĂDĂRENI

Cupa Romaniei

Stadion SP.GERMAN 20-08-2017

17:30

BOLCAȘ Alin Călin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PALCU Gheorghe Marius SFÃT Gheorghe
1 CS VICTORIA SELEUŞ CS PODGORIA GHIOROC

Cupa Romaniei

Stadion SELEUŞ 20-08-2017

17:30

BOGDAN Loredan DEHELEAN Patrick Alin CALNACOV Denis Claudiu MAKO Andraș
1 AS NAŢIONAL SINTEA MARE CS BELIU

Cupa Romaniei

Stadion ŢIPAR 20-08-2017

17:30

MATEUȚ Cãlin TAKATS Cristian Flavius TURGYAN Cătălin GYENGYE Iosif
 

ajf_arad