Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
29 CS INEU CS FRONTIERA CURTICI 2004

Liga a 4 a

Stadion CENTRAL INEU 26-05-2018

11:00

BOLCAȘ Alin Călin TAKATS Cristian Flavius VESA Pavel Florin ENOIU Traian HAMZA Ioan
29 CS GLOGOVĂŢ 2013 AS CETATE SĂVÎRŞIN

Liga a 4 a

Stadion HORIA 26-05-2018

11:00

SALADEA Sorin ARSA Emil GROȘAN Tudor Ștefan BONDAR Mircea Constantin COMAN Ovidiu
29 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS VOINŢA MAILAT

Liga a 4 a

Stadion CH. CRIȘ 26-05-2018

11:00

NICORAȘ Ionuț Vasile NAGY Zoltan PÂSLARU Andrei TIULEA Cornel RAD Vasile
29 A.C.S. SOCODOR CS ŞOIMII ŞIMAND

Liga a 4 a

Stadion SOCODOR 26-05-2018

18:00

BOGDAN Loredan BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț VĂTRAN Dorin VIDA Constantin
29 C.S. VICTORIA FELNAC AS PROGRESUL PECICA

Liga a 4 a

Stadion FELNAC 26-05-2018

18:00

HERȚEG Dorinel HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MOCANU Silviu Flaviu TĂNĂSESCU Romulus Cristian ROȘU Eugen
29 A.F.C. UTA ARAD CS VICTORIA NĂDLAC

Liga a 4 a

Stadion ICRTI 26-05-2018

18:00

MATEUȚ Cãlin PANTEA Sebastian CRISTEA Emil Ioan BUDA Leontin BABĂU Romulus
29 CS UNIREA SÎNTANA CS PĂULIŞANA PĂULIŞ

Liga a 4 a

Stadion SÂNTANA 26-05-2018

18:00

JURCĂ Tudor Florin DREGHICI Flavius Cristian STANCIU Mihai Vlăduț TODERICI Mircea MAKO Andraș
22 AS AQUA VEST ARAD AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU Liga a 5 a Seria A Stadion ȘOFRONEA 26-05-2018

11:00

PANĂ Natanael CÎRMACI Filip Sergiu CALNACOV Denis Claudiu GORNIC Mircea
22 CS ATLETICO ARAD AS VOINŢA MUNAR Liga a 5 a Seria A Stadion ATLETICO ARAD 26-05-2018

11:00

JURCĂ Tudor Florin HÃRDUȚ Gabriel Dumitru MOCANU Silviu Flaviu SFÃT Gheorghe
22 CS SPERANŢA TURNU AS GLORIA SECUSIGIU Liga a 5 a Seria A Stadion TURNU 26-05-2018

18:00

SALADEA Sorin MIHUȚA Daniel Costel MONA Sergiu Laurențiu BIRO Gabor
22 AS ALUNIŞ AS F.O. SÎNPETRU GERMAN Liga a 5 a Seria A Stadion ALUNIŞ 27-05-2018

18:00

MATEUȚ Cãlin ANDEA Alexandru DRAGOȘ Darius TIULEA Cornel
22 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI AS UNIREA ŞEITIN Liga a 5 a Seria A Stadion ZĂDĂRENI 27-05-2018

18:00

PALCU Gheorghe Marius BURCA Sergiu Lucian PANTEA Patricia Alexandra HERȚEG Doru
22 AS SEMLECANA SEMLAC CS ŞOIMII LIVADA Liga a 5 a Seria A Stadion SEMLAC 27-05-2018

18:00

CALNACOV Denis Claudiu NEAGU Alexandru CĂLINDRUŢ Emanuel Roland MANUȘOV Iosif
22 AS DOROBANŢI AS VOINŢA MACEA Liga a 5 a Seria A Stadion DOROBANTI 27-05-2018

18:00

OLARIU Laurențiu CRISTEA Emil Ioan CALNACOV Denis Claudiu MIRON Marian
22 C.S. PODGORIA PÂNCOTA CS PODGORIA GHIOROC Liga a 5 a Seria B Stadion PÂNCOTA 26-05-2018

18:00

VASI Alexandru Iulian ȘUȘCĂ Andreea DOBÂNDĂ Dinu JIVAN Mihai
22 CS BELIU AS FLACĂRA ŢIPAR Liga a 5 a Seria B Stadion BELIU 27-05-2018

18:00

PÃTROI Ciprian ARDELEAN Paul Giorgian KOVACS Raul RUSAN Dumitru
22 AS CETATE DEZNA CS AVÂNTUL TÎRNOVA Liga a 5 a Seria B Stadion DEZNA 27-05-2018

18:00

VASI Alexandru Iulian PÂSLARU Andrei IORDACHE Maximilian PETRIŞOR Gheorghe
22 CS VICTORIA SELEUŞ AS VIITORUL ŞEPREUŞ Liga a 5 a Seria B Stadion SELEUŞ 27-05-2018

18:00

BOLCAȘ Alin Călin MIHUȚA Daniel Costel DRĂGOIU Ioana Bianca TĂNĂSESCU Romulus Cristian
22 AS CRIŞUL ALB BUTENI CS VIITORUL SATU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion BUTENI 27-05-2018

18:00

MAKO Andrei Sebastian LOVAS Alexandru DOBÂNDĂ Dinu GYENGYE Iosif
22 CS UNIREA GURAHONŢ FC ZIMANDU NOU Liga a 5 a Seria B Stadion GURAHONT 27-05-2018

18:00

IOVA Cătălin Ionuț PĂTRĂUȚĂ Teodor Alexandru MADA Mădălin JUȘCÃ Teodor
19 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA CS ŞOIMII LIPOVA Liga a 6 a Seria A Stadion OTTO GREFNER ȘIRIA 26-05-2018

