Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
8 A.C.S. SOCODOR A.F.C. UTA ARAD 2008 Juniori E - Seria B Stadion SOCODOR 13-10-2017

16:00

PANTEA Sebastian MOȚ Andreea Alexandra
8 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU A.C.S. VIITORUL ARAD 2 Juniori E - Seria B Stadion CENTRAL INEU 13-10-2017

16:00

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
8 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori E - Seria B Stadion SÂNLEANI 13-10-2017

16:00

VESA Pavel Florin DOBÂNDĂ Dinu
8 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

Stadion CH. CRIȘ 07-10-2017

11:00

ARDELEAN Mircea Florin BĂLA Casian Andrei CRISTEA Emil Ioan ALEXA Marius RAD Vasile
8 CS VICTORIA ZĂBRANI C.S. GLOGOVĂŢ 2013

Liga a 4 a

Stadion ZĂBRANI 07-10-2017

11:00

BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian DREGHICI Flavius Cristian BIRO Oliver SCRIDON Daniel
8 CS INEU AS VICTORIA FELNAC

Liga a 4 a

Stadion INEU 07-10-2017

11:00

NICORAȘ Ionuț Vasile HÃRDUȚ Gabriel Dumitru VASILE Ioan Adrian TĂNĂSESCU Romulus Cristian LOVAS Iosif Ioan
8 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ AS PROGRESUL PECICA

Liga a 4 a

Stadion PĂULIŞ 07-10-2017

15:00

HERȚEG Dorinel VESA Pavel Florin STANCIU Mihai Vlăduț OLOGEANU Dan HAMZA Ioan
8 CS ŞOIMII ŞIMAND AS CETATE SĂVÎRŞIN

Liga a 4 a

Stadion ŞIMAND 07-10-2017

15:00

UNGARIA UNGARIA UNGARIA TIULEA Cornel
8 CS VOINŢA MAILAT CS VICTORIA NĂDLAC

Liga a 4 a

Stadion MAILAT 07-10-2017

15:00

DEAC Ionel Alin BURCA Sergiu Lucian NAGY Zoltan APĂTEAN Adrian MAKO Andraș
8 CS FRONTIERA CURTICI 2004 A.F.C. UTA ARAD

Liga a 4 a

Stadion CURTICI 07-10-2017

15:00

BOGDAN Loredan ARSA Emil NAGHI Remus Ionuț BUDA Leontin SFÃT Gheorghe
7 CS SPERANŢA TURNU AS ALUNIŞ Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 07-10-2017

15:00

MAKO Andrei Sebastian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu TAKATS Cristian Flavius BABĂU Romulus
7 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN AS DOROBANŢI Liga a 5 a Seria A Stadion SP.GERMAN 07-10-2017

15:00

COROBAN Cristian Ionel MONA Sergiu Laurențiu CALNACOV Denis Claudiu VIDA Constantin
7 AS VOINŢA MUNAR AS AQUA VEST ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion MUNAR 08-10-2017

15:00

MATEUȚ Cãlin RADU Paul DISTA Denis MANUȘOV Iosif
7 AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU CS ŞOIMII LIVADA Liga a 5 a Seria A Stadion IRATOŞU 08-10-2017

15:00

DEAC Ionel Alin MADA Mădălin RANCEA Alexandru BORA Gligore
7 AS GLORIA SECUSIGIU CS ATLETICO ARAD Liga a 5 a Seria A Stadion SECUSIGIU 08-10-2017

15:00

VASI Alexandru Iulian CÃȘUȚ Cristian DAȘCÃU Ovidiu Claudiu GYENGYE Iosif
7 AS UNIREA ŞEITIN AS SEMLECANA SEMLAC Liga a 5 a Seria A Stadion ȘEITIN 08-10-2017

15:00

OLARIU Laurențiu LOVAS Alexandru TAKATS Cristian Flavius ENOIU Traian
7 AS VOINŢA MACEA AS MUREŞUL ZĂDĂRENI Liga a 5 a Seria A Stadion MACEA 08-10-2017

15:00

HERȚEG Dorinel DREGHICI Flavius Cristian NAGY Zoltan COMAN Ovidiu
7 CS VIITORUL SATU NOU C.S. PODGORIA PÂNCOTA Liga a 5 a Seria B Stadion SATU NOU 07-10-2017

15:00

VASI Alexandru Iulian PÂSLARU Andrei MADA Mădălin VĂTRAN Dorin
7 AS STEAUA GRĂNICERI CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion GRĂNICERI 08-10-2017

15:00

PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCĂ Andreea CALNACOV Denis Claudiu BIRO Gabor
7 AS VIITORUL ŞEPREUŞ CS UNIREA GURAHONŢ Liga a 5 a Seria B Stadion ŞEPREUŞ 08-10-2017

