Delegari Comisia Judeteana a Arbitrilor ARAD

Aici puteţi urmări delegările C.J.A Arad, care se vor actualiza săptămânal, vineri la ora 20:00.

Pentru a veni in ajutorul vizitatorului se poate folosi funcţia de căutare şi / sau tabelul cu delegări se poate sorta după oricare din câmpurile existente.
Subscribe RSS
ETAPA Echipa Gazda Echipa Oaspeti Categoria Teren

Data / ora

Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator de arbitri Observator de joc
1 AS CETATE SĂVÎRŞIN CS UNIREA SÎNTANA

Liga a 4 a

Stadion SĂVÂRŞIN 19-08-2017

18:00

1 AS PROGRESUL PECICA A.C.S. SOCODOR

Liga a 4 a

Stadion PECICA 19-08-2017

18:00

1 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ

Liga a 4 a

Stadion PĂULIŞ 19-08-2017

18:00

1 CS ŞOIMII ŞIMAND CS INEU

Liga a 4 a

Stadion ŞIMAND 19-08-2017

18:00

1 CS VOINŢA MAILAT CS VICTORIA ZĂBRANI

Liga a 4 a

Stadion MAILAT 19-08-2017

18:00

1 A.F.C. UTA ARAD C.S. GLOGOVĂŢ 2013

Liga a 4 a

Stadion ICRTI 19-08-2017

18:00

1 CS VICTORIA NĂDLAC AS VICTORIA FELNAC

Liga a 4 a

Stadion NĂDLAC 19-08-2017

18:00

1 CS ATLETICO ARAD AS DOROBANŢI

Cupa Romaniei

Stadion ATLETICO ARAD 19-08-2017

11:00

1 AS SEMLECANA SEMLAC AS GLORIA SECUSIGIU

Cupa Romaniei

Stadion SEMLAC 19-08-2017

17:30

1 A.C.S. PODGORIA ŞIRIA AS CRIŞUL ALB BUTENI

Cupa Romaniei

Stadion ŞIRIA 19-08-2017

17:30

1 AS STEAUA GRĂNICERI AS VIITORUL ŞEPREUŞ

Cupa Romaniei

Stadion GRĂNICERI 19-08-2017

17:30

1 CITIZENS OF ARAD AS ALUNIŞ

Cupa Romaniei

Stadion ŞEGA ARAD 20-08-2017

11:00

1 CS ŞOIMII LIVADA CS SPERANŢA TURNU

Cupa Romaniei

Stadion ŞEGA ARAD 20-08-2017

17:00

1 F.C. SÂNTANA 2016 CS AVÂNTUL TÎRNOVA

Cupa Romaniei

Stadion SÂNTANA 20-08-2017

17:30

1 AS VOINŢA MACEA AS AQUA VEST ARAD

Cupa Romaniei

Stadion MACEA 20-08-2017

17:30

1 A.S. VIITORUL CAPORAL ALEXA FC ZIMANDU NOU

Cupa Romaniei

Stadion CAPORAL ALEXA 20-08-2017

17:30

1 AS VOINŢA MUNAR AS UNIREA ŞEITIN

Cupa Romaniei

Stadion MUNAR 20-08-2017

17:30

1 C.S. VIITORUL PEREG AS ÎNFRĂŢIREA IRATOŞU

Cupa Romaniei

Stadion PEREGU MARE 20-08-2017

17:30

1 PRO GURBA CS OLIMPIA BOCSIG

Cupa Romaniei

Stadion GURBA 20-08-2017

17:30

1 AS F.O. SÎNPETRU GERMAN AS MUREŞUL ZĂDĂRENI

Cupa Romaniei

Stadion SP.GERMAN 20-08-2017

17:30

1 CS VICTORIA SELEUŞ CS PODGORIA GHIOROC

Cupa Romaniei

Stadion SELEUŞ 20-08-2017

17:30

1 AS NAŢIONAL SINTEA MARE CS BELIU

Cupa Romaniei

Stadion ŢIPAR 20-08-2017

17:30

1 AS CETATE DEZNA CS UNIREA GURAHONŢ

Cupa Romaniei

Stadion DEZNA 20-08-2017

17:30

1 CS FRONTIERA PILU CS VIITORUL SATU NOU

Cupa Romaniei

Stadion PILU 20-08-2017

17:30

1 C.S. PODGORIA PÂNCOTA AS FLACĂRA ŢIPAR

Cupa Romaniei

Stadion PÂNCOTA 20-08-2017

17:30

1 CS VOINŢA MAILAT CS VICTORIA ZĂBRANI Juniori 1 Seria A Stadion MAILAT 23-08-2017

18:00

1 CS VICTORIA NĂDLAC C.S. GLOGOVĂŢ 2013 Juniori 1 Seria A Stadion NADLAC 23-08-2017

18:00

1 C.S. ATHLETICO VINGA A.F.C. UTA ARAD Juniori 1 Seria A Stadion VINGA 23-08-2017

18:00

1 CS FRONTIERA CURTICI 2004 AS VIITORUL TISA NOUĂ Juniori 1 Seria A Stadion CURTICI 23-08-2017

18:00

1 C.S. VICTORIA FELNAC AS CETATE SĂVÎRŞIN Juniori 1 Seria A Stadion FELNAC 23-08-2017

18:00

1 AS PROGRESUL PECICA CS PĂULIŞANA PĂULIŞ Juniori 1 Seria A Stadion PECICA 23-08-2017

18:00

1 C.S. PODGORIA PÂNCOTA CS CRIŞUL CHIŞINEU CRIŞ Juniori 1 Seria B Stadion PÂNCOTA 23-08-2017

18:00

1 AS VIITORUL ŞEPREUŞ CS INEU Juniori 1 Seria B Stadion ŞEPREUŞ 23-08-2017

18:00

1 CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI A.C.S. VIITORUL ARAD Juniori 1 Seria B Stadion CERMEI 23-08-2017

18:00

1 CS UNIREA SÎNTANA AS PODGORIA ŞIRIA Juniori 1 Seria B Stadion SÂNTANA 23-08-2017

18:00

1 AS PODGORIA GHIOROC CS ŞOIMII ŞIMAND Juniori 1 Seria B Stadion GHIOROC 23-08-2017

18:00

1 CS UNIREA GURAHONŢ A.C.S. SOCODOR Juniori 1 Seria B Stadion GURAHONT 23-08-2017

18:00

 

ajf_arad