17:00

COROBAN Cristian Ionel ANDEA Alexandru COJOCARIU Dan Cristian PEȘTE Bogdan Dumitru
19 CS OLIMPIA BUJAC C.S. GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI Liga a 6 a Seria A Stadion BUJAC ARAD 26-05-2018

18:00

RUS Dionisie Constantin CÎRMACI Filip Sergiu LOVAS Alexandru SFÃT Gheorghe
19 C.S. VIITORUL PEREG C.S. ATHLETICO VINGA Liga a 6 a Seria A Stadion PEREGU MARE 26-05-2018

18:00

BABUȚIA Bogdan Onisim CĂPRICEANĂ Gabriel Florin CĂLINDRUŢ Emanuel Roland COMAN Ovidiu
19 AS MUREŞANA MÎNDRULOC CS VICTORIA ZĂBRANI Liga a 6 a Seria A Stadion MÂNDRULOC 27-05-2018

18:00

COROBAN Cristian Ionel NAGY Zoltan MOȚ Andreea Alexandra OLOGEANU Dan
19 A.S. SPORTING ȘAGU CITIZENS OF ARAD Liga a 6 a Seria B Stadion ŞAGU 27-05-2018

18:00

BERARIU Lucian Mihai DISTA Denis NICA Liana LOVAS Iosif Ioan
19 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ CS REAL HORIA Liga a 6 a Seria A Stadion NĂDAB 27-05-2018

18:00

PANĂ Natanael TAKATS Cristian Flavius MOLDOVEANU Ionel Alexandru MIHUŢA Petre
19 C.S. PROGRESUL DIECI CS FRONTIERA PILU Liga a 6 a Seria B Stadion DIECI 27-05-2018

18:00

VESA Pavel Florin MONA Sergiu Laurențiu PANTEA Sebastian BUDA Leontin
19 A.C.S. VILLA GURBA 1213 F.C. SÂNTANA 2016 Liga a 6 a Seria B Stadion GURBA 27-05-2018

18:00

BOGDAN Loredan DREGHICI Flavius Cristian STANCIU Mihai Vlăduț APĂTEAN Adrian
19 ACS NAŢIONAL SEBIŞ C.S. VOINȚA ZĂRAND Liga a 6 a Seria B Stadion SEBIS 27-05-2018

18:00

HÃRDUȚ Gabriel Dumitru ARSA Emil NAGHI Remus Ionuț MAKO Andraș
19 AS HĂLMAGIU AS VIITORUL CAPORAL ALEXA Liga a 6 a Seria B Stadion HĂLMAGIU 27-05-2018

18:00

NEAGU Flavius VÎLCEANU Marius Stelian TAL Daniel Vasile BORA Gligore
19 AS NAŢIONAL SINTEA MARE CS SPERANŢA CHIER Liga a 6 a Seria B Stadion SINTEA MARE 27-05-2018

18:00

RUS Dionisie Constantin ȘUȘCĂ Andreea LEAH Darius Alexandru FORTON Nicuşor
19 F.C. SPICUL OLARI C.S. ȘICULA Liga a 6 a Seria B Stadion OLARI 27-05-2018

18:00

HERȚEG Dorinel SUCIU Andreea SULEA Cristian VĂTRAN Dorin
18 CS UNIREA SÎNTANA AS VIITORUL ŞEPREUŞ Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 30-05-2018

18:00

PÃTROI Ciprian SULEA Cristian BRÂNDUȘE Flavius Viore
12 A.C.S. VIITORUL 2003 ARAD CS INEU Categoria Juniori C Stadion SÂNLEANI 25-05-2018

16:30

PANTEA Sebastian VESA Pavel Florin CĂLINDRUŢ Emanuel Roland
13 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ CS FRONTIERA CURTICI 2004 Categoria Juniori C Stadion SÂMBĂTENI 28-05-2018

18:00

BABUȚIA Bogdan Onisim IOVESCU Paul Daniel TAL Daniel Vasile
13 CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ AS VICTORIA FELNAC Categoria Juniori C Stadion CH. CRIȘ 28-05-2018

18:00

13 C.S. ŞOIMII LIPOVA CS VICTORIA NĂDLAC Categoria Juniori C Stadion SÂMBĂTENI 28-05-2018

18:00

13 AS MUREŞUL ZĂDĂRENI A.C.S. SOCODOR Categoria Juniori C Stadion ZĂDĂRENI 28-05-2018

18:00

LEAH Darius Alexandru PÂSLARU Andrei STANCIU Mihai Vlăduț
14 C.S. ATLETICO ARAD 2007 CS UNIREA SÎNTANA Categoria Juniori D Stadion ATLETICO ARAD 29-05-2018

18:00

DREGHICI Flavius Cristian HÃRDUȚ Gabriel Dumitru
12 C.S. KICKERS CHIȘINEU CRIȘ C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Categoria Juniori E Stadion CH. CRIȘ 25-05-2018

16:00

MAKO Andrei Sebastian SULEA Cristian
12 ACADEMIA BROSOVSZKY INEU C.S. ATLETICO ARAD 2008 Categoria Juniori E Stadion CENTRAL INEU 25-05-2018

18:00

BERARIU Lucian Mihai NAGHI Remus Ionuț
13 AS PROGRESUL PECICA C.S. ATLETICO ARAD 2008 Categoria Juniori E Stadion PECICA 29-05-2018

18:00

ANDEA Alexandru JOANDREA Sergiu Cătălin
13 C.S. ŞOIMII LIPOVA C.S. KICKERS CHIȘINEU CRIȘ Categoria Juniori E Stadion ŞEGA ARAD 29-05-2018

18:00

MADA Mădălin CALNACOV Denis Claudiu
 

ajf_arad