15:00

BĂDICĂ Flavius Marian DOBÂNDĂ Dinu MONA Sergiu Laurențiu PÃCURAR Augustin
7 AS FLACĂRA ŢIPAR AS CETATE DEZNA Liga a 5 a Seria B Stadion ŢIPAR 08-10-2017

15:00

ARDELEAN Ioan Viorel VASILE Ioan Adrian NEAGU Alexandru CIURESCU Victor
7 FC ZIMANDU NOU CS OLIMPIA BOCSIG Liga a 5 a Seria B Stadion ZIMANDU NOU 08-10-2017

15:00

BOLCAȘ Alin Călin NAGHI Remus Ionuț ARDELEAN Paul Giorgian ALEXA Marius
7 CS VICTORIA SELEUŞ CS BELIU Liga a 5 a Seria B Stadion SELEUŞ 08-10-2017

15:00

IOVA Cătălin Ionuț PÂSLARU Andrei TURGYAN Cătălin MAKO Andraș
7 CS AVÂNTUL TÎRNOVA AS CRIŞUL ALB BUTENI Liga a 5 a Seria B Stadion TÂRNOVA 08-10-2017

15:00

GORNIC Alexandru Dan ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan HERȚEG Doru
6 C.S. ATHLETICO VINGA CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 07-10-2017

15:00

PALCU Gheorghe Marius ȘUȘCĂ Andreea ȘUȘCÃ Nicoleta JIVAN Mihai
6 CS REAL HORIA C.S. OLIMPIA BUJAC Liga a 6 a Seria A Stadion HORIA 08-10-2017

15:00

RIȚA Flavius Ionel BERARIU Lucian Mihai MIHUȚ Răzvan Traian ROȘU Eugen
6 CS VICTORIA ZĂBRANI A.S. SPORTING ȘAGU Liga a 6 a Seria A Stadion NEUDORF 08-10-2017

15:00

PANĂ Natanael MOLDOVEANU Ionel Alexandru RUS Dionisie Constantin BONDAR Mircea Constantin
6 C.S. ŞOIMII LIPOVA CS VIITORUL PEREG Liga a 6 a Seria A Stadion SÂMBĂTENI 08-10-2017

15:00

NEAGU Flavius STANCIU Mihai Vlăduț BABUȚIA Bogdan Onisim TIULEA Cornel
6 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI AS MUREŞANA MÎNDRULOC Liga a 6 a Seria A Stadion SÂNPAUL 08-10-2017

15:00

COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MOȚ Andreea Alexandra BUDA Leontin
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDAB 08-10-2017

15:00

JURCĂ Tudor Florin ȘUȘCÃ Nicoleta PETROVAN Florin SFÃT Gheorghe
6 F.C. SÂNTANA 2016 C.S. PROGRESUL DIECI Liga a 6 a Seria B Stadion SÂNTANA 07-10-2017

15:00

PANĂ Natanael GROȘAN Tudor Ștefan MIHUȚ Răzvan Traian PETRIŞOR Gheorghe
6 C.S. VOINȚA ZĂRAND CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion ZĂRAND 08-10-2017

15:00

ARDELEAN Mircea Florin PANTEA Sebastian MIHOC Alina JUȘCÃ Teodor
6 F.C. SPICUL OLARI AS HĂLMAGIU Liga a 6 a Seria B Stadion OLARI 08-10-2017

15:00

BOGDAN Loredan DEHELEAN Patrick Alin KOVACS Raul PEȘTE Bogdan Dumitru
6 C.S. ȘICULA AS NAŢIONAL SINTEA MARE Liga a 6 a Seria B Stadion ŞICULA 08-10-2017

15:00

VESA Pavel Florin CĂLINDRUȚ Emanuel Roland NICA Liana APĂTEAN Adrian
6 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA ACS NAŢIONAL SEBIŞ Liga a 6 a Seria B Stadion CAPORAL ALEXA 08-10-2017

15:00

PÃTROI Ciprian PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru SUCIU Andreea MIRON Marian
6 C.S. SPERANŢA CHIER A.C.S. VILLA GURBA 1213 Liga a 6 a Seria B Stadion CHIER 08-10-2017

15:00

MAKO Andrei Sebastian BURCA Sergiu Lucian CĂPRICEANĂ Gabriel Florin RUSAN Dumitru
6 CS VICTORIA NĂDLAC AS PROGRESUL PECICA Juniori 1 Seria A Stadion NĂDLAC 11-10-2017

15:00

PALCU Gheorghe Marius BURCA Sergiu Lucian IORDACHE Maximilian JIVAN Mihai
6 AS VIITORUL TISA NOUĂ CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion TISA NOUĂ 11-10-2017

