Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
28 AS PROGRESUL PECICA C.S. GLOGOVĂŢ 2013

Liga a 4 a

Stadion PECICA 23-05-2018

18:00

JURCĂ Tudor Florin CRISTEA Emil Ioan MONA Sergiu Laurențiu TĂNĂSESCU Romulus Cristian SCRIDON Daniel
28 CS VOINŢA MAILAT A.C.S. SOCODOR

Liga a 4 a

Stadion MAILAT 23-05-2018

18:00

BURCĂ Daniel Adrian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan BUDA Leontin COMAN Ovidiu
21 CS ŞOIMII LIVADA AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion SÂNLEANI 19-05-2018

18:00

BABUȚIA Bogdan Onisim CÎRMACI Filip Sergiu CÃȘUȚ Cristian MAKO Andraș
21 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 20-05-2018

18:00

NEAGU Flavius LOVAS Alexandru DRĂGOIU Ioana Bianca BABĂU Romulus
21 AS GLORIA SECUSIGIU AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 20-05-2018

18:00

SALADEA Sorin JIDOI Florin Radu ȘUȘCĂ Andreea HERȚEG Doru
21 AS VOINŢA MACEA CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 20-05-2018

18:00

COROBAN Cristian Ionel MONA Sergiu Laurențiu MIHUȚA Daniel Costel BORA Gligore
21 AS VOINŢA MUNAR AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 20-05-2018

18:00

IOVA Cătălin Ionuț MIHOC Alina HÃRDUȚ Gabriel Dumitru OLOGEANU Dan
21 AS UNIREA ŞEITIN AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 20-05-2018

18:00

RIȚA Flavius Ionel CĂPRICEANĂ Gabriel Florin MADA Mădălin ROȘU Eugen
21 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN CS SPERANŢA TURNU Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 20-05-2018

18:00

OLARIU Laurențiu VESA Pavel Florin RANCEA Alexandru ENOIU Traian
21 CS VIITORUL SATU NOU CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 19-05-2018

11:00

SALADEA Sorin COJOCARIU Dan Cristian CALNACOV Denis Claudiu COMAN Ovidiu
21 AS PODGORIA GHIOROC CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion GHIOROC 20-05-2018

18:00

IACOB Nicolae Liviu ȘUȘCÃ Nicoleta PÂSLARU Andrei BUDA Leontin
21 FC ZIMANDU NOU AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 20-05-2018

18:00

BURCĂ Daniel Adrian BURCA Sergiu Lucian IORDACHE Maximilian TODERICI Mircea
21 AS FLACĂRA ŢIPAR AS VICTORIA SELEUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 20-05-2018

18:00

MAKO Andrei Sebastian NEAGU Alexandru CĂLINDRUŢ Emanuel Roland MANUȘOV Iosif
21 AS VIITORUL ŞEPREUŞ AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 20-05-2018

18:00

MATEUȚ Cãlin DEHELEAN Patrick Alin DOBÂNDĂ Dinu RUSAN Dumitru
21 CS AVÂNTUL TÎRNOVA CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 20-05-2018

18:00

JURCĂ Tudor Florin ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan ALEXA Marius Andrei
18 C.S. ATHLETICO VINGA A.S. SPORTING ȘAGU Liga a 6 a Seria A Stadion VINGA 20-05-2018

18:00

GORNIC Alexandru Dan CALNACOV Denis Claudiu VÎLCEANU Marius Stelian GORNIC Mircea
18 CS VICTORIA ZĂBRANI CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 20-05-2018

18:00

NICORAȘ Ionuț Vasile DISTA Denis MOLDOVEANU Ionel Alexandru SFÃT Gheorghe
18 CS REAL HORIA CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 20-05-2018

18:00

BABUȚIA Bogdan Onisim MOLDOVAN Bogdan Traian MOȚ Andreea Alexandra GYENGYE Iosif
18 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDAB 20-05-2018

18:00

VASI Alexandru Iulian CRISTEA Emil Ioan DREGHICI Flavius Cristian BIRO Gabor Oliver
18 C.S. ŞOIMII LIPOVA AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 20-05-2018

18:00

PALCU Gheorghe Marius PANTEA Andrei Alex. PANTEA Patricia Alexandra PETRIŞOR Gheorghe
18 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI AS PODGORIA ŞIRIA Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 20-05-2018

18:00

BĂDICĂ Flavius Marian ANDEA Alexandru NAGHI Remus Ionuț PÃCURAR Augustin
18 F.C. SPICUL OLARI AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion OLARI 20-05-2018

