Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteți urmări delegațiile CJA Arad , care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni în ajutorul vizitatorului se poate utiliza funcția de căutare și / sau tabelul cu delegații se poate sorta după oricare dintre domeniile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
21 ACS NAŢIONAL SEBIŞ C.S. PROGRESUL DIECI Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 10-06-2018

18:00

ANDEA Alexandru SÂRBUȚ Alexandru Călin PAVEN Cosmin GORNIC Mircea
21 A.C.S. VILLA GURBA 1213 CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 10-06-2018

18:00

COROBAN Cristian Ionel NAGHI Remus Ionuț RUSU Răzvan JUȘCÃ Teodor
21 AS NAŢIONAL SINTEA MARE F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 10-06-2018

18:00

PÃTROI Ciprian SUCIU Andreea JURCOI Sergiu Fabian COMAN Ovidiu
21 AS HĂLMAGIU C.S. VOINȚA ZĂRAND Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 10-06-2018

18:00

MATEUȚ Cãlin MADA Mădălin KOVACS Raul PETRIŞOR Gheorghe
21 F.C. SPICUL OLARI AS VOINŢA CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion OLARI 10-06-2018

18:00

NEAGU Flavius DEHELEAN Patrick Alin PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru HERȚEG Doru
21 C.S. SPERANŢA CHIER C.S. ȘICULA Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 10-06-2018

18:00

RUS Dionisie Constantin GROȘAN Tudor Ștefan DISTA Denis MANUȘOV Iosif
14 C.S. KICKERS CHIȘINEU CRIȘ A.F.C. UTA ARAD 2008 Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 08-06-2018

18:00

MAKO Andrei Sebastian BRÂNDUȘE Flavius Viore
14 AS PROGRESUL PECICA ACS NAŢIONAL SEBIŞ Categoria Juniori E Stadion PECICA 08-06-2018

18:00

MONA Sergiu Laurențiu VESA Pavel Florin
14 C.S. ATLETICO ARAD 2008 CS ŞOIMII LIPOVA Categoria Juniori E Stadion ATLETICO ARAD 08-06-2018

18:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru NEAGU Flavius
14 CS GLOGOVĂŢ 2013 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Categoria Juniori E Stadion MÂNDRULOC 08-06-2018

18:00

NEAGU Alexandru DISTA Denis
30 CS VICTORIA NĂDLAC C.S. GLOGOVĂŢ 2013

Liga a 4 a

Stadion NĂDLAC 02-06-2018

18:00

PANĂ Natanael BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț TIULEA Cornel LOVAS Iosif Ioan
30 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ A.C.S. SOCODOR

Liga a 4 a

Stadion PĂULIŞ 02-06-2018

11:00

BURCĂ Daniel Adrian PÂSLARU Andrei MIHOC Alina BIRO Gabor Oliver HAMZA Ioan
30 CS FRONTIERA CURTICI 2004 CS VICTORIA ZĂBRANI

Liga a 4 a

Stadion CURTICI 02-06-2018

18:00

HERȚEG Dorinel CÎRMACI Filip Sergiu TAKATS Cristian Flavius ALEXA Marius Andrei COMAN Ovidiu
30 AS PROGRESUL PECICA CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

Stadion PECICA 02-06-2018

18:00

BOLCAȘ Alin Călin NAGY Zoltan BURCA Sergiu Lucian VĂTRAN Dorin SFÃT Gheorghe
 

ajf_arad