15:00

TURGYAN Cătălin STANCIU Mihai Vlăduț DRĂGOIU Ioana Bianca TIULEA Cornel
6 A.F.C. UTA ARAD AS VICTORIA FELNAC Juniori 1 Seria A Stadion ICRTI 11-10-2017

15:00

RUS Dionisie Constantin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ARDELEAN Alexandra Antonia CIURESCU Victor
6 C.S. ATHLETICO VINGA CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 11-10-2017

15:00

PANĂ Natanael DISTA Denis PANTEA Patricia Alexandra OLOGEANU Dan
6 CS GLOGOVĂŢ 2013 AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion MÂNDRULOC 11-10-2017

15:00

PETROVAN Florin ȘUȘCÃ Nicoleta ȘUȘCĂ Andreea BUDA Leontin
6 CS FRONTIERA CURTICI 2004 CS VOINŢA MAILAT Juniori 1 Seria A Stadion CURTICI 11-10-2017

15:00

PÃTROI Ciprian DRAGOȘ Darius MOȚ Andreea Alexandra HERȚEG Doru
6 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori 1 Seria B Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 11-10-2017

15:00

DREGHICI Flavius Cristian MIHUȚ Răzvan Traian SÂRBUȚ Alexandru Călin MANUȘOV Iosif
6 A.C.S. SOCODOR A.C.S. VIITORUL ARAD Juniori 1 Seria B Stadion SOCODOR 11-10-2017

15:00

VESA Pavel Florin PANTEA Sebastian CALNACOV Denis Claudiu MAKO Andraș
6 CS UNIREA SÎNTANA CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 11-10-2017

15:00

NEAGU Flavius DEHELEAN Patrick Alin MOLDOVEANU Ionel Alexandru ROȘU Eugen
6 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion CH. CRIȘ 11-10-2017

15:00

ARDELEAN Ioan Viorel NEAGU Alexandru CĂLINDRUŢ Emanuel Roland BABĂU Romulus
6 C.S. PODGORIA PÂNCOTA AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion PÂNCOTA 11-10-2017

15:00

ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan PĂTRĂUŢĂ Teodor Alexandru JUȘCÃ Teodor
7 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI AS VICTORIA FELNAC Juniori C - Seria A Stadion ZĂDĂRENI 09-10-2017

15:00

PANĂ Natanael MONA Sergiu Laurențiu MOLDOVEANU Ionel Alexandru
7 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ CS ŞOIMII LIPOVA Juniori C - Seria A Stadion PĂULIŞ 09-10-2017

15:00

IOVA Cătălin Ionuț ȘUȘCĂ Andreea MOȚ Andreea Alexandra
7 A.C.S. VIITORUL 2004 ARAD CS ATLETICO ARAD Juniori C - Seria A Stadion SÂNLEANI 09-10-2017

15:00

JURCĂ Tudor Florin STANCIU Mihai Vlăduț VESA Pavel Florin
7 A.F.C. UTA ARAD 2004 C.S.S. GLORIA ARAD Juniori C - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 09-10-2017

15:00

PANTEA Sebastian RUS Dionisie Constantin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
7 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI CS FRONTIERA CURTICI 2004 Juniori C - Seria B Stadion CERMEI 09-10-2017

16:30

DREGHICI Flavius Cristian ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
7 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori C - Seria B Stadion SÂNLEANI 09-10-2017

16:30

VESA Pavel Florin JURCĂ Tudor Florin STANCIU Mihai Vlăduț
7 CS VICTORIA NĂDLAC A.C.S. SOCODOR Juniori C - Seria B Stadion NĂDLAC 09-10-2017

16:30

NEAGU Flavius BURCA Sergiu Lucian PETROVAN Florin
7 A.F.C. UTA ARAD 2003 CS INEU Juniori C - Seria B Stadion ATLETICO ARAD 09-10-2017

16:30

RUS Dionisie Constantin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru PANTEA Sebastian
9 AS PROGRESUL PECICA A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 2 Juniori D - Seria A Stadion PECICA 12-10-2017

16:00

BURCĂ Sergiu Lucian MOȚ Andreea Alexandra
9 C.S. ATLETICO ARAD 2007 C.S. ATLETICO 2005 ARAD Juniori D - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 12-10-2017

16:00

MONA Sergiu Laurențiu DISTA Denis
9 CS VOINŢA MAILAT A.C.S. VIITORUL 2005 ARAD Juniori D - Seria A Stadion MAILAT 12-10-2017

16:00

IORDACHE Maximilian MOLDOVEANU Ionel Alexandru
9 CS VICTORIA ZĂBRANI ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori D - Seria A Stadion JOSEF SCHEIRICH ZĂBRANI 12-10-2017

16:30

CĂLINDRUŢ Emanuel Roland PETROVAN Florin
9 AS CETATE SĂVÎRŞIN CS VICTORIA NĂDLAC Juniori D - Seria A Stadion SĂVÂRŞIN 12-10-2017