11:00

SANDU Roland MONA Sergiu Laurențiu MAKO Andrei Sebastian JIVAN Mihai
18 C.S. SPERANŢA CHIER AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 20-05-2018

17:00

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru SUCIU Andreea PEȘTE Bogdan Dumitru
18 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA A.C.S. VILLA GURBA 1213 Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 20-05-2018

18:00

RUS Dionisie Constantin SALA Adrian Florin LEAH Darius Alexandru MIHUŢA Petre
18 C.S. ȘICULA CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion PETRU DEHELEAN ȘICULA 20-05-2018

18:00

BOLCAȘ Alin Călin CÎRMACI Filip Sergiu CÃȘUȚ Cristian JUȘCÃ Teodor
18 F.C. SÂNTANA 2016 ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 20-05-2018

18:00

PANĂ Natanael NAGY Zoltan TAKATS Cristian Flavius SCRIDON Daniel
18 C.S. VOINȚA ZĂRAND C.S. PROGRESUL DIECI Liga a 6 a Seria B Stadion ZĂRAND 20-05-2018

18:00

PÃTROI Ciprian ARDELEAN Paul Giorgian TAL Daniel Vasile TIULEA Cornel
23 AS PROGRESUL PECICA AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 21-05-2018

18:00

NEAGU Flavius MORARIU Alin DRĂGOIU Ioana Bianca HERȚEG Doru
23 CS VICTORIA NĂDLAC AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 23-05-2018

18:00

DREGHICI Flavius Cristian SÂRBUȚ Alexandru Călin VÎLCEANU Marius Stelian BORA Gligore
23 CS FRONTIERA CURTICI 2004 CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion CURTICI 21-05-2018

18:00

RIȚA Flavius Ionel ȘUȘCÃ Nicoleta BUNACIU Adrian Nicolas BABĂU Romulus
23 C.S. ATHLETICO VINGA AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 21-05-2018

18:00

RUS Dionisie Constantin BERENZ Theodor PANTEA Patricia Alexandra JIVAN Mihai
23 CS VOINŢA MAILAT CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 21-05-2018

16:00

MONA Sergiu Laurențiu MOLDOVEANU Ionel Alexandru NEAGU Alexandru BUDA Leontin
23 A.F.C. UTA ARAD C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion SEGA 21-05-2018

15:00

LEAH Darius Alexandru HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MIHUȚA Daniel Costel TIULEA Cornel
23 C.S. PODGORIA PÂNCOTA CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion PÂNCOTA 21-05-2018

18:00

NICORAȘ Ionuț Vasile VESA Pavel Florin PANTEA Sebastian MAKO Andraș
23 CS UNIREA SÎNTANA C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 21-05-2018

18:00

PANĂ Natanael MOȚ Andreea Alexandra DISTA Denis JUȘCÃ Teodor
23 AS VIITORUL ŞEPREUŞ CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 23-05-2018

18:00

VASI Alexandru Iulian BĂTRÎN Alexandru Petru GALUTI Sergiu MIRON Marian
23 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 23-05-2018

18:00

IOVA Cătălin Ionuț NEAGU Alexandru DISTA Denis PÃCURAR Augustin
22 CS UNIREA GURAHONŢ CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 23-05-2018

18:00

MIHUȚA Daniel Costel STRIFLER Denisa Iasmina CRISTEA Ioana RUSAN Dumitru
12 A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD CS ATLETICO ARAD Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 21-05-2018

17:00

PANTEA Sebastian CĂLINDRUȚ Emanuel Roland BURCA Sergiu Lucian
12 A.F.C. UTA ARAD 2003 C.S.S. GLORIA ARAD Categoria Juniori C Stadion FZ 21-05-2018

17:00

PALCU Gheorghe Marius VÎLCEANU Marius Stelian IOVESCU Paul Daniel
12 CS VICTORIA NĂDLAC A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori C Stadion NĂDLAC 21-05-2018

18:00

anulat anulat anulat
12 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD CS INEU Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 25-05-2018

16:30

PANTEA Sebastian CĂLINDRUȚ Emanuel Roland BURCA Sergiu Lucian
12 C.S. ŞOIMII LIPOVA CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori C Stadion NEUDORF 22-05-2018

16:00

TAL Daniel Vasile POPA Sebastian STANCIU Mihai Vlăduț
 

ajf_arad