Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
1 CITIZENS OF ARAD AS ALUNIŞ

Cupa Romaniei

Stadion ŞEGA ARAD 20-08-2017

11:00

RUS Dionisie Constantin NAGY Zoltan MONA Sergiu Laurențiu CADAR Răzvan
1 CS ŞOIMII LIVADA CS SPERANŢA TURNU

Cupa Romaniei

Stadion ŞEGA ARAD 20-08-2017

17:00

ARDELEAN Mircea Florin BETEA Sorina Georgiana KOVACS Raul TĂNĂSESCU Romulus Cristian
1 F.C. SÂNTANA 2016 CS AVÂNTUL TÎRNOVA

Cupa Romaniei

Stadion SÂNTANA 20-08-2017

17:30

PANĂ Natanael CÃȘUȚ Cristian CÎRMACI Filip Sergiu ALEXA Marius Andrei
1 AS VOINŢA MACEA AS AQUA VEST ARAD

Cupa Romaniei

Stadion MACEA 20-08-2017

17:30

BÎTEA Radu Bogdan ARDELEAN Paul Giorgian SÂRBUȚ Alexandru Călin VĂTRAN Dorin
1 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA FC ZIMANDU NOU

Cupa Romaniei

Stadion CAPORAL ALEXA 20-08-2017

17:30

HERȚEG Dorinel STANCIU Mihai Vlăduț ȘUȘCĂ Andreea BIRO Gabor
1 AS VOINŢA MUNAR AS UNIREA ŞEITIN

Cupa Romaniei

Stadion MUNAR 20-08-2017

17:30

COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian GORNIC Mircea
1 C.S. VIITORUL PEREG AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU

Cupa Romaniei

Stadion PEREGU MARE 20-08-2017

17:30

ANDEA Alexandru PANTEA Andrei Alex. PÂSLARU Andrei OLOGEANU Dan
1 PRO GURBA CS OLIMPIA BOCSIG

Cupa Romaniei

Stadion GURBA 20-08-2017

17:30

ARSA Emil BERARIU Lucian Mihai GROȘAN Tudor Ștefan JUȘCÃ Teodor
1 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN AS MUREŞUL ZĂDĂRENI

Cupa Romaniei

Stadion SP.GERMAN 20-08-2017

17:30

BOLCAȘ Alin Călin DAȘCÃU Ovidiu Claudiu PALCU Gheorghe Marius SFÃT Gheorghe
1 CS VICTORIA SELEUŞ CS PODGORIA GHIOROC

Cupa Romaniei

Stadion SELEUŞ 20-08-2017

17:30

BOGDAN Loredan DEHELEAN Patrick Alin CALNACOV Denis Claudiu MAKO Andraș
1 AS NAŢIONAL SINTEA MARE CS BELIU

Cupa Romaniei

Stadion ŢIPAR 20-08-2017

17:30

MATEUȚ Cãlin TAKATS Cristian Flavius TURGYAN Cătălin GYENGYE Iosif
1 AS CETATE DEZNA CS UNIREA GURAHONŢ

Cupa Romaniei

Stadion DEZNA 20-08-2017

17:30

OLARIU Laurențiu MADA Mădălin LOVAS Alexandru PÃCURAR Augustin
1 CS FRONTIERA PILU CS VIITORUL SATU NOU

Cupa Romaniei

Stadion PILU 20-08-2017

17:30

SALADEA Sorin BURCA Sergiu Lucian DOBÂNDĂ Dinu MANUȘOV Iosif
1 C.S. PODGORIA PÂNCOTA AS FLACĂRA ŢIPAR

Cupa Romaniei

Stadion PÂNCOTA 20-08-2017

17:30

NEAGU Flavius MIHOC Alina MONA Sergiu Laurențiu TIULEA Cornel
1 CS VOINŢA MAILAT CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 23-08-2017

18:00

SALADEA Sorin VESA Pavel Florin CÃȘUȚ Cristian TIULEA Cornel
1 CS VICTORIA NĂDLAC C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 23-08-2017

18:00

MONA Sergiu Laurențiu MADA Mădălin TAKATS Cristian Flavius MANUȘOV Iosif
1 C.S. ATHLETICO VINGA A.F.C. UTA ARAD Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 23-08-2017

11:00

NEAGU Flavius NEAGU Alexandru CALNACOV Denis Claudiu OLOGEANU Dan
1 CS FRONTIERA CURTICI 2004 AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion CURTICI 23-08-2017

18:00

TURGYAN Cătălin NEAGU Flavius KOVACS Raul TĂNĂSESCU Romulus Cristian
1 C.S. VICTORIA FELNAC AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 23-08-2017

18:00

DREGHICI Flavius Cristian MOLDOVEANU Ionel Alexandru SÂRBUȚ Alexandru Călin VĂTRAN Dorin
1 AS PROGRESUL PECICA CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 23-08-2017

18:00

ANDEA Alexandru PANTEA Patricia Alexandra ȘUȘCĂ Andreea JIVAN Mihai
1 C.S. PODGORIA PÂNCOTA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion PÂNCOTA 23-08-2017

18:00

CALNACOV Denis Claudiu BETEA Sorina Georgiana GROȘAN Tudor Ștefan PÃCURAR Augustin
1 AS VIITORUL ŞEPREUŞ CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 23-08-2017

18:00

RANCEA Alexandru STANCIU Mihai Vlăduț CĂLINDRUŢ Emanuel Roland JIVAN Mihai Adrian
1 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI A.C.S. VIITORUL ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 06-09-2017

18:00

MAKO Andrei Sebastian BORLEA Emanuel SUCIU Andreea JUȘCÃ Teodor
1 CS UNIREA SÎNTANA AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 23-08-2017

18:00

MATEUȚ Cãlin CÎRMACI Filip Sergiu DOBÂNDĂ Dinu HERȚEG Doru
1 AS PODGORIA GHIOROC CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 23-08-2017

18:00

RUS Dionisie Constantin DRĂGOIU Ioana Bianca DAȘCÃU Ovidiu Claudiu BUDA Leontin
1 CS UNIREA GURAHONŢ A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 23-08-2017

18:00

BERARIU Lucian Mihai DEHELEAN Patrick Alin PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru MAKO Andraș
26 AS SEMLECANA SEMLAC CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 24-06-2017

18:00

BOLCAȘ Alin Călin VASILE Ioan Adrian ARDELEAN Paul Giorgian VIDA Constantin
26 AS AQUA VEST ARAD AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 24-06-2017

18:00

ARDELEAN Mircea Florin CÃȘUȚ Cristian PANTEA Andrei Alex. TIULEA Cornel
26 CS VICTORIA NĂDLAC CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion NĂDLAC 24-06-2017

18:00

GORNIC Alexandru Dan NAGY Zoltan PÂSLARU Andrei MAKO Andraș
26 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 25-06-2017

11:00

TRIF Cristian Alin PANTEA Sebastian VESA Pavel Florin BUDA Leontin
26 AS ALUNIŞ AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 25-06-2017

18:00

COROBAN Cristian Ionel MIHOC Alina DAȘCÃU Ovidiu Claudiu SFÃT Gheorghe
25 CS SPERANŢA TURNU AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 17-06-2017

18:00

COVACI Sergiu Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan OLOGEANU Dan
25 AS UNIREA ŞEITIN AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 18-06-2017

18:00

NICORAȘ Ionuț Vasile VASILE Ioan Adrian DREGHICI Flavius Cristian GYENGYE Iosif
 

ajf_arad