16:30

VESA Pavel Florin DEHELEAN Patrick Alin
9 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Juniori D - Seria B Stadion CH. CRIȘ 12-10-2017

15:00

NEAGU Alexandru PANĂ Natanael
9 CS UNIREA SÎNTANA ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori D - Seria B Stadion SÂNTANA 12-10-2017

16:00

BERARIU Lucian Mihai PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru
9 C.S. PODGORIA PÂNCOTA ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori D - Seria B Stadion PÂNCOTA 12-10-2017

16:00

GROȘAN Tudor Ștefan ARSA Emil
9 CS ŞOIMII ŞIMAND A.C.S. VIITORUL 2006 ARAD 1 Juniori D - Seria B Stadion ŞIMAND 12-10-2017

16:00

ARDELEAN Ioan Viorel SUCIU Andreea
9 AS VOINŢA MACEA A.F.C. UTA ARAD Juniori D - Seria B Stadion MACEA 12-10-2017

16:00

KOVACS Raul NEAGU Flavius
7 C.S.S. GLORIA ARAD C.S. ATLETICO ARAD 2008 Juniori E - Seria A Stadion SUBCETATE ARAD 06-10-2017

15:00

NEAGU Flavius MONA Sergiu Laurențiu
7 CS GLOGOVĂŢ 2013 CS ŞOIMII LIPOVA Juniori E - Seria A Stadion MÂNDRULOC 06-10-2017

16:00

PANĂ Natanael RUS Dionisie Constantin
7 A.F.C. UTA ARAD 2007 AS PROGRESUL PECICA Juniori E - Seria A Stadion ICRTI 06-10-2017

16:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru DREGHICI Flavius Cristian
7 C.S. ATLETICO ARAD 1 ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD Juniori E - Seria A Stadion ATLETICO ARAD 06-10-2017

17:00

JURCĂ Tudor Florin VESA Pavel Florin
7 A.C.S. SOCODOR CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori E - Seria B Stadion SOCODOR 06-10-2017

16:00

PÃTROI Ciprian MAKO Andrei Sebastian
7 A.C.S. VIITORUL ARAD 2 ACS NAŢIONAL SEBIŞ Juniori E - Seria B Stadion TÂRNOVA 06-10-2017

16:00

ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan
7 C.S. ATLETICO ARAD 2 A.C.S. VIITORUL ARAD 1 Juniori E - Seria B Stadion ATLETICO ARAD 06-10-2017

16:00

VESA Pavel Florin JURCĂ Tudor Florin
7 A.F.C. UTA ARAD 2008 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU Juniori E - Seria B Stadion ICRTI 06-10-2017

17:00

DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
5 CITIZENS OF ARAD CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion ŞEGA ARAD 01-10-2017

16:00

MONA Sergiu Laurențiu MAGOCS Maria Monica SÂRBUȚ Alexandru Călin OLOGEANU Dan
7 AS PROGRESUL PECICA CS ŞOIMII ŞIMAND

Liga a 4 a

Stadion PECICA 30-09-2017

11:00

BĂDICĂ Flavius Marian BERARIU Lucian Mihai BETEA Sorina Georgiana ALEXA Marius RAD Vasile
7 CS UNIREA SÎNTANA A.C.S. SOCODOR

Liga a 4 a

Stadion SÂNTANA 30-09-2017

17:00

BOLCAȘ Alin Călin ARDELEAN Paul Giorgian VASILE Ioan Adrian TODERICI Mircea LOVAS Iosif Ioan
7 C.S. VICTORIA FELNAC CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Liga a 4 a

Stadion FELNAC 30-09-2017

17:00

BÎTEA Radu Bogdan VESA Pavel Florin PÂSLARU Andrei BUDA Leontin HAMZA Ioan
7 CS GLOGOVĂŢ 2013 CS INEU

Liga a 4 a

Stadion HORIA 30-09-2017

17:00

BOGDAN Loredan CRISTEA Emil Ioan PANTEA Sebastian ENOIU Traian SFÃT Gheorghe
7 A.F.C. UTA ARAD CS VICTORIA ZĂBRANI

Liga a 4 a

Stadion ICRTI 30-09-2017

17:00

COROBAN Cristian Ionel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru BURCA Sergiu Lucian TĂNĂSESCU Romulus Cristian VIDA Constantin
7 CS VICTORIA NĂDLAC CS FRONTIERA CURTICI 2004

Liga a 4 a

Stadion NĂDLAC 30-09-2017

17:00

BURCĂ Daniel Adrian DREGHICI Flavius Cristian TAKATS Cristian Flavius TIULEA Cornel ROȘU Eugen
 

ajf_arad